Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Amor Descarado" faktid

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Amor Descarado" faktid   Sat Mar 31, 2018 1:49 am

* 2001. aastal valmis Tšiilis telenovela "Amores de mercado". Originaalloo autoriteks olid tšiili kirjanikud Fernando Aragón ja Arnaldo Madrid. Peategelasi mängisid Alvaro Rudolphy, Angela Contreras, Luciano Cruz-Coke ja Alejandra Fosalba. Sarja saatis meeletu edu.* 2004. aastal valmis RTI ja Telemundo koostööna USAs telenovela "Amor Descarado", mille peaosades särasid Jose Angel Llamas, Barbara Mori, Yvonne Montero ja Victor Gonzales.* 2007. aastal väntasid kreeklased sarjast oma versiooni nimega "Mia stigmi duo zoes".* 2008. aastal valmis Hispaanias "Mi gemela es hija única". Selles versioonis oli tegu kaksikõdedega ning esmakordselt mängisid kaksikuid erinevad näitlejad. Sarat kehastas Alejandra Lorente ja Rebeca rollis oli Sabrina Praga.* Sarja siiani viimaseks versiooniks on Telemundo 2015. aastal valminud seebikas "¿Quién es quién?". Pärast sündi lahutatud kaksikuid kehastas Eugenio Siller. Perico ja Leonardo kallimaid mängisid Danna Paola ja Kimberly Dos Ramos. Ignacio rollis oli Jonathan Islas.  

Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Amor Descarado" faktid   Sat Mar 31, 2018 11:07 am

* Jose Angel Llamas ja Mara Croatto kohtusid sarja võtetel ja armusid. Näitlejad abiellusid 2004. aastal. Nad on siiani koos, kuid mõlemad on näitlemisest loobunud ja töötavad kiriku heaks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
 
"Amor Descarado" faktid
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Amor Descarado-
Jump to: