Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Estrambótica Anastasia" osad

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Estrambótica Anastasia" osad   Sat Dec 10, 2016 9:24 pm

1. osa
Ovidio satub raevu, kui näeb Anastasia reklaami ja teeb naise töö juures skandaali. Don Toño käsib Ovidiol Anastasia rahule jätta, sest naine toob perele raha sisse. Aureliano loodab, et Anastasia aitab tal perega lepitust leida.  Majja tuuakse hindamatu kaelakee "Unistuste rist", millel lasub needus. Violeta saab heategevusühingus sekretärina tööd. Pere on ärevil, osa tahab, et rist majast ära viidaks, osa tahavad risti näha või isegi kanda. Teenijad hoiatavad Anastasiat, et too risti ei kannaks, sest kõik kandjad surevad kohutavat surma.  Don Toño vajab neerusiirdamist. Aureliano saabub koju. Ovidio laseb modellil risti kanda ning naine sureb. Aureliano ajab Alexandra Anastasiaga segi. Don Toño andestab Aurelianole ja annab talle autojuhina tööd.  Ovidio annab oma autovõtmed Aurelianole, kuid teatab siis, et auto varastati. Aureliano viib parasjagu Anastasiat firmasse, kui politsei nad peatab. Autost pagasiruumist leitakse laip.

2. osa
Aureliano võetakse kinni. Don Toño loodab, et saab Aurelianolt neeru. Gregoria kakleb aias Aureliano sõbra Macoga. Ovidio palgatud pätid viivad Aureliano mahajäetud majja. Anastasia kahtlustab, et Ovidio seadis Aurelianole lõksu. Ovidio ähvardab Aurelianot. Yolanda hoiatab Macot, et too hoiaks lihtsameelsest Gregoriast eemale. Ovidio käsib oma meestel Aureliano kaugele selvasse viia ning ilma riiete ja varustuseta sinna jätta. Teobaldo maksab Violetale, et too võrgutaks Santiago, kuna mees ei taha, et ta pojast saaks preester. Marus Don Toño läheb Ovidiole kallale ja nõuab, et Aureliano peab välja ilmuma. Aastaid selvas elanud Aureliano põgeneb. Constanza uurib Bromelialt Don Toño tervise kohta. Agripina ja Constanza on šokis, kui saavad teada, et Don Toño kavatseb äri Anastasiale jätta. Anastasia ütleb Yolandale, et Aureliano arreteeriti. Anastasia käsib oma advokaadil Mateol Aureliano vanglast välja aidata. Anastasia näeb turvasalvestiselt, kuidas modell Unistuste rist kaelas, teiselt korruselt väljapanekusaali kukub. Ovidio hävitab salvestise. Anastasia avastab modelli kaelakee oma kabinetist ning taipab, et Ovidio tõi oma armukese firmasse. Santiago tutvustab Violetat Anastasiale. Maco saab majas aednikuna tööd. Aureliano helistab emale. Anastasia leiab Aureliano üles.

3. osa
Ovidio lubab Bromeliale, et Aurerliano ei naase enam kunagi. Maco ja Gregoria suhted paranevad. Aureliano räägib Santiagole, kuidas ta selvasse sattus. Anastasia ostab pärdiku. Don Toño näeb turvasalvestise koopiat.  Anastasia lubab viia selvas surnud mehe emale teemandid. Anastasia laseb pärdiku vabadusse, aga unustab oma käekoti koos kalliskividega selvasse. Anastasia räägib Aurelianole, kuidas ta Ovidioga kohtus. Ovidio pärib Demetrialt aru, kus ta naine on. Santiago, Aureliano ja Anastasia otsivad naise kotti. Bromelia uurib Leoni käest, kas too oleks valmis vanaisale oma neeru loovutama. Don Toño tahab, et Violeta allkirjastaks lepingu. Anastasia läheb kohalikega käekoti pärast kaklema ja noored on sunnitud põgenema. Kohalikud saavad noored kätte ja olukord muutub pinevaks kuni üks lastest tunneb Anastasia ära. Constanza ja Agripina õpetavad neidudele, kuidas modellina käituda. Santiago soovitab Aurelianole kodurahu huvides Anastasiast eemale hoida. Anastasia, Santiago ja Aureliano jäävad linna saabudes Ovidiole ja Don Toño vahele.

4. osa
Aureliano on nõus juhtunu unustama. Don Toño nõuab, et Aureliano austaks Ovidio abielu.  Ovidio ja Anastasia tülitsevad taas ja Ovidio ähvardab naiselt tütre ära võtta. Ovidio palkab eradetektiivi Anastasiat jälgima. Alexandra, keda Aureliano peab Anastasiaks, läheb koos mehega agulisse kalliskive ära viima. Agripina näeb Teobaldot koos Violetaga ja teeb mehele skandaali. Saades teada, et tegu on uue sekretäriga, otsustab naine aidata Violetal oma välimust muuta. Alexandrat peetakse agulis Anastasiaks. Agripina uurib Violetalt, miks naine palgati. Pia on Macost huvitatud. Bromelia uurib Yolandalt, miks Aureliano koju tuli. Detektiiv teeb Alexandrast ja Aurelianost kompromiteerivaid pilte. Don Toño puudutab risti ning näeb nägemusi teda ründavast linnust. Detektiiv kohtub Ovidioga.

5. osa
Detektiiv ütleb Ovidiole, et Anastasia kohtus Aurelianoga. Yolanda saab teada, et Aureliano oli Anastasiaga ja teeb pojale peapesu. Pia ja Gregoria võitlevad Maco tähelepanu pärast. Don Toño nõuab, et detektiiv tooks fotod tema kätte. Bromelia tahab, et Aquiles läheks psühiaatri juurde või ta räägib Don Toñole ära, et mees ei saa voodis hakkama. Ovidio otsib vanaisa käsul Anastasiaga lepitust. Agripina aitab Violetal uut garderoobi muretseda. Don Toño toob risti majja. Yolanda leiab halli põrandalt veretilgad. Anastasia uurib Ovidiolt, kuidas modell suri ja teeb mehele etteheiteid, et too üritas Aurelianot süüdi lavastada. Anastasia annab Ovidiole uue võimaluse. Constanza palkab fotograafi, et too teeks temast uue Estrambotica Anastasia. Ovidio tahab, et Anastasia loobuks tööst ja nad saaksid teise lapse - poja. Santiago näeb Violetat uue soengu ja riietega, kuid oma vanemate pettumuseks jääb mees Violeta võlude suhtes külmaks. Don Toño räägib Aurelianoga poja tulevikust, kui saabub Leon, et rääkida Don Toñole doonorist. Bromelia ja Aquiles lähevad romantilisele kohtingule. Constanza moeüritus põrub, kui naine lavalt alla sajab. Alexandra kuuleb pealt, kuidas Don Toño küsib Aurelianolt DNA-testi. Aureliano tunneb, et teda on alandatud, kuid on juba nõus testi tegema, aga Yolanda keelab selle ära. Ovidio tahab Anastasiaga armatseda, kuid naine kurdab peavalu. Ovidio muutub vastikuks ja ähvardab taas Anastasiat. Dono Toño ja Yolanda karjuvad köögis teineteise ja Aureliano peale. Anastasia taipab, et Ovidio laseb teda jälgida. Bromelia ja Aquilese ettekujutus romantilisest õhtust on väga erinev. Häbistatud Constanza jõuab koju ning Don Tono üritab teda lohutada. Metsikule õhtule vaatamat ei saa Aquiles otsustaval hetkel jälle hakkama. Demetria leiab Aquilese hommikul katusel magamas. Leon kinnitab Don Toñole, et tollel on veel aega.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Estrambótica Anastasia" osad   Tue Dec 13, 2016 7:50 pm

6. osa
Don Toño ähvarab Leoni elu põrguks teha, kui mees ta haigusest Aurelianole või teistele räägib. Yolanda uurib pojalt, miks too naases. Yolanda annab Anastasiale nõu. Aureliano räägib tõsiselt Don Toñoga ning Bromelia Aquilesega. Bromelia annab mehele ultimaatumi - mees leiab oma probleemile lahenduse või kõik saavad sellest teada. Catalina käsib Macole Aureliano üles otsida ja auto juurde saata. Santiago ütleb Violetale, et neiul pole vaja end mehe perekonna survel muuta. Aureliano räägib Don Toñole oma plaanist luua turvafirma, kuid vanamees naerab ta välja, sest noormees on endine vang. Maco näeb köögis Anastasiat ja on segaduses, et naine on jõudnud juba ümber riietuda. Maco näeb järgmisena Alexandrat ja nõuab, et neiu talle selgitaks, mis kurat küll toimub. Don Toño nõuab, et Aureliano teeks kõik, mida ta käsib või muidu ta noormeest ei aita. Alexandra teeskleb Anastasiat ja kinnitab Macole, et too peab Aureliano üles otsima. Violeta uurib Santiagolt, kas too on kindel oma otsuses hakata preestriks. Tütred annavad Constanzale raamatu, et naine oma silmaringi laiendaks ja soovitavad naisel pereärisse tööle minna. Constanza on sellisest mõttest jahmunud. Maco leiab lõpuks Aureliano ning  annab teate edasi. Aureliano viib Catalina agulisse ja imestab, kuidas naise iseloom on üleöö muutunud. Santiago ja Violeta õpivad teineteist paremini tundma. Yadira leiab Don Tono kabinetist Unistuste risti kohvri ning järsku on neiu käed verega koos. Catalinat peetakse Anastasiaks ning naine ei tea, mida peale hakata. Fotograaf pildistab tantsivat Catalinat ja Aurelianot. Catalina märkab detektiivi. Yadira avab kohvri, hoiab risti käes ja näeb nägemusi. Don Toño palub Yolandalt vabandust ja räägib naisele, et Aureliano hakkab temaga koos tööle.  Yolanda uurib, mida vanamees Aurelianolt vastu tahab ja hoiatab meest, et ta ei lase oma poega ära kasutada ning kui too seda üritab, siis ta hävitab vanamehe. Catalina näitab Aurelianole eradetektiivi, kes neid jälgib. Eradetektiiv kaotab  noored silmist, Ovidio on teel agulisse. Aureliano paneb detektiivile noa kõrile. Nicolas ja Yadira varastavad Unistuste risti. Don Toño palub Yolandat, et too aitaks tal Unistuste risti kabelisse peita. Catalina sunnib eradetektiivi Ovidiole helistama, kuid mees on juba agulis. Don Toño peidab kohvri kabelisse teadmata, et see on tühi. Nicolas puudutab risti ning ka noormehe käed muutuvad veriseks. Yadira näeb risti vaadates nägemusi. Yolanda ütleb Don Toñole, et too peaks risti hävitama, sest selles pesitseb puhas kurjus. Don Toño tahab kohvrit avada, kuid Yolanda anub, et mees seda teeks.

7. osa
Don Toño surnud naine Elena kummitab Nicolast ja Yadirat. Catalina kohtub Ovidioga, kuid Aureliano ei kuule, millest nad räägivad.  Aureliano ähvardab detektiivi. Agripina toob keskusesse lastele kingitusi. Agripina märkab, et Santiago on Violetast võlutud. Aureliano ei saa enam aru, mis toimub, sest Anastasia iseloom muutub pidevalt. Detektiiv ei anna alla. Maco kuuleb pealt, kuidas Aquiles helistab seksikliinikusse. Montero hoiatab Don Toñot, et tolle majas on vaenlane, sest keegi palkas ta ristist koopiat tegema. Don Toño saab koopia endale. Aquiles küsib Pialt abi, samal ajal kui hirnuv Maco kõrval seisab. Santiago palub ema, et too ta töökohast lahkuks ning ei segaks end poja ellu. Don Toño palub Anastasiat, et too aitaks tal varast tabada.
Maco kuuleb Unistuste ristist ja tahab asja uurida. Yadira kuuleb, et rist on kadunud ja lõikab sõrme.
Greogoria pole enam oma lapsiku garderoobiga rahul. Don Toño kahtlustab, et Aureliano üritab taas risti varastada. Teobaldo meenutab Violetale, et Santiago peab neiusse armuma, mitte vastupidi. Nicolas ja Yadira tahavad risti tagasi panna, kuid kohver on kadunud. Don Toño ja Ovidio leiavad noored kabinetist. Pia uurib Gregorialt, kas neiu on Macosse armunud.Don Toño käsib Ovidiol Aurelianoga koos töötada, et too saaks noormeest pidevalt jälgida. Constanza näeb noori trepil ja nõuab, et Nicolas avaks oma seljakoti. Teobaldo naerab Violeta unistuste üle. Constanza saab risti enda kätte ja pole enam nõus seda noortele tagasi andma. Naine plaanib fotosessioonil risti kanda, et Anastasiast kuulsamaks saada. Don Toño teatab perele, et firmat üritakse röövida ning seepärast asub Aureliano Ovidio parema käena turvateenistuses tööle. Cosntanza viib risti majast välja ja organiseerib fotosessiooni. Anastasia kurdab Demetriale, et Don Toño seab Aurelianole lõksu, kuid noormees ei saa sellest aru. Nicolas kardab, et tädi Constanzaga võib midagi halba juhtuda. Pärast Elena vaimu nägemist jääb Constanza öösel autoga tee peale. Alexandra pihib Demetriale, et ta on Aurelianosse armumas. Constanza helistab sõbrale ja saab lõpuks auto tööle. Constanza sõber Onyx hoiab risti käes ja läheb lolliks.

8. osa
Onyx paneb endale risti kaela. Demetria ütleb Alexandrale, et neiu ja Aureliano vahel ei tule midagi välja. Alexandra ei taha olla Borofskyte ori nagu Demetria.  Aureliano räägib emale, kuidas Ovidio laseb Anastasiat jälgida. Yolanda tahab, et Aureliano tutvuks Alexandraga. Eufoorias Onyx tantsib mööda aeda ringi, kuigi Constanza palub meest, et too risti kaelast võtaks. Onyx näeb Elena vaimu. Violeta ei taha enam Teobaldoga kohtuda. Constanza näeb pealt, kuidas rist ta sõpra hulluks ajab. Naise palved, et mees risti kaelast võtaks, langevad kurtidele kõrvadele. Bromelia ja Aquiles uurivad, kuhu Don Toño risti peitis. Bromelia kardab, et Yolanda võib Aurelianole öelda, kuhu rist on peidetud. Agripina räägib Teobaldole, et Violeta  ahvatleb Santiagot ja nõuab, et Teobaldo neiu vallandaks. Onyx näeb nägemusi Elena surmast ning jääb auto alla. Constanza haarab risti ja põgeneb. Agripina ilmub fondi Violetat välja viskama. Gregoria muutub armukadedaks, kui näeb Macot Yadiraga vestlemas. Constanza üritab risti Nicolase kätte tagasi anda, kuid poiss pole nõus seda enda kätte võtma. Anastasia kuuleb, kuidas Demetria ütleb Yolandale, et üks kolmikutest on Aurelianosse armunud. Aureliano näeb, kuidas kahtlaselt käituv Constanza viskab midagi prügikasti. Santiago ei lase oma emal Violetat vallandada. Montero näitab Don Toñole päevikut Unistuste risti ajaloo kohta. Ovidio leiab Aureliano aiast Unistuste rist käes. Don Toño palub Monterolt abi, et röövi korraldaja kohta rohkem infot saada. Ovidio usub, et Aureliano varastas risti. Maco lubab Gregoriale on alati tema sõber, aga samuti on mees ka Yolanda ja tolle pere sõber. Gregoria palub Macolt, et too ei lahkuks. Leon ütleb Don Toñole, et tolle tervis halveneb. Bromeliale läheneb rikas proua, kes  pakub Unistuste risti eest ühe miljoni üle risti turuväärtuse.  Ovidio teatab Don Toñole, et Aureliano üritas risti varastada. Don Toño ei usu, et Aureliano leidis risti prügi hulgast. Constanza räägib oma tütrele Emiliale, et ta leidis risti. Aureliano räägib isale, kes risti prügikasti viskas. Constanza otsib lehest lugu Onyxi õnnetusest. Emilia helistab Yolandale, et majapidajanna abi paluda.  Don Toño süüdistab Yolandat, et too ütles oma pojale, kuhu nad risti peitsid. Yolanda räägib Emilia telefonikõnest ja Aureliano otsustab, et neil on aeg majast lahkuda. Kahetsev Don Toño palub neil majja jääda. Ovidio süüdistab Macot varguses ja räägib Piale, et Aureliano üritas risti varastada. Vihane Aureliano näeb aias Alexandrat, peab naist Anastasiaks ning ütleb, et tal on kõrini, et kõik teda süüdistavad ja ta ema alandavad ning ta lahkub. Alexandra ütleb mehele, et too ei saa ära minna.

9. osa
Don Toño anub Yolandat, et too ei lahkuks. Alexandra palub Aurelianole oma koha pärast võidelda. Montero loeb päevikut ja saab teada, et risti keskne kivi eraldab gaasi, mis põhjustab hallutsinatsioone. Keegi lööb Monterot selja tagant pähe. Ovidio keerab Piat Maco vastu üles. Gregoria palub, et Clementina laenaks talle midagi seksikat. Aureliano on just Alexandrat suudlemas, kui Agripina noortele peale satub. Don Toño üritab Yolandat võrgutada. Majapidajanna taipab, et mees üritab temaga manipuleerida ja tegelikult ei tähenda ta mehele midagi. Agripina ründab Aurelianot käekotiga kuni Alexandral õnnestub naine eemale toimetada ja olukorda selgitada. Pia viskab Maco välja, kuid Gregoria teatab, et mees ei lähe kuhugi. Clementina nõuab emalt aru. Ovidio taipab, et Aureliano rääkis tõtt. Constanza ei anna noori vargaid välja. Aureliano arvab, et Agripina on peast segi, kui naine noorte armastusest patrama hakkab. Alexandra lubab Aurelianole kõike Demetria rannamajas selgitada. Aquiles näeb seksipoes reklaami, mis lubab kõik ta probleemid lahendada. Gregoria tahab, et Pia ütleks talle ühe põhjuse, miks Maco peab majast lahkuma. Ovidio ja Don Toño üritavad Constanzalt välja uurida, keda too kaitseb. Pia saab teada, et rist oli Constanza käes. Constanza räägib isale, et rist tappis Onyxi. Don Toño üritab välja uurida, kas Onyx on tõesti surnud. Aureliano räägib Macole, et ta kohtub Anastasiaga rannamajas. Violeta tahab fondist lahkuda, kuid Santiago palub tal jääda. Pia ütleb Gregoriale, et Maco võib majja jääda. Gregoria palub Pialt, et too ei kohtleks teda nagu ei saaks neiu asjadest aru. Violeta tahab Santiagole üles tunnistada, miks ta töö vastu võttis, kui saabub Teobaldo. Aquiles ütleb Constanzale, et too ei tohi kellelegi rääkida, mis Onyxiga juhtus. Santiago uurib isalt, miks too Violeta tegemistel silma peal hoiab. Demetria saab teada, et Alexandra on Aurelianoga koos olles Anastasiat teeselnud. Teobaldo ütleb Santiagole, et ta peab neiul silma peal, et too ei saaks midagi varastada. Santiago ei taipa, mida küll lapsi abistavast fondist varastada oleks. Pia vabandab Maco ees. Alexandra kardab, et ta ei leia kunagi armastust, sest meestele ei meeldi puudega naised. Anastasia mängib fondis lastega peitust. Santiago räägib Anastasiale, et Violetal võib olla politseis toimik. Demetria tahab, et Alexandra räägiks Aurelianole tõtt. Aureliano jõuab rannamajja. Maco räägib Piale oma minevikust - naisest, kes ta teise pärast maha jättis, otsingutest, vanglast ja otsusest naine uuesti üles leida ja kannatama panna. Violeta läheb Don Tono juurde, et töökoht üles öelda ja palub meestelt, et nood Santiago rahule jätaksid. Mehed ütlevad, et kui Violeta oma osa ei täida, siis neiu lihtsalt kaob jäljetult. Aquiles kasutab ostetud toodet, kuid see haiseb jubedalt. Sellele vaatamata lubab mees abikaasale unustamatut ööd.

10. osa
Alexandra räägib Aurelianole, et ta on kurt, aga mees arvab ikka veel, et tegu on Anastasiaga. Aureliano tahab, et naine õpetaks talle viipekeelt. Eradetektiiv näeb Aurelianot ja Alexandrat rannas suudlemas. Aquilese deodorandipudel ei tööta ja mees läheb paanikasse. Demetria ütleb Anastasiale, et Alexandra teeskleb Aurelianoga koos olles teda. Alexandra üritab mehele selgitada, kes ta on, kuid näeb siis eradetektiivi neid pildistamas. Agripina süüdistab Don Toño ees Violetat Santiago võrgutamises. Agripina ähvardab, et uurib Violeta mineviku välja. Bromelia nõuab, et Aquiles räägiks talle, kust ta deodorandi sai.  Teobaldo, Aquiles ja Constanza nendivad, et nad on kõik vangid ning neil jääb üle vaid oodata, millal vanamees sussid püsti viskab. Aureliano ei saa aru, kuidas Anastasia ei mäleta, mis rannas juhtus. Anastasia on jahmatusest tumm, kui saab teada, et fotograaf pildistas Aureliano ja Alexandra suudlust. Yadira solvab Joseitot, kes neidu kohtama kutsub. Perekond kogunevad õhtusöögile. Yolanda tahab  teada, mis Anastasia ja Aureliano vahel toimub. Pia nõuab, et Don Toño arvestaks Gregoria arvamusega. Solvunud Anastasia kinnitab Yolandale, et Aureliano ja tema vahel pole midagi. Agripina ilmub õhtusöögile riides nagu paabulind. Joseito ootab köögis, et Don Toñole salapärane ümbrik üle anda. Don Toño selgitab Gregoriale, et on pereasju, millest too aru ei saa. Tütar vastab, et tegelikult on asi hoopis selles, et ta saab liiga paljust aru. Aureliano tunnistab Yolandale, et on armunud ning Yolanda läheb täiesti endast välja. Don Toño räägi perele, et ehtekoda tahetakse röövida ja kahtlustab kõiki pereliikmeid. Lauda teenindav Maco ei suuda enam kuuma supitirinat käes hoida ja pillab selle põrandale. Violetat lohutav Santiago kallistab naist. Pia ütleb Aurelianole, et vanamehe lastest on mees ainsana tõeliselt vaba ning imestab, miks noormees naases. Don Tono räägib perele, mida ta planeeritavast röövist teab. Aureliano tahab serveerimisel aidata, kuid Yolanda pole sellega nõus.
Järgmisel päeval räägib Emilia  Mateole, kuidas Don Tono neid kõiki kahtlustab. Eradetektiiv  ilmub ehtekotta koos fotodega. Anastasia üritab neid ära võtta ja  ümbrik kukub põrandale. Bromelia näeb fotosid suudlevast paarist.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Estrambótica Anastasia" osad   Sat Feb 24, 2018 11:26 pm

11. osa
Anastasial õnnestub fotod hävitada enne, kui Don Tono neid näeb. Ovidio annab Aurelianole relva, et too õpiks seda kasutama. Teobaldo saab teada, et Violeta veetis öö fondis. Anastasia annab detektiivile vastu kõrvu. Mateo ütleb Don Tonole, et Montero on kadunud. Mateo annab Don Tonole päeviku, mille ta Montero poolt leidis. Agripina ja Constanza lähevad kodus tülli. Mateo loeb päevikust risti kohta. Don Tono avab kohvri, milles on Unistuste rist ning vajub kokku. Juveeliärisse jõudnud Alexandra annab ka detektiivile vastu kõrvu. Mateo sulgeb kohvri ning Don Tono toibub. Ovidio viib Aureliano lasketiiru, et oma oskustega uhkeldada, üleolekut näidata ja Aurelianot ähvardada.
Bromelia on kindel, et röövi taga on Aureliano. Yolanda ähvardab Macot panniga, et mees räägiks talle fotodest. Ka juveeliärisse jõudnud Catalina annab detektiivile tou ja võtab mehelt autovõtmed, et fotode koopiad kätte saada. Violeta saab teada, et Anastasial on kaksikõde. Anastasia räägib Santiagole fotodest. Aguiles saab fotode koopiad enda kätte. Anastasia ja Santiago uurivad Violetalt, kas too on kohtulikult karistatud. Violeta tunnistab, et on elus vigu teinud, kuid ta pole vangis olnud. Don Tono näeb fotosid suudlusest. Aureliano jõuab koos Ovidioga firmasse. Noormees näeb pealt Ovidio ja Catalina tüli ja arvab, et tegu on Anastasiaga. Anastasia ütleb Don Tonole, et naine fotol pole tema. Ovidio on kindel, et fotol on tema naine ja läheb Anastasiale kallale. Santiago tõttab vennanaist kaitsma. Agripina läheb ristiisa saadikuga parki kohtama ning hirmutab ühe noore mehe surmani ära.
Bromelia soovitab Aurelianol põgeneda kuni see on veel võimalik. Alexandra selgitab Don Tonole, et tema on naine fotol. Violeta taipab, et tegu on identsete kolmikutega. Aureliano tahab isaga rääkida, kuid Aquiles takistab teda. Bromelia taipab, et Aureliano ei tea tõde Anastasia õdede kohta. Catalina ütleb Don Tonole, et tema on naine fotol. Ovidio karjub Violeta peale. Alexandra räägib Don Tonole tõtt.

12. osa
Alexandra selgitab, kuidas Aureliano kohtles teda normaalselt ka siis, kui sai teada, et naine on kurt. Õed räägivad Don Tonole tõtt. Santiago üritab Ovidiole mõistust pähe panna. Õed räägivad, on juba lapsest saati rolle vahetanud. Don Tono ütleb, et see jama peab lõppema ja et õed peavad Aurelianole tõe ära rääkima. Alexandra palub, et õed ja Don Tono laseksid tal endal Aurelianole tõe ära rääkida. Yolanda taipab, et Aureliano peab õdesid üheks naiseks. Anastasia kuulab, kuidas Alexandra Aurelianost räägib ja meenutab selvas juhtunut. Anastasia otsustab Alexandra ja Aureliano üksikule saarele saata, et neiu saaks seal segamatult mehele tõtt rääkida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Estrambótica Anastasia" osad   

Back to top Go down
 
"Estrambótica Anastasia" osad
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anastasia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: VAATAN :: Estrambótica Anastasia-
Jump to: