Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Salome" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Salome" osad   Tue Apr 24, 2018 8:10 pm

81
Salome nõustub Julioga abielluma. Jose Julian ütleb Lucreciale, et nad on vendadega kolmikud. Romina räägib Diegole, et Serapio üritas teda vägistada. Lucrecia vabandab Salome ees. Pank tõstab Romina korterist välja.  Karla ja Jose Armando lähevad Marcose peole.
82
Salome, Jose Julian ja Jose Miguel lähevad Montesinode poole õhtusöögile. Juan paneb Diego käsul Karla ja Jose Armando joogi sisse uimastit. Salome on valmis tõtt rääkima, oodatakse vaid Karlat ja Jose Armandot. Noored teevad koduteel avarii. Julio kahtleb Jose Armando süütuses. Irma tikub Maurole ligi. Josed nõuavad Marcoselt aru.
83
Diego ilmub Salome ukse taha. Karicia lubab Rominale, et joo õhtul tilkagi. Karla ja Jose Armando on pärast haiglast pääsemist masenduses. Rebeca ilmub ilusalongi ja nõuab soengut õhtusöögiks Julioga. Diego ahvatleb Kariciat alkoholiga. Naty tõstab Jose Armando tuju. Willy rikub Rebeca soengu. Salome kutsub Julio õhtusöögile ja ütleb mehele, et ta ei usu mehe armastusse.
84
Rebeca ütleb Saloméle, et ta läheb Julioga kohtama.. Romina palub Karicial teeselda tema ema, et tutvustada teda José Miguelile. José Armando ja Natalia hakkavad käima
85
Karicia joob end täis ja häbistab Rominat. Diego ähvardab Salomé lastele kõik välja rääkida, kui ta oma pärandust ei saa. Salomé läheb kabareesse Kariciat otsima.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Salome" osad   Tue Apr 24, 2018 8:12 pm

86
José Miguel näeb ööklubis tantsivat Rominat, kes kannab maski. Salomé pojad lähevad senjoora Lucrecialt aru pärima. Salomé viib Karicia endaga kaasa.
87
Lucrecia ütleb Salomé poegadele, et üks nendest pärib suure varanduse. Manola ütleb Arturole, et ta on Lucrecia poolõde. Julio viib Salomé lennukiga sõitma.
88
Karicia ei taha terveks saada. José Miguel palub Romina kätt. Manola otsustab Montesinode juurest ära minna ja Karla tahab temaga kaasa minna.
89
Julio ja Salomé vannuvad üksteisele igavest armastust. Lucrecia on Rebeca peale vihane, et ta pole suutnud Juliot võrgutada. Julio ja Salomé lennuk kukub alla. Salomé jääb kadunuks.
90
Harryt süüdistatakse seksuaalses ahistamises. Mauricio rendib helikopteri, et minna koos Salomé poegadega džunglisse teda otsima. Nad leiavad põlenud surnukeha.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Salome" osad   Tue Apr 24, 2018 8:16 pm

91
Diego läheb Kariciale haiglasse alkoholi pakkuma. Ilmneb, et põlenud surnukeha pole Salomé oma. Mauricio süüdistab Juliot mõrvas.
92
Arturo saab teada, et Julio pole tema poeg. Karicia paraneb aeglaselt alkoholismist. Lucrecia ütleb Rebecale, et praegu on õige aeg Julioga koos olla.
93
Julio arreteeritakse kahtlustatuna mõrvas. Juan ähvardab Rominat noaga. Diego tahab lavastada Julio põgenemiskatse.
94
Rebeca ja Mauricio lähevad voodisse. Diego mehed ründavad Juliot ja jätavad ta tänavale vedelema. Julio arreteerinud politseiniku paarimees tahab Juliole kätte maksta.
95
Manola armastab Arturot siiani. Julio leiab teadvusetu Salomé pärismaalaste külast, kes ei luba teda ära viia, sest nad peavad teda oma kuningannaks. Julio viib Salomé haiglasse. Tal on malaaria.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Salome" osad   Tue Apr 24, 2018 8:18 pm

96
Rebecal on plaan Salomé tappa, kuid Willy takistab teda. Salomé tuleb teadvusele, kuid arstid ei anna talle elulootust.
97
Julio päästab pärismaalaste legendi abil Salomé. Rebeca palkab Eva, kes läheb Salomé põetajaks. Susanna ajab Julio alla. Õnnetuse tagajärjel kaotab Julio mälu.
98
Susanna ütleb Juliole, et ta on Susanna abikaasa Enrique. Roberto satub Irmale ja Maurole peale. José Armando kavatseb abielluda.
99
Natalia ema tahab teda kodulinna viia. Irma esitab politseile Roberto vastu süüdistuse. Diegol ja Irmal on suhe.
100
José Armando arreteeritakse Natalia röövimise eest. Susana tunneb, et on Juliosse armumas. Mauricio näitab Saloméle kirja, mille Julio väidetavalt enne lahkumist talle saatis.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Salome" osad   Tue Apr 24, 2018 8:24 pm

101
Susana äripartner tunneb Julio ära. Natalia ja José Julian abielluvad. Mauricio ütleb Saloméle, et Julio peidab end Rebeca juures.
102
Tuleb välja, et Rebeca on Susana sõber. José Julian ja Karla lähevad lõplikult riidu. Enrique Ramos ja Julio kohtuvad.
103
Lucrecial on armuke. Arturo nõuab Lucrecialt lahutust. Julio saab mälu tagasi ja nõuab Susanalt seletust.
104
Romina teeb José Migueliga lõpu. Rosario räägib Abelile,et Diego planeeris selle lennuõnnetuse. Susana külastab Juliot, et öelda talle head aega ja andeks paluda. Salomé ja Julio tülitsevad. Salomé ei suuda Juliole andestada. Salomé on mürgist juba nii nõrk, et hakkab surema.
105
Diego ja Rebeca ilmuvad koos Susana Ramos ,et rääkida midagi ärist. Mauricio külastab hullumajas Elisat kes on täielikult paranenud. Kikis teeb Hipólito ja Pirole süüa. Diana magab Chavaga. Salomel läheb väga halvasti. Doktor Ińigo võtab Salomelt vereproovi ja laseb seda analüüsida. Rebeca läheb Evale kallale, sest Eval on plaan Julio üle lüüa. Rebeca paljastab Eva ja too arreteeritakse. Salomé ütleb Julio armastusest lahti, et ta saaks Rebecaga õnnelikuks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Salome" osad   

Back to top Go down
 
"Salome" osad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Star Trek: Deep Space Nine overview

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Salome-
Jump to: