Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Gata Salvaje" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:26 pm

151/252
Panchital on nüüd uus unelmate mees - Silvano. Naine, kellele Rosaura oma pisitütre jättis, läheb samasse parki lootuses, et õnnetu ema tuleb oma lapsukesele järele. Gabriel jätab oma korteri Luis Mariole. Karina ja Silvano aitavad Rosaural lapse otsinguil. Minevra ja Maximilliano naudivad jahisõitu.

152/252
Maximilliano upub. Minevra hakkab uurima, kas see oli õnnetus või ettekavatsetud mõrv. Silvano nõuab, et Patricio lahutaks Rosaurast. Maribella palub Silvanot olla Rosaurale toeks.

153/252
Rosaura saab paki, kus on peata nukk. Maribella pääseb haiglast koju ning avastab õige pea, et nägemine on tagasi. Karina otsustab Silvanolt tööd paluda. Minevra annab Karinale Maximilliano kirja, mis oli kirjutatud mitu kuud tagasi.

154/252
Rodrigo pühendab kõik oma laulud Karinale. Silvano armub Rosaurasse. Maribella varjab Luis Mariolt, et on jälle nägijaks saanud. Gabriel palub Minervat hakata ta poja emaks.

155/252
Luis Mario ütleb, et miski ei asenda talle tütart, kes tal oleks võinud olla Rosauraga. Maria Julia keelab Karinal armumast Rodrigosse. Bruno satub skandaali. Detektiiv Padilla teatab Silvanole, et tal on uudiseid tema emast. Maribella teeskleb edukalt pimedat. Silvanol on kahtlusi lapse suhtes. Imanol on armukade.

156/252
Rosaura ütleb Silvanole, et tahab talle pakutava töökoha vastu võtta. Adriana räägib Ivanile, et Imanol ta kunagi vägistas. Luis Mario süüdistab Rosaurat, kuna leiab tolle Silvano kabinetist. Imanol teeb avarii. Karina minestab. Adriana palub jumalat, et Imanol ei sureks. Luis Mario palub Rosaurat, et ta Silvano juurde tööle ei läheks.

157/252
Luis Mario ja Rosaura arutavad oma kadunud tütre lugu. Eduarda helistab Luis Mario mobiiliga ja Rosaura satub vastama. Maribella käsib Rosaural Luis Mario rahule jätta. Rosaura palvetamise peale tuleb ta laps välja. Silvano kutsub Rosaura õhtusöögile. Adriana palub Imanolilt andestust. Luis Mario ja Maribella satuvad koos Silvano ja Rosauraga samasse restorani.

158/252
Eva asub kaklusse Marybellaga. Luis Mario kohtub Leonardoga. Karina ei suuda lugeda Maximiliano kirja. Luis Mario üritab Rosaurat suudelda ja kallistada, kuid Rosaura saadab ta minema. Guillermo teeb Jimenale abieluettepaneku. Luis Mario imestab, kuidas Maribella suitsetada saab. Eduarda keelab Rosaural Luis Marioga kohtumise. Maribella ei lase Luis Mariol end arsti juurde viia.

159/252
Imanol tuleb teadvusele. Luis Mario viib Gabrieli parki jalutama, et talle beebit näidata. Rosaura kutsub Silvanot lastekauplusse. Adriana pärib Jimenalt, kas too ikka veel Ivani armastab. Silvano kohtub Feliciaga. Eva ütleb Luis Mariole, et Maribella teda petab ja pole üldsegi pime. Bruno annab farmeritele korraldusi. Imanol palub Adrianalt andestust.

160/252
Luis Mario kuuleb Evalt, et Maribella ei ole pime. Adriana andestab lõpuks Imanolile. Bruno üritab Panchitat päästa, kuid langeb ka ise lõksu. Rodrigo viib Karina analüüse tegema. Rosaura tõrjub Luis Mariot. Ivan tahab, et Adriana aitaks tal Jimenat unustada. Fideliale tuleb meelde, et tüdruku ema on Rousaura. Maribella korraldab Luis Mariole etenduse. Fidelia helistab Luis Mariole, et Rosaura tütrest rääkida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:27 pm

161/252
Sonia takistab Fidelia telefonikõnet Luis Mariole ja ähvardab teda vanadekodusse saata. Rosaura helistab Luis Mariole, kuid Eduarda ütleb talle, et Luis Mario on hõivatud. Panchita ja Bruno leiavad lõpuks väljapääsu. Sonia loodab Luis Mariolt raha välja pressida. Eduarda sunnib Jimenat endaga kaasa tulema, kuid Caridad viskab ta majast välja. Karina peab tegema kordusanalüüsid.

162/252
Silvia ja Valeria murravad Maria Julia juurde sisse, et Maximiliano kiri kätte saada, aga jäävad vahele ning Karina kutsub politsei. Mercedes käib Ivanile peale, et too Adrianaga abielluks. Luis Mario kutsub Rosaurat parki üht last vaatama. Mairita palub Teobaldol Rosaurale beebit näha tuua.

163/252
Teobaldo jääb emale vahele, kui tahab last Rosaura juurde viia, kuid saab siiski lapsega jooksu. Rosaura kuuleb, et see polegi Teobaldo päris õde. Eva maksab Silvia ja Valeria eest kautsjoni ning saab teada, et kirja neil polegi. Maribella jätkab pimeda teesklemist ning Eduarda nõuab Luis Mariolt, et too rohkem Maribella eest hoolitseks.

164/252
Gabriel palub Minervat aidata tal last kasvatada. Luis Mario ei lakka Rosaurale mõtlemast ning tunnistab seda ausalt Marybellale. Rosaura räägib Luis Mariole Angeliqutast. Jimena nutab oma poja haual, ta ei saa enam iial emaks. Keegi naine helistab Rosaurale ja ütleb, et ta tütar on surnud.

165/252
Karina arvab, et keegi shantazheerib Rosaurat. Rosaura näeb, kuidas "pime" Maribella sõidab Eduarda autoga ning läheb selle uudisega Luis Mario juurde. Luis Mario nõuab, et Maribella tuleks temaga arsti juurde. Mairita ehmatab oma kingitusega Panchitat. Rosaura ütleb Silvanole, et armastab Luis Mariot.

166/252
Arst ütleb Karinale, et tal on leukeemia ega anna talle mingit lootust. Karina on uudisest shokis ja üritab enesetappu. Silvano ja Rosaura jäävad Mercedesele vahele ja viimane käsib Silvanol Rosaura rahule jätta, kuna Rosaura armastab Luis Mariot. Panchita ja Bruno elu on ohus.

167/252
Silvano käib Leonardot ja last vaatamas, aga Sonja keelab Leonardol tõde rääkida ning teeskleb, et armastab neid lapsi. Karina leitakse meelemärkuseta maast ja viiakse haiglasse. Silvano ja Luis Mario lähevad kaklema. Maribella ja Eduarda sepitsevad jälle Rosaura vastu plaani.

168/252
Eduarda ja Maribella sokutasid Rosaura tuppa ämblikud. Rodrigo on nõus Karina doonoriks hakata. Luis Mario kohtub Fideliaga pargis ja palub last näha. Carlos nõuab Patriciolt raha, Camelia lööb Carlosele vaasiga pähe. Mersedes palub Patriciot Rosaurast lahutada. Ivan palub, et Karina loeks Maximilliano kirja läbi.

169/252
Ivan soovitab Karinal Maximiliano kirja lugeda. Rosaura kutsub Leonardo ja Feliacia koos lapsega endale külla. Kui Rosaura lapse eest hoolitseb, ilmuvad kohale Luis Mario kui Silvano, kes seal samas kaklema lähevad. Otsustamaks, kumb neist jääb Rosaura juurde, korraldavad nad hobustel võiduajamise.

170/252
Luis Mario kukub hobuse seljast. Panchita ütleb Luis Mariole, et Bruno andis talle meelega haige hobuse. Eduarda teeb Maribellale ettepaneku nende võlg Rosaurale ära maksta, et siis Luis Mario abielluks temaga. Minerva ja Karina loevad Maximiliano kirja koos.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:29 pm

171/252
Ivan ja Rodrigo ütlevad Evale, et ta isa testamendi järgi maja kuulub Karinale ja nõuavad, et Eva ja Silvia lahkuksid sealt 24 tunni jooksul. Proua Cruz keelab Silvanol Rosauraga kohtamas. Rodrigo kurvastab, et ei saa Karinale doonoriks hakata ja lubab kellegi teise leida. Carlos annab Soniale pool summast, mis Patricio talle maksis. Patricio ütleb Rosaurale, et teab, kus ta tütar on.

172/252
Patricio ütleb Rosaurale, et teab, kus on ta tütar. Karina teatab Evale, et on suremas. Eduarda ja Maribella valetavad Luis Mariole, et Rosaura ja Silvano on kihlatud. Jimena tunnistab Guillermole ausalt üles, et ei armasta teda, aga on nõus temaga abielluma.

173/252
Kuna Luis Mario maksis võla ära, peavad Rosaura, Claudia ja pr Cruz minema tagasi Patricio majja elama, mis ei meeldi sugugi Cameliale. Adriana räägin Mercedesele, et ootab Ivanilt last. Samas küsib Ivan Karinalt nõu, kuidas Adriana talle haiget tegemata maha jätta, kuna ta armastab ikka Jimenad. Selgub, et Rodrigo seljaüdi ei sobi Karinale siirdamiseks.

174/252
Rosaura ja Camelia kaklevad. Eduarda soovitab Luis Mariole abielluda Maribellaga. Rosaura räägib oma tädile, et Marbella maksis Arismendide võlad ära ja lubab tõestada Luis Mariole, et Maribella ei ole pime. Fidelia ütleb oma tütrele, et nad peaksid lapse õigele emale tagastama. Ivan külastab Imanoli ja tunnistab talle, et armastab Jimenat.

175/252
Rosaurale ei selgu avariihetkest hoolimata midagi enamat oma tütrekese kohta. Ivan ja Jimena kardavad Adrianat ja Guillermot pahandada. Valeria suudleb Rodrigot hüvastijätul. Eduarda kavandab uue pettusplaani. Adriana teatab Jimenale, et ootab Ivanilt last. Rosaura kohtub ootamatult Silvanoga.

176/252
Patricio ähvardab relvaga Rosaura juuresolekul Silvanot. Karina, Valeria ja Rodrigo suhted muutuvad veelgi pingelisemaks. Plaanid Rosaurat vahele võtta nurjuvad. Luis Mario ja Rosaura vannuvad teineteisele järjekordselt truudust. Patricio seab Rosaura valiku ette: tütar või Silvano. Camelia soovitab Patriciol Rosaura hullumajja saata.

177/252
Jimena lubab Guillermoga abielluda. Silvano on veendunud, et Rosaura on otsustanud oma edasistes suhetes Patricio kasuks. Rosaura seostab pargi, vanadaami ja oma tütrekese ilmaletuleku. Jimena langeb taas alkoholiküüsi. Maria Julia pahandab pojaga Adriana pärast. Sonia kaebab oma kurba elu Carlosele. Rosaura ja Luis Mario kohtuvad väikese Leonardo pool.

178/252
Maria Julia veenab Karinat rõõmsalt jätkama. Valeria tähelepanu on endiselt Rodrigol. Fidelia rõõmustab tillukest Angelitat teatega, et Rosaura on ta ema. Eduarda üritab Caridadi majast välja visata, õnneks saabub Luis Mario. Silvano lubab Luisanale Patricio plaanid paljastada. Rosaura ütleb Silvanole koha üles.

179/252
Proua Cruz tahab anda oma toa Rosaurale. Rosaura tahab minna tagasi parki, kus ta end mäletab peale mälukaotust olevat teadvusele tulnud. Jimena lubab Biancale enam mitte iial juua, kuid siiski Guillermoga abielluda. Silvia lööb Eduardat. Maribella veenab Luis Mariot sundima Eval lahutuselepingule alla kirjutama. Patricio piinab Rosaurat. Camelia kavandab Rosaurale uut ja mõjukamat rünnakut.

180/252.
Camelia ja Grielda püüavad Rosaurat alatu trikiga hulluks ajada. Guillermo ja Ivan lähevad Jimena pärast kaklema. Karina, kes neid lahutama tuleb, kukub teadvusetult kokku. Töölt lahti lastud Sonja elab oma viha Leonardot pekstes välja.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:40 pm

181/252.
Luis Mario saab teada, et Sonja peksis Leonardot ja ähvardab naist vanglaga. Sonja lubab Luis Mariol lapsed kaasa võtta ja Luis Mario viib nad Rosaura juurde. Patricio saab teada, et Angeliquita ongi Rosaura tütar ning on hirmul, et tõde võib välja tulla.

183/252.
Luis Mario ja Caridad loodavad, et Rosaura muutub nüüd rõõmsamaks, kui väike Angeliquita Leonardoga tema juures elavad. Rosaura nõuab, et Ivan abielluks Adrianaga nii kiiresti kui võimalik. Rosaura on lastega spaas, sinna tuleb ka Luis Mario. Leonardo unistab, et kui ta suureks saab, siis abiellub kindlasti Mayritaga. Camelia ja Griselda tahavad lastest vabaneda.

184/252.
Caridad uurib Panchita käest, mida ta teab Eduardast ja Anselmo surmast. Camelia püüab Leonardole selgeks teha, et Rosaura on hull ja ta tappis oma pisitütre. Adriana kurdab Mercedesele, et Ivan abiellub temaga vastu tahtmist. Mayrita kuulab pealt, kuidas Camelia ja Sonia riidlevad ja mainivad, et Rosaura tütrega on seotud mingi suur saladus.

185/252
Sonja tuleb oma lastele järele ja Camelia käsib tal kohe lahkuda, et Rosaura teda ära ei tunneks. Mercedes räägib Luis Mariole, et on oma vanema poja kohta teateid saanud. Sonja ja Carlos pressivad Patriciolt jälle raha välja ja viimane saab teada, et Angelique ongi Rosaura tütar.

186/252
Camelia hirmutab Leonardot, et Rosaura on vampiir, kes viskas oma lapse minema ja himustab võõraid lapsi. Maribella mõistab, et Luisi Mario ei hakka teda kunagi armastama ning lahkub Arismendide majast. Fidelia tuleb oma lapselapsi vaatama.

187/252
Fidela näeb Rosaura kannatusi, aga ei julge talle tõtt öelda, sest kardab oma tütart. Maribella ja Eduarda juubeldavad, et Luis Mario lõpuks nõustus Maribellaga abielluma. Maribella läheb närvi, kui märkab, et Caridad kahtlustab teda. Patricio tuletab Mercedesele meelde, kes on majas peremees. Silvano ja Guillermo lohutavad teineteist. Eva ähvardab Maribellat relvaga.

188/252
Camelia nõuab, et Patricio ei lubaks Leonardot ja Angeliquitat majja. Valeria varitseb Rodrigot Karina maja juures. Mairital on heameel, et papagoi välja ilmus. Maribella on õnnelik, et Luis Mario ta restorani viib, kus Rodrigo laulab romantilisi laule. Carlos ähvardab Fidelat hullumajja panna, et ta ei saaks Rosaurale lapsest rääkida. Ivan unistab Jimenast.

189/252
Patrico vannub Cameliale, et kuigi Luis Mario on tema vend, vihkab ta teda ikkagi. Ivan teeb Jimenale ettepaneku põgeneda ja koos elama hakata. Patricio on meeleheitel, tajudes, et Mercedes ongi ta ema. Maribella teeb ettevalmistusi pulmadeks.

190/252
Eradetektiiv räägib Silvanole tema eluloo ja et ta päris ema otsib teda. Rosaura ei sobi ka Karinale doonoriks ning tüdruk on meeleheitel. Luis Mario on otsustanud Maribellaga abielluda ega tea, kuidas sellest Rosaurale rääkida. Maribella jääb Caridadile ajakirja lugedes vahele.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:42 pm

191/252
Caridad annab Maribellale nädala aega Luis Mariole ära rääkida, et ta pole pime. Adriana ja Ivan peavad pulmaplaane. Patricio keeldub Rosaurale lapsest rääkimast, kuna kardab teda kaotada. Armukade Camelia ähvardab ise Rosaurale tõe lapse kohta ära rääkida.

192/252
Caridad hoolimata Eduarda ähvardustest ja keelust lubab Luis Mariole ise kõik ära rääkida, kui Maribella nädala jooksul ei tunnista ausalt, et pole pime. Ivan annab alla ja on nõus abielluma Adrianaga. Silvano lubab Luisanaga Puerto Ricosse sõita. Luis Mario viib Rosaura politseisse uurija juurde, et Rosaura kirjelduste järgi tehakse fotoroobot ämmaemandast, kes aitas Rosaura sünnituse juures. Adriana kutsub Panchita oma pulma.

193/252
Eduarda ja Maribella plaan Luis Mariot ära petta õnnestubki - Maribella saaks nagu kukkudes nägemise tagasi. Patricio käsib Sonjal maalt lahkuda. Eva kirjutab lahutuspaberitele alla. Jimena kuuleb Ivani pulmadest.

194/252
Ivan ei varja oma laulatusel, et on väga õnnetu. Rodrigo ei luba Imanoli kirikusse, kes tahab pulmarahvale teatada, et Ivan ei armasta Ariadnat. Luis Mario ja Silvano kaklevad Ivani pulmas. Maria Julia lubab Karinat Rodrigoga Puerto Ricosse imettegeva Püha Neitsi kuju vaatama. Eduarda tellib seltskonnakroonika reportrilt artikli Luis Mario ja Maribella eelseisvatest pulmadest.

195/252
Caridad räägib Rosaurale tema kokkuleppest Maribellaga. Viimane teeb aga ettepaneku Evale koos Rosaurale kätte maksta, kuid Eva keeldub. Carlos on Sonja ja Patricio peale vihane ning ähvardab Rosaurale lapse kohta infot anda.

196/252
Rosaura on nördinud, et Luis Mario ei toonud uudiseid nende kadunud tütre kohta. Camelia ütleb Leonardole, et niipea kui Rosaura leiab oma tütre, ajab ta võõrad lapsed oma majast minema. Jimena satub haiglasse. Silvano viib Rosaura jälle samasse parki, kuhu ta oma tütre jättis, Luis Mario satub neile peale. Panchita satub avariisse. Leonardo eksib ära.

197/252
Panchita lükkab Ivani süüdistuste saatel autot läbi linna. Maribella ja Eduarda aimavad, et Caridad rääkis Rosaurale, et nägi Maribellat ajakirja lugemas. Luis Mario kiirustab haiglasse Jimenat vaatama. Ka väike Angueliquita on samas haiglas ja kõrge palavikuga. Luis Mario tahab Jimenat enda juurde kosuma viia.

198/252
Fidelia on väga lähedal teatama Rosaurale, et haiglas olev väike tüdruk on tema tütar, kuid Luisana katkestab ta pihtimuse. Luis Mario süüdistab Eduardat Jimenale kannatuste tekitamises. Rosaural on Cameliaga kaklus. Fideliale selgub ka see, et Luis Mario on väikese Angeliquita isa.

199/252
Fidelia tunneb Luis Mariole ta piinades sügavalt kaasa. Rosaura kohtub haiglas Silvanoga. Eduarda lööb Jimenat. Patricio saab teada, et Mercedes on tema ema. Maria Juilia satub Rodrigo pärast kaklusse Valeriaga. Gabriel üritab Minervat veenda taas kihluma, kuid tütarlaps keeldub.

200/252
Patricio nõuab, et Mercedes tema juurde enam iial ei tuleks. Angueliquita väljub kriisist paranenuna. Rodrigo toob Karinale piletid Puerto Ricosse sõiduks. Jimena tunnistab, et ei abiellu Guillermoga. Eduarda leiab, et peab Caridadi tapma. Luis Mario konsulteerib tõsiselt Maribella silmaarstiga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:44 pm

201/252
Fidelia lohutab Rosaurat, et jumal hoolitseb ta tütre eest ja lähemal ajal juhtub ime. Caridad viiakse haiglasse. Rosaura lubab Silvanoga abielluda niipea kui ta tütar leitakse. Claudia ei kiida õetütre plaani heaks. Rosaura ja Bruno kahtlustavad, et Eduarda on Caridadiga juhtunus süüdi.

202/252
Bruno teatab Luisile, et tädi Caridadil on talle midagi tähtsat öelda. Camellia tahab papagoid basseini uputada, Mairita kutsub Mercedest appi. Luisana kardab, et Rosaura võib Silvanoga abielluda. Camelia nõuab, et Patricio vallandaks Mercedese. Lapsed tahavad Camillale kätte maksta. Ivan tungib akna kaudu Jimena tuppa.

203/252
Marybella ja Eduarda juubeldavad, et Rosaural on plaanis Silvanoga abielluda. Proua Cruz veenab lapsi, et nad loobuksid oma kättemaksuplaanist. Maria Julia on õnnetu, et ei saa oma tütre doonoriks hakata. Silvano ja Patricio vahel tekib järjekordne sõnavahetus. Rosaura on shokis, kui avastab, et Angeliquita on kadunud. Silva vabandab Karina ees ja meenutab, te nad on ikkagi poolõed ning pakub talle oma sõprust.

204/252
Rosaura on õnnelik, et Angeliquita on terve. Silvano tahab pulmaplaani teistest saladuses hoida. Silvia teatab Evale, et sõidab Venezuelasse koos Kikega. Patricio üritab järjekordselt Rosaurat shantazheerida. Carlos helistab Rosaurale ning ütleb, et naine, kes sünnitamise juures aitas on Puerto Ricos hotellis. Eduarda üritab Caridadi mürgitada.

205/252
Ivan jälgib salaja Maribellat ja avastab, et too polegi pime. Rosaura ja Silvano avastavad Puerto Ricos, et neid on tüssatud. Karina kukub kokku ja viiakse haiglasse. Luis Mario läheb haiget Caridadi vaatama, kuna viimane tahab talle midagi rääkida.

206/252
Karina tahab, et ta koju viidaks, kuna tunneb, et on suremas. Ivan räägib Luis Mariole, et Maribella petab teda ega ole pime. Luis Mario otsustab Maribellale lõksu seada. Rosaura ütleb Silvanole, et lõpetab nende suhte, kuna ta tahab Luis Marioga õnnelikuks saada.

207/252
Rosaura kuuleb Adrianalt, et Karinaga on lood halvasti. Angeliquita seevastu paraneb. Patricio palub Rosaurat, et ta ei abielluks Silvanoga. Ivan näeb haiglas pealt, kui Jimena ja Guilermo suudlevad.

208/252
Silvano ütleb Luisanale, et Rosaura tegi temaga lõpu ning Luisana otsustab oma tunnetest rääkida. Lehes ilmub teade Luis Mario ja Maribella abiellumise kohta. Rosaura on tagasi kodus ning otsustab asuda koos Luis Marioga nende last otsima.

209/252
Rosaura kuuleb Luis Mario abiellumisest ning ta unistus kooselust Luis Marioga laguneb koost. Caridadil õnnestub Luis Marioga kohtumine kokku leppida, seda Eduarda kuulab neilt pealt. Maribella ja Eduarda otsustavad selle kohtumise ära hoida.

210/252
Rosaura ja Silvano peavad taas abieluplaane. Estrella Marina tõotab Patriciole oma ema eest kätte maksta. Rodrigo palub haiglas Karina kätt. Camelia ja Griselda püüavad papagoi kinni. Caridad kinnitab Luis Mariole, et Marybella pole pime. Marybella jääb Luis Mariole vahele.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 7:45 pm

211/252
Luis Mario süüdistab Marybellat valetamises. Silvano kardab, et Rosaura on ümber mõelnud. Camelia ja Griselda vabanevad papagoist. Ivan selgitab Luis Mariole Rosaura reisi eesmärki. Marybella püüab oma käitumist õigustada. Panchitat kutsutakse reklaami.

212/252
Luis Mario otsustab Maribella pettuse pärast majast välja visata. Rosaura tahab Patricio juurest lahkuda, kuna on tüdinud tühjadest lubadustest laps kätte saada. Patricio pakub Rosaurale spaad tagasi, kui ta vaid tema juurde jääks. Valeria läheb Karinale teatama, et ta on Rodrigo armuke. Rosaura pakub Adrianale rahalist tuge.

213/252
Karina ütleb Rodrigole, et teab tema suhtest Valeriaga ega abiellu temaga. Luis Mario viskab Maribella majast välja. Panchita on üliõnnelik, et saab rolli veinireklaamis. Rosaura tahab, et Silvanost saaks tema tütrele isa.

214/252
Rosaura saab spaa tagasi ja jätab Patricio tööta. Patricio ütleb meeleheites Rosaurale, et Angeliquita ongi ta tütar, aga Rosaura ei usu teda. Ivan soovitab Luis Mariol isiklikult Rosaurale öelda, et tema suhe Maribellaga on lõppenud. Panchital algavad filmivõtted.

215/252
Eduarda selgitab Rosaurale, miks ta teda vihkab. Panchita keerab reklaami kihva ja ahvatleb Guillermot. Eva ja Marybella vahel toimub verine kokkupõrge. Mercedes kuuleb detektiiv Diazelt oma kadunud poja nime.

216/252
Mersedes keeldub uskumast, et tema teine kadunud poeg on Patricio Rivera. Estrella Maria pakub end Luis Mariole äripartneriks. Eva tulistab Maribellat. Bruno esitleb Estrella Mariat Jimenale. Rosauara kardab, et Fidelia viib lapsed minema. Eval meenub, et ta jättis relva hotellituppa.

217/252
Arismentidele teatatakse ametlikult, et Maribella on tapetud. Uurija küsitleb kõiki kohalolijaid. Pantchita teatab uudist Rosaurale. Mercedes ütleb Ariadnale, et ta vanem poeg on Patricio, keda kasvatasid üles indiaanlased. Luis Mario on kindel, et Maribellat tappis Eva.

218/252
Rosaura kinnitab Luis Mariole, et niipea kui laps on leitud abiellub ta Silvanoga. Patricio kohtub Estrellaga rannas ning ütleb, et tütarlaps meenutab talle Sophia nimelist naist. Jimena teatab Caridadile, et Maribella on surnud. Sonia nõuab, et Fidelia tooks lapsed koju. Eva ähvardab Luis Mariot tappa.

219/252
Luis Mario kurvastab Estrellat öeldes talle, et armastab vaid Rosaurat. Luisana annab Silvanole mõista, et armastab teda. Eva valib oma järgmiseks ohvriks Rosaura, kuid mõtleb ümber ja otsustab siiski Luis Mariot tappa. Caridad saab haiglast koju. Jimena lohutab Ivani, et Karina ei sure. Luis Mario võitleb Evaga.

220/252
Luisana ja Rosaura näevad, kuidas Eva ründab Luis Mariot noaga. Eval õnnestub lahkuda. Haavatud Luis Mario viiakse operatsioonile. Camelia oletab, et Rosaura on tapetud. Ivan riidleb Adrianaga ja lubab jätta teda kohe, kui laps sünnib.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 9:59 pm

221/252
Silvano ja Guillermo lepivad Larryga kokku, et mees hakkaks nalja pärast Pancitaga flirtima. Valeria informeerib Evat, et Luis Mario on elus. Ivan püüab Rosaurat ümber veenda. Estrella kohtub Patricioga ja paneb talle klaasi unerohtu. Rosaura räägib politseis, et nägi, kuidas Eva ründas Luis Mariot.

222/252
Estrela paneb Patricio emast rääkima ja Marta lindistab jutu. Guillermo viib Jimena haiglasse Luis Mariot vaatama. Silvano ütleb Luisanale, et ei hakka teda kunagi armastama. Karina soovib, et Valeria jääks Rodrigoga. Carlos läheb Luis Mario palatisse ja räägib talle lapsest ja sellest, kuidas Rosaura teda kaotas ning ütleb kes on see tütar?

223/252
Carlos räägib Luis Mariole, et Patricio, Camelia ja Griselda peitsid tema ja Rosaura tütart. Patricio otsib Estrellat, et talle kätte maksta. Luis Mario tahab, et Carlos ja Patricio vahistataks ja palub Mercedesel politseisse helistada. Mercedes teatab Luis Mariole, et Patricio on tema vend. Sonja ei luba Rosaural lapsi võtta.

224/252
Camelia ütleb Evale, kus on Luis Mario ja Rosaura tütar. Karina palub emal end haiglast ära viia, sest tahab kodus surra. Griselda helistab Rosaurale ja räägib talle kõik Camellia ja Patricio räpastest tegudest.

225/252
Camelia üritab Patriciot veenda Madridi lahkuma. Silvano räägib Jacquelinile ära kõik, mida teab Maribella mõrvast. Carlos räägib Rosaurale, et Patricio on mõrvar ja on palunud tal mitmel korral Rosaura hävitada.

226/252
Rosaura läheb Luis Mariot vaatama ja räägib talle, et Patricio olevat Carlost käskinud mitu korda teda tappa. Jacquelino üritab veenda Silvanot alustama uut suhet. Maria Julia, Ivan, Rodrigo ja Rosaura on meeleheitel, sest ei suuda kuidagi Karinat aidata. Caridad veenab Jimenat Guillermoga abielluma.

227/252
Luis Mario on väga üllatatud, kui Patricio teda haiglasse vaatama tuleb. Eva maskeerub paruka ja võltskõhu abil. Detektiiv Lamas jälitab Valeriat ja näeb, et Valeria kohtub Evaga ja annab talle raha.

228/252
Eva haavab arreteerimisel politseinikku ja tal õnnestub põgeneda. Patricio teatab Rosaurale, et Griselda on surnud südamerabandusse. Estrella Marina ja Bruno suudlevad. Panchita pihib Luis Mariole, et saatis koos Eva ja Eduardoga Rosaura omal ajal vanglasse.

229/252
Jacqueline arutab Rosauraga oma suhteid Silvanoga, kuid Rosaura teatab, et soovib oma tütrele isa ja ei kavatse Silvanost loobuda. Minerva otsustab Karinale doonoriks hakata. Fidelial on Rosaurale teatada tähtsaid uudiseid?

230/252
Rosaura saab teada, et Angelica on tema tütar ning ta läheb Sonjalt röövimise kohta selgitust nõudma. Kui Gabriel peab tööasjus New Yorki sõitma, taipab Minerva, et ta armastab Gabrieli. Jaqculine ja Silvano veedavad kenalt aega koos ning mees pole pärast seda enam kindel, mida ta selle naise vastu tunneb.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 10:00 pm

231/252
Sonia vabandab Rosaura ja oma ema ees. Guillermo soovitab Silvanol mõelda enne Rousaraga abiellumist, kuna ta pole ükskõikne ka Jacqueline'i vastu. Rosaura paneb Sonia proovile. Rosaura vihastub Luis Mario peale. Rosaura viskab Patricio majast välja.

232/252
Patricio hüppab aknast alla. Rosaura ja Luis Mario kaklevad lapse pärast. Jacqueline ajab Silvano välja. Jimena tülitseb Ivaniga. Eva kavatseb tappa Rosaura tütre. Valeria palub Karinalt andestust. Patricio tunnistab Rousaurale, et Eduarda on süüdi Eva isa surmas.

233/252
Estrella Marina räägib Brunole oma plaanist. Hinge vaakuv Patricio palub Rosauralt andestust. Eduarda läheb haiglasse Patricioga rääkima. Guillermo ei soovi Jimenaga abielluda. Minerva teatab, et tema luuüdi sobib Karinale siirdamiseks. Patricio vabandab ka Luis Mario ees ja teatab, et ta on Cameliaga abielus.

234/252
Luis Mario tunnistab Patriciot kui oma venda. Rosaura jälitab Eduardat. Mercedes räägib Patriciole, et ta ei loobunud temast vabatahtlikult. Jacqueline kutsub Silvano öisele jalutuskäigule. Eduarda jääb auto alla. Ka Mairita ja Teobaldo saavad teada, et Rosaura on Angeliquita ema.

235/252
Eduarda tunnistab enne surma oma kuritööd üles - nii Rosaura isa kui Rafaeli tapmise, samuti Caridadi mõrvakatse ning tahab veel Rosaurat näha. Eva loeb lehest Eduarda surmast ning vannub, et tapab Rosaura. Patricio on nõus Rosaurale lahutuse andma. Camelia leiab uue rikka mehe - Andres Bustamante.

236/252
Estrella Marina tunnistab Patriciole, et on tema tütar ning et ta vihkab teda. Claudia on Rafaeli surmapõhjusest rabatud. Toimuvad Eduarda matused. Silvano tahab pulmaplaane teha, aga Rosaura tõrgub. Halvatud Patricio annab Rosaurale ja Luis Mariole oma õnnistuse.

237/252
Patricio annab Rosaurale lahutuse kui ka pr Cruzile maja tagasi. Minerva operatsioon kulgeb edukalt ning kõik on talle väga tänulikud. Luis Mario ja Rosaura andestavad teineteisele, kuid Rosaura annab mõista, et on lubanud Silvanoga abielluda ega saa oma lubadust murda.

238/252
Luis Mario räägib Patriciole, kui väsinud ta kõigest on ja et ta tahab koos Jimenaga ära sõita. Patricio keelitab tal jääda ja Rosauraga ära leppida. Jaqueline reedab Luis Mariole oma plaani, kuidas Rosaura ja Silvano lahku ajada. Karina ütleb emale, et oma tervenemise puhul annetab ta kogu isalt saadud päranduse orbudekodule.

239/252
Luis Mario ja Jaqueline suudlevad ja armukade Rosaura satub neile peale. Silvano on nõus kihluse katkestama, kui Rosaura seda soovib. Bruno palub Luisanalt oma käitumise pärast vabandust. Eva plaanib, kuidas Rosauralt laps ära varastada. Cameliale tehakse abieluettepanek.

240/252
Jacqueline räägib Rosaurale, et ei hooli enam Silvanost, vaid on armunud Luis Mariosse. Rosaura vastab, et ta ei taha enam Silvanoga abielluda, vaid abiellub Luis Marioga. Panchita ei andesta Larryle. Andres ostab Cameliale teemantsõrmuseid. Luis Mario suudleb Jacqueline'i.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 10:03 pm

241/252
Silvano ja Rosaura satuvad sõnelusse pärast seda, kui on näinud Luis Mariot Jacqueline'i suudlemas. Panchita nutab ja unistab endiselt Larryst. Andres palub Camelia kätt. Eva üritab varastada Rosaura tütart ja peksab proua Cruzi nii, et vanaproua kaotab teadvuse.

242/252
Eva lööb proua Cruzi oimetuks ja keerab ukse lukku. Eva viib Rosaura lapse minema. Valeria teatab sellest politseisse. Luis Mario ja Rosaura loodavad, et Eva ei tee lapsele halba. Eva helistab Luis Mariole ja ähvardab last tappa. Guillermo ja Luisana on kihlatud. Adraiana viiakse haiglasse.

243/252
Adriana kaotab lapse, Ivan on väga õnnetu, Jimena lohutab teda. Luis Mario ja Rosaura unistavad, kuidas kulgeb nende elu koos tütrega. Luisana on lõpuks oma õnne leidnud. Eva plaanib uut mõrva. Ta helistab Rosaurale ja kutsub teda välja.

244/252
Luis Mario ja Rosaura arutavad, kuidas Evast jagu saada. Silvia pakub neile oma abi, lootes, et saab õde mõjutada. Rosaura jõuab kokkulepitud kohta ning avastab, et Silvano ja Jacqueline on teda julgustuseks jälitanud. Adriana otsustab Ivani maha jätta.

245/252
Eva ähvardab tappa Rosaura, keda ta pantvangis hoiab. Eval õnnestub politsei eest põgeneda. Patricio peab ära kuulama oma tütre vihased süüdistused. Adriana tahab enne vanemate juurde naasmist jätta hüvasti Imanoliga. Andres on õnnelik Camelia jah-sõna üle, kuid tahab, et nende pulma tuleks ka naise Venezuela sugulased.

246/252
Eva ähvardab võtta Luis Mario panvangiks ja tappa Rosaura, Silvano. Luis Mario pöördub politseisse palvega päästa Rosaura Eva küüsist. Andres tahab Camelliaga abielluda ja tahab kohtuda tulevase naise perega. Adriana jätab ära sõitu Imanoliga hüvasti. Eva saab haavata ja kukkub vette, kus ta kohe saab krokodilli saagiks. Jacqueline tahab Silvanot armukadedaks teha.

247/252
Luis Mario ja Rosaura saabuvad proua Cruzi juurde ja räägivad teistelegi krokodillist ja Eva sohu kukkumisest. Karina lastakse kliinikust paranenuna välja. Panchita annab oma panuse Rosaura ja Luis Mario lepitamisel. Camellia naudib Hispaanias Andrese seltskonda ja kõike muud, mis rahakotiga abiellumine endaga kaasa toob.

248/252
Jimena ei saa lahti tundest, et Adriana seisab tema ja Ivani vahel. Rosaura püüab hoiatada Andres Bustamanted Camellia eest. Rodrigo jätab Karinaga hüvasti ning sõidab ringreisile, Karina lubab Rodrigo tagasitulekuks ning pulmadeks terveks saada. Sonja tahab oma poega tagasi saada ning kahetseb oma halbu tegusid. Luis Mario viib Patricio kirikusse, et vend saaks patud andeks paluda.

249/252
Andres tänab Rosaurat põhjapaneva info eest. Proua Cruz on rahul, et Rosaura rikkus Camelliale pulmad ära. Luisana ja Guillermo on kihlatud. Luis Mario ja Mercedes kutsuvad kiirabi kirikusse, et teadvuseta Patricio haiglasse viia. Mairita keeldub Maria Julia juurde kolimast. Silvano pole enam kindel oma tunnetes Rosaura vastu, ta on vist hoopis Jacquelinesse armunud, samas aga ei anna viimasele suuri lootusi. Luis Mario teatab Estrella Marinale, et Patricio seisund on äärmiselt vilets.

250/252
Estrella otsustab Patriciole andestada. Rosaura soovitab Larryl Panchitaga ära leppida. Andres ähvardab Camelia politseile üles anda. Rosaura keeldub Luis Marioga leppimast. Luis Mario kavatseb ära sõita. Claudia on võlutud komissar Lamasest. Guillermo soovitab Silvanol enne abiellumist tunnetes selgusele jõuda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   Wed Oct 18, 2017 10:03 pm

251/252
Rosaura otsib Luis Mario üles ja nad lepivad ära. Ka Panchita andestab Larryle. Silvano teatab Jaquelinele, et ta ei abiellu Rosauraga. Gabriel palub Minervat oma poja emaks. Ivan, Karina ja Maria Julia lepivad ära. Patricio jääb elu lõpuni vegeteerima. Sonia palub oma emalt andestust ja võtab Teobaldito taas enda juurde. Kõik rõõmustavad, et Luis Mario ja Rosaura on jälle koos ja õnnitlevad neid.

252/252
Lõpp hea, kõik hea - Luis Mario ja Rosaura külvatakse üle õnnitluste tulvaga, kui nad teatavad oma leppimisest. Larry külastab omakorda Panchitat, palub andeks ja vannub truudust, ning võetakse omaks. Panchita on väga õnnelik! Bruno palub Estrella Marina kätt. Silvano vabandab Panchita ees ja kingib pruutpaarile piletid Kreeka saartele mesinädalateks. Jimena ootab Ivanilt last. Karina on täiesti terveks saanud ja kohtub rõõmsalt Rodrigoga, kes teeb talle abieluettepaneku. Kõik pidutsevad.

SARJA LÕPP!
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Gata Salvaje" osad   

Back to top Go down
 
"Gata Salvaje" osad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cox engine values down?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Gata Salvaje-
Jump to: