Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Corona de lagrimas" osad

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Corona de lagrimas" osad   Wed Oct 14, 2015 10:23 pm

1. Baldomero viskab Refugio (Victoria Ruffo) ja nende kolm poega kodunt välja ja juhuse tahtel satub pere Mexicosse. Seal kohtab Refugio Julietat, kes pakub neile ulualust ja neist saavad parimad sõbrannad. Mööduvad aastad ja Refugio kuuleb, et ta võib jääda pimedaks. Vanim poeg Patricio häbeneb vaesust ja räägib sõpradele, et on rikaste vanemate võsu, kelle isa on surnud.

2. Chelito jätkab Nacho tagaajamist, kuid viimane näeb temas vaid sõpra, mitte aga naist. Patricio räägib sõbrale, et ta isa tegi pärast perekonna varandusest ilmajäämist enesetapu ja Edmundo kuuleb seda pealt. Lucero on Patriciosse lootusetult armunud, kuid ta ema Julieta on kindel, et vastuarmastust ta ei leia. Kas Patricio tahab Lucerot või ei?

3. Nacho kurdab Chelitole koduseid muresid ja saab tüdrukult ootamatu suudluse. Refugio saab ülemuselt eksimuse tõttu tõsiselt võtta. Patricio räägib Raulile, et pole kindel oma tunnetes Lucero vastu ja kaalub suhte lõpetamist. Lucero on pahane, et Refugio ei kiida nende suhet heaks. Kas nende suhe jätkub?

4. Lucero palub Patriciol lasta nende suhtel rahulikult edeneda ja viimane suudleb teda. Chelito jätkab Nacho võrgutamist, kuid too peab tüdrukut vaid sõbraks ja usaldusaluseks. Patricio sõitleb vihas Refugiot ja süüdistab teda nende vaesuses. Mida Refugio selle peale kostab?

5. Olga teatab, et tal on silmi vaid nägusa täismehe jaoks, kas Patricio kõlbab talle? Mercedes ütleb Romulole, et Olga ei ole halb tüdruk, kuid isa meelest ei vaja Olga meest, vaid taltsutajat. Lucero usub naiivselt, et teda ja Patriciot ootab ühine tulevik, kuid Olgast ta ei tea. Kas Patricio jätab Lucero ja armub meeletult Olgasse?

6. Seksikas Olga võrgutab Patriciot ega taha kuuldagi, et tollel võiks pruut olla. Apolinar on armumas Refugiosse ja tunnistab talle, et on naise poegade pärast mures ning tal on Edmundo kohta midagi olulist rääkida. Lucero nutab ema õlal, kuna Patricio pole talle helistanud ja see ei lase tal isegi magada, samal ajal suudleb aga Patricio Olgaga. Lucero näeb lehes Patricio ja Olga pilti ja saab teada, et mehel võib olla keegi teine.

7. Romulo teeb Patriciole ülekuulamise ja võtab ta advokaadibüroosse tööle. Benjamin ahistab Refugiot, kuid ülemus mõistab olukorda valesti ja pahandab Refugioga. Patricio vajub üha sügavamale valede võrku. Refugio langeb tänaval röövlite ohvriks.

8. Nacho ütleb emale, et Patricio ei vääri Lucerot, Patricio saab seepeale vihaseks ja äigab vennale ning Refugio peab vennad maha rahustama. Raul hoiatab Patriciot, et Romulo lahkusel on kõrge hind, kuid Patricio seda ei usu.

9. Lucero kutsub Refugio ja ta pojad enda sünnipäevale, kuid Nacho tõrgub kutsele vastu. Julieta ja Lucero kuulevad hirmsat uudist. Patricio küsib, kas Olga tahaks temaga käima hakata ja naine jääb rõõmuga nõusse.

10. Refugio rõõmustab roosikrantsi leidmise üle, kuid kui Edmundo küsib, miks see lausa ime on, ei taha ema öelda, et teda rööviti. Isa surm kurvastab Lucerot väga, kuid Patriciolt ta tuge ei leia. Olga viib Patricio uhkesse maamajja pidutsema.

11. Patricio räägib lõpuks Lucerole Olgast ja Lucero on leinast ja südamevalust meeleheitel. Romulo viib Flori Chicagosse puhkama. Kas Romulo soovib tõesti Olga ja Patricio suhet või on mees vaid vahend ta tütre vaoshoidmiseks?

12. Erika näeb Romulot koos Floriga. Edmundo ja Nacho lepivad kokku, et proovivad mõlemad Lucero armastust võita. Patricio üritab uurida välja, mis põhjusel Olga käib teraapias. Kes võidab Lucero südame, kas Edmundo või Nacho?

13. Patricio uus elu tekitab Refugios umbusku ja küsimusi ning ta uurib, kas poeg sai tõesti auto töölt laenuks. Mercedes saab teada, et Patricio käis Olga psühhiaatri juures tema vaimse tervise kohta uurimas ja paneb noorte suhet pahaks.

14. Refugio lubab Patriciole, et keelab ta vendadel teda kiusata, kuid Patricio teatab, et tal on aeg kodunt välja kolida. Flor ja Romulo on õnnelikud, et saavad veeta paar päeva Mercedesest ja Olgast kaugel. Samal ajal meenub Erikale, kes oli Romuloga koos olnud naine.

15. Olga kuuleb pealt ema ja Erika vestlust Romulo truudusetusest ja kinnitab, et see on võimatu, kuna too on maailma parim isa. Patricio ähvardab ema, et kolib kodunt minema, mis mõjub Refugiole väga muserdavalt. Chelito ei suuda enam oma tundeid Nacho vastu varjata.

16. Olga tahab Patricio elust rohkem teada ja asub teda jälitama. Nacho ja Edmundo ei usu, et Patricio töökoht võimaldab talle taolisi luksusi ja lähevad talle töö juurde, kus kohtuvad Agustiniga. Mercedes leiab Flori kirjakese Romulole, kus too tänab meest reisi eest Chicagosse ja kinnitab oma armastust. Olga lubab Patriciole oodata seksiga pulmaööni ja lubab mehe üllatuseks, et kaua seda ootama ei pea.

17. Edmundo tahab Lucerole möödunud ööd selgitada, kuid viimane ei soovi midagi kuulda, kuna tegemist olevat Mundo eraeluga. Mercedes süüdistab Romulot Olgaga juhtunus. Olga koputab Patricio uksel, mille avab Refugio ja teatab, et tegemist on Patricio koduga. Millised tagajärjed on Olga ja Refugio kohtumisel?

18. Edmundo kardab, et Lucero tahab Patriciot tagasi. Patricio otsustab kodunt lahkuda, kuid Refugio anub tal jääda, mispeale poeg ema endast eemale tõukab. Raul on pahane, et ta vanemad Ancirat ümmardavad. Haiglas aga kurjustab Mercedes Romuloga, et too aitas Patriciol Olga südant vallutada.

19. Olga kurdab, et Patricio valed on teda väga haavanud ja ta ei taha mehest enam midagi kuulda. Lucero tunnistab emale, et tahaks Patricio unustada. Romulo kommentaarid pahandavad Flori ja ta keelab mehel end tolle naise ja tütrega võrrelda, sest tema on iseseisev naine, mitte ülalpeetav. Patricio külastab Refugiot haiglas ja palub andeks, kas viimane andestab?

20. Edmundo räägib Lucerole oma tunnetest ja palub teda enda pruudiks. Patricio ja Rauli õe vahel säriseb keemia ja Olga näeb neid juttu puhumas. Apolinar räägib oma tunnetest Refugiole. Refugio räägib noorematele poegadele, et suhted Patricioga on jälle head.

21. Patriciol õnnestub lõpuks Olgaga rääkida, talle armastust vanduda ja andeks paluda. Lucero tunnistab ema üllatuseks, et Mundo palus teda enda tüdrukuks. Julieta kauplusel ei lähe kuigi hästi. Benjamin jätkab Refugio kiusamist. Romulo küsib Patriciolt, kas viimane tahaks omada seda kõike, mis seni on vaid laenuks olnud.

22. Refugio korraldab Patricio diplomitöö kaitsmise auks peo, mille tarvis müüb ema pärandatud kuldketi, kuid Patricio peole ei ilmu. Romulo teatab Olga ja Patricio kihlusest ja hõõrub rõõmust käsi, et enam ei pea ta tütre pärast muretsema.

23. Olga märkab restoranis Romulot koos Floriga ja uurib isalt, kes on see naine. Nacho on ahastuses ega suuda pisaraid tagasi hoida ja Chelito katsub teda lohutada. Refugio on poja lahkumisest äärmises masenduses ja palub kaitsepühakult, et see ta poja kunagi koju tagasi tooks.

24. Patricio korraldab Rauli auks Ancirade pool peo. Olga annab Sandrale armukadedusest kõrvakiilu. Nacho jälitab Patriciot ja uurib ta uue elukoha välja. Refugio silmanägemine aina halveneb ja Lucero utsitab teda tagajärjetult arsti juurde minema. Lucero näeb ajalehes teadet Patricio peatsetest pulmadest.

25. Refugio süda tilgub verd, lugedes ajalehest Patricio tulevasest laulatusest, ja ta üritab seda teiste poiste eest varjata. Agustin on Olgasse armunud ja katsub abielu takistada. Nacho avaldab Lucerole armastust ja palub teda enda tüdrukuks. Patricio kahtleb oma tunnetes, kuid otsustab siiski Olgaga naituda, kuna siis täitub ta suurim unistus saada rikkaks.

26. Julieta kurjustab Patricioga, et too ema nii halvasti kohtleb. Romulo nõuab, et Patricio räägiks kogu tõe oma perekonna kohta, muidu teeb ta tolle karjäärile lõpu. Refugio loodab, et abielu muudab poja meelestatust, kuid Mundo ei usu, et vend enam naaseb.

27. Refugio on Patricio käitumise ja Benjamini ahistamise tõttu nii endast väljas, et teatab bossile töölt lahkumisest. Refugio tahab Patricio pulma minna, kuid poeg ei luba ja see rebib ema hinge puruks. Raul kutsub Julieta välja.

28. Nacho ja Mundo korraldavad Refugio sünnipäevaks peo, et leevendada ema kurvastust Patricio pärast. Olga kurdab murelikuna emale, et Patricio tahab lapsi ja ta pelgab, et kuna tema lapsi ei saa, lakkab mees teda armastamast. Romulo teatab aga Patriciole, et laulatus jääb ära, sest tema ei anna oma tütart taolisele lontrusele.

29. Refugio läheb kirikusse, et õnnitleda poega ja Olgat nende abielu puhul, kuid Olga keeldub ta õnnistusest. Mundo ja Lucero suudlevad ja mees tunnistab, et iial varem pole tal selliseid tundeid olnud. Mercedes annab Florile kõrvakiilu, kuna too oli Olga kohta arvamust avaldanud.

30. Romulo teeb taas Florile selgeks, et naine on ta armuke, mitte abikaasa, ja peab seega vastavaid reegleid järgima. Väljasõidul tantsitab Mundo Refugiot ja kogemata kutsub ema teda Patricioks, mis pahandab poega väga. Acapulcos korraldab Olga kohutava armukadedusstseeni.

31. Refugio kurvastab, kuna pole Patriciost kuulnud ega suuda temale mõtlemast lakata. Acapulcos aga korraldab Olga stseene ja hüsteeritseb ning nende tülist kirjutatakse ka lehes. Koju tagasi jõudes sõitleb Romulo Patriciot lehes ilmunud pildi pärast. Kas Patricio ja Olga abielu jääb kestma?

32. Julieta läheb advokaadibüroosse Patricio uut aadressi nõutama ja Agustin annab selle meelsasti. Olga läheb vanematekoju ja Patricio talle järele, kuid Mercedes ütleb, et ta tütar ei lähe kusagile enne, kui ise tahab, mispeale Patricio kuulutab, et abielunaise koht on tolle mehe juures. Refugio kuuleb, et võib ravita pimedaks jääda.

33. Mundol on kõrini, et Patriciot aina taga igatsetakse ja otsitakse, sest viimane ei hooli nendest üldse. Refugio tahab Olgale öelda, et on Patricio ema, mitte hoidja. Ancirade majas kohtab ta aga hoopis Romulot. Mis tagajärjed on sel kohtumisel Patriciole ja Refugiole?

34. Romulo leiab, et kui Refugio tahab kuuluda Patricio ellu, peab ta jätkuvalt teesklema, et on tema hoidja, naine aga keeldub. Nachole ei meeldi Chelito suhe treeneriga. Edmundo saab teada, et Patriciol on teine isa ja küsib Refugiolt, miks too on seda varjanud. Kas Refugio hoitud saladus ajab perekonna lõhki?

35. Refugio tunnistab Mundole, et on elus vaid kord armastanud, kuid mitte nooremate poiste, vaid Patricio isa. Romulo teatab Florile, et Mercedes teab nende suhtest. Patricio on vastaspoole advokaadist võlutud, kuid naine teatab, et tema vaenlasega suhteid ei loo.

36. Nacho kuuleb emalt, et tema arvates on Olga isa puhul tegemist väga kummalise mehega. Olga palub isal tema ja Patricio abielulahutus sisse anda, kuna ta ei taha enam temaga koos olla. Mis saab Patriciost, kui Olga peaks temast lahutama?

37. Edmundo palub emalt andeks, lubab muutuda ja olla edaspidi hea poiss. Refugio kaalub Romulo ettepanekut jätkata Patricio hoidja mängimist. Patricio võrgutab vastaspoole advokaati ja suudleb teda, mida märkab ka Raul.

38. Poegadega vesteldes lipsab Refugiol kogemata suust, et ta käis Patricio uues kodus, mis vihastab Nachot väga. Julieta on üllatunud, kuuldes, et Refugio kaalub Romulo ettepanekut teeselda Patricio hoidjat. Olga muutub Patricio telefonist Delia sõnumit lugedes armukadedaks.

39. Refugio kuuleb oma üllatuseks bossilt, et firma kindlustus katab ta ravi ja tõttab poistele rõõmusõnumit teatama. Patricio kuuleb, et Romulo kohtus ta emaga ning Olga nõuab, et hoidjat tema koju ei lastaks.

40. Patricio sõitleb Julietaga, et too andis Refugiole ta ämma ja äia aadressi ning seejärel kurjustab Refugioga ja kuulutab, et too ei kuulu enam ta ellu. Olga läheb viljatuskliinikusse kontrolli, et sünnitada Paticiole laps, kuna kardab, et muidu leiab mees teise.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Corona de lagrimas" osad   Wed Oct 14, 2015 10:49 pm

41. Tino on Nacho peale armukade. Patricio tähistab esimest ametialast võitu. Nacho ja Mundo ründavad Patriciot. Olga tahab Patricio emaga kohtuda. Kas Patricio suudab jätkata oma päritolu varjamist?

42. Nacho rõõmustab, et Chelito otsustab õpinguid jätkata, mispeale Chelito teda suudleb. Flor on meeleheitel ja nõuab Romulolt, et too naise maha jätaks. Refugio teatab Lucerole, et kavatseb Patriciole tema isa kohta tõtt tunnistada. Mis tagajärjed on Refugio ülestunnistusel?

43. Refugio läheb Patricio tööle ja tunnistab tolle isa kohta tõtt, kuid Patricio peab seda vaid kättemaksuks ega usu ema sõnu. Olga ostab juba titeriideid, mispeale kukub Patricio ta peale karjuma ja ajab naise endast välja. Flor ja Romulo tülitsevad, kuna naine ei saavat mehelt piisavalt tähelepanu.

44. Patricio joob end Rauli perekonna ees purju, kes peavad ta koju talutama. Romulo soovitab Patriciol emast ja vendadest eemale hoida, vastasel juhul peab ta ise asjasse sekkuma.

45. Olga hoiatab Patriciot, et ei kavatse ta joomist taluda ja mees kaitseb end väitega, et tema andestab naisele alati kõik ja ootab samasugust kohtlemist ka Olgalt. Flor läheb advokaadibüroosse Romulot otsima ja tema nägemine üllatab Patriciot. Romulo ähvardab Patriciot, et too võib kaotada kõik, mille on Romulolt saanud. Kas Patricio katkestab kõik sidemed oma perega?

46. Refugio ütleb Lucerole, et Patricio on lihtsalt rahast ja võimust pimestatud, kuid Lucero kommenteerib, et Patricio on kõik temaga toimuva ära teeninud, mis kurvastab Refugiot. Olga kohtub jälle advokaadibüroos Floriga ja tahab teda emale tutvustada. Refugio, Nacho ja Mundo lähevad Patricioga kohtuma. Mida Patricio perele ütleb?

47. Edmundo tahab Patricio pakkumise vastu võtta, pahandades sellega Refugiot ja ajades vennad tülli. Pollo annab Mundole esimeseks ülesandeks hankida retseptivihik. Apolinar valutab Refugio pärast südant. Patricio läheb ema juurde koju, lootuses teda siiski veenda ära kolima, kuid asi lõppeb Nacho ja Patricio kaklusega, mis viib viimase haiglasse.

48. Refugio läheb Patriciot haiglasse vaatama, kuid Romulo ei lase teda poja juurde. Patricio esitab Nacho vastu süüdistuse ja viimane võetakse vahi alla ning Delia määratakse ta kaitsjaks. Mil viisil üritab Refugio poega vanglast välja aidata?

49. Delia külastab Patriciot haiglas ja nõuab Nacho vastu esitatud süüdistusest loobumist. Pollo tahab Mundole ülikoolidiplomi osta. Olga teatab Patriciole ja vanematele rasedusest, mis rõõmustab kõiki. Kas Olga rasedus paneb Patricio ema teises valguses nägema?

50. Lucero pärib murelikuna Refugiolt, kas too teab, mis tööd Mundo teeb, kuna mees temale midagi ei räägi. Mundo ja Zaida lähevad apteeki amfetamiine ostma. Olga teatab emale, et ei taha teda enda ja lapse läheduses näha. Kas Mercedes lepib tütre nõudega?

51. Refugio kurdab Lucerole pelgavat, mis saab siis, kui härra Requena saab teada, et Patricio on ema uue perekonna ees maha salanud. Raul usub, et Patriciost saab väga hea isa ja viimane kuulutab, et tema laps ei hakka iial millestki puudust tundma. Refugio soovib, et Edmundo ei ostaks talle asju, vaid aitaks hoopis Nachol õppima minna. Härra Isaias teatab Refugiole, et ta ravikulud on kindlustussumma juba ületanud ja kindlustus peatatakse.

52. Patricio käsib Olgal olla ettevaatlik ja lapse elu mitte ohtu seada ning tunnistab, et oli kuulnud pealt Mercedese ja Erika juttu Olga raseduse katkemisest. Nachol on Edmundo ameti asjus mitmeid kahtlusi, kuid Refugio kinnitusel tegeleb ta ravimiesitlejana. Flor uurib Romulolt, mida too tüdruku sünnist arvaks, kuid mees kinnitab, et seda ei saa juhtuda.

53. Edmundo läheb ema töö juurde ja satub Benjaminiga pahuksisse. Nacho lubab minna Chelitoga tolle venda otsima. Edmundo ütleb Refugiole, et Patricioga on võimatu võistelda, kuid Refugio solvub, sest armastust ei saa osta. Kas Edmundo jääbki Paricioga võistlema?

54. Refugiot valdavad segased tunded, ta on Patricio lapse üle väga rõõmus, kuid samas ka kurb, kuna on võimalik, et ta ei saa iial oma lapselast tundma. Edmundo on pahane, kuna tema arvates ei oska ema tema tegusid hinnata. Raul soovitab Patriciol perekonnaga ära leppida ja rääkida neile lapseootusest. Kas lapsevanemaks saamine paneb Patricio pere rüppe naasma?

55. Martina uurib Nacholt, mis plaani ta Chelitoga peab. Patricio näeb halba und ja Olga hakkab ta mineviku kohta pärima. Tuleb välja, et kohtunik Marrufost võib tulla tõsine probleem ja Romulo üritab teda maalt minema saata.

56. Romulo kinnitab, et kui Olga sünnitab poja, saab lapsest Ancira varanduse ainupärija. Agustinil on lapse sünni ärahoidmiseks riukalik plaan. Refugio on lapselapse ootusest elevil ja otsustab talle kuduma hakata. Julieta nõustub informatsiooni õngitsemiseks Rauliga välja minema.

57. Pollo kaebab Edmundole, et äri ei lähe enam kuigi hästi ja teeb ettepaneku ise tablette valmistada ja seeläbi nende hankimisprobleem lahendada. Edmundo ja Zaida peavad tablettide hankimisoperatsiooni ajal ühe lapse ilmale aitama. Romulo ütleb Florile, et kui miski ei täida oma kohust, tuleb see elimineerida, pidades selle all silmas Patriciot. Mis tagajärjed on Patricio ja Romulo vastasseisul?

58. Apolinar otsustab Refugiole armastust avaldada ja palub selleks Julieta abi. Marco teatab Romulole, et Marrufo maalt minema saatmiseks on kõik ettevalmistused tehtud. Härra Requena otsustab teha oma tütretütrest ainupärija. Chelito üritab igati Nacho tähelepanu võita.

59. Patricio räägib Romulole Olgale saadetud kummalisest kingitusest. Mercedes kinnitab Olgale, et saladuslik kingitus on ta isa väga healt naistuttavalt. Olgal hakkab kõht valutama. Flor saab Romulolt saadetud kingituse eest sõimata, mis tagajärgi nende tüli toob?

60. Romulo lööb Flori ja naine kaotab teadvuse ja Romulo kutsub Patricio appi kahju maandama. Pollo ähvardab, et otsib Edmundo asemele mõne teise arsti. Refugio saab härra Isaiaselt kohtusse kaebamise vältimiseks tšeki. Olga kuuleb pealt Patricio vestlust Flori arstiga ja nõuab tõde, mida Patricio vastab?

61. Chelito valmistub oma venna, Cesari otsinguteks, et teatada talle isa surmast ja poiss koju tuua. Erica soovitab Mercedesele Olga jaoks üht hooldusõde. Härra Isaias palub Lucerot Benjaminil silm peal hoida.

62. Kättemaksuplaanid. Flor valmistub Romulot maatasa tegema ja suudleb selleks Patriciot. Refugio on mures, kuidas ilma töökoha ja sissetulekuta arveid tasuda. Nacho ja Chelito sätivad end lennujaama, kuid Nacho pelgab lennata.

63. Julieta räägib Pologa ja uurib seejärel Refugiolt, kas viimane teab Polo tunnetest. Mercedes tunnistab Patriciole pelgavat, et Olgaga juhtub midagi halba ja mees vastab, et imetleb südamest emade muret oma laste pärast. Patricio üllatub nähes Flori nende pool lõunatamas.

64. Julieta rõõmustab, et Polol on Refugio vastu tunded. Nacho tunnistab, et Chelito meeldib talle ja nad suudlevad. Olgal on ikka veel halb ja ta viiakse haiglasse, Mercedes teatab Patriciole ja Romulole, et tütart ähvardab raseduse katkemine.

65. Olga pärib Patriciolt, mida too oleks teinud, kui oleks pidanud valima naise ja lapse vahel. Polo annab Refugiole tema emale kuulunud palvehelmed. Mercedes usub, et Olga vajab emalikku hoolt. Polo avaldab lõpuks Refugiole oma tunded ja palub naisel oma süda tunnetele avada. Kas Refugio annab õnnele uue võimaluse?
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Corona de lagrimas" osad   Fri Oct 23, 2015 12:24 am

66. Refugiol on kõrini Edmundo vihjetest Apolinari suunas. Raseduse katkemisohu järel sorib Patricio Olga asjades, et leida miskit, mis võinuks katkemisohtu põhjustada. Ta leiab vaid foolhappetabletid, mispeale Mercedes teatab, et need on Agustini ostetud.
67. Edmundo otsustab kodunt lahkuda, mis kurvastab Refugiot, kes palub tal jääda, kuid poeg vastab, et ei taha rohkem näha, kuidas ema Patriciot taga nutab ega taha ka näha Apolinari ta kätt palumas. Edmundo nõustub tablette valmistama ja annab Pollole koostisainete tellimuse. Zaida otsib üles Lucero, et rääkida talle millestki väga tähtsast. Kas ta räägib Mundo kohta tõtt?

68. Nacho räägib emale oma suudlusest Chelitoga ja Refugio pelgab, et nende vahel on midagi tõsisemat. Edmundo nõuab Pollolt tellitud koostisaineid, kuna ei taha kellegi surma oma hingele. Kas Edmundo leiab jälle õige tee?

69. Apolinar kinnitab Nachole, et tal on Refugioga ainult head kavatsused. Edmundo teatab tüli käigus Lucerole, et tal on kõrini olukorrast, kus naine näeb temas ainult vigu. Flor helistab Patriciole ja teatab, et peab mehega tingimata rääkima.

70. Pollo toob Edmundole tablettide valmistamiseks vajalikud ained ja Edmundo lubab, et juba nädala pärast on proovipartii valmis. Isaiah jälgib kaugusest Martinat ja Edmundo märkab seda. Patricio läheb Flori poole ja naine suudleb teda. Kas Patricio langeb Flori võrku?

71. Mundol on kokkupõrge härra Isaiahiga, millel võivad olla tõsised tagajärjed ning Refugio hoiatab poega, et kui Lucero peaks tema tõttu töölt lahti lastama, ei andesta ema seda talle eal. Härra Isaiah teatab Lucerole, et juhul, kui Edmundo veel nõnda käitub, tuleb probleeme nii mehel kui ka Lucerol. Ancira advokaadibüroos uurib Romulo Patriciolt, kas too on Florist midagi kuulnud ja Patricio püksid sõeluvad püüli.

72. Edmundo ja Lucero satuvad peale Pollole ja Refugiole, kelle suudlus jääb seetõttu ära. Romulo läheb härra Isaiah’ ettevõttesse Refugiot otsima, mis tekitab Luceros imestust. Refugio kurvastab Edmundo käitumise pärast.

73. Romulo sõimab härra Isaiah’t, kuna viimane pole Refugio tervisekindlustusraha otstarbekalt kasutanud, kuid härra Isaiah teatab, et teeb oma ettevõttes, mida ise tahab. Flor võrgutab jätkuvalt Patriciot, kes ei suuda end tagasi hoida ja suudleb naist kirglikult. Refugio saab Romulolt teate, et mehel on öelda talle midagi tähtsat ning palub endaga võimalikult ruttu ühendust võtta.

74. Edmundo veenab Nachot, et Pollo pole üldse halb, mispeale Nacho teatab, et Pollo pakkus ka talle tööd, Mundo aga ei taha venda sellesse ärisse segada. Romulo tülitseb Mercedesega, kelle meelest on põhjus mehe probleemides armukesega. Refugio ütleb Nachole, et Romulos on kurat, sest muidu poleks tal õnnestunud Patricio hinge ära osta.

75. Refugio räägib Apolinariga ja teatab, et on otsustanud heastada kõik aastad, mil tal polnud võimalust olla õnnelik. Flor helistab Patriciole, kuid kõnele vastab hoopis Olga. Refugio tahab teada, mida Romulo temast soovis ning läheb meest kontorisse otsima. Mis tagajärg on ta saabumisel Ancira advokaadibüroosse?

76. Zaida räägib Edmundole, et Pinzas ei istugi trellide taga, vaid on koguni tapetud. Olga ütleb Patriciole, et kõik emad ei hooligi oma lastest, miks muidu pole Patricio ema neil külas käinud. Romulo teatab Refugiole, et vajab Olga lapse sünnini kedagi tema eest hoolt kandma.

77. Olgat haarab äkitselt tugev kõhuvalu. Murelik Patricio räägib Floriga, kes tunnistab, et Olgal oli paari aasta eest raseduse katkemine. Kas Patricio suudab Olgale tõe varjamise andestada?

78. Refugio ei suuda otsustada, mida Romulo ettepanekust arvata. Romulo pärib Refugiolt, mis vastuse naine ta pakkumisele annab. Patricio jätkab Flori võrgutamist.

79. Edmundo teatab Lucerole, et tahab nende suhte ametlikuks teha ning palub tüdruku emalt tema kätt. Olga tõdeb Mercedesele, et nõustub Refugio abiga vaid seepärast, et isa teda palub. Refugio mõistab, kui halvasti Olga oma ema kohtleb ja et nad mõlemad kannatavad oma laste pärast. Kas Refugio leiab Mercedese näol vajaliku liitlase?

80. Härra Isaiah’t külastavad audiitorid, kes süüdistavad firmat maksudest kõrvale hiilimises. Edmundo on pahane, kuna arvab, et Pollo testib tablette arstitudengite peal. Olga palub Refugiol Patricio perekonnast jutustada. Kas Refugio murdub või jätkab varjamist?

81. Patricio katsub veenda Romulot, et Refugio palkamine toob ainult probleeme, kuid Romulo jääb endale kindlaks. Lucero otsustab töölt lahkuda ja aidata ema kaupluse pidamisel. Härra Isaiah on Benjamini tõttu suurtes probleemides ja otsustab põgeneda, kuid satub õnnetusse, mille tunnistajateks on Edmundo ja Lucero. Tuleb välja, kes on härra Isaiah’i salapärane tütar.

82. Patricio närvid on läbi, kuna Refugio käib nüüd Olgat abistamas. Chelito saab ootamatult päranduse. Refugio uurib Patriciolt, miks ta ei veetnud ööd oma naise kõrval voodis, mispeale Patricio vastab nipsakalt, et pole tema asi, ta on kõigest hoidja.

83. Nacho ei taha olla rikka naise noolija nagu Patricio ja jätab Chelito maha. Refugio õpetab Olgat kuduma, mis osutub talle väga lõõgastavaks tegevuseks ja ta ei tüüta enam Romulot, mis rõõmustab viimast väga. Romulo käsib Patriciol Marrufo enda assistendiks võtta.

84. Refugio üritab Patricioga hästi läbi saada ja tunnistab, et tunneb talle kaasa, kuid saab vastuseks, et naine on seal kõigest teenija. Tänu Edmundo keelevääratusele saab Pollo teada, et doktor Pastrana kahtlustab teda mustas äris.

85. Edmundo tülitseb Refugioga, kuna saab teada, et ema hoolitseb Patricio pool Olga eest ning hakkab endale korterit otsima. Refugio tunnistab Apolinarile, et nende suhtel ei ole tulevikku ja nad peavad jääma kõigest sõpradeks.

86. Julieta üritab Polot lohutada. Pollo hangib Edmundole korteri, aga vastutasuks kisub ta Mundo taas narkoärisse. Edmundo vannub Lucerole armastust, kuid tüdruk lubab ta maha jätta, kui mees ema juurest välja kolib. Olga on Refugiost vaimustuses ja usub, et raseduse katkemisoht möödus just tänu temale.

87. Zaida ja Edmundo jäävad Lucerole suudlusega vahele. Olga puistab Refugiole südant ja tunnistab, et ta endine poiss-sõber, kellest ta rasedaks jäi, oli ta elu armastus, kuid mees jättis ta maha. Nacho muretseb raha pärast.

88. Romulo tahab, et Patricio tõestaks oma ustavust, koristades teelt kohtunik Marrufo, kes on muutunud suureks koormaks. Olga teatab Patriciole, et tahab Refugiot nende poja hoidjaks, ning palub mehel aidata tal Refugiot veenda.

89. Patricio veenab Refugiot Olga pakkumisest loobuma ja lubab vastutasuks talle lapselast näidata. Refugio annab Olgale äraütleva vastuse, mis pahandab Olgat väga. Romulo annab Patriciole juhised, kuidas kohtunik Marrufost lahti saada. Kas Patricio suudab mõrvatöö läbi viia?

90. Edmundo kohtab Sandrat ja nende vahel tekib tõmme. Patricio teatab Romulole, et kohtunik Marrufo probleem on lahendatud. Apolinar sõidab kodulinna murtud südant ravima. Audiitorid tulevad üllatuslikult Refugiot otsima.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Corona de lagrimas" osad   Fri Oct 23, 2015 12:28 am

91. Edmundo läheb Lucero poole, kuid ukse avab Julieta, kelle sõnul ei taha Lucero meest enam iial näha. Romulo saab teada, et Patricio on suhelnud Floriga ja kahtlustab, et mehel on ta endise armukesega suhe. Mercedes läheb Refugio poole ning tutvub seal Nacho ja Edmundoga, kes ütleb, et poegi on tegelikult kolm, kuid vanim abiellus rikka naisega ja ütles neist lahti. Kas Mercedes saab teada, et Refugio on Patricio ema?

92. Edmundo tahab Lucero unustada ja viib Sandy kohvitama ning suudleb tüdrukut. Refugio leiab Edmundo võltsitud arstilitsentsi, mis üllatab teda väga, kuna poeg ei ole veel kooli lõpetanud. Edmundo tekib järjekordselt Polloga nägelus.

93. Edmundo solvab Refugiot ja teenib sellega emalt kõrvakiilu, kes keelab tal olemast lugupidamatu ja nõuab poja ameti kohta seletust. Olga teatab Patriciole, et Sandy käib nüüd Edmundoga. Kas Patricio suudab nüüd oma valesid saladuses hoida?

94. Edmundo näeb lehes lugu tsisternist leitud inimese jäänustest ja kahtlustab teos Pollot. Refugio kohtab Benjamini ja süüdistab teda härra Isaiah’ alluvate töökaotuses ning lubab kaevata politseile. Pollo on Edmundo peale raevus, kas Edmundol õnnestub sellest jamast pääseda?

95. Sandra soovitab Edmundol politseisse minna ja vastutada oma tegude eest. Marco räägib Romulole, et keegi olevat Marrufot näinud. Kättemaks jõuab Mundoni ja teda tulistab möödasõitev mootorrattur, kas mees jääb ellu?

96. Olga teatab perekonnale, et on lapse ristiema juba välja valinud ning kõigi suureks üllatuseks osutub valituks Flor Escutia. Mundo ja Zaida lähevad Refugio poole, kus poeg tunnistab, et nad on mässitud väga tõsisesse jamasse. Patricio läheb Flori poole, kes on aga suures pabinas, kuna kardab Romulole vahele jääda.

97. Romulo saab Flori ja Patricio suhetest teada. Zaida läheb Pollole vanglasse külla ja uurib, kas mees mainis oma tunnistuses ka Mundot, mispeale Pollo parastab, et Mundo maksab kindlasti kõige eest. Politseinikud otsivad taga Mundot, mis tekitab Refugiole suurt südamevalu. Kas Edmundol on käes aeg oma tegude eest maksta?

98. Edmundo vahistatakse tänaval keelatud ainete valmistamise ja levitamise eest ja Refugio ning Lucero on seepärast sügavas ahastuses. Erika räägib Olgale, et Flor Escutia on Romulo armuke. Kas Olga suudab tõde aktsepteerida?

99. Romulo teatab Patriciole, et tolle vend istub narkootikumide müügi eest vangis ja muidugi levib uudis kulutulena. Olga kurdab Patriciole, et igatseb Refugiot, Refugio soovitab Romulol ettevaatlik olla, muidu võib juhtuda, et Patricio päritolu tuleb avalikuks. Kui kaugele on Refugio võimeline Edmundo päästmiseks minema?

100. Refugio tunnistab Nachole, et ta silmanägemine on halvenenud, kuid palub seda Edmundo eest saladuses hoida. Zaida läheb Edmundot vanglasse vaatama ja soovitab tal Pollost kaugele eemale hoida. Mercedes ei suuda end enam tagasi hoida ja kinnitab tütrele, et Flor on tõepoolest Romulo armuke. Kas Olga suudab tõe alla neelata?

101. Olga ei usu, et Flor on ta isa armuke ja kutsub naise titepeole, mis paneb Patricio väga ebamugavasse olukorda. Chelito arvab, et Nacho petab teda teise tüdrukuga. Titepeo käigus algab Olga sünnitus. Mida Olga lapse sünd endaga kaasa toob?

102. Refugio läheb haiglasse lapselast vaatama ja Olgat õnnitlema. Värske ema viimane leiab, et kõiges halvas on süüdi Mercedes. Üks kaasvang teatab Edmundole, et Pollo otsib teda taga. Romulo on marus, et Olga sünnitas hoopis tütre ja elab end Patricio peal välja, süüdistades teda võimetuses eostada poega, mispeale Patricio vihastab ja sellele järgneb suur tüli.

103. Olga ei taha oma last isegi näha ja leiab, et vedas tütart sünnitades isa alt. Patricio üritab naist ümber veenda ja kinnitab, et armastab last hoolimata tema soost. Lucero läheb Edmundot vanglasse vaatama ja mees pärib, millal ta võiks naise kätt paluda ja saab vastuseks, et kasvõi kohe. Julieta ja Apolinari suhe võtab tõsisema suuna.

104. Julieta ja Refugio kardavad beebi elu pärast, kuna Romulo last ei tunnista. Olga ei taha last näha ja Romulo veenab Mercedest tütrele appi minema. Patricio tahab Romulole kätte maksta ja teeb Florile vastavasisulise ettepaneku. Kas Flor ja Patricio suudavad jõud ühendades Romulost jagu saada?

105. Raul lubab anda endast parima, et Edmundo vanglast vabastada. Romulo plaanib Olga ja Patricio lahutust. Chelito tutvustab Nachole üht klassivenda tehes sellega poisi armukadedaks. Patricio kohtub tänaval Marrufoga, aga juhtumisi satub Marco neid pealt nägema.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Corona de lagrimas" osad   Fri Oct 23, 2015 12:30 am

106. Kohtunik Corona ja Refugio vahel on tunda särinat ja mees palub naise numbrit, et teda kohvile kutsuda. Vangis aga pussitab kaasvang Edmundot, sõnades, et Pollo saadab nõnda terviseid. Romulo teatab Marcole, et mõtles ümber ja eelistab näha tütart lese, mitte lahutatud naisena. Kas Patriciol õnnestub Romulo raevu eest pääseda?

107. Romulo teatab türele, et too on nüüd vaba naine. Romulo külastab kohtunik Marrufot ning tulistab teda, kuid Marrufo ei sure siiski kohe ning tal õnnestub Patriciole midagi tähtsat tunnistada. Kas tal õnnestub Romulole kätte maksta?

108. Tänu Patriciole satub Romulo uurimise alla. Olga tunnistab isale, et tahab surra, kuna sünnitas tütre ja seepärast isa teda enam ei armasta. Edmundo ja Lucero abielluvad vanglas ja veedavad koos esimese öö. Kas Edmundol õnnestub vanglast pääseda ja alustada uut elu koos uue kaasaga?

109. Nacho lüüakse poksiringis nokauti ja ta satub haiglasse. Raul teatab Edmundole, et teda ootab vastandamine Polloga, ja hoiatab, et viimane süüdistab kõiges Edmundot. Mercedese suureks üllatuseks ilmuvad kaks valitsusagenti Romulot Tinajerode tapmise eest vahi alla võtma. Kas lõpuks on Romulol aeg oma tegude eest maksta?

110. Romulo on hüsteerias ja Raul ning Norma üritavad teda maha rahustada, kuid mees läheb päris pööraseks ja kukub püstoliga vehkima. Edmundo kohtab vanglas Pollot, kes üritab teda pussitada ning asi lõpeb kähmlusega. Nacho on koomas ja arstid ei oska öelda, millal ta teadvusele tuleb. Flor saab teada, et Romulot süüdistatakse kolme inimese mõrvas.

111. Edmundo palub Pollot, et too enne surma tõtt räägiks, kuid mees keeldub ning kuna Zaida on kadunud, on Edmundo ja Lucero lootust kaotamas. Romulol ei õnnestu oma raha kätte saada ja ta paistab aru kaotavat. Patricio põeb süümepiinu ega võta seetõttu Rauli abipakkumist vastu. Mercedes palub Refugiot lapselapse ristiemaks. Refugio tagastab kohtunik Coronale tolle kahekümne aasta eest kaotatud rahakoti. Olga hakkab tütre suhtes sulama.

112. VIIMANE OSA! Patricio palub emalt andestust ja otsib lepitust ka Nachoga. Romulo läheb Olgat vaatama. Tütar süüdistab teda endaga manipuleerimises. Zaida ilmub kohtusse tunnistajaks ja Mundole määratakse vaid tingimisi karistus ning lõpuks lepib ta ka vanema vennaga ära. Patricio üritab Olgaga suhteid siluda ja Olga leebub. Romulo ilmub tütretütre ristsetele ja tulistab Patriciot. Kuid kõik läheb hästi ja kolme kuu pärast teatavad Edmundo ja Lucero, et neistki saavad vanemad ning kohtunik Corona on Refugioga õnnelikus suhtes.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Corona de lagrimas" osad   

Back to top Go down
 
"Corona de lagrimas" osad
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Corona 22k btu kerosene heater
» '80 Toyota Corona

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Corona de lagrimas-
Jump to: