Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Pasión y poder" osad

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:26 pm

1. Lugu Ciudad de Méxicos elavast kahest võimsast ja rikkast perekonnast, kelle vahel valitseb vaen, kuid kelle teed pidevalt ristuvad. Suurärimees Eladio Gómez Luna ja tema naine Julia tülitsevad poja Davidi pärast. Nende konkurendi Arturo Montenegro tütrel Reginal on pulmadeks valmistudes emaga erimeelsused. Eladio ja Arturo konkureerivad sama maatüki ostul.

2. Eladio on vihane, kuna ta näeb Arturot ja Juliat haiglas rääkimas. Nina on mures Regina ja Joshua pulmade pärast. Eladio ütleb Juliale, et David pole tema poeg. Eladio teatab ajakirjandusele, et Davidi avarii korraldas Arturo Montenegro.

3. Eladio lubab Juliale ennast muuta ja kõigepealt Davidilt andeks paluda. Consuelo on õnnetu, kuna Erick on tema vastu väga ükskõikne. Eladio lubab Julial jälle vabalt ringi liikuda, aga paneb talle naise teadmata nuhi sappa.

4. Montserrat tahab Eladiole kätte maksta ning annab Erickule salajast infot. Daniela saadab Davidi pikalt. Consuelole pakutakse tööd pesumodellina. David ja Regina sõidavad Querétarosse tööle.

5. David ütleb Reginale, et too meeldib talle. Miguel on tänulik, et isa teda teiste eest kaitseb. Julia korraldatud heategevuslikule moeetendusele tulevad nii Eladio kui ka Arturo ja Nina.

6. Eladio palub Davidilt vabandust ja kutsub ta koju tagasi. Joshua on valmis kõigeks, et Reginat tagasi saada. Julia räägib Gabrielale tema ja Arturo ühisest minevikust.

7. Montserrat tahab Eladiole kätte maksta ning annab Erickule salajast infot. Daniela saadab Davidi pikalt. Consuelole pakutakse tööd pesumodellina. David ja Regina sõidavad Querétarosse tööle.

8. Regina ütleb Davidile, et ta katkestas Joshuaga kihluse. Julia on Eladio muutumise üle õnnelik. Gabriela räägib Juliale, et tema ja Franco on paar.

9. David ütleb Reginale, et too meeldib talle. Miguel on tänulik, et isa teda teiste eest kaitseb. Julia korraldatud heategevuslikule moeetendusele tulevad nii Eladio kui ka Arturo ja Nina.

10. Consuelo peab moeetendusel Montserrati asemel lavale minema. Eladio ja Arturo hakkavad oksjonil teineteist üle pakkuma. Eladio annab Montserratile raha ja lennupileti Euroopasse ning käsib tal lahkuda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:27 pm

11. David küsib Reginalt, kas ta on nõus nende suhte nimel kõiki takistusi ületama. Arturo kihutab Joshua majast välja. Franco kutsub Eladio juurde sekretäriks oma vana kallima. Ninal ja Julial on ilusalongis kokkupõrge.

12. Julia rõõmustab, kui Eladio teeb ettepaneku minna Davidi juurde üllatusvisiidile. Davidile ja Reginale antakse töö eest preemia, kuid tseremoonia lõpeb hoopis skandaaliga. Eladio teeb Davidile ettepaneku enda juurde tööle tulla.

13. Montserrat tekitab Julia ja Eladio vahele uue suure tüli. Daniela sõidab Querétarosse, et Davidiga flirtida, ja Regina saab olukorrast valesti aru. Arturo ütleb Juliale, et armastab teda hoolimata kõigest ikka veel.

14. Arturo tülitseb Erickuga ja keelab tal Miguelist halvasti rääkida. Eladio leiab Ericku ja Montserrati koos voodist ja mehed saavad aru, et neil on ühine armuke. Julia ei suuda ikka Eladiole andestada. Montserrat ütleb Juliale, et ta elu on ohus.

15. Franco lubab Montserratile, et aitab tal töö tagasi saada. Consuelo on kindel, et Erickul on teine naine. David palub Reginal nende suhte eest võidelda. Eladio läheb Montenegro firmasse Erickut otsima ja asi lõpeb kaklusega.

16. Regina palub Arturot, et too aitaks tal Querétaro projektist loobuda. Julia ütleb Davidile, et ta peaks oma armastuse eest võitlema. Nina valetab Arturole, et Daniela kahetseb oma käitumist ja on nõus võõrutusravile minema.

17. Joshua arvab, et Regina võib talle veel andestada ja saadab pulmakutsed laiali. Arturo nõuab Erickult, et see oma abielu päästaks ja armukese maha jätaks. Francisco ütleb Davidile, et Regina ja Joshua pulmad ikkagi toimuvad.

18. Erick teeskleb Consuelo ees, et tahab nende suhet päästa ja on nõus paarinõustaja juurde minema. Arturo on Nina peale pahane, sest Nina jättis pulmapeo tühistamata. Erick ütleb Montserratile, et ta teenib varsti ühelt tehingult miljoneid. Julia nõuab Eladiolt lahutust.

19. Daniela postitab Regina nime alt sotsiaalvõrgustikku halvustava kommentaari Gómez Lunade kohta. David nõustub Eladio juurde tööle minema. Erick reedab Arturo ja langeb lisaks veel Eladio seatud lõksu.

20. Consuelo rõõmustab, sest ta on lõpuks lapseootel. Arturo lubab reeturi iga hinna eest üles leida. Eladio on uhke, et Davidist on tööl juba nii palju abi. Aldo ütleb, et Montserrat peab Ericku unustama ja Eladiole keskenduma.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:28 pm

21. Kõmulehes ilmub Reginast ja Davidist pilt, misjärel nii Arturo kui ka Eladio saavad teada, et noored töötavad Querétaros koos. Gisela vihjab Justinole, et Maribel petab teda. Consuelo vihastab Ericku ja Montserrati peale ja tal tekivad terviseprobleemid.

22. Julia ja Eladio tülitsevad Arturo pärast. Maribel ja Justino sõidavad Francisco abiga mere äärde puhkama. Eladio läheb Arturole ütlema, kes teda reetis. Miguel tunnistab Reginale, et ta armastab Consuelot.

23. hea isa olnud. Consuelo palub, et Erick firmasse tööle jäetaks. Arturo kutsub Migueli firmasse tööle. David ja Regina lepivad ära.

24. Francisco kutsub Clara endaga Acapulcosse. Arturo ütleb Danielale, et ta peab Petrat majapidamistöödes aitama. Montserrat ja Aldo uurivad Consuelo mineviku kohta. Julia palub Arturol isadustesti teha.

25. Erick peab hakkama töötama Agustíni alluvuses. Consuelo ütleb Miguelile, et nad peavad omavahel distantsi hoidma. Arturo tekitab Eladiole tõsiseid äriprobleeme. Maribeli ja Justino puhkus saab traagilise lõpu.

26. Regina läheb Juliaga rääkima, et talle fondis abi pakkuda. Eladio ja Arturo vahel läheb jälle kähmluseks. Montserrat ütleb Erickule, kus Consuelo tegelikult üles kasvas. Eladio saab teada, et Julia ja Arturo kohtusid.

27. Erick ütleb Consuelole, et ta tahab lahutust. Arturo saab teada, et Daniela polegi rohkem psühholoogi juures käinud. Eladio toob Julia isa hooldekodust koju elama ega luba Julial enam fondis töötada.

28. Arturo ehitusprojekt on ametiühingute streigi pärast ohus. Justino ütleb Clarale, et ta ei taha temaga enam midagi tegemist teha. Toimuvad Maribeli matused. Erick sõidab Tabascosse tööle.

29. Julial ja Eladiol on Arturo pärast kohutav tüli ja Julia satub haiglasse. Francisco viib Consuelo matustelt koju ja Nina teeb sellest suure numbri. Julia on koomas.

30. Gabriela ütleb Arturole, et Julia on haiglas. Miguel ja Consuelo käivad Consuelo lastekodus. Eladio ütleb Davidile, et Julia armastab ikka veel Arturot.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:29 pm

31. Arturo üritab Juliat vaatama minna, aga David satub talle peale. Arturo sõidab Tabascosse. Nina saab Arturo ja Julia ühisest minevikust teada. Julia palub, et Eladiot ei lastaks tema palatisse.

32. Montserrat sõidab Erickule Tabascosse külla. David aitab Reginal Arturole uusi töötajaid leida. Eladio tahab Davidile firma aktsiaid kinkida. Daniela teeb Petraga kavala tehingu.

33. Montserrat läheb Consueloga rääkima. Arturo küsib Ninalt lahutust. Montserrat satub Juliaga samasse haiglasse. Daniela teatab Eladiole, et Regina ja David on paar.

34. Erick ja Miguel lähevad kaklema. Arturo läheb Juliat vaatama, aga Franco näeb seda pealt. Regina ja David räägivad Arturole tõtt.

35. Arturo saab aru, et Miguel on Consuelosse armunud. Franco üritab Arturot šantažeerida. Consuelo kolib välja. David lahkub suure tüliga kodust.

36. Nina ütleb Erickule, et ta peab vähemalt lapse sünnini Consueloga koos olema. Humberto pahandab Juliaga, et too Gaby ja Franco suhet lubab. Eladiol ja Arturol on järjekordne kokkupõrge.

37. Erick läheb Clara juurde Consuelot otsima ja korraldab seal skandaali. Arturo paneb ühe Eladio ehitusprojekti seisma. Franco hakkab Humbertole vastu. Daniela tahab Arturo juurde kontorisse tööle minna.

38. Arturo võtab Franco vahele. Eladio viskab Franco töölt ja kodust välja. Nina kutsub Consuelot koju tagasi. Arturo otsustab Ninale teise võimaluse anda.

39. Julia helistab Arturole, aga telefonile vastab Nina. Eladio pakub Franco tööd Franciscole. Montserrat teeb plaane uhkeks sünnipäevapeoks. Nina otsustab Arturoga New Yorki minna.

40. Regina läheb Arturo firmasse tööle. David ja Regina lähevad Arturo ja Juliaga õhtusöögile, aga kohale ilmuvad ka Nina ja Eladio. Franco sepitseb plaani, kuidas Erickult välja pressida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:30 pm

41. Julia kohtub salaja Arturoga. David lubab lõpuks Eladiole, et läheb tema juurde tööle. Marintia seab Franciscole lõksu. Montserratil on uhke sünnipäevapidu.

42. Franco saab pärast rünnakut haiglast koju. Consuelo läheb Montserrati peole Erickut otsima. Eladio saab teada, et Montserrat reetis ta. Montserrati pidu saab traagilise lõpu.

43. Nina ja Arturo naudivad üheskoos New Yorki. Politsei kuulab peokülalisi üle ja otsib kahtlusaluseid. Eladio ähvardab Aldot. Gisela läheb Francoga rääkima.

44. Gisela ütleb Francole, et ta vanemad on elus. Clara kataloogimüük hakkab edenema. Arturo ja Nina kiirustavad uudiste peale koju tagasi. Consuelo tervis läheb halvemaks. Erick põgeneb.

45. Eladio saadab Julia Davidi juurde Puerto Vallartasse. Eladio vallandab Francisco. Erick on Puerto Vallartas paos ja Julia kuuleb, et Arturo tuleb teda otsima. Franco palub Eladiolt Gaby kätt.

46. Julia ja Arturo saavad Puerto Vallartas kokku. Gabriela küsib Agustínilt õigusalast nõu. David ja Regina võistlevad sama tähtsa projekti nimel. Erick varjab end ikka politsei eest.

47. Erick paljastab politseile, et Eladiol oli Montserratiga suhe. David näeb Puerto Vallartas Erickut. Justino tõrjub Clarat eemale. Eladio sunnib Aldot valetunnistust andma.

48. Eladio esineb ajakirjandusele avaldusega. Franco saab oma töö tagasi. Eladio üllatab Juliat Puerto Vallartas. Arturo leiab Ericku üles ja toimetab ta tagasi pealinna.

49. David saab Eladio ja Montserrati suhtest teada. Consuelo käib jaoskonnas tunnistusi andmas. Erick veedab öö arestikambris. Arturol ja Ninal on suur tüli.

50. Tabasco ehitusega on probleeme ja Eladio ja David sõidavad asja kontrollima. Julia tahab Eladiole uut võimalust anda. Erick pääseb vahi alt välja.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:31 pm

51. Erick palub Consuelolt vabandust, kuid seekord Consuelo enam tema valede õnge ei lange. Humberto uurib Eladiolt Franco päritolu kohta. Arturo pakub Consuelole firmas tööd.

52. Daniela ärkab pärast suurt pidutsemist võõras hotellitoas ja peab abi kutsuma. Miguelil on oma sünnipäeval Arturoga südamlik jutuajamine. Gisela läheb Francot otsima, aga kohtub hoopis Juliaga.

53. Humberto hoiatab Ninat, et ta oma mehel silma peal hoiaks. Nina läheb fondi Juliat vaatama ja ütleb, et neist peaks nende laste suhte pärast sõbrannad saama. Psühholoog ütleb, et Eladio ja Julia peavad eraldi nõustajate juures käima.

54. Humberto hoiatab Ninat, et ta oma mehel silma peal hoiaks. Nina läheb fondi Juliat vaatama ja ütleb, et neist peaks nende laste suhte pärast sõbrannad saama. Psühholoog ütleb, et Eladio ja Julia peavad eraldi nõustajate juures käima.

55. Francisco saab oma töö tagasi ja kutsub Clarat endaga pikale tööreisile. Caridad läheb fondi tööd küsima. Gisela räägib Caridadile Franco kohta tõtt. Julial ja Ninal on fondis Arturo üle vaidlus.

56. Nina ütleb Erickule, et ta peab Consuelo tagasi võitma. Eladio on esimest korda üksi psühholoogi juures ja too ütleb, et ta peab vajaduse korral Juliast lahti laskma. Callaol juhtub Giselaga õnnetus.

57. Eladio annab Francole ja Gabrielale loa abielluda. Caridad räägib Clarale oma mineviku kohta tõtt. Fanny soovitab Ninal lahutuse käigus Arturo paljaks riisuda. Franco kuuleb, et Caridadil on temaga sama perekonnanimi.

58. Arturo ei luba Davidil Regina ja Danielaga rohkem mängida. Miguel avaldab Consuelole oma tõelised tunded. Franco ja Caridadi plahvatuslikus kohtumises selgub tõde ja Franco läheb Eladiole etteheiteid tegema.

59. Nina saab Arturolt kingiks auto, kuid selgub, et kink oli tellitud palju varem. Julia näitab Eladiole Davidi isadustesti tulemusi. Caridad kuuleb kurba uudist oma ema kohta.

60. Nina tahab hakata ise oma aktsiate eest hoolitsema. Regina on õnnetu, kui näeb Davidi ja Danielat koos. Eladio ja David arutavad Ashmore’iga äriasju. David pole isa peale pahane, et too osa aktsiaid Francole andis.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:32 pm

61. Julia küsib Eladiolt, kas temast jäi mulje, nagu ta oleks Eladioga raha pärast abiellunud. Consuelo tahab Migueliga edaspidi ainult kolleeg olla. Julia, Eladio ja David naudivad ühist hommikusööki. Daniela ei jäta Davidi ikka rahule.

62. Eladio arvab, et Regina andis Ashmore’ile nende firma kohta valeinfot. Caridad on liigutatud, kuna Julia tuleb Gisela matustele. Nina ütleb Arturole, et ta ei kirjuta lahutusele alla. Eladio ütleb Caridadile, et ta ei tohi fondis töötada.

63. Nina läheb oma uue autoga Julia ette uhkustama. Arturo teatab lastele, et nad hakkavad Ninaga lahutama. Consuelo ütleb Erickule, et nende abielu ei saa enam päästa.

64. Eladio püüab Juliat veenda, et Caridadil oleks parem tema kontoris töötada. Nina ütleb lastele, et Arturo tahab lahutust Julia pärast. Juliat ei huvita Arturo lahutus, sest ta tahab oma abielu Eladioga päästa.

65. Arturo räägib fondis parasjagu Juliaga, kui Eladio kohale jõuab. Nina hoiatab Eladiot, et too peab Julial silma peal hoidma. Regina on Arturo peale pahane, et see Ninaga väga ebaõiglase abielueelse lepingu sõlmis.

66. Julia palub Arturol ennast rahule jätta, sest ta tahab Eladioga õnnelikuks saada. Eladiol ja Arturol on sõnavahetus. Consuelo on Clara peale armukade, kui Miguel ta koju viib. Arturo käsib Davidil oma tütred rahule jätta.

67. Julia avaldab Eladiole armastust. Franco ütleb Eladiole, et ta tahab tema perekonnanime. Miguel oleks nõus Consueloga Mehhikost kaugel uut elu alustama. Nina käib Juliat süüdistamas.

68. Erick teeskleb Consuelo ees jätkuvalt hoolitsevat pereisa ja abikaasat. Julia palub, et Eladio teda tuluõhtul üksinda ei jätaks. Franco ähvardab Clarat. David ja Regina jooksevad New Yorgis kogemata kokku.

69. Eladiot üllatab, et Ashmore valis äripartneriks Arturo. Arturo tahab, et Humberto aitaks tal suure rahasumma eest Juliat tagasi võita. David annab Reginale kihlasõrmuse.

70. Humberto ütleb Juliale, et ta aitaks tal Eladiolt lahutust saada. Julial on esimene tööpäev. Franco ütleb Caridadile, et ta ei taha temast midagi teada. Daniela läheb Eladio juurde tööintervjuule.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:33 pm

71. Eladio palkab Daniela modelliks. Regina ja David naasevad koos New Yorgist. Kui Arutro nende leppimisest teada saab, käsib ta Reginal kohe see suhe lõpetada. Erick anub Consuelot, et naine ta tagasi võtaks. Franco lubab Marintiale oma auto kinkida. Eladio teeb Caridadist Franco sekretäri.

72. Erick teatab Consuelole, et nad ei saa lahutada enne, kui laps on sündinud. Consuelo ja Miguel suudlevad. Clara jagab Gabrielaga oma kahtlusi Franco ja Marintia osas. Nii David kui ka Regina võidavad Fiesta Americana hotellide konkursi. Daniela taipab, et oleks pidanud töölepingu enne allkirjastamist korralikult läbi lugema.

73. Agustín räägib Arturole, et ta peab lahutades pool oma varast Ninale andma. David nõuab Francolt selgitust, miks ta Reginale valetas. Nina käib Juliat ärritamas. Arturo saab teada Daniela lepingust Gómez Luna ja Partneritega. Gabriela ja Franco lähevad lahku ja Agustín näeb võimalust Gabriela endale võita.

74. Marintia palub Caridadilt abi, et Francot endale võita. Eladio hoiatab Francot, et talle antud aktsiad olid seotud tema ja Gabriela abieluga. Julia saab teada, et talle müüa antud kortermaja omanik on Arturo. Humberto püüab Eladiot ja Juliat tülli ajada, aga tulemus on hoopis vastupidine. Agustín ütleb Gabrielale, et tal on temaga tõsised kavatsused.

75. Härra Ferrizi kinnisvarabüroos saadakse teada, et Julia on Eladio Gómez Luna abikaasa. Caridad mainib Francole, et just Clara rääkis Gabrielale Marintiast ja autost ja Franco leiab peagi ettekäände, et Clara vallandada. Gabriela jagab Eladioga oma kõhklusi Franco ja Marintia osas. Humberto annab Arturole salajast infot Eladio kohta. Franco püüab Gabrielat tagasi võita. Fiesta Americana hotellide ehituse alltöövõtjaks osutub Regina vana tuttav Jorge.

76. Julia ähvardab Humbertot, et see Eladio rahule jätaks. Eladio saab Ettevõtete Liidu presidendiks. David on Jorge peale armukade. Nina leiab Montserrati kaelakee ja jätab selle enda kätte hoiule.

77. Erick ja Miguel tülitsevad Consuelo pärast. Franco laseb Ericku autol pidurid ära lõhkuda. Erick satub raskes seisundis haiglasse.

78. Politsei tahab Erickut vahistada, aga Erick on koomas. Marintia teatab Francole ootamatu uudise. Gabriela saab suure üllatuse osaliseks ja Eladio lubab neil Francoga kohe abielu ära registreerida.

79. Caridad lubab Marintiat tema mures aidata. Arturo ütleb, et Migueli ja Consuelo suhe on võimatu. Gabriela ja Franco abielluvad, kuid pärast registreerimist saab Gabriela Franco suure saladuse teada.

80. Gabriela ütleb Francole, et ta poleks temaga suhet alustanud, kui ta oleks tema saladust teadnud. Nina arvab, et Ericku auto pidurid lõikas läbi Miguel. Franco kardab, et politsei jõuab talle jälile.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:34 pm

81. Consuelol algavad tuhud, aga ta ei jõua haiglasse sünnitama. Daniela kahtlustab Migueli Ericku õnnetuse põhjustamises. Eladio saab Marintia rasedusest teada. Humberto naaseb Eladio ja Julia koju. Jorge avaldab Reginale armastust. Gabriela räägib Francoga laste saamisest.

82. Caridad pihib Clarale, et Marintia ootab Francolt last. Arturo nõuab Consuelolt, et ta Miguelist eemale hoiaks. Humberto jagab Arturole infot, mis võib Julia ja Eladio lõplikult lahku ajada. Regina ja David otsustavad kokku kolida.

83. Eladio püüab Juliale oma käitumist selgitada. Daniela palub Consuelot, et ta tema ristiemaks määraks. Arturo sunnib Reginat tema ja Davidi vahel valima. Daniela pidutseb koos härra Ashmore’iga, et oma mured unustada. Humberto mängib oma tütre ja Eladioga topeltmängu.

84. Nina pakub välja, et väikese Ericku ristiisaks võiks saada Ashmore. Julia saab teada, kes on Franco ema ja nõuab temalt selgitust. Miguel ei suuda Consuelot oma mõtetest välja saada. Arturo tahab lahutusega edasi liikuda ja Nina ähvardab temalt oma osa sisse nõuda. Clara ja Justino tunnistavad lõpuks oma tundeid teineteise vastu. Eladio lubab kätte maksta sellele, kes Juliale tema sohilapsest rääkis.

85. Gabriela saab teada, et Franco ema on Caridad. Franco väidab Davidile, et ka Julia pettis Eladiot. Julia kolib välja. Erick ärkab koomast. Eladio on õnnetu ja hoiatab Francot ja Gabrielat, et nüüd pole enam miski endine.

86. Erick tunneb hirmu vangi minemise ees. Gabriela ei taha uskuda, et Franco sai alles hiljuti teada, et Caridad on tema ema. David uurib Julialt, kas tema ja Arturo vahel on midagi. Nina palkab medõe Consuelo ja Ericku lapse eest hoolitsema. Humberto käib Arturole peale, et ta Juliaga kohtuks.

87. Regina satub Juliale ja Arturole peale. Eladio süüdistab Gabrielat Juliale tema sohilapsest rääkimises. Agustín teeb midagi äärmuslikku, et Erick ei peaks vangi minema. Regina räägib Ninale, mida ta pealt nägi. Miguel teeb Arturole topeltmoraali osas etteheiteid. Regina ütleb Davidile, et nad ei saa enam koos olla.

88. Davidil ei õnnestu Reginat veenda, et nad ei peaks lahku minema. Nina saab teada Daniela ja Ashmore’i kohta. Humberto teeskleb haigushoogu, et ei peaks välja kolima. Eladio palub Francol ja Gabrielal välja kolida ja otsustab ise sama teha. Erick viiakse kohtuistungile.

89. Erick vabaneb kohtus kõigist kahtlustustest. Nina ütleb Juliale, mida ta temast arvab. Jorge saab teada, et Regina ja David pole enam koos ja temas tärkab uuesti lootus. Erick läheb Consueloga rääkima, kuid leiab ta eest koos Migueliga. Franco ja Gabriela valivad endale uue kodu. Arturo käib Juliale peale.

90. Franco ja Eladio uurivad, kuidas Erick kahtlustusest pääses. Juliale saadavad lilli nii Eladio kui ka Arturo. Arturo palub härra Ashmore’il Ericku poja ristiisaks saada. Marintia sünnitab enneaegselt. Montenergo pere naised teevad Arturo elu võimatuks. Erick teeskleb sooja suhet Eladioga, et oma ema lahutuse käigus aidata.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:35 pm

91. Arturo kirjutab osa oma varadest Migueli ja Agustíni nimele, et need lahutuse käigus Ninale ei läheks. Erick viib Consuelo korteriukse taha turvamehed. Daniela süüdistab Juliat avalikult tema vanemate abielu lõhkumises.

92. David on Reginas pettunud, et ta nende armastuse eest ei võitle. Julia satub peale, kui Arturo ja Humberto salaja kohtuvad. Nina saab teada, et Arturo varjab tema eest osa oma varadest.

93. Nina tahab, et Arturo jätaks maja talle ja lastele. Julia püüab Davidile selgitada, et tema ja Arturo vahel pole midagi. Franco keelitab Caridadi uuesti Eladiole lähenema.

94. Nina küsib Eladiolt ärialast nõu. Erick tahab Consuelolt last ära võtta. Julia ütleb Humbertole, et võib-olla oleks tal kõige parem hoopis üksi jääda.

95. Julia on lõpuks nõus Francoga rääkima. Miguel on kindel, et Arturo tegi midagi, et Erick vangi ei läheks. Juliat ärritab, et Nina käib Eladioga tema töö juures kohtumas.

96. David korraldab Julia töö juures stseeni. Humberto püüab end rahaliselt kindlustada nii Eladio kui ka Arturo abiga. Nina räägib kõigile Franco kohta. Gabriela on armukade ja kahtlustab, et Franco ja Daniela vahel on midagi enamat. Clara ja Justino kihluvad.

97. Franco hoiatab Justinot, et ta ei räägiks kellelegi sellest, mida ta tema juures näeb või kuuleb. Daniela katsub Davidi enda võrku püüda. Eladio keeldub Francot enda omaks tunnistamast, sest ka Franco ei kavatse oma poega omaks tunnistada. Erick laseb Consuelot ja Migueli salaja pildistada. Gabriela sõidab vanematele külla.

98. Gabriela vanemad hukkuvad õnnetuses. Eladio on oma perele toeks. David näeb Reginat ja Jorget suudlemas. Väike Erick röövitakse pargis. Arturo ja Nina vastasseis muutub pingeliseks. Ajalehes avaldatakse uudis selle kohta, kes on Franco ema. Franco aitab Danielal Davidiga lähedasemaks saada.

99. Kogu pere saab väikese Ericku röövimisest teada ja kõik on meeleheitel. Eladio ja Franco paluvad Caridadil töölt lahkuda. Humberto ei taha, et Franco Gabriela pärandusele ligi pääseks. Caridad otsustab ajakirjanikule kogu tõe ära rääkida. Väike Erick satub haiglasse. David on Regina kaotamise pärast meeleheitel.

100. Erick ja Consuelo peavad haiglas tõestama, et on lapse vanemad. Julia ütleb Arturole, et pole veel valmis temaga kohtuma. Erick ja Nina ei taha last Consuelo kätte jätta, kuid Arturo otsustab teisiti. Marintia ilmub koos lapsega Franco kontorisse. Daniela ja David lähevad koos välja. Eladio lubab Marintiat rahaliselt aidata, kui ta nende elust igaveseks kaob.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:36 pm

101. Julia vihastab Eladio peale ja saab Arturoga hotellis kokku. Gabriela leiab Caridadi juurest eest Marintia ja tema lapse. Erick ei talu seda, et Consuelo teda nüüd eemale tõukab.

102. David usub, et Daniela on muutunud ja hakkab temaga järjest rohkem suhtlema. Toimuvad Consuelo ja Ericku poja ristsed. Arturo satub peale, kui Ashmore vägisi Danielat suudleb.

103. Arturo kuuleb, et Daniela ja David on paar. Kohtunik otsustab, kellele läheb väikese Ericku hooldusõigus. Franco petab Gabrielalt tema vanemate vabriku välja.

104. David palub Eladiol sellega leppida, et ta on Juliast ilma jäänud. Arturo on kindel, et Erick andis kohtunikule pistist. Consuelo süüdistab lapse kaotuse eest ennast. Eladio alustab lahutusprotsessi.

105. Regina ja Daniela tülitsevad Davidi pärast. Humberto serveerib Julia lahutuse enda teeneks ja küsib Arturolt oma abi eest kopsakat tasu. Daniela saab Juliaga kokku, et talle enda ja Davidi suhtest rääkida.

106. Daniela räägib Juliale, et nad Davidiga on koos. Agustín saab teada, et Angeles lekitab Gómez Lunale infot. Miguel kuuleb, et Erick ja Nina ostsid ära kohtuniku, kes otsustas Consuelo kahjuks. David näeb Reginat ja Jorget õnnelikult koos. Miguel tahab koos lapse ja Consueloga põgeneda.

107. Eladio ja Julia allkirjastavad lahutuse. Arturo seab Angelesele lõksu. Miguelil on plaanis paljastada korrumpeerunud kohtunik, aga Consuelo palub tal seda mitte teha. Gabriela saab teada, et ta ei saa lapsi. Franco lubab Marintiale, et kui õige aeg on käes, jätab ta Gabriela maha. Daniela püüab Ashmore’iga ära leppida.

108. Nina korraldab Arturo kabinetis stseeni. Consuelo püüab Erickule meele järele olla, et oma last näha. Daniela jääb Davidi juurde ööseks. Eladio saab teada, kes rääkis Juliale Franco kohta. Franco peab plaani kõik Eladio ettevõtted üle võtta. Gabrielal tekib mõte lapsendada.

109. Franco kuuleb pealt Humberto telefonikõnet Arutroga ja kasutab seda väljapressimiseks. Jõustuvad nii Julia ja Eladio kui ka Nina ja Arturo lahutused. Daniela ja David sõidavad koos mere äärde. Erick käitub Consueloga toorelt. Caridad püüab Eladiole läheneda.

110. Julia teeb Arturole selgeks, et nende vahel ei saa veel midagi olla. Nina ja Eladio käivad koos lõunal. Franco on Gabriela viljakusprobleemide suhtes ükskõikne. Nina on Ericku käitumises pettunud ja viib tema nõusolekuta lapse Consuelo juurde. Franco lubab Marintiale, et annab nende lapsele oma perekonnanime. Ashmore räägib Arturole, et Daniela kasutab narkootikume.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:37 pm

111. Julia soovitab Eladiol Francole oma perekonnanimi anda. Arturol on terviserike. Daniela ütleb Davidile, et ta on temaga õnnelikum kui kunagi varem.

112. Miguel kuuleb pealt, milles Consuelo Erickut süüdistab, ja läheb ning lööb Erickut. Erick esitab Migueli vastu süüdistuse. Arturo sunnib Danielat narkotesti tegema.

113. Arturo ja Nina tahavad Danielat võõrutusravile panna. Erick lubab arstile hästi maksta, kui too ütleb, et Migueli hoop tegi talle rängalt viga. Arturo süüdistab Davidi Daniela halvale teele viimises.

114. Erick teeskleb haiglas väga halba seisundit. Regina tahab Danielat aidata. Humberto pressib Francolt raha välja. Arturo on sellest meeleheitel, et ta lastel on nii suured probleemid.

115. Julia üritab Davidi veenda, et see Daniela maha jätaks. Franco valetab Gabrielale, et ta vanemate vabrik on halvas seisus ja sellega tuleb midagi ette võtta. Consuelo pakub Erickule oma aktsiaid, kui Erick Miguelile andestaks.

116. Julia näeb Eladiot ja Ninat usalduslikult vestlemas. Regina tunnistab, et tal on valus Danielat ja Davidi koos näha. Arturo kutsub kohale México parimad spetsialistid ja saab teada, et Ericku seisund pole sugugi nii tõsine. Miguelil on lootust vanglast pääseda. David on oma vanemates pettunud. Clara ja Justino otsustavad pulmad varem pidada. Pedro püüab Francolt lisaraha välja pressida.

117. Montenegrote majapidamisse saabub Obdulio – salapärane mees Petra minevikust. Erick saab haiglast koju ja Miguel vabastatakse vanglast. Arturo püüab Danyga lähedasemaks saada. Eladio ja Franco otsivad taga ära ostetud tunnistajat. Regina ja David püüavad oma tõelisi tundeid alla suruda. Arturo viib Don Humberto Las Vegasesse.

118. Julia saab teada, et ta isa on Las Vegases ja sõidab talle sinna järele. Nii Eladio kui ka Nina teevad sellest omad järeldused ja on sügavalt haavunud. Pedro püüab ka Erickult lisaraha välja pressida. Daniela on oma isa käitumise pärast endast väljas. Arturo püüab Juliat veenda, et ta mõneks päevaks Las Vegasesse jääks.

119. Danielal on tugevad võõrutusnähud. Gabriela saab teada, et Franco müüs tema isa tehase maha. Consuelo saab teada, et Erick tappis Montserrati ja Erick ähvardab teda ja last, kui see peaks tema suust edasi levima. Julia ja Arturo veedavad Las Vegases koos aega. Jorge teeb Reginale ettepaneku nädalavahetuseks reisile minna.

120. David ei usu, et Julia ja Arturo kohtumine Las Vegases oli juhus. Agustín aitab Gabrielat tehase finantsseisu hinnangu tõlgendamisel. Nina ütleb Arturole, et oli Eladioga vahekorras. Regina ja David on sunnitud koos Monterreysse minema ja see äratab uuesti vanad tunded.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:38 pm

121. Julia heidab Eladiole ette Ninaga kohtumisi. Eladio ei mõista, mis õigusega Julia talle etteheiteid teeb. Gabriela avastab Franco äripettuse. Ashmore küsib Eladiolt laenu.

122. Agustín räägib Gabrielale, kuidas Franco Arturolt raha välja pressis. Julia otsustab lõpuks Arturoga uuesti proovida. Ashmore annab Danielale lahkumiskingiks narkootikume. Danielal hakkab halb ja ta viiakse võõrutusravile.

123. Arturo on õnnetu, kui Daniela usaldab Eladiot temast rohkem. Nina peab lastele selgitusi jagama. Arturo tänab Eladiot Daniela toetamise eest. Julia palub Franco käest vabandust.

124. Eladio annab Francole lõpuks oma perekonnanime. Jorge lubab Reginaga kannatlik olla ja on kindel, et Regina hakkab teda armastama. David tunneb end üksikuna.

125. Arturole ei meeldi, et Miguel toetab avalikult Nina ettepanekut. Erick käib Danielat vaatamas ja lubab ta kliinikust välja aidata. David tunnistab Jorge ees, et armastab ikka veel Reginat, aga Daniela kuuleb seda pealt.

126. Julia hakkab oma isale vastu. Eladio palub Francot, et ta hoiaks nimemuutuse enda teada. Regina ja Jorge veedavad koos kirgliku öö. Teises hotellitoas teevad sama David ja Daniela. Marintia esitab Francole ultimaatumi. Nina ja Miguel saavad lähedasemateks. Eladio läheb taas Arturole etteheiteid tegema.

127. Julia jagab Gabrielaga enda julgustükki. Don Humberto kuuleb neid pealt ja palub neilt pisarsilmil andeks. Eladio ähvardab Erickut. Regina ja David tunnistavad mõlemad, et reis Monterreysse oli väga ebamugav. Miguel uurib Eladiolt, millised on tema tegelikud kavatsused Nina osas. Agustín käib fondis lastega mängimas.

128. Ashmore plaanib teha äri nii Ericku kui ka Francoga. Franco teeb omakorda don Humbertole äriettepaneku. Erick ei ole nõus lapse eest hoolitsema. Toimub Clara ja Justino pulm. Arturo ja Eladio püüavad teineteist pulmakingitustega üle trumbata. Jorge teeb Reginale abieluettepaneku.

129. Regina palub Jorgelt aega, et oma tunnetes selgusele jõuda. Eladio soovitab Davidil olla koos sellega, keda ta tõeliselt armastab ja sama soovitab Arturo Reginale. Nina käib Juliat palumas, et ta Daniela ja Davidi suhet toetaks. Agustín ja Gabriela veedavad koos aega. Franco jääb ööseks Marintia ja oma lapse juurde. David tahab lõpetada suhte Danielaga.

130. Agustín ja Gabriela suudlevad. Arturo ei ole nõus lõpetama suhet Juliaga. Gabriela saab teada, et Franco ei veetnud ööd kodus. Eladio ja Julia püüavad Davidile selgeks teha, et ta peaks oma südant järgima. Ashmore ja Erick löövad käed.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   Wed Oct 11, 2017 10:39 pm

131. Ashmore jätab Danielale suure koguse narkootikume. Daniela tunneb ennast pärast tüli Erickuga väga õnnetuna. Consuelo tahab Migueliga peret luua. Arturo perekonda tabab suur tragöödia.

132. David süüdistab Danielaga juhtunus ennast. Ashmore vahistatakse. Erick seab lapse elu ohtu. Nina viskab Ericku kodust välja. 133. Arturo lõpetab süütundest suhte Juliaga. Erick tahab last väevõimuga haiglast kaasa viia. Arturo ja Eladio satuvad koos Julia poole. Franco lööb Gabrielat.

134. Jorge teeb Reginale abieluettepaneku. Eladio avastab, et firmast on kadunud miljoneid peesosid. Arturo tahab Juliaga ühist maja ehitada. Nina saab Ericku kohta tõe teada.

135. Franco tõukab tüli käigus Marintiat ja ta kukub väga õnnetult. David ja Eladio jõuavad Franco ja Marcose pettuse jälile. Erick vahistatakse. Franco teeb juhatuse koosolekul teatavaks, et talle kuulub nüüd ettevõtte enamusosalus. Julia saab teada, et tema isa käis salaja pokkerit mängimas.

136. Franco viskab Eladio ja Davidi Gómez Luna ja Partneritest välja. Juhatuse koosolekul võtab Eladio võimu ettevõttes tagasi ja kättemaksuks räägib Franco Juliale ära kogu tõe asjadest, mida Eladio on tema eest varjanud. Ericku käsi käib vanglas väga kehvasti. Regina ja David lepivad ära.

137. Eladio saab teada, et Franco mõrvas Marintia. Erick pussitab vanglas Ashmore’i. Agustín lapsendab Diego ja lubab talle, et Gabrielast saab tema ema. Arturo püüab Juliat päästa ja jääb Franco tulistatud kuuli ette. Franco vahistatakse. Julia ja Eladio leiavad teineteist taas.

FIN
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Pasión y poder" osad   

Back to top Go down
 
"Pasión y poder" osad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Pasión y poder-
Jump to: