Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Mi Gorda Bella" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:30 pm

168. osa
Pandora annab Valentinale hea vihje, kuidas Olimpia vastu uusi süütõendeid koguda. Gladiola ärgitab Beatrizi mitte lõpetama võitlust Alejandro eest. Josema ütleb Juan Angelile, kes on Orestese õige isa.

169. osa
Reklaamibüroos tekitab paksu verd küsimus, kes modellidest hakkab demonstreerima Viviana Durani uut kollektsiooni. Orestes keelitab Valentinat pesumodelliks hakkama. Pandora üritab endalt elu võtta.

170. osa
Hõbeliilia nurjab lastekodu õhkimise ja Valentina taipab, et selle maski taha peidab end Orestes. Roque kandib raha. Orestes õpib lõpuks tundma tõelist Olimpiat.

171. osa
Orestes näeb Olimpiat baaris striptiisi tegemas. Chiqui kaitseb Pomposat Lorenzo eest. Kohturaport tõestab, et Olimpia tappis Luis Felipe. Jose kavatseb esineda Hõbeliiliana, et Orestest päästa. Olimpia saab teada, et Bella on tegelikult Valentina ning politsei vahistab Valentina kohtunik Gomezi mõrva eest.

172. osa
Nereida, Ninfa ja Aquiles ühendavad jõud Roque vastu. Hõbeliiliaks maskeerunud Jose Manuel Sevilla saab raskesti haavata. Orestes tunnistab Franklinile, et tegelikult on tema Hõbeliilia.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Mi Gorda Bella" osad   Sun Dec 04, 2016 2:33 pm

173. osa
Roman tahab Chiquiga üle piiri põgeneda, kuid kõik ei lähe tema plaani kohaselt. Olimpia tunnistab end kohtuniku mõrvas süüdi. Lähedased saadavad Jose viimsele teekonnale.

174. osa
Chiqui satub raskesse õnnetusse, millega kaasneb mälukaotus. Orestes tahab agentuurist lahkuda ning saab Jose Manuelilt päranduse. Valentina avaldab oma tunded.

175. osa
Orestes jätab kõigiga hüvasti ja lahkub kodunt. Olimpia viiakse naistevanglasse, kus teised vangid ta elu põrguks muudavad. Chiqui mälu taastub ja tema ning Franklin otsustavad abielluda. Valentina osaleb moešõul, mille Ariadna ära rikkuda tahab, kuid Jorge astub vahele ja vallandab Ariadna Villaneuvade agentuurist. Roque külastab Olimpiat vanglas.

176. osa
Roque lubab Olimpiale, et toimetab ta vanglast välja. Valentinal ja Ariadnal on tuline sõnavahetus. Lorenzo ei taha kuuldagi, et tema tütar Frankliniga abiellub. Pacheco saab teada, et Valentina isa raha on Arubal Roquele kuuluval pangaarvel.

177. osa
Muneca ja Mateo avastavad teineteist. Orestes saabub ootamatult tagasi. Valentina teatab kõigile, et ootab Orestese last. Roque pussitab Olimpiat ja naine satub vanglast haiglasse. Orestes ja Valentina lähevad teda vaatama.

178. osa
Üks kuu hiljem on Valentina pulmaklieidis ja Orestes on narvis. Valentina ei taha veel abielluda kuna Tza Tza'd pole saabunud. Valentina ja Chiqui kallistavad nagu oleksid nad suured sõbrad. Orestes ja Valentina abielluvad. Tza Tza teatab Valentinale, et ta on rase ja sellel lapsel tuleb ka isa.
Kuus aastat hiljem ...Orestes on koos lastega rannas, Tza tza ja tema tütar lähevad üksi randa kuna on Josema sünnipäev. Chiqui saab poja. Orestes ütleb Valentinale ,et armastab teda surmani.Orestes suudleb Valentinat ja lisab ,et ta jääb alati tema armsaks paksukeseks.
LÕPP
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
 
"Mi Gorda Bella" osad
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vampire Knight: Classes as different as Night and Day
» Bargello Quilts
» Bella Bella -- Coordinator of the Stars
» Bella Porcelain, Jan Burtz
» Walkaround Special Edition horse "Bella Rose" from Modellpferdeversand/Brigitte Eberl /WIA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Mi Gorda Bella-
Jump to: