Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Mi Gorda Bella" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:05 pm

76. osa
Orestes ja Chiqui tülitsevad Bella pärast. Franklin arreteerib Ninfa. Tza Tza hurjutab Jordit kõlvatute eluviiside pärast. Aquiles ähvardab Roquet. Chiqui tunnistab emale üles, mis temaga pulmapäeval enne kirikussesõitu juhtus. Bella paljastab Ninfale oma tegeliku isiku.

77. osa
Ninfa ütleb Valentinale, et hoopis Olimpia tahtis teda mürgitada, mitte Orestes. Pansionaadis arvavad kõik, et Hugo on homo ning tahavad ta sealt välja visata, kuid Jordi astub tema kaitseks välja. Ninfa pääseb vanglast, kuna Roque võtab süüdistuse tagasi. Alejandro ütleb Bellale, et Orestes on ikka veel Valentinasse armunud. Franklin avaldab Bellale armastust.

78. osa
Et päästa oma abielu Orestesega, läheb Chiqui psühhoterapeudi juurde. Roman pressib Olimpialt raha välja. Aquiles meelitab Tza Tza tolle enese teadmata kohtamisele Juan Angeliga. Orestes vallandab Bella reklaamifirmast.

79. osa
Tza Tza kuuleb, kuidas Ninfa Bellat Valentinaks kutsub. Jordit tulistatakse politseireidi käigus ja ta viiakse haiglasse. Ariadna näeb Olimpiat ja Lorenzot suudlemas, ta lubab asjast vaikida, kui Olimpia sunnib Romani temaga abielluma. Ariadna saab ka Chiqui ja Franklini suhtest teada. Bella tõuseb agentuuris väga tähtsale kohale.

80. osa
Aquiles palub Ninfal Villanuevade majja tagasi tulla, aga too ei taha sellest kuuldagi. Ariadna satub peale Chiquid ahistavale Romanile, kuid ajab kõik oma sõbranna süüks. Bella satub peale Hõbeliiliale ja veedab tema seltsis ärevaid hetki. Franklinile saab lõplikult teatavaks Hugo tegelik isik.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:07 pm

81. osa
Orestes palub Tza Tzal ennast politsei eest varjata. Pantoja vahistab Bella, sest arvab, et ta on Hõbeliilia kaasosaline. Bellal tekivad probleemid, kuna tal pole passi. Franklin otsustab talle võltsitud dokumendid muretseda. Roman ahistab jälle Chiquit ning viimane otsustab ennast lõpuks kaitsta. Juan Angel ja Jordi saavad teada, et Pandora ei olnudki Šveitsis, vaid teda hoiti keldris luku taga.

82. osa
Juan Angel selgitab välja, et Pandorat ei ole üheski Šveitsi psühhiaatriahaiglas. Tza Tza ütleb lõpuks Orestesele, miks Valentina ta maha jättis. Nereida palub Ninfal tulla tagasi oma vanale töökohale Villanuevade majas. Orestes ütleb Segundole, et kirjutas tema päranduse ümber Valentina nimele.

83. osa
Bella lastakse tänu Orestesele vabaks. Psühholoog ütleb Chiquile, et ta ei armasta oma meest, vaid kedagi teist. Orestes süüdistab Olimpiat Pandora kinni hoidmises. Samuel saab teada, kes Hugo tegelikult on. Franklin õpetab Chiquile, kuidas ennast kaitsta. Orestesele saadetakse Valentina päevik.

84. osa
Onu Segundo ärgitab taas Juan Angelit oma silmi avama. Olimpiale on saadetud kingipaki sees madu. Morales nõuab Romanilt oma raha tagasi. Olimpia leiab tuge veendumusele, et Valentina on tagasi tulnud. Orestes nõuab Chiquilt selgusi aastataguse poissmeestepeo pärast. Politsei tuleb Muneca ja Lorenzo maja läbi otsima. Fabiola palub Aquilesilt teist võimalust.

85. osa
Bella saab teada, et Olimpia käib öösiti baaris tantsijannana tööl. Olimpia kavatseb Bella tappa, et tema saladus välja ei tuleks. Pandora on väga õnnelik, et saab Merineitsina Jordiga koos olla. Roman palub Ariadna kätt, kuid Villaneuvad on abielu vastu. Villaneuvade agentuur on pankroti äärel.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:08 pm

86. osa
Bella tuleb välja plaaniga, kuidas päästa Villanuevade reklaamiagentuur põhjaminekust. Ninfa leiab huvitava videokasseti Ariadna ja Romani kohta ning avastab, et Nereida madratsi all on peidus kenake varandus. Chiqui teeb Franklini käe all tulistamist õppides edusamme.

87. osa
Caregato varastab Villaneuvade agentuurist Hõbeliiliana esinedes raha. Chiqui käsib Bellal Orestesest eemale hoida. Orestes saab teada Valentina mürgitamisest ning süüdistab selles Olimpiat. Jordi veedab öö Sirenaga ja teda ootab ees suur üllatus.

88. osa
Roman plaanitseb Bellale mulje avaldamiseks korda saata alatu teo Ariadna suhtes. Ninfa võtab vastu Aquilese kutse klubi peole. Bella räägib Orestesele Valentina mürgitamiskatsest. Hugo paljastab Jordi ees oma tegeliku isiku. Bella satub mõrvakatse ohvriks.

89. osa
Bellaga juhtub õnnetus ja ta viiakse haiglasse. Orestese ja Chiqui mesinädalad lõpevad varem, kui plaanitud. Ninfa kuuleb pealt, kuidas Roque ja Olimpia Valentina mürgitamisest räägivad. Hõbeliilia külastab Bellat haiglas.

90. osa
Franklin kahtlustab, et otsasõit Bellale polnud õnnetus, vaid mõrvakatse. Ninfa saab klubi peol solvangute osaliseks, kuid korraldab Ariadna ja Romani vallatu video abil magusa kättemaksu. Klubi peol teeb puhta töö ka Hõbeliilia. Muńeca saab uue saadetise raha, seekord kohvriga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:11 pm

91. osa
Jorge tuleb Venezuelasse Bellale appi, nad hakkavad koos Villaneuvade agentuuris reklaami tegema. Orestes ja Bella peavad reklaamis armastajapaari mängima. Jordi ja Hugo panevad Roque keldrisse luku taha. Roman näeb, kuidas Lorenzo Ariadnat suudleb. Aquiles palub Ninfat endale naiseks. Pantoja näeb Jordit ja Hogot suudlemas ning vallandab Jordi töölt.

92. osa
Pantoja vallandab Jordi, kuid on Pacheco ja Tza Tza sekkumisel sunnitud asja üle uuesti järele mõtlema. Orestes kahtlustab, et Bella on Valentina. Orestesel ja Bellal palutakse osaleda reklaamiklipis täiesti riidetult. Olimpia satub peale Lorenzo ja Ariadna intiimsele hetkele.

93. osa
Bella ja Orestes on kahekesi Villanuevade vanas majas ning Orestesele tundub kahtlane, et Bella näib maja tundvat. Pandora käib oma isaga rääkimas ja Olimpia on sellepärast vihane. Kui Bella magama üritab jääda, üllatab teda ebameeldiv külaline. Orestes lahendab olukorra.

94. osa
Chiqui vihastab Orestese peale ja tahab oma abikaasale Villanueva rantšosse järele sõita. Olimpia vihastab jälle ajalehte lugedes. Roque tungib relvaga ähvardades Tza Tza majja Pandorat otsima.

95. osa
Chiqui on armukade. Ta joob end purju ja tahab Frankliniga magada. Roque tuleb Pandorale järele ja tahab teda Olimpia juurde viia. Tza Tza astub Pandora kaitseks välja. Bella hakkab Orestest tõrjuma.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:12 pm

96. osa
Franklinil ja Orestesel on tõsine jutuajamine. Välja ilmub Jose Manuel Sevilla. Orestes tahab Chiquist lahutada. Selgeltnägija ennustab Olimpiale väga musta tulevikku.

97. osa
Bella teeb kõigile teatavaks, et Lorenzo on firma raha raisanud. Olimpia on sunnitud osa oma aktsiatest Gomezile loovutama. Roman ajab Bellale ligi, Orestes on armukade.

98. osa
Pacheco tahab uuesti ette võtta kohtutee Olimpia vastu, kuid Bella palub tal sellega veel oodata. Chiqui ütleb Orestesele, et tahab Canelita adopteerida. Orestes ja Boligoma plaanivad anda Romanile vastulööki.

99. osa
Hõbeliilia nurjab järjekordselt Romani äri ning varastab temalt raha. Olimpia hakkab kurvastusest jooma. Jose Manuel Sevilla otsustab Venezuelasse tagasi pöörduda. Kohtunik Gomez ähvardab Bellat ja nõuab temalt võlakirju tagasi, kuid Hõbeliilia astub vahele. Segundo räägib Juan Angelile, et ta üks tema lastest ei pruugi tema lihane laps olla.

100. osa
Morales ja Cat Face tahavad oma naha päästmiseks teha Hugo narkootikumidega sehkeldamises süüdlaseks. Romani tähelepanu tõmbab Hõbeliilia järjekordne saadetis Munecale. Lorenzo keelitab Ariadnat endaga koos põgenema. Roman kingib Bellale oma osaluse Villanuevade reklaamiagentuuris.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:14 pm

101. osa
Ariadna on ära jäänud pulmade pärast väga kurb ning Lorenzo otsustab seda ära kasutada. Bella viskab Olimpia Villaneuvade majast välja ning Olimpia võetakse Eva allkirja võltsimise pärast vahi alla. Muneca leiab Lorenzo ja Ariadna koos voodist. Jose Manuel Sevilla läheb Olimpiat vanglasse vaatama.

102. osa
Kohtuvad vanad sõbrad Josema ja Roque. Valentina tunneb Olimpia arreteerimise pärast süümepiina. Mayela paneb Jordi meelekindluse proovile. Armukade Hugo korraldab stseeni. Tza Tza paneb Josema jahmatama, rääkides talle tõtt Olimpia kohta.

103. osa
Roman röövib Bella, kuid Hõbeliilial õnnestub naine päästa. Bella saab teada, et Orestes ei petnudki teda oma poissmeesteõhtul Chiquiga. Lorenzo nõuab Munecalt lahutust, et Ariadnaga abielluda. Tza Tza läheb Olimpiat vanglasse vaatama. Josema läheb Villaneuvade majja, et Roquega kokku saada.

104. osa
Jordi laseb narrimishimulise Vallenilla vastu käiku rusikad. Juan Angel hoiatab Tza Tzad Josema eest. Roman saab Ariadnalt veel ühe šokeeriva video. Hugo korraldab Jordi ja Mayela ees uue stseeni.

105. osa
Benigno saab teada, kes on tegelikult Hõbeliilia. Pandora tuleb koju tagasi. Aquiles kingib Ninfale pruutkleidi. Olimpia saab vanglast välja ning naaseb Villaneuvade majja. Hõbeliilia jääb peaaegu proua Muneca majas politseile vahele. Muneca on otsustanud Lorenzost lahutada ja viskab mehe majast välja.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:15 pm

106. osa
Bella teeb Olimpiale Villanuevade majas viibimise nii ebameeldivaks kui võimalik. Roman õiendab Lorenzoga arveid. Josema tuleb Olimpia käest vastuseid nõudma. Orestest ja Chiquid tahetakse ajada uut kodukotust otsima. Jordi ja Beatriz hauvad salaplaani.

107. osa
Orestes kinnitab Bellale, et on Valentina unustanud ning kavatseb Chiquist lahutada. Jordi maskeerub naispsühholoogiks ja läheb Villaneuvade majja, et Pandora lähedal olla. Juan Angel nõuab Josemalt infot Olimpia mineviku kohta. Olimpia uimastab Bella ja võtab temalt sõrmejäljed.

108. osa
Chiqui tunnistab Franklinile, et tunneb ta järele tõmmet. Orestes nõuab oma emalt, et too räägiks tõtt Josema kohta. Josema kahtlustab, et Orestes on tema poeg.

109. osa
Roman röövib Bella, kuid Hõbeliilial õnnestub ta päästa. Olimpia käsib Chiquil kõigile öelda, et ta on rase. Orestes on otsustanud Chiquilt lahutust küsida. Muneca teatab Villaneuvadele, et tema ja Lorenzo lahutavad oma abielu.

110. osa
Keegi tahab Romani mürgitada. Alejandro elu keerab pea peale fakt, et Debora HIV-test osutub positiivseks. Josema külvab Tza Tza üle komplimentidega. Chiqui üllatab Orestest uudisega, et ootab last. Pandora on nõus Jordi seletusi kuulama
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:16 pm

111. osa
Orestes käib ennustaja juures, kes kuulutab talle ette suurt õnnetust. Juan Angel saab teada Aquilese plaanist Ninfaga abielluda. Nereida rikub Ninfa pulmakleidi ära. Ariadna üritab haiglas Romani tappa. Olimpia otsustab Josemast vabaneda. Chiqui leiab Orestese ja Bella koos ühes voodis magamas. Orestes tahab, et Chiqui läheks arstile ning teeks rasedusetesti.

112. osa
Orestes nõuab, et Chiqui teeks rasedustesti. Aquiles ja Ninfa valmistuvad oma pulmadeks. Lorenzo tahab Alejandro vallandada. Olimpia annab taas palgamõrtsukale tellimuse sisse.

113. osa
Josema hakkab Boligoma baaris tööle. Roman põgeneb haiglast ja Franklin läheb Bellat Villaneuvade majja kaitsma. Chiqui üritab Orestesega ära leppida. Ariadna nõuab Jordit endale ihukaitsjaks. Roque ja Olimpia otsustavad Ninfa ja Aquilese pulmad ära rikkuda.

114. osa
Orestese tähelepanu pälvib Bellale Hispaaniast saadetud pakk. Ariadna ja Pandora kisklevad Jordi pärast. Chiqui tunnistab Ritale, et ootab hoopis Franklini last.

115. osa
Hõbeliilia viib Bella vaatama haiglat, mille jaoks ta raha varastanud on. Chiqui ütleb Franklinile, et ta ei taha last saada. Ariadna veenab Chiquit aborti tegema. Aquiles ja Ninfa abielluvad. Olimpia näitab Aquilesele pilte, kus Ninfa ja Joel on koos voodis.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:19 pm

116. osa
Uuesti Jordi pihtide vahele sattunud Roman süüdistab Bellat seksuaalses ahistamises. Franklin pinnib Valentinat Hõbeliilia asjus. Bella kuulutab Ninfa Villanuevade pere liikmeks. Alejandro tervis läheb käest ära.

117. osa
Franklin vahistab Orestese, kuid Josema tunnistus päästab Orestese vanglast. Bella üritab teada saada, kas Orestes on Hõbeliilia. Ariadna on Romaniga hädas, kuid Jordi tuleb talle appi. Aquiles nõuab Joelilit piltide kohta aru. Gomez üritab Olimpialt raha välja pressida ning Olimpia tapab ta.

118. osa
Pandora kahtlustab, et Orestes on Hõbeliilia. Lorenzo ei taha, et Chiqui sünnitaks. Bella võetakse vahi alla.

119. osa
Josema saab teada, et Hõbeliilia on Orestes. Aquiles tahab Ninfaga ära leppida. Roman otsib uuesti Ariadna üles. Olimpia saab teada, et laps, keda Chiqui ootab, ei ole Orestese oma.

120. osa
Chiqui on hirmul, kui kuuleb, et Lorenzo tahab lasta Frnaklini tappa. Bella väidab Orestesele, et ta pole Valentina. Franklin ja Chiqui tülitsevad. Roman räägib Orestesele Bella kohta koletusi.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:20 pm

121. osa
Josema avaldab Tza-Tzale armastust. Orestes vabaneb vanglast. Valentina naaseb Villanuevade koju.

122. osa
Valentina ei taha Orestesega rääkida. Chiqui korraldab Franklini juures stseeni. Olimpia tahab Josemat tappa. Aquiles kahetseb, et Ninfaga üldse abiellus.

123. osa
Sisututvustus puudub.

124. osa
Sisututvustus puudub.

125. osa
Sisututvustus puudub.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:22 pm

126. osa
Sisututvustus puudub.

127. osa
Sisututvustus puudub.

128. osa
Kes arreteeritakse? Kes püüab Josemat tappa? Ninfa ei suuda Aquilesele andestada.

129. osa
Chiqui hakkab kahtlustama, et Bella ja Valentinaga on midagi veidrat lahti. Josema teeb Tza Tzale üllatava pakkumise. Ninfa tahab lahutust. Hõbeliilia annab Consuelo poja operatsiooniks raha.

130. osa
Franklin tahab Hõbeliilialt saadud raha politseisse viia. Aquiles allkirjastab lahutuspaberid. Consuelo poeg vajab kiiremas korras operatsiooni. Juan Angel on õnnetu kuuldes, et Tza Tza abiellub Josemaga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:23 pm

131. osa
Consuelo poja operatsioon õnnestub. Ariadna nõuab, et Lorenzo räägiks nende suhtest Olimpiale. Beatriz üritab koos Alejandroga lahkuda, kuid Franklin püüab nad kinni. Juan Angel saab Olimpia ja Lorenzo armuafäärist teada ning otsustab naise majast välja visata. Josema teatab kõigile, et tema ja Tza Tza abielluvad.

132. osa
Juan Angel viskab Olimpia majast välja. Orestes ja Franklin tülitsevad. Kes ründab Chiqui`d? Franklin muretseb, et ta õde võib Alejandrolt Aidsi saada. Orestes on Juan Angelile toeks.

133. osa
Gladiola viib Chiqui lapsele kingituse. Orestes teatab Valentinale, et viimase abielu on väljamõeldis. Olimpia nõuab Josemalt raha, kuid mis tingimusel talle ollakse valmis seda ka andma? Beatriz lahkub kodunt ning asub Alejandro juurde elama. Olimpia saab teada Tza Tza ja Josema pulmadest ning röövib Tza Tza.

134. osa
Roman ja Lorenzo lepivad kokku, et aitavad üksteist. Politsei ja sõbrad otsivad Tza Tza`d taga. Chiqui tahab teada, kes on tema päris ema.

135. osa
Olimpia saab teada Lorenzo ja Ariadna suhtest ning on maruvihane. Pomposa läheb Muneca juurde ning kohtub seal uuesti Chiquiga. Hõbeliilia ilmub kohtusaali, et Bella kasuks tunnistada, kohtunik lubab tal tunnistuse anda, kuid ainult ilma maskita. Juan Angel päästab Tza Tza ja rikub Olimpia plaani Josemalt raha saada.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:25 pm

136. osa
Bella kohtuprotsess. Jordi lahkub Tza Tza juurest. Pandora hoiatab teda, et ta kahetseb. Chiqui kohtub Hõbeliiliaga ja tahab teada, kes on mees selle maski taga.

137. osa
Juan Angel ja lapsed pärivad Olimpialt tema mineviku kohta aru. Pomposa räägib Munecale, kuidas Lorenzo teda noore tüdrukuna ahistas. Olimpia satub õnnetusse ning tema elu on ohus. Roque ähvardab Pandora tappa, et too ei saaks Olimpia kuritegusid paljastada. Ariadna näeb Chiquit ja Franklinit suudlemas.

138-139. osa
Valentina saab uut informatsiooni Olimpia mineviku kohta. Olimpia alakeha jääb pärast avariid halvatuks. Pandora tunneb süümepiinu Olimpiaga juhtunud õnnetuse pärast.

140-141. osa
Nereida pressib Valentinalt välja raha ja edutamist. Muneca tähistab sünnipäeva. Samuel tahab teha Hõbeliiliaga intervjuu. Lorenzo tunnistab Chiquile, et armastab Ariadnat ja tahab temaga abielluda. Valentina ütleb Orestesele, et Olimpia tappis tema isa, Luis Felipe. Pandora näeb moešõul, kuidas Ariadna Jordit suudleb ning läheb oma õele kallale. Juan Angel veenab Tza Tzad endaga jääma, Jose ründab Juan Angelit noaga. Hõbeliilia ütleb Bellale, et on otsustanud enda kohta ajalehele intervjuu anda.

142-143. osa
Aquiles ja Joel trügivad Ninfa etendusse Jagot mängima. Chiqui rabab Franklini teatega, et ei ootagi Orestese last. Roque nõuab Valentinalt ähvarduste saatel Olimpiasse puutuvaid pabereid.

144-147.osa
Sisututvustused puuduvad
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:27 pm

148.-149. osa
Chiqui tunnistab kohtu ees üles, et Roman vägistas teda. Orestes annab Romanile vastu lõugu. Lorenzo tutvustab Ariadnale kõrtsi, kus Olimpia käib meelt lahutamas. Hõbeliilia saab haavata ja Orestesel on tegu, et kuulihaava tekkepõhjust varjata. Valentina süda on murtud, sest Hõbeliilia jätab temaga lõplikult hüvasti. Beatriz on valmis end Alejandro nimel ohverdama. Tüdruku ema ütleb tütrest lahti.

150.-151. osa
Pandora räägib Juan Angelile, et Luis Felipe sai surma Olimpia käe läbi. Hõbeliilia jätab Bella maha. Franklin läheb Chiquiga lepitust otsima. Franklin palub Chiquil enda juurde kolida, kuid Chiqui pole sellega nõus. Jose on suremas, kuid Orestes suudab ta päästa. Valentina kardab, et on rase. Olimpia ähvardab Pandorat ning sunnib teda kõigile ütlema, et ta on süütu. Valentina tahab oma isa haua avada, et teada saada, kas isa surm oli õnnetus.

152.-153. osa
Orestes süüdistab Valentinat südametuses. Joelil ja Vicentel on õel plaan. Tza Tza ärgitab Pandorat kõigile teada andma, millele ta lapsepõlves Luis Felipe kapis viibides tunnistajaks oli. Josema hakkab Tza Tza`ga abielluma ja pulma plaanitakse Villanuevade majas pidada. Orestes on selle vastu. Chiqui ei ole oma uue elukohaga rahul. Ariadna süüdistab Chiquit liiderluses.

154.-155. osa
Valentina minestab, mistõttu on oht, et ta vale tuleb päevavalgele. Joel teatab Ninfale, et Aquiles on gei. Toimub Tza Tza ja Jose laulatus Villaneuvade häärberis, kui maja äkitselt rünnatakse. Beatriz esineb Valentinana, et kõiki ära petta. Debora üritab Alejandrot voodisse meelitada ning Beatriz satub neile peale. Elena ja Benigno avastavad Valentina tühja kostüümi. Jose kingib Tza Tzale pulmadeks paadi, mille ristib Hõbeliiliaks.

156.-157. osa
Bella ütleb Jorge Camposele, et ootab Hõbeliilialt last. Jordil ja Pandoral on taas üks tõsine vestlus. Nereida kahtlustab, et see, kes Tza Tza pulmas tulistas, oli Roque. Alejandro ja Beatriz lähevad lahku. Orestes teeb Valentinale kingituse. Tza Tza abikaasa on suremas, aga ei taha haiglasse minna. Franklin teatab Chiquile, kes ta tõeline ema on.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:29 pm

158.-159. osa
Juan Angel otsustab Olimpia juurest ära kolida ning Muneca kutsub ta enda poole elama. Hõbeliilia nurjab rahaauto röövi. Olimpiat inkrimineerivad dokumendid on kadunud. Beatriz pääseb reklaami modelliks. Moralese mehed röövivad Mateo ja Hõbeliilia läheb teda päästma. Hugo ja Nela küsitlevad kohtunik Gomezi sekretäri ning saavad teada midagi väga üllatavat. Beatriz lepib Alejandroga ära. Olimpia lükkab Chiqui trepist alla ning Chiqui kaotab oma lapse.

160.-161. osa
Orestes ei taha kuuldagi, et Bella Hispaaniase tagasi läheb. Olimpia tahab Aquilese endise homosõbra abil Ninfat poja elust välja ajada. Bella on vanglas. Beatriz aitab ta nutikalt sealt välja. Chiqui otsustab, et pärast lapse kaotust ei ole temal ja Franklinil enam midagi ühist. Hugo lubab kõik Olimpia mineviku kohta välja uurida.

162.-163. osa
Ninfat süüdistatake Vicente mõrvas. Lorenzo otsustab lastekodu sulgeda, kuid Muneca ja Chiqui ei ole sellega päri. Hugo ja Nela küsitlevad Elenat Luis Felipe surma asjus, kuid Roque ähvardab Elenat. Chiquil keeldub oma päris emaga kohtumast. Josema tahab Orestestele öelda, et on tema isa, kuid Valentina takistab teda. Lorenzo tahab Munecalt orbudekodu maja ära võtta.

164.-165. osa
Olimpia keeldub tunnistamast, et ta nimi on tegelikult Maria Joaquina Crespo. Valentina palub Josemal rääkida firma koosolekul Olimpia minevikust. Yei Lou (J.Lo) on surmasuus. Juan Angel on haiglas ja tema olukord on väga tõsine. Olimpia loodab südamest, et ta hinge heidab, kuid mees näitab elumärke. Elena tunnistab lõpuks üles, mida aastate eest nägi. Jordi palub Pandoral endaga põgeneda. Kas tüdruk keeldub või läheb Jordiga?

166.-167. osa
Roque üritab halvatud Juan Angelile otsa peale teha, kuid Ariadna nurjab ta plaani. Olimpia vahistatakse süüdistatuna Luis Felipe mõrvas, kuid lõpuks jääb süüdlaseks hoopis Pandora. Juan Angel saab teada, kes on tegelikult Hõbeliilia. Orestes satub Valentinale peale, kui too paksukostüümi seljast võtab ja avastab ta pettuse. Olimpia üritab Juan Angelit tappa, kuid Muneca peatab ta. Orestes avaldab Valentinale armastust.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   

Back to top Go down
 
"Mi Gorda Bella" osad
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vampire Knight: Classes as different as Night and Day
» Bargello Quilts
» Bella Bella -- Coordinator of the Stars
» Bella Porcelain, Jan Burtz
» Walkaround Special Edition horse "Bella Rose" from Modellpferdeversand/Brigitte Eberl /WIA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Mi Gorda Bella-
Jump to: