Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Elveda derken" osad

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Elveda derken" osad   Fri Oct 23, 2015 6:59 pm

1. Algab uus südamlik ja kaasahaarav draamasari. Lale on lastearst, kes armastab väga oma kirjanikust abikaasat Ege't ja oma kahte tütart. Rõõmsat argipäevaelu elades hakkab naisel ükspäev pea ringi käima. Sõbra Ateshi soovitusel läheb naine arsti juurde ja kontrollimisel leitakse tal ajukasvaja. Lale saab teada, et tal pole enam kaua aega elada jäänud. Lale laste lasteaiakasvataja Zeynep ei saa põetud haiguse tõttu lapsi ning ta elab Lale saatust rängalt üle. Lale haigus hakkab tema, tema pere, sõbra Atesh'i ja Zeynepi elus suurt rolli mängima.

2. Lale ei soovi lasta end opereerida ja soovib enne surma leida oma mehele hea naise, kes hoolitseks hästi ka laste eest. Ege saab aru, et ta naine käitub imelikult. Lale otsib uusi põhjuseid, et Ege ja Zeynep lähedasemaks saaksid. Atesh läheb Edat otsima, et saada tagasi midagi, mille naine talt ära võttis.

3. Lale teatab Egele, et on Ankarasse jõudnud. Ateš läheb oma õpetaja juurde Lale olukorra kohta nõu saama. Lale räägib oma muredest parimale sõbrannale Ebrule. Eda teeb Berkile ülestunnistuse. Ege viib tüdrukud ja Zeynepi piknikule.

4. Eda näeb Lalet Ateshi kodust lahkumas. Zeynep ja Kerem kohtuvad lasteaias. Eda läheb haiglasse Lalega rääkima ja kohtub seal Ateshiga. Kerimi ämm tuleb ta koju, mis ei meeldi mehele üldse. Lale hakkab Ateshi poolt määratud ravimeid võtma.

5. Lale viiakse haiglasse ning Atesh on tema kõrval. Kerim ja Šeida lähevad riidu. Kazõm teeb salaplaane. Lale läheb Zeinepit tänama. Ege leiab Lale peidetud kasseti.

6. Lale ütleb Zeinepile, et lähevad Egega lahku ning palub naisel lapsehoidjaks hakata. Eda näitab Atešile voodis tehtud pilte ning mees viskab ta kodust välja. Ege valmistab Lalele pulma-aastapäevaks üllatuse.

7. Kerim palub Zeinepilt andeks. Seltshukil hakkab halb ning Zeinep viib oma isa haiglasse. Ege süüdistab Lalet, et too tahab temast Ateshi pärast lahku minna. Lale pakib asjad kokku ning lahkub kodust.

8. Ege näeb Lalet ja Ateshi kallistamas ning ähvadrab naist, et too ei näe lapsi enam kunagi. Ege saab advokaadi käest teada, et Põnar on kõik kokkulepped tühistanud. Atesh teeb Lalele hulga teste, mille tulemused on väga ootamatud.

9. Lale otsustab sünnitada, kuid Atesh peab seda riskantseks. Kerim teab Šeidale, et parem oleks lahku minna. Ege ja Zeinep lähevad lastega nädalavahetuseks puhkama. Lale leiab oma olukorrale lahenduse.

10. Atesh ütleb Edale, et Lale vajab operatsiooni. Seltšuk vihastab Zeinepi ja Kerimi kohtumise peale. Lale ja Eda lähevad salaja koju. Eda saab Lale käitumisest aru, et naine on rase.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   Fri Oct 23, 2015 7:03 pm

11. Šahika plaanib, kuidas Kerimi kiuste oma tütrele kauemaks külla jääda. Seltšuk hihastab, kui kuuleb, et Zeinep maksab pangalaenu. Ege teatab Lalele, et annab lahutuse sisse.

12. Naz käitub Zeinepiga eemalehoidvalt, kuna naine on tema isaga liiga lähedane. Seltšuk paneb oma maja müüki. Lale otsustab pärast lahutust operatsioonile minna. Edže ja Naz jooksevad kodust ära.

13. Rekajuht leiab teeäärest Edže ja Nazi ning viib nad haiglasse. Lale ja Ege kohtuvad lahutuse tõttu kohtumajas. Lale viiakse opile, kuid kõik ei lähe plaaninult.

14. Ege palub Zeinepi perelt naise kätt. Eda naaseb välismaalt ning kuuleb Atešilt Lale kohta tõtt. Šeida ja Kerim elavad lahus. Ege saab oma romaani valmis.

15. Ateš ja Eda saavad teada, et Ege ja Zeinep on abiellunud ning varjavad seda Lale eest. Kerimi maailm vajub Zeinepi uudise tõttu kokku. Ege ja Zeinepi pulmaöö tekitab mõlemas pingeid.


16. Ege viskab Lale kodust välja. Šeida hakkab Hikmetit kartma. Ege leiab kirja, millest Lale rääkis ning Zeinep käib mehele peale, et too selle avaks. Lale soovib Egega rääkida ning too nõustub.

17. Lale tahab Egele kõik ära rääkida, kuid mees ei võta kuulda. Edže ja Naz teevad Zeinepi abiga Lalele sünnipäevatordi. Zeinep ja Ege lähevad Lale pärast riidu. Ege lubab Lalel lastega kohtuda.

18. Ateš ja Eda saavad teada, et Lale on lastega koos. Esin kuuleb Barõšilt, kus Lale on. Lale ei vii lapsi õigeaegselt Egele tagasi ning mees teatab sellest politseile.

19. Lale palub Zeinepilt abi, et ta saaks oma lapsed tagasi. Seltšuk ja Ulvije lähevad Kerimi koju. Esin kirjutab ajalehte loo, et Lalel ja Atešil on salasuhe, mille tõttu ta oma abielule lõpu tegi. Ege läheb linnast välja ning teel juhtub midagi ootamatut.

20. Lale kuuleb Kerimilt Zeinepi kohta midagi üllatavat. Ateš leiab Lalele väga hea advokaadi. Kerim plaanib oma tütre ära röövida. Lale saab haiglas halva uudise ning järgnev telefonikõne šokeerib teda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   Fri Oct 23, 2015 7:08 pm

21. Zeinep ütleb Lalele, et too nende elust lahkuks. Sheida lukustab Kerimi koju ning kavatseb teda hoida seal seni, kuni mees talle tütre asukoha ütleb. Ege saab Lale haigusest teada ning läheb naisega rääkima. Lale valmistub kohtuistungiks.

22. Atesh näeb Eget Lale juurest lahkumast. Sheida ütleb ülemusele, et soovib töölt lahkuda. Zeinep tahab teada, millest Ege ja Lale rääkisid, kuid mees ei vasta ning Zeinep otsustab kodust lahkuda.

23. Sheida võtab oma asjad ning läheb Kerimi juurde lootuses jälle perekond olla. Eda saab teada, et Atesh palus Lale kätt ning muutub pööraseks. Ege läheb Zeinepiga rääkima, kuid Seltshuk saadab ta minema.

24. Kohtuistungit lükatakse edasi ning lapsed jäävad seniks Ege juurde, kuid Lale pole otsusega rahul. Sheida palub Kerimilt veel üht võimalust ja mehe pea on sassis. Lale kaalub Ege kirjastuse ülemuse pakkumise vastuvõtmist.

25. Lale kirjutab kirjastuse lepingule alla, kuid nad saavad Egega midagi shokeerivat teada. Ege ja Lale lähevad Naziga arsti juurde, mis ei meeldi Zeinepile. Atesh on Ege ja Lale kohtumiste peale armukade ning hakkab tihedamini Edaga läbi käima. Naz minestab.

26. Eda ei saa oma tööga hakkama. Sheida kahtlustab, et Kerimil on mõne teise naisega suhe. Zeinep läheb salaja Lalega rääkima. Barõsh jääb Edale teise naisega vahele.

27. Ege, Lale ja Zeinep saavad teda, et Nazil oli närvivapustus ning kohtuistung lükkub edasi. Atesh ja Lale lähevad riidu ning mees otsustab alla anda ning Lale jookseb mehele järele, kartuses teda kaotada. Ege tahab lastega koos Lalet üllatada.

28. Ege vihastab, nähes Lalet ja Ateshi lähedasena. Asu palub Kerimil Sheidaga uuesti abielluda. Lale tähistab oma kliiniku avamist ning Atesh saadab talle lilled, kuid uudis, mis lilledega kaasneb, laostab Lalet.

29. Uudis Ateshi Ameerikasse minemisest vapustab Lalet ning Ege muutub armukadedaks. Zeinepi mõtted on tänu Kerimi öeldule sassis. Seltshuk ja Ulvije saavad teada, et Zeinep on kadunud ning lähevad tütart Kerimi juurde otsima.

30. Zeinep teeb rasedustesti. Ege ema üritab Zeinepi juures pidevalt vigu leida. Ege ütleb Lalele, et jagab temaga hooldusõigust. Eda kahtlustab, et Tunal on Atešshga suhe ning läheb seetõttu Tuna juurde sekretäriks. Zeinep teatab shokeeriva uudise.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   Fri Oct 23, 2015 7:13 pm

31. Sheida on Kerimi vaikimise tõttu kurb ning peab selle süüdlaseks Zeinepit. Süreyya kohtub Lalega ning küsib talt Zeinepi kohta. Atesh läheb Tunaga riidu, kuna naine ütleb, et Ege armastab ikka veel Lalet.

32. Süreyya ütleb Egele, et Zeinep pole rase. Kerim lubab Sheidal koju tulla, kuna Asu on õnnetu. Ege on Zeinepi peale vihane ja läheb koos lastega Lalele kolimisel appi. Kerim näeb Lalet ja Eget koos ning helistab Zeinepile.

33. Zeinep läheb Lale koju ja tülitseb Egega. Sheida eelmisest töökohast tullakse Kerimi koju naise võlga sisse nõudma. Atesh läheb Tuna kontorisse ning Eda näeb neid embamas.

34. Ege palub Lale kätt. Tuna avaldab Ateshile armastust. Ege saab teada, et Ateshi tulistamise ajal oli Lale temaga ning keeldub laste hooldusõiguse jagamisest. Sheida otsustab Kerimile öelda, et see, mis meest kodus hoiab, ei kuulugi talle.

35. Lale palub Ateshil temaga abielluda, kuid põhjus kurvastab meest ning Eda ja Tuna teevad kõik, et neid takistada. Raamatupidaja petab Eget. Atesh tetab Lalele, et tal on Tunaga suhe.

36. Kerim laenab sõbralt raha ning teeb Zeinepiga seoses plaane. Sheida arvab, et Murat tõepoolest armastab teda ning unistab mehega abiellumisest. Lale saab teada, kus ta tütred on ning helistab Egele, et seda talle öelda, kuid teeb autoavarii.

37. Nazi südame seiskumise tõttu on võimalus, et tüdruk jääb vigaseks ning Ege otsustab Lale kohtusse kaevata. Eda ei kannata välja mõtet, et Lale ei andesta talle ning teeb midagi kohutavat. Sheida tutvustab oma tütart Muratile ning Kerim läheb endast välja.

38. Lale keeldub Ateshi pealekäimisele vaatamata ravist. Lale saab aru, et Tuna on Ateshi armunud. Kerim saab teada, et Zeinep pole ta tütar. Zeinep lubab Lalel koju lapsi vaatama tulla.

39. Zeinep võtab oma asjad ja läheb vanemate juurde. Lale helistab Egele, et vabandust paluda, kuid Ege käitumine kurvastab teda. Süreyya üritab Zeinepit veenda, et too koju tagasi läheks. Lale ja Atesh hakkavad abielluma.

40. Kerim jälitab Shahikat ning saab teada, kus Sheida ja Zeinep Asu on. Kerim helistab Tunale ning ütleb kogemata midagi, mis üllatab naist. Käes on kohtupäev. Kohtusse saabuv isik üllatab Lalet väga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   Fri Oct 23, 2015 7:44 pm

41. Lale usub, et Ege ja Zeinep on lahku läinud ning kohkub Zeinepit kohtus nähes. Sheida käsib Kerimil tütar tuua ning saab mehelt teada, et Murat on Zeinep Asut löönud. Tuna saab arstilt üllatava uudise.

42. Atesh tahab, et Tuna abordi teeks, kuna ei taha Lalet kaotada. Eget külastavad võlanõudjad. Kerim tahab, et Zeinep temaga Istanbulist lahkuks.

43. Lale kuuleb, et Ege on kõik kaotanud ning ulatab abikäe. Sheida läheb koos emaga Zeinepi juurde, et Asu tagasi saada. Eda peab Tuna arsti juures käimisi kahtlaseks. Kohus teeb hooldusõiguse kohta shkeeriva lõppotsuse.

44. Zeinep ja Süreyya süüdistavad Ege vangi panemises Lalet. Sheida hakkab ema ja Murati sundimisel jälle baaris laulma. Ulvije arvab, et Seltshuk armastab Süreyyat ning lahkub kodust. Eget pussitatakse vanglas.

45. Süreyya otsustab Ege võla kinni maksta, et mees tagasi vangi ei läheks. Eda saab teada, et Tuna on rase ning räägib sellest Lalele. Murat saadab Sheida teise baari tööle.

46. Atesh maksab Ege võlad kinni ning soovib vastutasuks lastehooldusõigust Lalele. Sheida kodune olukord on vilets ning ta mõtleb Murati maha jätta. Süreyya palub Zeinepi vanematelt abi, et nende tütar ja Ege jälle kokku saaksid.

47. Lale näeb Eget ja Zeinepit lähedasena. Sheida küsib Kerimilt raha. Atesh vaatab Nazi ja Edzhe järele, mis teeb nad lähedasemaks. Süreyya näeb Kerimit ja Zeinepit käsikäes ning räägib sellest naise vanematele.

48. Tuna satub haiglasse ja Lale kutsub Tshaalari sinna, kuna arvab, et mees on lapse isa. Zeinep tahab Seltshukiga rääkida, kuid mees ei taha tütrega ära leppida. Egele teatakase, et Lale röövis lapsed ära.

49. Ege läheb koos advokaadiga Lale juurest lapsi ära viima. Kerim ja Sheida arvavad, et nende tütar võis Zeinepi juurde minna ning lähevad teda otsima. Atesh räägib Egele, et Lale olukord on halb.

50. Ege palub Lalel koju tagasi tulla. Eda saab teada, et Tuna ootab Ateshi last. Murat ja Sheida lähevad tülli ning naine kaitseb end õnnetult noaga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   Mon Nov 09, 2015 5:52 pm

51. Sarja viimases osas saab Ege teada, et Lalel on jäänud vaid kolm kuud elada, kui ta Ameerikasse ravile ei lähe. Lale kuuleb, et Tuna ootab Ateshi last ning palub tal Ateshi mitte kunagi maha jätta. Kerim üritab tütrele Sheidaga juhtunust rääkida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Elveda derken" osad   

Back to top Go down
 
"Elveda derken" osad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Elveda Derken-
Jump to: