Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Mi Gorda Bella" osad

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:22 pm

126. osa
Sisututvustus puudub.

127. osa
Sisututvustus puudub.

128. osa
Kes arreteeritakse? Kes püüab Josemat tappa? Ninfa ei suuda Aquilesele andestada.

129. osa
Chiqui hakkab kahtlustama, et Bella ja Valentinaga on midagi veidrat lahti. Josema teeb Tza Tzale üllatava pakkumise. Ninfa tahab lahutust. Hõbeliilia annab Consuelo poja operatsiooniks raha.

130. osa
Franklin tahab Hõbeliilialt saadud raha politseisse viia. Aquiles allkirjastab lahutuspaberid. Consuelo poeg vajab kiiremas korras operatsiooni. Juan Angel on õnnetu kuuldes, et Tza Tza abiellub Josemaga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:23 pm

131. osa
Consuelo poja operatsioon õnnestub. Ariadna nõuab, et Lorenzo räägiks nende suhtest Olimpiale. Beatriz üritab koos Alejandroga lahkuda, kuid Franklin püüab nad kinni. Juan Angel saab Olimpia ja Lorenzo armuafäärist teada ning otsustab naise majast välja visata. Josema teatab kõigile, et tema ja Tza Tza abielluvad.

132. osa
Juan Angel viskab Olimpia majast välja. Orestes ja Franklin tülitsevad. Kes ründab Chiqui`d? Franklin muretseb, et ta õde võib Alejandrolt Aidsi saada. Orestes on Juan Angelile toeks.

133. osa
Gladiola viib Chiqui lapsele kingituse. Orestes teatab Valentinale, et viimase abielu on väljamõeldis. Olimpia nõuab Josemalt raha, kuid mis tingimusel talle ollakse valmis seda ka andma? Beatriz lahkub kodunt ning asub Alejandro juurde elama. Olimpia saab teada Tza Tza ja Josema pulmadest ning röövib Tza Tza.

134. osa
Roman ja Lorenzo lepivad kokku, et aitavad üksteist. Politsei ja sõbrad otsivad Tza Tza`d taga. Chiqui tahab teada, kes on tema päris ema.

135. osa
Olimpia saab teada Lorenzo ja Ariadna suhtest ning on maruvihane. Pomposa läheb Muneca juurde ning kohtub seal uuesti Chiquiga. Hõbeliilia ilmub kohtusaali, et Bella kasuks tunnistada, kohtunik lubab tal tunnistuse anda, kuid ainult ilma maskita. Juan Angel päästab Tza Tza ja rikub Olimpia plaani Josemalt raha saada.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:25 pm

136. osa
Bella kohtuprotsess. Jordi lahkub Tza Tza juurest. Pandora hoiatab teda, et ta kahetseb. Chiqui kohtub Hõbeliiliaga ja tahab teada, kes on mees selle maski taga.

137. osa
Juan Angel ja lapsed pärivad Olimpialt tema mineviku kohta aru. Pomposa räägib Munecale, kuidas Lorenzo teda noore tüdrukuna ahistas. Olimpia satub õnnetusse ning tema elu on ohus. Roque ähvardab Pandora tappa, et too ei saaks Olimpia kuritegusid paljastada. Ariadna näeb Chiquit ja Franklinit suudlemas.

138-139. osa
Valentina saab uut informatsiooni Olimpia mineviku kohta. Olimpia alakeha jääb pärast avariid halvatuks. Pandora tunneb süümepiinu Olimpiaga juhtunud õnnetuse pärast.

140-141. osa
Nereida pressib Valentinalt välja raha ja edutamist. Muneca tähistab sünnipäeva. Samuel tahab teha Hõbeliiliaga intervjuu. Lorenzo tunnistab Chiquile, et armastab Ariadnat ja tahab temaga abielluda. Valentina ütleb Orestesele, et Olimpia tappis tema isa, Luis Felipe. Pandora näeb moešõul, kuidas Ariadna Jordit suudleb ning läheb oma õele kallale. Juan Angel veenab Tza Tzad endaga jääma, Jose ründab Juan Angelit noaga. Hõbeliilia ütleb Bellale, et on otsustanud enda kohta ajalehele intervjuu anda.

142-143. osa
Aquiles ja Joel trügivad Ninfa etendusse Jagot mängima. Chiqui rabab Franklini teatega, et ei ootagi Orestese last. Roque nõuab Valentinalt ähvarduste saatel Olimpiasse puutuvaid pabereid.

144-147.osa
Sisututvustused puuduvad
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:27 pm

148.-149. osa
Chiqui tunnistab kohtu ees üles, et Roman vägistas teda. Orestes annab Romanile vastu lõugu. Lorenzo tutvustab Ariadnale kõrtsi, kus Olimpia käib meelt lahutamas. Hõbeliilia saab haavata ja Orestesel on tegu, et kuulihaava tekkepõhjust varjata. Valentina süda on murtud, sest Hõbeliilia jätab temaga lõplikult hüvasti. Beatriz on valmis end Alejandro nimel ohverdama. Tüdruku ema ütleb tütrest lahti.

150.-151. osa
Pandora räägib Juan Angelile, et Luis Felipe sai surma Olimpia käe läbi. Hõbeliilia jätab Bella maha. Franklin läheb Chiquiga lepitust otsima. Franklin palub Chiquil enda juurde kolida, kuid Chiqui pole sellega nõus. Jose on suremas, kuid Orestes suudab ta päästa. Valentina kardab, et on rase. Olimpia ähvardab Pandorat ning sunnib teda kõigile ütlema, et ta on süütu. Valentina tahab oma isa haua avada, et teada saada, kas isa surm oli õnnetus.

152.-153. osa
Orestes süüdistab Valentinat südametuses. Joelil ja Vicentel on õel plaan. Tza Tza ärgitab Pandorat kõigile teada andma, millele ta lapsepõlves Luis Felipe kapis viibides tunnistajaks oli. Josema hakkab Tza Tza`ga abielluma ja pulma plaanitakse Villanuevade majas pidada. Orestes on selle vastu. Chiqui ei ole oma uue elukohaga rahul. Ariadna süüdistab Chiquit liiderluses.

154.-155. osa
Valentina minestab, mistõttu on oht, et ta vale tuleb päevavalgele. Joel teatab Ninfale, et Aquiles on gei. Toimub Tza Tza ja Jose laulatus Villaneuvade häärberis, kui maja äkitselt rünnatakse. Beatriz esineb Valentinana, et kõiki ära petta. Debora üritab Alejandrot voodisse meelitada ning Beatriz satub neile peale. Elena ja Benigno avastavad Valentina tühja kostüümi. Jose kingib Tza Tzale pulmadeks paadi, mille ristib Hõbeliiliaks.

156.-157. osa
Bella ütleb Jorge Camposele, et ootab Hõbeliilialt last. Jordil ja Pandoral on taas üks tõsine vestlus. Nereida kahtlustab, et see, kes Tza Tza pulmas tulistas, oli Roque. Alejandro ja Beatriz lähevad lahku. Orestes teeb Valentinale kingituse. Tza Tza abikaasa on suremas, aga ei taha haiglasse minna. Franklin teatab Chiquile, kes ta tõeline ema on.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:29 pm

158.-159. osa
Juan Angel otsustab Olimpia juurest ära kolida ning Muneca kutsub ta enda poole elama. Hõbeliilia nurjab rahaauto röövi. Olimpiat inkrimineerivad dokumendid on kadunud. Beatriz pääseb reklaami modelliks. Moralese mehed röövivad Mateo ja Hõbeliilia läheb teda päästma. Hugo ja Nela küsitlevad kohtunik Gomezi sekretäri ning saavad teada midagi väga üllatavat. Beatriz lepib Alejandroga ära. Olimpia lükkab Chiqui trepist alla ning Chiqui kaotab oma lapse.

160.-161. osa
Orestes ei taha kuuldagi, et Bella Hispaaniase tagasi läheb. Olimpia tahab Aquilese endise homosõbra abil Ninfat poja elust välja ajada. Bella on vanglas. Beatriz aitab ta nutikalt sealt välja. Chiqui otsustab, et pärast lapse kaotust ei ole temal ja Franklinil enam midagi ühist. Hugo lubab kõik Olimpia mineviku kohta välja uurida.

162.-163. osa
Ninfat süüdistatake Vicente mõrvas. Lorenzo otsustab lastekodu sulgeda, kuid Muneca ja Chiqui ei ole sellega päri. Hugo ja Nela küsitlevad Elenat Luis Felipe surma asjus, kuid Roque ähvardab Elenat. Chiquil keeldub oma päris emaga kohtumast. Josema tahab Orestestele öelda, et on tema isa, kuid Valentina takistab teda. Lorenzo tahab Munecalt orbudekodu maja ära võtta.

164.-165. osa
Olimpia keeldub tunnistamast, et ta nimi on tegelikult Maria Joaquina Crespo. Valentina palub Josemal rääkida firma koosolekul Olimpia minevikust. Yei Lou (J.Lo) on surmasuus. Juan Angel on haiglas ja tema olukord on väga tõsine. Olimpia loodab südamest, et ta hinge heidab, kuid mees näitab elumärke. Elena tunnistab lõpuks üles, mida aastate eest nägi. Jordi palub Pandoral endaga põgeneda. Kas tüdruk keeldub või läheb Jordiga?

166.-167. osa
Roque üritab halvatud Juan Angelile otsa peale teha, kuid Ariadna nurjab ta plaani. Olimpia vahistatakse süüdistatuna Luis Felipe mõrvas, kuid lõpuks jääb süüdlaseks hoopis Pandora. Juan Angel saab teada, kes on tegelikult Hõbeliilia. Orestes satub Valentinale peale, kui too paksukostüümi seljast võtab ja avastab ta pettuse. Olimpia üritab Juan Angelit tappa, kuid Muneca peatab ta. Orestes avaldab Valentinale armastust.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:30 pm

168. osa
Pandora annab Valentinale hea vihje, kuidas Olimpia vastu uusi süütõendeid koguda. Gladiola ärgitab Beatrizi mitte lõpetama võitlust Alejandro eest. Josema ütleb Juan Angelile, kes on Orestese õige isa.

169. osa
Reklaamibüroos tekitab paksu verd küsimus, kes modellidest hakkab demonstreerima Viviana Durani uut kollektsiooni. Orestes keelitab Valentinat pesumodelliks hakkama. Pandora üritab endalt elu võtta.

170. osa
Hõbeliilia nurjab lastekodu õhkimise ja Valentina taipab, et selle maski taha peidab end Orestes. Roque kandib raha. Orestes õpib lõpuks tundma tõelist Olimpiat.

171. osa
Orestes näeb Olimpiat baaris striptiisi tegemas. Chiqui kaitseb Pomposat Lorenzo eest. Kohturaport tõestab, et Olimpia tappis Luis Felipe. Jose kavatseb esineda Hõbeliiliana, et Orestest päästa. Olimpia saab teada, et Bella on tegelikult Valentina ning politsei vahistab Valentina kohtunik Gomezi mõrva eest.

172. osa
Nereida, Ninfa ja Aquiles ühendavad jõud Roque vastu. Hõbeliiliaks maskeerunud Jose Manuel Sevilla saab raskesti haavata. Orestes tunnistab Franklinile, et tegelikult on tema Hõbeliilia.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 450
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:33 pm

173. osa
Roman tahab Chiquiga üle piiri põgeneda, kuid kõik ei lähe tema plaani kohaselt. Olimpia tunnistab end kohtuniku mõrvas süüdi. Lähedased saadavad Jose viimsele teekonnale.

174. osa
Chiqui satub raskesse õnnetusse, millega kaasneb mälukaotus. Orestes tahab agentuurist lahkuda ning saab Jose Manuelilt päranduse. Valentina avaldab oma tunded.

175. osa
Orestes jätab kõigiga hüvasti ja lahkub kodunt. Olimpia viiakse naistevanglasse, kus teised vangid ta elu põrguks muudavad. Chiqui mälu taastub ja tema ning Franklin otsustavad abielluda. Valentina osaleb moešõul, mille Ariadna ära rikkuda tahab, kuid Jorge astub vahele ja vallandab Ariadna Villaneuvade agentuurist. Roque külastab Olimpiat vanglas.

176. osa
Roque lubab Olimpiale, et toimetab ta vanglast välja. Valentinal ja Ariadnal on tuline sõnavahetus. Lorenzo ei taha kuuldagi, et tema tütar Frankliniga abiellub. Pacheco saab teada, et Valentina isa raha on Arubal Roquele kuuluval pangaarvel.

177. osa
Muneca ja Mateo avastavad teineteist. Orestes saabub ootamatult tagasi. Valentina teatab kõigile, et ootab Orestese last. Roque pussitab Olimpiat ja naine satub vanglast haiglasse. Orestes ja Valentina lähevad teda vaatama.

178. osa
Üks kuu hiljem on Valentina pulmaklieidis ja Orestes on narvis. Valentina ei taha veel abielluda kuna Tza Tza'd pole saabunud. Valentina ja Chiqui kallistavad nagu oleksid nad suured sõbrad. Orestes ja Valentina abielluvad. Tza Tza teatab Valentinale, et ta on rase ja sellel lapsel tuleb ka isa.
Kuus aastat hiljem ...Orestes on koos lastega rannas, Tza tza ja tema tütar lähevad üksi randa kuna on Josema sünnipäev. Chiqui saab poja. Orestes ütleb Valentinale ,et armastab teda surmani.Orestes suudleb Valentinat ja lisab ,et ta jääb alati tema armsaks paksukeseks.
LÕPP
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   

Back to top Go down
 
"Mi Gorda Bella" osad
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Bella calamidades
» Vampire Knight: Classes as different as Night and Day
» Bargello Quilts
» Books you have read and wish to recommend, or not...
» Bella Bella -- Coordinator of the Stars

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasAreUs :: ARHIIV :: Mi Gorda Bella-
Jump to: