Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Gata Salvaje" osad

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:19 pm

1/252
See on haarav kiredraama kaunitar Rosaura Riosest, keda julge ja taltsutamatu loomuse tõttu kutsutakse ka Metsikuks Kassiks. Rosaura rabeleb mitmel kohal tööd teha, et oma alkohoolikust isa, võõrasema ja -õde ära elatada. Kõik muutub drastiliselt, kui ta kohtab nägusat Luis Mario Arismendit, kes on pärit kõrgklassi kuuluvast perekonnast. Luis Mario jäi kahe aasta eest leseks, ta naine hukkus traagiliselt. Õde kutsus ta koju tagasi, sest nende istandust ähvardas pankrott. Et rahaasjad korda saada, plaanib õde Luis Mario rikka Evaga paari panna.

2/252
Luis Mario sõbra lennuk, millega noormehed koju sõitsid, kukub põllule. Rosaura toob minestanud noormehe lennukist välja. Luis töötab koos lihtsate töölistega põllul, puhkehetkel aga läheb end vette kastma. Sel ajal peidab teenija Pantchita, kes on peremehesse armunud, ta riided ära. Rosaura noorem õde Mairita ei julge koju tulla, sest ei saanud koolis eksamiga hakkama.

3/252
Mairita eksib linnas ära, saab ühe kodutuga tuttavaks, kes viib ära hirmunud lapse politseisse. Luis Mario aitab Rosaural tema väikest õde otsida ning jääb oma õe korraldatud õhtusöögile hiljaks, see-eest leiavad nad lapse üles ning tänavad heldelt kodutut meest.

4/252
Luis Mario ütleb oma õele, et ei kavatse rikka Evaga abielluda, kuigi läheb Evaga baari, kus töötab Rosaura. Lusiana, kes Eduarda ja Luisi majas elab, arvab, et Luis Mario on New Yorgis salaja abiellunud. Karina, Rosaura võõrasema tütar, varastab baarist Luis Mario auto võtmed ja ajab auto ära. Rosaura püüab teda takistada.

5/252
Karina ja Rosaura teevad Luis Mario autoga avarii ja satuvad vanglasse. Luis Mario ütleb Evale, et neiul ei tasu tema suhtes liigseid lootusi hellitada. Maria Julia kohtub proua Cruziga ja lubab vanaprouale tema kadunud lapselapse tagasi tuua. Luisana käib Brunoga salaja kohtamas. Anselmo hoiatab Luis Mariot, et ta ei mängiks tema tütre tunnetega.

6/252
Luis Mario teeb Rousaurale abieluettepaneku. Proua Cruz kohtub Karinaga, keda ta peab oma lapselapseks. Camelia on elus ja terve, elab Madridis koos Patricioga. Anselmo annab Rousaurale tema vanaema aadressi. Eva ja Eduarda tahavad Luis Mariot ja Rousaurat lahku ajada.

7/252
Luis Mario teeb ettevalmistusi Rousaura saabumiseks, kuid oma mõtetes leinab ta Cameliat. Proua Cruz võtab Karina ja Maria Julia oma majja elama. Eduardal on sõbratar, kellega ta telefoni teel suhtleb. Camelia kinnitab Patriciole, et igatseb saada tema naiseks, kuid samas tekib tal kiusatus Luis Marioga suhelda.

8/252
Camelia helistab Luis Mariole, et tema häält kuulda. Toimub Luis Mario ja Rousaura laulatus. Ka Patricio ja Camelia abielluvad ja peavad pulmapidu. Karina kaebab proua Cruzile Claudia üle. Pärast pulmaööd hakkab Luis Mario kahetsema Rousauraga abiellumist ja Rosaura hakkab kahtlema Luis Mario tunnetes.

9/252
Claudia hakkab Karinat üha enam kahtlustama. Eduarda leiab võimaluse Rousaurat mõnitada. Ivan ja Jimena saavad omavahel tuttavaks ja nende vahel tekib keemia. Camelia ja Patricio lähevad Luis Mario pärast tülli. Rousaura kurdab Brunole, et teda koheldakse halvasti. Maria Julia ja Karina plaanivad Claudia mürgitamist.

10/252
Eduarda plaanib sünnipäevapidu ja uut rünnakut Rosaura vastu. Jimena unistab Ivanist. Eduarda sunnib Rousaurat katuselt põgenenud papagoid alla tooma. Luis Mario teeb Rousaurale etteheiteid käitumise kohta. Ivan ja Imanol röövivad turiste. Proua Cruz kavatseb tervisekeskuse Karina nimele kirjutada. Rousaura satub peol naerualuseks. Camelia ja Patricio on Las Vegasesse jõudnud.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:20 pm

11/252
Luis Mario tahab Rosaurast ära lahutada. Eduarda ja Eva rõõmustavad, et nende plaan läbi läks. Pr Cruz usub Claudia asemel Maria Julia ja Karina juttu ning lubab viimasest oma pärija teha. Rosaura maksab Panchitale papagoi pärast kätte, mis tekitab majas uue tüli ja Eduarda viskab Rosaura majast välja.

12/252
Luis Mario arvab, et pärast tüli ööbib ta naine isa juures. Eduarda aga otsustab oma strateegiat muuta ja Rosauraga sõprust teha. Eva meelitab Luis Mario randa. Bruno näeb neid ning teatab sellest ka Rosaurale.

13/252
Rosaura on Luis Mario käitumusest löödud ja lubab ise lahutust nõuda. Kuna Luis Mario mõistab oma viga, mõtleb Eva välja uue plaani - tuleb Luis Mario armukadedaks ajada. Maria Julia ja Karina sepitsevad plaani, kuidas Claudiast lahti saada.

14/252
Luis Mario keelab Rosaural Brunoga kohtuda, kuid Rosaura käib ikka rannas. Eduarda teeb sellest suure skandaali ning Rosaural tuleb isa juurde kolida. Bruno teeb Rosaurale abieluettepaneku.

15/252
Luis Mario plaanib sõita New Yorki ja palub Caridadil Rosaura eest hoolitseda. Eduarda saab tead, et Jimena sõbrustab Ivaniga ning keelab neil rohkem kohtuda, kuid Jimena läheb ikkagi poisiga peole.

16/252
Rosaura näeb lennujaamas, et Eva on tulnud Luis Mariot saatma. Eduarda ja Eva kasutavad juhust, et Rosaura varguses süüdi lavastada. Jimena naudib peol vabadust. Claudia on kiusatuses ja helistab Arismendide häärberisse.

17/252
Carmelitat hirmutavad vaesusega kaasnevad ebamugavused. Luis Mario tahab Roasurast lahutada. Bruno loodab Rosaurat endale võita. Eduarda langeb paanikasse. Jimenal on pohmell. Anselmo satub marru. Ivan ja Imanol murravad sisse juveelikauplusse. Gabriel teatab Luis Mariole, et Rosaura ootab talt last.

18/252
Luis Mario saadab Rosaurale oma aadressi ja telefoninumbri. Imanol ja Ivan pääsevad plehku. Panchito ja Eduarda lavastavad Rosaura süüdlaseks varguses. Louis Mariole selgub unenäost, et ta ikka veel armastab oma esimest naist. Carmelita tahab Luis Mario juurde naasta. Rosaura poole saabub läbiotsija. Karina ja Rodriga lähevad riidu.

19/252
Eduarda lubab Rosaurale, et loobub teda süüdistamast, teda samas alandades. Patricio teatab Carmelole, et lahkub kuueks kuuks ilmapiirilt. Luis Mario ei jäta New Yorgiski Rosaura peale mõtlemst. Ivan otsib üles Imanoli ja palub end aidata. Anselmo otsustab jooma hakata. Eduarda ähvardab Jimenat ja Luisanot.

20/252
Rosaura näeb halba und. Ivan leiab oma isa tänaval maas lebamas. Bruno ja Caridad lunastavad Rosaura vanglast välja. Eduarda rebib kiuslikult puruks Luis Mario kirja Rosaurale. Claudia on pahane, kuna saab teada, et ta ema kavatseb kinni maksta Maria Julia ja Karina reisi. Isa Albano külastab Olivareseid, et paluda Rosaurale ja Ivanile töökohta. Rosaura pihib Ivanile, et kavatseb Eduardale kätte maksta.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:23 pm

21/252
Eduarda hirmus plaan läheb täide, Rosaura jääb oma lapsest ilma. Camelia on lõplikult Patriciost tüdinud ja ta põgeneb New Yorki. Eduarda plaanitseb Rosaurale lõplikku hävingut.

22/252
Camelial on abiline ja ta kohtub taas Luis Marioga. Rosaura kodu hävitatakse, kuid tal veab ja ta saab teenijanna koha proua Cruzi majja. Rosaura otsustab võtta endale oma ema järgi nimeks Gabriela.

23/252
Diego teatab Cameliale, et Luis Mario on uuesti abiellunud. Luis Mario kavatseb Rosaurast lahutada. Jimena hakkab jooma pärast seda, kui ta vanem õde Eduarda nimetab teda järjekordselt perekonna häbiplekiks. Proua Cruz uurib Rosaura käest, kes on ta ema. Luis Mario ilmub koju koos Cameliaga.

24/252
Luis Mario otsib Rosaurat tema vanast kodust ning saab naabrinaiselt teada, et Rosaura isa on surnud, aga Rosaura, Ivan ja Mairita on teise kohta kolinud. Caridad räägib Rosaurale Cameliast. Proua Cruz viib Rosaura kaubanduskeskusesse, et osta Rosaurale ilusad riided. Eva uurib Camelia käest, kus ta 2 aastat kadunud oli.

25/252
Luis Mario jätkab Rosaura otsinguid. Camelia provotseerib Luis Mariot, et välja selgitada, kas mees tõesti armastab Rosaurat ja palub, et mees teda spasse viiks, vahest see aitab tal mälu taastada. Camelia helistab salaja Madridi.

26/252
Rosaura toob koju beebi, kelle ta poest väidetavalt leidis. Proua Cruz lubab Rosaural lapse eest hoolitseda, kuid õige pea politsei saab jälile ning jõuab sinna koos lapse emaga, kes on meeleheitel. Rosaurat süüdistatakse lapse röövimises. Panchita avastab, et Jimenast on saanud salajoodik. Camelia ja Eva sepitsevad plaani Rosaura vastu.

27/252
Ivan kutsub Jimena kohtama. Proua Cruz pakub röövitud lapse emale abi. Luis Mariot hammustab skorpion, kui ta põllul koos teistega töötab. Eduarda on õnnelik, sest ta armuke on välja ilmunud. Camelia tunnistab Eduardale, et pole kunagi mälukaotust olnud ja et tal on ammu armuke.

28/252
Rosaura räägib proua Cruzile oma lugu. Proua Cruz pakub abi Luis Mario otsinguil. Rosaura keeldub, öeldes, et vihkab seda meest. Claudia õpetab Rosaurale kombeid. Luisana soovitab Jimenal Ivaniga mitte suhelda. Selgub, et Eduardal ja Camelial on üks ja sama armuke.

29/252 Ivan räägib Rosaurale, et Luis Mario on haiglas. Rosaura läheb haiglasse teda vaatama. Luis Mario sonib, kutsub Rosaurat. Mairita vajub kokku, Claudia ja proua Cruz viivad Mairita haiglasse. Luis Mario toibub ja teatab Cameliale, et tahab temast lahutada.

30/252 Mairitaga on kõik hästi. Camelia ei jäta jonni. Ivan ja Jimena on teineteise suhtes avameelsed. Rosaurat rünnatakse. Eva esitab Luis Mariole fotosüüdistuse.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:25 pm

31/252
Eva näitab Luis Mariole pilte Rosaurast ja Julianist ning väidab, et Rosaura petab oma meest. Javier räägib Rosoaurale, et Eva on tema lapse kaotamises süüdi. Luis Maria tahab Cameliat vahele võtta, sest ta kahtlustab, et naisel pole mälukaotust.

32/252
Claudia leiab Rosaura asjadest kirja, mille Anselmo talle jättis ja saab teada, et Rosaura ongi tema õetütar. Ta otsustab sellest mitte emale rääkida, et Maria Julia ja Karina pettusega vahele võtta.

33/252
Claudia küsib Rosuaralt, miks ta nime Gabrielaks vahetas. Jimena jääb Caridadile joomisega vahele. Camelia keeldub Luis Mariole lahutust andmast. Viimane aga ei suuda lõpetada Rosuarula mõtlemast.

34/252
Patricio pressib Camelialt raha välja, lubades muidu Luis Mariole kõik ära rääkida. Camelial ei jää muud üle, kui Eduarda tagant varastada. Eva teatab anonüümselt Luis Mariole, et Camelial pole amneesiat.

35/252
Camelia annab Eduardalt varastatud käevõru Patriciole. Claudia ei taha, et Rosaura räägiks proua Cruzile veel tõtt. Luis Mario ka Rosaura kaklevad ikka fotode pärast ning Luis Mario ei võta teda kuulda.

36/252
Luis Mario ähvardab Cameliat lahutusega. Eduarda lubab venda aidata juhul, kui ta abiellub Evaga. Camelia süüdistab Evat reetmises. Claudia ja Rosaura püüavad Patriciot varastamises vahele võtta. Proua Cruz on haige.

37/252
Panchita on Brunost huvitatud ja teeskleb uppumist, et mees teda päästma sööstaks. Jimena saabub purupurjus peolt koju ja Luis Mario süüdistab selles Eduardat. Rosaura lubab spad juhtima hakata, mis aga ei meeldi sugugi Patriciole. Luis Mario uurib, kuidas leida Rosaurat.

38/252
Luis Mario püüab Rosaurat kõigest hingest endale tagasi võluda. Gabriel püüab Minerva tähelepanu. Patricio haub Rosaura vastu halbu plaane. Proua Palacios oskab ennustada ja õigesti - Rosaurale saabub taevast uus kallim. Eva hoiatab Luis Mariot Camelia eest. Eduarda kaotab kaelakee. Jimena teatab Ivanile, et on temast lootusetult sisse võetud.

39/252
Patricio nõuab, et tervisekeskuse raamatupidaja vallandamist, kuid Claudia on selle vastu. Maximiliano saadab Rosaurale lilli, käib tal kannul ja on valmis ta kassi varastama. Luis Mario tahab Rosauralt andestust paluda, sest armastab teda jälle. Camelia teeskleb Luis Mario ees, et ei tea vargusest midagi, tegelikult vajab ta veel rohkem raha ja ehteid.

40/252
Maximiliano ei jäta Rosaurat rahule, kutsub teda uue paadiga sõitma ning püüab teda suudelda. Luis Mario näeb Rosaurat koos Maximilianoga ja muutub armukadedaks. Camelia lubab Patricio tappa, kui see väljapressimist ei jäta. Luis Mario teeb Rousaurale Maximiliano suhtes etteheiteid.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:27 pm

41/252
Gabriel flirdib Minervaga, kuid väldib end sidumast. Claudia hoiatab Rosaurat Karina ja Maria eest. Javier tõukab Panchito basseini, kuid Luisana näeb seda vallatlemist pealt. Jimenal õnnestub hulganisti pudeleid koju transportida. Patricio otsustab Eduardaga abielluda. Claudia tahab politseid kutsuda, et Maria Julia ja Karina arreteeritaks.

42/252
Karina süüdistab oma ema kõiges juhtunus. Rosaura viskab Maria Julia majast välja. Karina esineb endiselt Rosaurana, kuna proua Cruz on väga haige. Rosaura räägib väikeõele tõtt, Mairita jääb temaga. Luis Mario kurdab Eduardale, et ei tea, kuidas Cameliast lahti saada. Camelia üritab Luis Mariot tulistada. Papagoi ja teised koduloomad ründavad Panchitat.

43/252
Carlos palub Luis Mariot teda tagasi tööle võtta. Patricio nõustub Maximilianot raha eest aidata Rosaura asjus. Eva räägib Eduardale Sirenast. Patricio teeb Eduardale välkkiire abieluettepaneku. Jimena jääb purjuspäi klassiruumi magama. Luis Mario ja Rosaura kohtuvad spaas. Eva ja Rosaura korraldavad spaas skandaali.

44/252
Eduarda teatab perele oma abielust ja tutvustab neile Patriciot. Rosaura leiab spa raamatupidamises ebatäpsusi ja räägib sellest Claudiale. Karina on armumas Maximilianosse ja läheb spasse tööle, et mehe läheduses olla. Maria Julia keelab Jimenal Ivaniga kohtuda.

45/252
Arismendid on õige üllatunud, kuuldes, et Patricio kandideerib Eduarda tulevaseks abikaasaks. Rosaura haub jätkuvalt kättemaksu, samas saab ta Maxi käest suure kimbu roose. Eva tahab koos Eduardaga välja selgitada, kes on Camelia armuke. Luisiana paljastab end ootamatult Bruno ees. Max muretseb lennupiletid Las Vegasesse, et seal Rosauraga abielluda.

46/252
Eduarda ja Patricio abielluvad. Camelia ähvardab Patricio tappa, kui mees kavatseb ta reeta. Maximiliano tahab Rosaurauga Las Vegasesse sõita, et seal abielluda. Rosaura saab paki, mille sisu shokeerib kõiki. Jimena ja Ivan joovad end pulmade ajal koos purju.

47/252
Jimena on õnnelik, sest Ivan teatab kõigile, et nad on kihlatud. Luis Mario keelab neil aga kohtumise. Eva püüab järjekordselt Rosaurat mustata ja räägib Luis Mariole vargusest ja Anselmo surmast.

48/252
Rosaura palub proua Cruzi Melquidast tööle võtta, see vihastab Griseldat ja Karinat. Luis Mario on mures Jimena halva käitumise pärast, Luisana avab ta silmad - Jimena on alkohoolik. Caridad teeb Luis Mariole selgeks, et Rosaura ei ole varas. Patricio ähvardab Rosaurat. Rosaura ja Camelia riidlevad spaas Luis Mario pärast.

49/252
Rosaura lubab Luis Mariot endale võita. Camelia ähvardab Patriciot tappa, kui mees teda rahule ei jätta. Maxmiliano kutsub Karina ja Rosaura oma jahile. Eduarda tahab Jimena välismaale kooli saata. Patricio ja Rosaura kaklevad, Luis Mario astub Rosaura kaitseks.

50/252
Karina soovitab Maximilianol Rosaura rahule jätta. Camelia ja Eva ühinevad võitluses Rosaura vastu. Luis Mario kaitseb Rosaurat Patricio eest ja Rosaurale avaldab see muljet. Ka Patricio ja Eduarda sõlmivad liidu, et Rosarat spa-st minema kihutada. Camelia ja Luis Mario jagavad üksteisele kõrvakiile ja purupurjus Luis Mario maandub Eva juures. Patricio annab korralduse Rosaura tappa.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Mon Oct 16, 2017 9:29 pm

51/252
Julio tulistab Patricio käsul Rosaurat, kuid ebaõnnestunult. Gabriel võrgutab Minervat, kuid Eval on Gabrieliga omad plaanid selleks et Luis Mariot lõksu püüda. Luis Mario keeldub Camelia ettepanekust sõita Pariisi. Hoolimata Caridadi ja Luisiana palvetest ei loobu Eduarda kavatsusest Jimenat võimalikult ruttu Euroopasse saata.

52/252
Eduarda ja Eva õrritavad Luis Mariot. Maximilliano ei lase Patriciol Rosaurat vallandada. Jimena kavandab Ivani abil põgenemise. Rafael lööb Fernandot, kuid too palub Silvia kätt.

53/252
Karina ja Maximilliano suudlevad diskol Rodrigo nähes. Maria Julia tahab, et Rosaura ja Claudia mujale elama asuks. Bruno hakkab uurima Anselmo surma asjaolusid. Rosaura suudleb Luis Mariot.

54/252
Diego küsib Evalt raha. Claudia teatab Rosaurale, et proua Cruz kavatseb spa Patriciole müüa. Eduarda tunnistab, et tappis Rosaura isa. Patricio tahab Jimena pärast politsei kutsuda. Camelia ja Diego ähvardavad teineteist. Camelia satub haiglasse.

55/252
Camelia nõuab Luis Mariolt, et mees pärast tema surma ei abielluks. Minevra usub Rosaura sugulust proua Cruziga. Carlos jääb purju ja Eduarda tahab teda vallandada, kuid ei saa. Kaks inimest jäävad hulpima lainetele.

56/252
Otsitakse Jimenad ja Ivani, kes varjavad end Imanoli jahi peal ega julge koju minna. Brunole tundub Luisana kuidagi tuttav olevat. Rosaura teatab Evale, et spa kuulub talle, aga Eva ei usu ta juttu. Rosaura läheb haiglasse Cameliat vaatama. Mairita räägib pr Cruzile, kes tegelikult ta lapselaps on.

57/252
Pr Cruz keeldub uskumast, et Rosaura on tema tütretütar. Kui aga ta hakkab spaad Patriciole müüma, sekkub Rosaura ja tunnistab ise kes ta tegelikult on. Maria Julia loobub oma tööst, teadmata, et ta töötas Rafaeli majas, kellega tal kunagi armusuhe oli. Karina ütleb Maxile, et Rosaura armastab kedagi teist.

58/252
Rosaura jutustab proua Cruzile kogu oma eluloo ära. Claudia kinnitab emale, et see kõik on tõsi. Karina pakub Patriciole oma abi, et Rosaurat spaast välja süüa. Jimena teeb rasedustesti ja selgub, et ta ootab last. Eva teatab Cameliale, et tema ootab Luis Mario last. Viimane aga teeb Rosaurale abieluettepaneku.

59/252
Julio üritab pr Cruzi auto alla ajada. Rosaura teeb Karinast oma asetäitja. Camelia saadab Eduardale anonüümse kirja, kus teatab, et Patricio oli juba abielus. Eduarda paneb Carlose oma meest jälitama. Gabriel hoiatab Luis Mariot, et Rosaura võib teeselda. Maria Julia uurib, kus Arismendid elavad.

60/252
Maria Julia nõuab Eduardalt raha, kuna Jimena käib tema pojaga. Patricio raevutseb, sest spad juhib Rosaura ja ta ei saa enam varastada. Luis Mario toob Jimena koju. Eduarda läheb õele joomise pärast kallale ja Jimena ütleb talle, et ta ootab last. Karina otsib oma emaga lepitust.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:05 pm

61/252
Eduarda räägib Patriciole anonüümkirjast, et ta teab mehe eelmisest abielust. Karina veenab Maxi, et Rosaura on tõusik ega abiellu temaga kunagi. Cameli anub Luis Mariot, et mees ta tagasi võtaks. Rafael kohtub Rosauraga ning mõlemad on meeldivalt üllatunud. Maria Julia käsib Ivanil tööle minna, aga poiss otsustab jälle varastama hakata.

62/252
Imanol teeb Ivani ettepaneku minna vargile Rosaura spaasse. Luis Mario räägib Rosaurale, et Jimena on rase ja lapse isa on Ivan. Rafael armub Rosaurasse. Rosaura näeb selles kättemaksu võimalust ja nõustub Rafaeli sünnipäevapeole tulema.

63/252
Camelia saab Luis Mariol advokaadilt lahutusepaberid. Eval on kuri plaan teatada isa sünnipäeval, et ta ootab Luis Mariolt last. Camelia nõuab Patriciolt raha vaikimise eest. Luis Mario hoiatab Rosaurat, et Eva ja Eduarda plaanivad Rafaeli sünnipäevapeol skandaali ning lubab Rosaurat aidata.

64/252
Rosaura ilmub peole pimestades kõiki oma iluga. Maximiliano isa lubab poega armuasjades aidata. Camelia tuleb peole Gabrieliga. Karina näeb peol Rodrigot, kes on sinna laulma kutsutud. Luis Mario ja Maximiliano kaklevad Rosaura pärast.

65/252
Rafael nõuab, et Luis Mario abielluks Evaga, kuna ta on lapse isa. Luis Mario ei tunnista seda last omaks, ta kahtlustab, et Eva lapse isaks võib olla Gabriel. Rosaura tahab peolt lahkuda, kuid Rafael palub teda jääda. Luis Mario nõuab, et Eva teeks rasedustesti.

66/252
Bruno kohtub Luisanat rannas ja suudleb teda. Panchita kiirustab teatama Cameliale teada-tuntud uudist, et Eva ootab last. Rasedustest osutus positiivseks ja Eva nõuab, et Luis Mario abielluks temaga. Maria Julia süüdistab Jimenat, et too toob Ivanile probleeme kaela. Camelia palkab Carlose, et hävitada Arismendi põlde.

67/252
Gabriel kahtlustab, et tema on Eva lapse isa. Eva kinnitab vastupidist. Carlos hävitab Luis Mario põlde. Rafael teeb Rosaurale abieluettepaneku. Rosaura segab Eva ja Eduarda plaane, kes tahavad Rafaeliga restorani minna.

68/252
Rosaura ja Rafael teatavad restoranis Luis Mariole ja Evale, et nad abielluvad. Mõte, et Rosaurast saab tema võõrasema, ajab Eva marru. Tekib kähmlus ja Eva kukub õnnetult. Eduarda süüdistab õnnetuses Rosaurat. Bruo teeb Luisanale abieluettepaneku.

69/252
Karina loodab, et Rosaura abiellub Rafaeliga ning Max jääb talle. Arismendide viljasaak ikaldub ja rantsho on jälle pankroti äärel. Minerva hoiatab Rosaurat, et Patricio ja Julio plaanivad temast vabaneda. Ivan satub õnnetusse.

70/252
Rodrigo püüab Karina armastust pälvida, Panchita võtab Bruno püüdmiseks appi nõiakuntsi. Ivan on halvatud ja Luis Mario on Rosauraule haiglas toeks. Rafael sunnib Luis Mariol lapse pärast Evaga abielluma. Eva tunnistab Valeriale, et ta ei oota tegelikult Luis Mario last.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:45 pm

71/252
Rosaura kohtub haiglas Luis Marioga. Panchita kaitseb Jimenat. Caridad on üllatatud, et Panchita tahab ära needa ta nõbu Bruno. Rafael kohtub Silvia ja Fernandoga, kes oma pulmapäeva kavandavad. Luis Mario tunneb, et tal on Eva eest kohustusi. Rosaural on raskusi Ivaniga.

72/252
Ivan hakkab minevikus sooritatud pahategusid kahetsema. Eduarda saab teada Patricio seotusest Camelliaga. Rosaura räägib Evale oma plaanist kättemaksuks abielluda Rafaeliga. Luis Mario tahab külastada Rosaurat, et paluda laenu päästmaks suguvõsa vara.

73/252
Rosaura lubab laenata, kui Luis Mario kasutab oma valdusi kinnisvarapandi tagatisena. Bruno ja Luisana plaanivad abiellumata pesa ehitama hakata. Eduarda tahab, et Bruno lahkuks nende majast. Rosaura kuulatakse üle, ta väidab, et tappis Julio, kuna too oli varas.

74/252
Rosaurat kuulatakse jätkuvalt üle. Maria Julial on hea meel, et Rosaura üritab ta tütart Karinat säästa. Eduarda rõõmustab Rosaura õnnetuse üle ja läheb Ivanile haiglasse külla. Luis Mario mõistab, et ta lähedased tähistavad Rosaura vanglasse sattumist. Bruno vannub, et selgitab välja, kelle kaitsmiseks Rosaura end vangistada lasi.

75/252
Rosauralt nõutakse, et ta teataks tõelise mõrvari nime. Karina vaevleb südametunnistuspiinades. Maria Julia tervitab Ivani kojujõudmist. Luis Mario külastab Rosaurat vanglas ja pakub talle oma toetust. Olles üles ärganud, informeerib proua Cruz Mairitat sellest, mis juhtus Rosauraga.

76/252
Ivan püüab Karinat veenda politseisse minema, kuid Maria Julia sekkub vahele. Jimena leiab oma olukorras tuge klassikaaslaselt. Gabriel ei jäta Evat oma kahtlustamisega rahule ja informeerib ka Rafaeli. Eduarda hoiatab Luis Mariot Rosaura eest. Tänu Karina ülestunnistusele vabaneb Rosaura aresti alt. Luis Mario võtab vastu Rosaura võlapakkumise.

77/252
Luis Mario kinnitab Eduardale, et ei lase kunagi Rosaural neid paljaks röövida. Camelia pakub Gabrielile armukese kohta. Patricio hoiatab Luis Mariot Rosaura kaasosalise eest farmis. Proua Cruz palub Rosaurat kättemaksust loobuda. Camelia tutvustab Rosaurale Carlost kui liitlast sõjas Arishmendide vastu. Luis Mario kuuleb esmakordselt Rosaura rasedusest ja nõuab Eduardalt vaikimise kohta

78/252
Luis Mario kinnitab Eduardale, et Rosaural on igati õigus nende perekonda vihata ning on Rosaura poolt. Patricio saab teada, et Eduarda ja Eva tapsid Rosaura isa. Vanglas lubab Julia Maria Karinale, et otsib ta isa üles, et too oma tütart aitaks. Claudia on õnnetu, kuna Rafael ja Rosaura on kihlatud.

79/252
Rosaura avaldab Rafaelile oma kättemaksuplaani ning on nende abiellumises kindel. Eva palub Maximilianol teha kõik, et Rosaura ja ta isa pulmad ära jääksid. Karina viiakse üle naistevanglasse. Patricio ja Carlos plaanivad Luis Mario kõrvaldada. Rosaura saab anonüümkõne, et Luis Mario on surnud.

80/252
Luis Mario leiab end üksikult saarelt, kust on võimatu ära pääseda. Eva ja Rosaura on Luis Mario võimalikust hukkumisest shokeeritud. Ainus, kes sellest rõõmu tunneb, on Camelia. Luis Mario leiab saarelt paadi ja jõuab koju tagasi ning kuulutab Rosaurale sõja.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:47 pm

81/252
Luis Mario süüdistab Rosaurat tema röövimises. Silvia veenab Evat, et abiellumine on viga, kuid Eva jääb oma plaani juurde ning pakub Luis Mariole oma isalt laenu võtta, et mees saaks Rosaurale võla ära maksta. Panchita saab Patricio ja Camelia armusuhtele jälile. Eva ähvardab Rosaura tappa.

82/252
Rafael palub Rosaural nende ühise tuleviku nimel Evale süüdistust mitte esitada. Rosaura nõuab kohest abiellumist ega hooli ka Claudia kannatustest. Luis Mario võtab Gabrieli nõu kuulda oma maad maha müüa. Eduarda saab oma mehe truudusetusest teada.

83/252
Maria Julia ja Rafael kohtuvad päras 20-aastast lahusolekut. Rafael küsib tütre järele. Rosaura saab teada, et Rafael on Karina isa ja see on kena põhjus, et ära jätta pulmad Rafaeliga. Eva ja Luis Mario valmistuvad pulmadeks. Maximilian purustab Karina lootused öeldes, et armastab ainult Rosaurat.

84/252
Luis Mario abiellub Evaga. Rosaura on lohutamatu, sest kaotas oma elu suuremat armastust. Maria Julia ütleb Rafaelile, et armastab teda, kuid Rafaeli süda kuulub Rosaurale. Rosaura saab Arismendi maad ja häärberi endale, aga ta ei tunne end seepärast õnnelikuna.

85/252
Rosaura nõuab, et Eduarda põlvitaks ta ees, kui tahab oma vara tagasi saada. Bruno näeb Silviat rannas Kikoga suudlemas. Patricio haudub plaani jätta Eduarda ja abielluda Rosauraga. Eduarda ja Camelia kaklevad Patrisio pärast. Proua Cruz tahab, et Claudia abielluks Rafaeliga. Rosaura annab Luis Mariole tagasi tema maad ja maja.

86/252
Rosaura annab Luis Mariole nende maja ja maad tagasi. Edurada usub, et tal on tulnud aeg oma pattude eest maksta ning mõlgutab enesetapumõtteid. Rafael palub Maria Julialt aega järele mõtlemiseks. Patricio on vihane, et peab majast lahkuma ning hakkab uut skeemi välja mõtlema, kuidas Rosauraga abielluda.

87/252
Eduarda tunnistab Evale, et Patriocio pettis teda ja et ta viskas mehe kodust välja. Toimub Karina kohtuistung. Patricio lubab Karina kaitseks tunnistada, mida paneb imeks Minerva. Eduarda keelab Jimenal istungile minna ning lööb teda.

88/252
Luisana nõuab, et Eduarda kutsuks kukkunud Jimenale kiirabi. Luis Mario tuleb haiglasse. Prokurör ei usu Rosaura tunnistusi. Minevra ja Patricio kutsutakse kohtusse tunnistajateks. Maximilliano ei mõista, miks Rafael ei Karinale tõde tunnistada. Karina läheb Maximilanoga välja.

89/252
Arst on mures Jimena lapse pärast, sest see sündis väga nõrgukesena. Eduarda räägib Jimenale, et ta lapsel pole elulootust. Maximiliano ütleb Karina ausalt, et armastab Rosaurat. Luis Mario ja Rosaura uurivad arsti käest Jimena lapse kohta.

90/252
Selgub, et Jimena laps sündis vigasena, kuna Jimena jõi raseduse ajal. Luis Mario teatab kurba uudist lähedastele, aga Jimena ei tea veel midagi. Maria Julia tuleb Ivani haiglasse vaatama.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:49 pm

91/252
Jimena laps sureb südamerikke tõttu. Ivan süüdistab selles Jimenad ning vannub, et ei taha teda enam kunagi näha. Patricio ütleb Eduardale näkku, et ei armasta teda ning plaanib Rosauraga abielluda. Patricio plaanib uut röövi, milles Karina süüdi jääks.

92/252
Eva räägib Silviale, et neil on poolõde, kelle isa oma testamenti lisas. Minerva hoiatab Rosaurat Patrcio kurjade kavatsuste eest. Oma lapse matusel süüdistab Jimena Eduardat, et too on tema lapse surmas süüdi. Rafael jälitab Silviat ja Kiket.

93/252
Fernando pakib asjad, et truudusetu Silvia maha jätta. Maximiliano teeb Rosaurale jälle abieluettepaneku. Jimena ei mõista, miks Ivan teda lapse surmas süüdistab. Panchita viib Eduarda kaardimoori juurde. Rosaura kukub ratsutades.

94/252
Rafael räägib Claudiale oma tütardest ja uuendatud testamendist. Eduarda ja Patricio lahutavad. Politsei tuleb spaasse uurima, kus on Patriciolt varastatud raha. Patricio shantazheerib Rosaurat. Ivan läheb Patricioga Karinast rääkima. Patricio lükkab Ivani ratastooli ümber.

95/252
Luis Mario tõdeb, et üksi Arismendi ei ole õnnelik. Patricio nõuab, et Rosaura abielluks temaga, kui tahab, et Karina pääseks vanglast, aga tal on veel mitu tingimust. Luis Mario ja Gabriel lähevad koos beebiasju ostma. Maria Julia palub Rafaeli Karinat aidata. Gabriel lubab Evale tunnistada avalikult, et tema on lapse isa. Caridad üritab Eduardalt relva ära võtta ja saab haavata.

96/252
Eduarda ähvardab kõiki maha lasta, kui Rosaura peaks Patricioga abielluma. Luis Mario üritab lennujaama tormates takistada Rosaurat ja Patriciot Las Vegasesse minemast. Maria Julia ehmatuseks teatab Rafael, et armastab tema asemel Claudiat. Eva soovitab Eduardal mõte Patriciost maha matta.

97/252
Pärast abiellumist Las Vegases tahab Rosaura otsekohe lahkuda, kuid Patricio seab talle tingimuseks oma nõustumise nende abielu fiktiivsena hoida ainult juhul, kui Rosaura lubab tal koos Cameliaga oma vanaema katuse alla kolida. See lubadus saab täidetud ja Rodrigo kolib koos oma armukesega uhkesse majja elama.

98/252
Jeronimo ja Valeria mängivad bingot. Victoria küsib Marianalt, miks too varjas, et ta keemias edasi ei jõua. Sebastian ütleb Gerardole, et nüüd oma tema jaoks tähtsam töö, mitte õpingud. Enrique on baaris ning täiesti täis ja ta on südamevalus Victoria pärast. Ka Jeronimo ja Victoria on baaris. Tatiana ütleb Valeriale, et ta kahetseb armumist.

99/252
Rafael ütleb Maria Juliale, et ta abiellub Claudiaga. Silvia ja Eva otsustavad Karinat kui nende poolõde mitte tunnistada. Jimena ja Ivan kohtuvad surnuaias. Patricio tahab Luis Mariole jätta muljet, nagu tema ja Rosaura vahel oleks midagi enamat kui sõprus.

100/252
Karina teatab Rafaelile oma soovi, et too abielluks hoopis Maria Juliaga, nii et ta saaks endale nii õige ema kui isa. Camelia üritab Patriciot võrgutada, kuid mehel jätkub tähelepanu vaid Rosaura jaoks. Proua Cruz toibub atakist. Rosaura helistab Luis Mariole ja teatab, et soovib temaga väljas minna ja vestelda millestki tähtsast.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:51 pm

101/252
Jimena tabatakse varguselt ja vahistatakse. Eva teatab, et Karina ei saa nende varandusest mitte sentigi. Rosaura ja Luis Mario armastus puhkeb taas õitsele. Mairita keerab Cameliale käkki. Luis Mario varjab Eva eest, et käis Rosauraga kohtamas. Rousara tahab Patriciost lahutada. Patriciot lahutab hiigelvarandusest vaid proua Cruzi allkiri.

102/252
Proua Cruz otsustab loobuda oma varandusest Patricio kasuks ja ühtlasi päästa Rousaura Patricio küünte vahelt. Rafael palub Claudia kätt ja teatab pulmadest Karinale, kes tema teguviisi silmakirjalikult heaks kiidab. Karina annab oma emale lubaduse.

103/252
Eduarda kavatseb Rosaurat Rafaeli ja Claudia pulmas mürgitada, kuid Patricio segab ta kurje plaane. Rafael võtab klaasi mürgitatud joogiga. Pulmad lõppevad Rafaeli testamendi ettelugemisega.

104/252
Kõik kogunevad Rafaeli matusele, Eduarda teeskleb osavalt ega näita vähematki kahetsust. Eva mõtleb ainult sellest, kuidas Karina isa pärandusest ilma jätta. Rosaura tahab Patriciost lahutada, kuid sel kelmil on järjekordne lõks varuks - proua Cruz võib oma varandusest ilma jääda. Mersedes näeb lõpuks oma poega.

105/252
Luis Mario on mures leinava Eva pärast. Rosaura saab teada, kes on Luis Mario ema. Carmelo kohtub Minervaga.

106/252
Ivan langeb depressiooni kaotades viimasegi lootuse tõusta kunagi ratastoolist. Karina unistus saab lõpuks täitub, ta saab Maximiliano pruudiks. Eduarda viib Eva haiglasse sünnitama. Luis Mario saab teate, et tal sündis poeg, aga varjab seda Rosaura eest.

107/252
Luis Mario läheb haiglasse Evat ja oma vastsündinud poega vaatama. Claudia palub Rosaural lõpetada kohtumine Luis Marioga. Camelia teatab Patriciole Rosaura tagasitulekust. Purjus Jimena varastab Eva poega pidades teda oma lapseks ning kõnnib sellega mööda tänavaid.

108/252
Eva on kindel, et Rosaura korraldas tema vastusündinu poja röövi. Adriana püüab Ivani veenda, et ühel ilusal päeval saab jälle kõndida. Luis Mario ja Eva otsivad Jimenat, kuid lootusetult.

109/252
Luis Mario ja Guillermo otsivad asjatult Jimenad ja Eva last ning kardavad kõige hullemat. Minerva ründab Carlost ning otsustab töölt ära minna. Karina pressib Maximilianole kihlust peale, kuid mees keeldub. Camelia on Rosaura peale armukade, kuna viimne veedab aega nii Patricio kui Luis Marioga.

110/252
Jimena tunnistab Luis Mariole üles, kus Eva laps on. Guillermo veenab Jimenad, et alkoholism on raske haigus ja viib ta ravile. Gabriel otsustab välja selgitada, kes on tegelikult Eva lapse isa. Karina on vihane, et Minerva Granadoste häärberisse teenijaks võeti.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:53 pm

111/252
Rosaura näeb, et Patricio on tõsiselt armukade. Caridad, Fernando ja Luisiana on vaimustuses Jose Luis Rodriguezi kontserdist. Javier ja Pantchita lähevad samuti popplauljat kuulama. Luis Mario räägib Mercedesele oma lapsepõlvest ja vanematest. Jimena otsustab viinaravile minna. Guillermo on Jimenast sisse võetud.

112/252
Proua Cruz üritab veenda Luis Mariot Rosaurat unustama. Bruno leiab, et armastab Rosaurat ikka veel. Panchita üritab jätkuvalt Brunoga flirtida. Patricio ähvardab politseile teatada, et Eduarda tappis Rafaeli. Gulliermo lubab Luisanast modelli teha. Maximiliano ja Karina veedavad rannas aega. Patricio murrab vannituppa kui Rosaura end peseb.

113/252
Ivan soovitab Imanolil narkosõltuvust ravida. Patricio ähvardab Luis Mario tappa. Bianca võtab Jimena vastu narkovõõrutuskeskuses. Mercdes kardab, et Luis Mario võiks ta endast ära tõugata. Fernando julgustab Luisianat modellikarjääri vastu võtma.

114/252
Patricio mässab äratõugatuse vastu. Luis Mario tungib Rosaura tuppa. Panchita valib pruudikleiti. Carlos piinab Caramelot. Marcela otsustab, et räägib Luis Mariole, et Mercedes on ta tegelik ema.

115/252
Mercedesel ja Rosaural on huvitav jutuajamine Luis Mariost. Mercedes ja Patricio kohtuvad. Maximiliano saab teada, mida Eva ja Silvia Karina vastu plaanitsevad. Guillermo veenab Luisanat oma välist imagot muutma. Patricio ja Luis Mario on pahuksis. Ivan tahab Jimenat unustada.

116/252
Patricio ähvardab Luis Mariot kääridega, Mercedes sekkub vahele. Ivanile näib, et ta jalad hakkavad liikuma. Camelia piinab Rosaurat. Claudia aitab Luis Mariol ja Rosaural omavahel kontakti hoida. Marcela läheb Luis Mariot farmi vaatama.

117/252
Marcelal on kindel plaan Luis Mariole tema vanemate kohta tõtt rääkida, aga Edurda jõuab juba ette ning Marcela räägib pahaaimamata talle Luis Mario pärisvanematest. Eduarda plaanib kohe, kuidas sellest uudisest kasu lõigata. Maximiliano on Minervast huvitatud ning teeskleb Karina ees oma armastust.

118/252
Eduarda pakub end vahendajaks Mercedese ja Luis Mario vahel. Patricio valvab kiivalt Rousaura iga sammu. Karina loodab, et Maximiliano abiellub temaga kohe pärast testamendi avaldamist. Rosaura avastab, et ootab Luis Mariolt last. Camelia ja Eva ühinevad Rousaura vastu

119/252
Camelia ja Eva hakkavad jälle Rosaura tapmist kavatsema, et too ei saaks Luis Mariole last sünnitada. Camelia aga tahab kõrvaldada ka Evat ning palkab Carlose. Eduarda tahab ametlikult Luis Mariolt kõik õigused ära võtta. Guillermo lubab iga päev Jimenat külastada.

120/252
Rosaurat jääb tulelõksu. Eva varjab juhtunut pere eest, kuid tal on rakse varjata oma rõõmu, et Rosaura on surnud. Minerva taipab, et on Maximiliaonosse armunud ning tunne on vastastikune. Panchita õpib Evalt võrgutamisnippe, et Brunot püüda. Eva valmistub isa testamendi avamiseks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:55 pm

121/252
Panchita näeb Rosaurat rantshos ning ruttab sellest Eduardale teatama. Luis Mario ja Caridad aitavad Rosaural toibuda pärast raskeid üleelamisi. Claudia jääb Granadose majja, kuni Rafaeli testamendi ettelugemiseni. Karina kaitseb oma õigusi pärandusele. Luis Mario kinnitab Rosaurale, et on valmis tema pärast Evat maha jätma. Eva on pettunud, et Rosaura on elus ja terve.

122/252
Eva ähvardab Patriciole öelda, et Rosaura ootab last Luis Mariolt. Maria Julia on raevus, et Karina jäi suurest rahast ilma ning valab oma viha Adriana peale visates ta majast välja. Maximiliano ütleb Evale, et jätab Karina maha. Camelia satub Rosaura ja Mario Luisi peale. Gabriel tüütab Evat oma küsimustega, kas ta on ikka lapse isa ning ähvardab Luis Mariot valgustada.

123/252
Camelia veenab Rosaurat, et Luis Mario ja Eva elavad õnnelikus abielus ja et Patricio on suuteline armukadedusest tapma. Maximiliano lõpetab suhte Karinaga ja teeb Minervale ettepaneku käima hakata. Rosaural on halb eelaimdus, et Luis Marioga juhtub midagi.

124/252
Camelia ähvardab Patriciole rääkida, et Rosaura ootab Luis Mariolt last. Patricio pihib Rosaurale, et ka tema ema hülgas ta väiksena. Bruno tabab ära, et Luisana ja Sirena on üks ja sama naine. Luis Mario heidab Mercedesele ette, et too ta lapsena maha jättis. Eduarda nõuab, et Luis Mario oma nimest ja varast lahti ütleks.

125/252
Eduarda ei tunnista Luis Mariot kui oma venda ja käsib tal rantshost lahkuda. Maximiliano ja Minerva on õnnelik paar. Rosaura räägib Claudiale oma plaanist põgeneda Patricio juurest, et kaitsta oma tulevast last vaenlaste eest. Luis Mario jätab Evaga hüvasti. Patricio nõuab, et Rosaura teeks aborti.

126/252
Rosaura ähvardab Patricio juurest ära minna, kui mees midagi lapse vastu plaanib. Eva on närvis Eduarda plaani pärast Luis Mario maast ja varandusest ilma jätta. Luis Mario hakkab Gabrieli firmas tööle. Eva süüdistab Cameliat tapmiskatses. Fernandost ja Brunost saavad rivaalid. Rosaura palub Eduardal Arismendide majast lahkuda.

127/252
Kätte on jõudnud aeg, mil Rosaura saab lõpuks Eduardale kätte maksta. Eva manipuleerib Luis Marioga lootuses teda tagasi saada. Gabriel on lapsesse kiindunud. Bianca aitab Jimenal kurjast pahest lahti saada. Panchita teeskleb ustavust uuele perenaisele. Luis Mario kohtub juhuslikult Marybellaga, kes tuli Miamisse Guillermoga vanu aegu meenutama.

128/252
Rosaura kolib Arismendide majja, kus tutvustab töölistele end uue perenaisena. Marybella võrgutab järjekindlalt Luis Mariot ning Luisana kannab sellest Rosaurale ette. Carlos ja Karina üritavad Minervat Maximiliano ees mustata ning nende abieluplaanid untsu keerata.

129/252
Rosaura on shokeeritud, kui saab teada, et Luis Mario kohtub teise naisega. Carlos annab Karinale trumbid kätte, mille abil neiu saab oma kallima tagasi. Rosaura pakub Brunole tasuvat tööd. Claudia teatab Rosaurale, et Patricio on raevus, Rosaura aga kurdab tädile, et Luis Mario petab teda teise naisega. Eva on samuti armukade. Patricio ja Camelia nuputavad, kuidas Rosaura rasedust katkestada.

130/252
Rosaura ei võta Claudia nõu kuulda. Karina laimab Minevat lootuses Maximilliano tagasi võita. Luis Mario ei võta Eduarda vabandusi ja ettepanekuid. Pantchita unistab Brunost. Luis Mario ja Marybella lähevad jahiga merele. Bruno teeb Rosaurale ettepaneku hakata ta lapse isaks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 6:57 pm

131/252
Fernando otsustab Luisianale armastust avaldada. Maximilliano palub Karina kätt. Marybella on nõus modellikarjääri ohverdama, et olla Luis Marioga. Rosaura tahab, et ta sugulased koliksid tema juurde maale.

132/252
Bruno peab Patricioga raske võitluse maha. Luis Mario teatab Evale, et tahab lasta oma isaduse tuvastada. Eva ründab Gabrieli, arvates, et too on Luis Mariole rääkinud nende loost. Mercedes üritab Luis Mariole selgitada, mis pani teda oma poega hülgama.

133/252
Panchita üritab igati Bruno südant vallutada. Ivan suudleb Adrianat. Patricio alandab Rosaurat, kuid samas teatab talle, et soovib end esitleda tema lapse isana. Luis Mario ajab visalt oma joont - tehtagu talle DNA-test.

134/252
Rosaurale meenub, et ennustaja on talle taevasest mehest juba ette teatanud. Seekord on tulnuka nimi Silvano. Minerva on kurb, sest Maximiliano ei pööra talle tähelepanu, vaid tahab abielluda Karinaga. Toimub pidu, kus Eva liialdab alkoholiga Luis Mario kohtub aga Rosauraga.

135/252
Luis Mario üritab Rosaurat võrgutada, kuid too ei tule kaasa. Rosaura lahkub peolt Silvanoga. Imanol tunneb Adrianas ära tütarlapse, kelle ta kunagi narkouimas vägistas. Maximiliano laseb Karinal hakata pruutkleiti otsima, kuna tahab, et nad pandaks paari kirikus.

136/252
Guillermo viib Jimena jalutama ja suudleb teda. Guillermo räägib talle, et armastab Ivani. Jimena lahkub Guillermost ja ütleb, et armastab Ivani. Luisana ja Mirabella rikub Luisana kleidi ja vabaneb sel moel konkurendist. Mercedes räägib Luis Mariole, et ta isa võttis temalt ta esimese poja ja andis poisi kellelegi lapsendada.

137/252
Luis Mario tahab oma venna üles otsida. Eva lavastab end hulluks, et Luis Mario unustaks mõtte DNA-testist. Maribella teatab Luis Mariole, et Silvano on Rosaurat suudelnud. Kandnud Eva magamistuppa otsustab Luis Mario minna Rosaura käest selgust nõutama.

138/252
Luis Mario teeb Rosaurale Silvano pärast etteheiteid. Bruno ei usu Luisiana selgitusi. Gabriel tahab Minervat proovile panna. Karina ja Maria Julia ostavad pulmakleiti. Ivan teeb edusamme. Eva peksab Minervat. Rosaura läheb Silvanoga kohtama. Maria Julia kutsub Rodrigot Karina pulma. Luis Mario saab Rosaura käigust teada.

139/252
Silvano viib Rosaura restorani sööma ja Rosaura pihib talle, mida Arismendid talle teinud on. Eduarda teeb Luis Mariole ettepaneku ära leppida, et Rosausalt varandus tagasi saada ja lubab vastutasuks Eva saladuse paljastada.

140/252
Luis Mario sunnib Evat tõtt rääkima ja tahab lapsele DNA-testi teha, mille peale Eva plaanib lapsega hoopis minema minna. Karina ja Maximiliano laulatuse ajal tormavad Minerva ja Carlos kirikusse ja räägivad Maximilianole tõtt, mille peale Karina kirikust välja jookseb ja auto alla jääb.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:00 pm

141/252
Karina on haiglas ja Rodrigo teeb talle seal abieluettepaneku. Patricio vannub Rosaurale armastust ja nõustub ühe ühise öö eest talle lahutuse ning kogu vara tagasi andma. Luis Mario koos Marybellaga satuvad restoranis Evale peale. Bruno vallandab Carlose rantshost. Minerva ja Maximiliano on õnnelikult koos

142/252
Luis Mario korraldab Evale restoranis skandaali ja Eva purskab vihahoos välja, et Luisito isa on Gabriel ja et ta kavatseb lapse Gabrielile ära anda, kuna temal seda last enam vaja ei ole! Silvano käsib Patriciol Rosaura rahule jätta, kuid Rosaura aga otsustab Patricio ettepaneku vastu võtta.

143/252
Patricio lepib Rosauraga hotellis kohtumise kokku. Panchita arvab, et Rosaura kohtub seal Silvanoga ning teatab sellest Luis Mariole, et ta neile peale satuks. Eva viib oma poja Gabrieli juurde, kus Marybella tema eest hoolitsema hakkab. Gabrile loodab, et Minerva tuleb tema juurde tagasi, kui naine teatab talle oma abielust Maximilianoga.

144/252
Rosaura on õnnetu ja Patriciol hakkab temast hale ning saadab ta minema. Imanol ja Adriana kohtuvad lõpuks silmast-silma. Luisana räägib Brunole kogu loo Sirenast ja tahab Bruno maha jätta ning Rosaura juurde elama minna. Luis Mario annab lahutuse sisse.

145/252
Eva kurdab Eduardale ja Valeriale, et laps teeb talle liiga palju tüli. Luis Mario teatab Evale, et soovib lahutust. Patrcio ei jätta mõtet Rosaura endale võita. Rodrigo külastab Karinat haiglas ja teeb talle abieluettepaneku. Luis Mario tunnistab Mersedest kui oma ema ja lubab hakata oma venda otsima.

146/252
Maribella tahab lõpetada modellikarjääri ja teeb oma viimase moeshõu, et end täielikult Luis Mariole pühendada. Ta teatab Rosaurale, et nad abielluvad Luis Marioga. Patricio, Camelia ja Carlos plaanivad Rosaura röövimist. Luis Mario uurib proua Cruzi käest, kas tema on Rosaura lapse isa.

147/252
Patrcio selgitab Rosaurale, miks ta naise röövis, mille peale Rosaura ärritub ja tal hakkavad tuhud. Patricio kutsub Rosaurale sünnituse juurde abiks Sonia. Rosaural sünnib tütar, kuid tal tekib ka sünnitusjärgne depressioon ning ta kaotab reaalsustaju.

148/252
Camelia tahab Rosaura tütart tappa, aga Griselda aitab Rosaural lapsega põgeneda. Rosaura annab meeltesegaduses oma tütre tänaval ühele naisele ning kodus räägib, et ta ei tea lapsest ega sünnitusest midagi. Sonia taipab, et laps, kelle ema koju tõi, ongi Rosaura tütar, kelle ta ilma aitas.

149/252
Rosaura on mõistuse juures ning hakkab oma tütart taga otsima, arvates, et jumal karistab teda Arismendidele tehtu eest. Sonja kavatseb aga Rosaura lapsega raha teenida. Jimena otsib Ivanilt andestatust, kuid Maria Julia keelab neil kohtuda. Rosaura satub haiglasse.

150/252
Maribella jääb pimedaks. Silvano sattub sõnavahetusse Mersedesega. Rosaura on meeleheitel, sest ei suuda meelde tuletada, kuhu ta oma pisitütre jättis. Eva tunneb rõõmu Rosaura piinadest. Maribella nõuab, et Luis Marioga temaga abielluks. Bruno tahab Luisanat tagasi võita.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   

Back to top Go down
 
"Gata Salvaje" osad
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cox engine values down?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Gata Salvaje-
Jump to: