Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Mi Gorda Bella" osad

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:32 pm

1. Uues, romantilises ja haaravas seriaalis rullub lahti imeline lugu Valentinast - noorest tütarlapsest, kelle töntsakas kehas tuksub soe süda, mis on sama suur kui maailm ise! Oma piiritu lahkuse ja headusega võidab ta kõikide ümbritsevate inimeste poolehoiu ja köidab ka nägusat Orestest, sarja meespeategelast, kelle armastusest ta alati salamisi unistanud on. Valentina elab pärast orvuks jäämist tädi Olimpia juures. Olimpia on elukogenud naine, kelle vabadus- ja seiklushimu on talle ühelt poolt pakkunud ohtralt armastust ja lusti, kuid teisalt karistanud ka alanduste, valu ja kannatustega. Oma vanemate surma asjaolusid lahates võitleb Valentina valitseva ebaõigluse vastu ja ajab oma vanemate jäetud päranduse jälgi, kuigi see paneb proovile ta armastuse Orestese vastu. Eesmärgi saavutanuna ei puhka ta enne, kui on oma elu armastuse tagasisaanud.

2. Valentina ja Orestes kukuvad basseini. Kõik naeravad tüdruku välimuse üle. Juan Angle sõidutab Tza Tza koju. Kindralil ja Olimpial on sõnavahetus. Orestes tahab basseiniloo Valentinale heaks teha.

3. Orestes üritab Valentinat rõõmustada ja ostab talle karbi šokolaadikomme, see aga lõpeb üsna õnnetult. Pandora lukustab ennast oma tuppa. Chiqui röövitakse moešõu käigus. Ariadna ja Romi jäävad Olimpiale vahele. Tza Tza muretseb Valentina pärast ja üritab talle helistada.

4. Orestes kingib Valentinale šokolaadikarbi, mida Valentina peab halvaks naljaks. Orestese püksid varastatakse ära. Olimpia kahtlustab, et Roman on Ariadna toas. Kindral räägib Valentinale, et Olimpia on uss.

5. Orestes üritab Valentinaga ära leppida. Valentinal pole õhtusöögiks midagi selga panna, see annab Ariadnale võimaluse Valentina üle nalja heita. Muneca saabub tagasi koju Lorenzo juurde ja loodab temaga koos aega veeta, kuid Lorenzo otsustab hoopis üksi peole lõbutsema minna. Valentina on väga kurb, kui saabub Orestesi pruut Chiqui.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:32 pm

6.osa
Chiqui ja teised meelitavad Valentina peole, kus ta end purju joob ning seejärel iludusvõistlusel, kuhu ta salakavalalt kirja pannakse, täiesti lolliks teeb. Olimpia saab tablettidest üledoosi. Orestes tassib Valentina koju, mis ei meeldi Chiquile

7.osa
Orestes ja Valentina ärkavad peale pidu ühes voodis. Olimpia arvab, et ta plaan on läbi läinud, kuid ei tea, et Pandora hoiab tema tegemistel silma peal. Muneca ehmatab Chiquit ja Lorenzot võtab sisse suure koguse unerohutablette. Ariadna ja Chiqui leiavad jälle võimaluse, kuidas Valentina üle nalja visata.

8.osa
Orestesel juhtub jälle Valentinaga ostureisil äpardus. Noored lähevad koos lõunale, aga Orestes viib Valentina sealt ära väiksele üllatusreisile. Pandora kuulab Olimpiat üle ja küsib selle öiste äraolekute kohta. Valentina osaleb telereklaamis.

9.osa
Orestes peab Tza Tzale antud sõna. Olimpia tahab Pandorat hullumajja panna. Tza Tza räägib Valentinale, et käis Villanuevade pool.

10.osa
Villanuevade majas korraldatakse Valentina auks pidu, kuid tüdrukut ennast pole kusagil. Kindral on väga vihane, et Valentina oma tädi juures ööbis. Orestes ja Chiqui tülitsevad. Tza Tza võtab advokaadiga ühendust.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:33 pm

11.osa
Franklin ja Valentina sõidavad koos autos ning teevad avarii ning Orestes viiakse haiglasse. Valentina ei lahku haiglas hetkekski Orestesi kõrvalt. Tza Tza läheb Valentina päranduse asjus advokaadi jutule. Kes aga satuvad kaklusesse ning viiakse politseijaoskonda?

12.osa
Orestes satub mootorrattaga liiklusõnnetusse. Olimpia süüdistab Valentinat. Olimpial ja Tza Tzal on sõnavahetus. Ariadna ja teised teevad Valentinale rumala nalja.

13.osa
Lorenzo üritab väita Munecale, et tal pole armukest. Chiqui ja Ariadna teevad Valentina ilusaks. Roman ahistab Valentinat.

14.osa
Valentina teeb Orestesele kanasuppi, millega juhtub aga õnnetus. Muneca üritab enda tappa. Valentinale makstakse reklaami eest palka. Franklin vallandatakse töölt.

15.osa
Franklin päästab Chiqui ja ta ema. Celeste keelab Valentinal Tza Tza juurde minna. Alejandro pakub välja, et Orestes võiks aidata Valentinal kaalus alla võtta.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:34 pm

16.osa
Olimpia plaanib Tza Tzad tappa, kuid naine pääseb. Orestes peab oma õele ja Chiquile seletama, miks Valentina reklaamis osales. Franklin päästab jälle kord Chiqui ja ta ema.

17.osa
Beatrizil on sõnavahetus Ariadna ja Romaniga. Olimpia on vihane, sest Roquel ei õnnestunud TzaTzad tappa. Roman ähvardab öelda Orestesele, et too meeldib Valentinale, kui tüdruk iludusvõistlusel ei osale.

18.osa
Juan Angel korraldab perekoosoleku. Olimpia pinnib Pandoralt, mis Aquilesega lahti on. Eva räägib teispoolsusest Tza Tza ja Angelicaga. Orestes veenab Valentinat, et see iludusvõistlusest osa ei võtaks.

19.osa
Valentina ähvardab Olimpia majast välja visata. Alejandro tutvustab Romanile ja Ariadnale oma kallimat Diana Carolinat, kes ka iludusvõistlusest osa võtab. Roque üritab TzaTzad uuesti tappa.

20. osa
Pandora palub Jordi abi, et Aquilest aidata. Aquiles ei suuda vanematele tõtt tunnistada. Tza Tza muretseb Valentinale uued ja ilusad riided. Villanuevade majas toimub lask.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:35 pm

21.osa
Kogu pere ja advokaadid kogunevad Villaneuvade majja, et pärandiasja arutada. Valentina ja Tza Tza usuvad, et pärandus on varsti Valentina käes. Olimpia toob välja võltsdokumendid, et Eva pärandatud raha endale saada.

22.osa
Olimpia esitab asitõendi, mis jätab Valentina ema pärandusest ilma. Edgardo teatab Consuelole, et jätab ta maha. Villanuevade majas puhkeb tulekahju, mis kutsub Olimpias esile ammused mälestused. Tza Tza veenab Valentinat koos endaga Villanuevade juurest lahkuma.

23.osa
Sisututvustus puudub

24.osa
Sisututvustus puudub

25.osa
Orestes üritab Valentinat koju tagasi meelitada, kuid kuidas see tal õnnestub? Valentina kohtub ülikoolis vana koolikaaslase Carolinaga, kes kutsub ta oma sünnipäevapeole. Chiquit süüdistatakse Franklini mõrvakatses ja ta peab veetma öö vangis. Valentina otsustab Orestesi tähelepanu võita.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:36 pm

26.osa
Chiqui vabaneb vanglast. Mida paljastab Fabiola Villanuevadele? Juan Angel viskab Aquilese kodust välja. Tundmatu isiku sissetung Tza Tza juurde koju lõpeb mõrvaga. Olimpia provotseerib onu Segundot, et too nõdrameelseks tunnistataks

27.osa
Valentina on väga kurb, kui Orestesi ja Chiqui kihlusest kuuleb. Roque üritab Tza Tzad tulistada, kuid tabab hoopis kedagi teist. Tza Tza on mures. Olimpia üritab härra Segundot hullumajja panna, kuid see ei õnnestu. Valentina ülikoolis algavad rahutused, Franklin läheb teda päästma, kuid leiab ta eest hoopis kellegi teisega

28.osa
Sisututvustus puudub

29.osa
Sisututvustus puudub

30. osa
Politsei korraldab Villanuevade majas läbiotsimise. Pandora süüdistab oma ema mõrvas. Roque ja Olimpia viiakse jaoskonda ülekuulamisele. Valentina kuuleb, et tema isa teadis Olimpia kohta üht räpast saladust. Tza Tza tahab pansionaadi hüpoteegi alla panna, et Valentina saaks ülikoolis õpinguid alustada. Analüüsitulemused näitavad, et Olimpiale võlavaidluses õigust andvat Eva Lanzi kirja ei kirjutanud Eva Lanz.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:39 pm

31. osa
Politsei küsitleb Olimpiat ja Roquet mõrva asjus, Roquel puudub alibi ning ta peab öö vangis veetma. Olimpia veenab Nereidat politseile valetama. Onu Segundo saadab Beningo Tza Tza juurde, et viimase advokaati palgata ja oma raha Valentinale pärandada. Valentina läheb Villaneuvade majja ja kohtub seal Orestesiga.

32. osa
Ariadna sunnib Valentinat alatu võttega iludusvõistlusel osalema. Orestese ja Chiqui suhe jõuab kriitilisse faasi. Roman üritab Chiqui’le ligi ajada. Nereida kinnitab Roque’ alibit. Valentina saab uue mõttekaaslase – külla sõidab tädi Celeste. Kohus teeb teatavaks otsuse Eva Lanzi allkirja seadusliku kehtivuse kohta.

33. osa
Kohus otsustab Olimpia kasuks ning Valentina peab ema võlgade katteks Villaneuvade maja Olimpiale andma. Tädi Celeste saabub Hispaaniast. Eva mänedzher Ricardo külastab Tza Tzad ja Valentinat. Ta teatab, et Eva sai enne surma ähvarduskirju ning arvab, et tema surm ei olnudki õnnetusjuhtum.

34. osa
Aquiles tõmbab endale homode tantsuklubis probleeme kaela ja Jordi arreteerib ta kahtlustatuna kallaletungis. Tädi Celeste haarab aktiivi Villanuevade peresuhete korrastamisel. Beatriz avastab, et Tza Tzal on salajane armastus - Juan Angel. Valentina saab Juan Angeli reklaamifirmas tööd. Orestese ja Chiqui, samuti Romani ja Ariadna suhte kohale tõuseb järjest tumedamaid pilvi.

35. osa
Advokaat Pacheco läheb härra Segundoga testamendi asjus kokku saama. Kohtunik Gomez nõuab Olimpialt tasu tema teenete eest. Kes aga kuuleb nende telefonivestlust pealt? Orestese endine pruut Deborah saabub agentuuri ning Chiqui näeb neid suudlemas. Franklin ei taha enam Valentina peigmeest mängida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:41 pm

36. Aquiles kolib Tza Tza juurde elama. Tädi Celeste ja Tza Tza vahel on sõnavahetus. Ariadna läheb Chiquiga Romani pärast riidu. Jordi ja Franklin korraldavad politseitöö reeglitega vastuollu minevat operatsiooni. Orestes tuleb Muńecale appi, kui majaomanik tuleb varjupaika tänavale tõstma. Juan Angel otsustab välja uurida, kes on see rätsep, kelle juures Olimpia käib. Valentina otsustab iludusvõistlusel osaleda.

37. osa
Iludusvõistlusel ründavad teised tüdrukud Valentinat. Olimpia jääb Lorenzoga Juan Angelile peaaegu vahele. Lorenzo käsib Orestesel pulmakuupäeva paika panna. Aquiles tuleb Tza Tza pansionaati, kuid ei taha sinna jääda. Chiqui saab teada, et ta on adopteeritud ja on väga sellest šokeeritud.

38. osa
Chiqui lükkab Muneca endast eemale. Olimpia saladuslik kadumine tekitab Villanuevade peres paanikat. Aquiles lahkub Tza Tza juurest ja kaob jäljetult. Valentinal on kokkupõrge Chiqui ja Ariadnaga. Orestes asub Valentina poolele, keelates Chiquil ja Ariadnal sisenemise reklaamiagentuuri.

39. osa
Sisututvustus puudub.

40. osa
Villanuevad on haiglas, et tuvastada, kas leitud surnukeha kuulub Aquilesele. Onu Segundo saab südamerabanduse, aga Benigno ei luba teda haiglasse viia. Chiqui haigestub äkitselt ja Franklin satub teda aidates jälle täbarasse olukorda. Jordi ja Pandora elavad surnukuuris läbi romantilisi hetki. Valentina jääb Villanuevade majja, kuni onu Segundo paraneb. Olimpia teeb Valentinale üllatavalt sõbraliku pakkumise.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:42 pm

41. osa
Chiqui saab teada, et Muneca pole tema päris ema ning võtab unerohutablette. Orestes lubab Chiquile lõpuks, et abiellub temaga. Roque üritab Valentinat tappa, kuid saab ise haavata. Kas Franklin saab ihaldatud ametikõrgenduse? Tza Tza otsustab pansionaadi pantida, et pangast raha laenata ja Valentina õppemaks ära tasuda.

42. osa
Valentina saab ülikoolist stipendiumi, kuid palub selle anda hoopis Jordile. Ariadna saab teada, et ootab last, kuid Roman ei taha kuuldagi midagi abiellumisest. Juan Angel teeb politseile avalduse eelmisel öösel Villanuevade majas toimunud sündmuste väljaselgitamiseks. Aquiles leitakse üles. Ilmneb uusi saladusi Olimpia elust seoses Aquilese lapsepõlvega.

43. osa
Aquiles ärkab üles, kuid ei tunne Valentinat ära. Olimpia näeb, kuidas Pandora ja Jordi suudlevad ning kohtleb Pandorat väga karmilt. Chiqui vihastab Orestsese peale ja otsustab pulmad ära jätta. Muneca avastab keldrist narkootikumid, mille Lorenzo sinna peitis.

44. osa
Sisututvustus puudub.

45. osa
Celeste teatab, et sõidab tagasi Hispaaniasse. Olimpia kinnitab Juan Angelile, et Pandora on hull. Juan Angeli ja TzaTza kiindumus süveneb. Olimpia on armukade.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:44 pm

46. osa
Nii Orestes kui ka Juan Angel on Olimpia mineviku väljauurimise tõsiselt ette võtnud. Pandora hakkab Valentinale juba rääkima, mida ta nägi Luis Felipe surmapäeval stuudio kapis peidus olles, kuid variseb kokku. Olimpia keerab mälukaotuse käes vaevleva Aquilese Valentina vastu üles. Nereida pressib Ariadnalt välja ametikõrgendust ja paremat palka. Franklin saab uut infot kopteriõnnetusest, milles hukkus Eva Lanz.

47. osa
Celeste ja Tza Tza saavad teada, et Orestese ja Valentina vahel on midagi ning teevad noortele peapesu. Chiqui veedab öö Frankliniga ja on järgmisel hommikul ahastuses. Valentina saab teada, et Ariadna ootab last.

48. osa
Sisututvustus puudub.

49. osa
Jordi ja Pandora põgenevad Villaneuvade majast. Olimpia läheb oma tütart Tza Tza majja otsima. Franklin teatab Valentinale, et tema ema surm ei olnud õnnetus. Tza Tza viib Juan Angelile kirja, kus Luis Felipe kinnitab, et Olimpia valetab kõigile.

50. osa
Orestes hakkab treeneriks iludusvõistluseks valmistuvale Valentinale. Eva Lanzi päranduse asjus tehtud kohtuotsuse edasikaebamine ebaõnnestub, kuna kohtust kaob tõendusmaterjal. Olimpia šeifist varastatakse raha. Politsei tabab jooksus olevad Jordi ja Pandora.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:46 pm

51. osa
Franklin laseb Jordi ja Pandora vabaks, kuid kas neil õnnestub ennast Olimpia eest varjata? Valentina võidab iludusvõistlusel kõigi südamed, kuid temaga juhtub mitu äpardust. Olimpia ja Roque hauvad jälle plaani, kuidas Valentinast vabaneda. Orestes on oma tunnetes selgusele jõudnud ning tahab neist ka Valentinale rääkida

52. osa
Sisututvustus puudub.

53. osa
Sisututvustus puudub.

54. osa
Valentina ja Orestes teatavad oma perekonnale, et tahavad kogu edasise elu koos veeta. Juan Angel teeb Tza Tza poole lähenemiskatse. Rasedus lõpeb Ariadna jaoks kohutavate tagajärgedega. Ninfa hakkab kahtlustama, et Valentinat võidakse tahta tappa. Pandora viiakse hullumajja, kus ta elu on tõsises ohus. Jordi arreteeritakse.

55. osa
Chiqui saab Valentina ja Orestese suhtest teada ja on väga vihane. Juan Angel läheb Pandorat vaimuhaiglasse vaatama, kuid Pandora ei tunne teda ära. Olimpia ja Juan Angel räägivad kõigile, et Pandora sõitis Šveitsi. Pandora proovib haiglast põgeneda ja tal õnnestub Jordile helistada.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:47 pm

56. osa
Sisututvustus puudub.

57. osa
Valentina arvab, et Orestes valetas talle ja läheb Tza Tza pansionaati tagasi. Valentina jääb väga haigeks, kõik on tema pärast väga mures. Ariadna läheb Romani vanglasse vaatama ja Olimpia satub neile seal peale. Jordi läheb vaimuhaiglasse Pandorat otsima, kuid jõuab sinna liiga hilja.

58. osa
Sisututvustus puudub.

59. osa
Orestes ja Valentina lepivad ära. Juan Angel tahab Olimpialt lahutust. Onu Segundo tulistab Olimpiat. Valentina leiab oma isa paberid Olimpia kohta.

60. osa
Ariadna satub pealt nägema Olimpia ja Lorenzo intiimseid hetki ja tõttab olukorda oma huvides ära kasutama. Tza Tza lükkab tagasi Juan Angeli soovi alustada ühiselt uut elu. Roman satub vanglas võitlusse elu ja surma peale ning tapab vastase. Orestes palub Valentina kätt.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:49 pm

61. osa
Pandora ütleb Olimpiale, et teab, kes ta tegelikult on. Olimpia otsustab ka Pandorast vabaneda. Valentina ja Orestes teatavad pansionaadis kõigile oma pulmadest. Ninfa toob Aquilesele tema vana kitarri, lootuses, et see aitab poisi mälu taastada. Chiqui korraldab Orestesele poissmeesteõhtu.

62. osa
Aquilese silmad hakkavad ta mineviku suhtes lahti minema. Valentina põgeneb Orestese eest tädi Celeste juurde Hispaaniasse. Orestes satub lunarahajahtija küüsi. Lorenzo kaasosalised murravad jälle ta koju ja viivad Muneca pantvangina kaasa. Valentina saab teada, et ta on mürgituse seisundis.

63. osa
Arst leiab Valentina verest mürki. Valentina arvab, et Orestes kinkis talle mürgitatud šokolaadikommid, kuna tahtis teda tappa. Orestes pääseb röövijate käest. Olimpia arst ütleb Juan Angelile, et Olimpiat ei tohi emotsionaalselt erutada, vastasel juhul võib naine surra. Valentina räägib tädi Celeste`le tõtt Olimpia mineviku kohta.

64. osa
Vahepeal on möödunud aasta. Valentina on Hispaanias kosunud, kuid ei taha veel kuuldagi kodumaale tagasi sõitmisest. Orestesel seisab taas ees abielu Chiquiga. Beatriz kogub Ameerikas jumestajana kuulsust. Franklin ja Pantoja jälitavad Hõbeliiliat - salapärast röövlit, kes annetab röövitud raha lastekodudele.

65. osa
Tädi Celestel tekib haigushoog ning Olimpia ei anna talle tema tablette. Tädi Celeste sureb, kuid Olimpial õnnestub enne Valentina pärandus kätte saada. Valentina otsustab Venetsueelasse tagasi pöörduda, et Villaneuvadele kätte maksta. Orestes tahab pulmad edasi lükata ja Hispaaniasse Valentinat otsima minna. Tza Tza pansionaati röövitakse.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 1:50 pm

66. osa
Käes on Orestese ja Chiqui pulmapäev, aga kuni viimase hetkeni pole kõik veel kindel. Valentina valetab Orestesele, et on vahepeal abiellunud. Chiqui minestab altari ees enne jah-sõna ütlemist. Pandora põgeneb Benigno kaasabil keldrist. Beatriz tuleb Ameerikast koju.

67. osa
Valentina läheb Bellana Orestese ja Chiqui pulma. Ta ütleb Villaneuvadele, et on Valentina vana sõber. Villaneuvade majas kohtub Valentina Hõbedase Liiliaga, kes on sinna vargile tulnud. Kuna Valentina on ainus, kes varast näeb, hakkavad Olimpia ja Chiqui hoopis teda varguses kahtlustama. Pandora maskeerub meheks ja läheb Tza Tza pansionaati. Ta peab hakkama jagama tuba Jordiga.

68. osa
Kaks maskeeritud isikut saavad kokku Tza Tza katuse all. Hugo saab rivaali Beatrizi ja Consuelo Bella näol. Chiqui ja Orestese pulmaööst ei tule paremat nahka kui pulmapeost. Franklin kahtlustab, et Hõbeliilia on politseinik. Orestes tahab sõita Šveitsi Pandorat vaatama.

69. osa
Hugo asub ajakirjanikuna politseijaoskonnas tööle, et olla Jordi lähedal. Ninfa ja Aquiles avastavad keldri, kus Pandorat kinni hoiti ning küsivad Olimpialt selle kohta selgitust. Olimpia peab plaani, kuidas Tza Tza käest pansionaat ära võtta. Hõbedane Liilia saadab Villaneuvade majast varastatud raha Munecale. Aquilesele mälu taastub lõpuks. Bella asub reklaamiagentuuris tööle, kus tema ülemuseks saab Orestes.

70. osa
Orestes ja Bella on sunnitud öised tunnid koos reklaamibüroos veetma. Aquiles teeb Fabiolaga arved klaariks. Jordi ja Beatriz teevad Hugole ettepaneku neljakesi välja minna. Chiqui sihib relvaga Romani. Olimpia tunneb suurt rahutust Aquilese mälu taastumise pärast.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:04 pm

71. osa
Consuelo üritab Franklinit võrgutada. Beatriz ja Jordi jäävad Franklinile suudlemisega vahele ning sellest tekib suur tüli. Bella helistab Olimpiale nimetades teda Maria Joaquina Crespoks. Orestes ja Aquiles otsustavad välja uurida, keda nende keldris kinni hoiti. Orestes leiab sealt Jordi pildi.

72. osa
Juan Angel saab Olimpia mineviku kohta teada uusi põnevaid fakte. Roman pakub Juan Angelile rahalist tehingut, kasutades ära tema firma kehva majanduslikku seisukorda. Olimpia vihastab ajalehe peale, mis avaldab tema kohta šokeerivat infot. Aquiles palub Tza Tza käest vabandust.

73. osa
Bella, Franklin, Orestes ja Chiqui satuvad kõik ühte restorani õhtust sööma. Aquiles on Ninfa peale vihane ning alandab teda igal võimalusel. Jordi on väga purjus ning magab Pandoraga, kuid ei mäleta seda hiljem. Olimpia rõõmustab juba ette, et saab Tza Tza pansionaadist välja visata. Chiqui räägib lõpuks Orestesele, mis pulmapäeval juhtus. Bella läheb Romani koju lõunale.

74. osa
Roman üritab Bellat vägisi voodisse tirida. Tza Tza, kes on oma maja Olimpiale kaotamas, saab ootamatult abi. Hugo ütleb Jordile, et ta on homo. Juan Angeli ja Jordi vahel leiab aset kokkupõrge. Franklin ja Muneca seavad Hõbeliiliale lõksu üles.

75. osa
Bella tunnistab Beatrizile, et on tegelikult Valentina. Carmen räägib Chiquile, et Orestes on Bellast huvitatud. Franklin palub Tza Tzalt abi, et Hõbedane Liilia kinni püüda. Juan Angel kutsub Bella Villaneuvade majja õhtusöögile. Ninfa pussitab enesekaitseks Roquet. Roman jääb politseile vahele.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   

Back to top Go down
 
"Mi Gorda Bella" osad
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vampire Knight: Classes as different as Night and Day
» Bargello Quilts
» Bella Bella -- Coordinator of the Stars
» Bella Porcelain, Jan Burtz
» Walkaround Special Edition horse "Bella Rose" from Modellpferdeversand/Brigitte Eberl /WIA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Mi Gorda Bella-
Jump to: