Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sarja "Milagros" osad

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:25 pm

1/220 Hacienda Mistral valmistub pulmapeoks. Kaunis ja romantiline pidu muutub peagi õudusunenäoks, sest Haciendas pannakse toime kohutav veretöö. Ainsad ellujääjad on pruut ning väike poiss, kes lahkuvad põlevast kodust ning sõidavad kaugele, et püüda nähtut unustada.

2/220 Rafael süüdistab Lucreciat Echevarriade juures toimunud veretöös. Lucrecia kuulab pealt Chachita ja Margarita juttu ning annab korralduse Chachita tappa. Raquel ja Jose Antonio jõuavad Ühendriikidesse. Rafael käsib Chachital aborti teha, kui tüdruku rasedusest kuuleb. Neiu suundub kloostrisse.

3/220 Möödunud on 20 aastat. Jose Antonio saab kompaniis Lucrecia assistendiks. Rafael näeb tänaval tütarlast, kes meenutab talle Chachitat. Gerardo ütleb talle, et ta võiks oma tütre üles otsida. Milagros on valmis oma isale andestama. Jose Antonio vallandatakse. Jose Antonio kohtab supermarketis Milagrost.

4/220 Milagros usub, et kohtas oma unelmate meest. Fernanda läheb Jose Antoniole külla ja hakkab temaga flirtima. Renzo kutsub Claudia välja. Perekond De La Torre valmistub Rafaeli sünnipäevaks. Palgamõrtsukad jälitavad Rafaeli.

5/220 Rafaeli auto plahvatab ja süttib. Renzo rikub Fernanda plaanid. Milagros unistab Jose Antoniost ja usub, et nad kohtuvad pea. Lucrecia kaebab Gerardole, et kompaniis on kogu võim ta venna käes. Samal ajal võitlevad arstid raskesti vigastatud Rafaeli elu eest.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:25 pm

6/220 Preester tuleb haiglasse Rafaeli surivoodi juurde. Jose Antoniol ei õnnestu saada Ceruleolt soovitud infot. Lucia on kindel, et ta onu üritati tappa, sest oletab, et onul on vaenlasi. Milagros unistab oma isaga kohtumisest. Lucrecia soovib kõgest hingest Rafaeli surma.

7/220 Lucrecia teeskleb leina. Gerardo ütleb, et Rafaeli viimaseks sooviks oli üles otsida tema väljaspool abielu sündinud tütar Milagros ja tuua ta häärberisse elama. Pablo naaseb seminari, sest tahab saada preestriks. Martin näeb haiglas juhuslikult Milagrost. Lucrecia käsib Celsol Milagros üles otsida.

8/220 Rafaeli matustel teeskleb Lucrecia kurvastust, kuigi tegelikult valdab teda kohutav raev. Martin läheb Milagrosele külla ja pakub oma abi, et tüdruku jalg terveks ravida. Lucrecia käsib Jose Antoniol hankida endale Rafaeli testament. Gerardo otsib Milagrost kloostrist ja küsib nunnadelt, kuid tulemusteta.

9/220 Milagros näeb jälle Jose Antoniot. Gerardo ütleb oma naisele, et Rafael jättis talle pitseeritud kirja, mis tuleb avada siis, kui Milagros sureb. Celso annab Robinile ja Rambole käsu Milagros üles leida. Martin kuuleb Gerardolt Milagrose nime ja ütleb, et on tüdrukut näinud ja tunneb teda.

10/220 Gerardo räägib Martinile Chachita ja Milagros Vargase loo. Melissa kurvastab, sest Pablo on kindlalt otsustanud preestriks saada. Silvia tutvustab Milagrost noormeestega, kes aga tüdrukus mingit huvi ei ärata. Gerardo läheb Milagrose juurde ja ütleb talle, et ta peab olema Chachita tütar. Milagros ei saa millestki aru.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:25 pm

11/220 Gerardo ütleb Milagrosele, et Rafael De La Torre oli tema isa. Ka Rambo ja Robin on Gerardo jälgedes Milagroseni jõudnud. Lucrecia räägib oma lastele Milagrosest ning ütleb, et tüdruku elu häärberis tuleb kibedaks teha. Jose Antonio soovitab Lucrecial hea tädi mängida, et oleks kergem Milagrost hävitada.

12/220 Rambol ja Robinil õnnestub Milagros koos sõbrannaga röövida, kuid Gerardo järgneb neile ja tüdrukutel õnnestub röövijate käest pääseda. Lucrecia on kindel, et Milagros on surnud, kuid tema pettumuseks saabub Milagros häärberisse. Lucrecia otsustab võita lahkusega Milagrose usaldus, et siis hiljem temaga arved klaarida.

13/220 Milagros kohtab Lucrecia majja saabudes Jose Antoniot. Noormees üllatub, kui kuuleb, kes neiu on. Lucrecia annab Jose Antoniole ülesande Rafaeli testamendi sisu enne selle ettelugemist välja uurida. Fernanda ja Lucia pilavad oma onu sohilast. Melissa ahvatleb Pablot patuteele. Lucrecial on Milagrose kõrvaldamiseks uus plaan.

14/220 Fernanda ja Jose Antonio jäävad Palomale vahele. Milagros saadetakse uusi ja ilusamaid riideid ostma ning oma isa jahiga sõitma. Gerardo teatab Lucreciale, et ta ei usalda Jose Antoniot. Peale selle räägib Gerardo, et Rafael jättis kirja, mis avatakse alles siis, kui tema tütrele on midagi halba tehtud. See kohutab Lucreciat, kes on juba oma võitu tähistamas.

15/220 Celsol õnnestub Milagros viimasel hetkel uppumisest päästa. Naiivne neiu on väga tänulik. Milagros usub endiselt oma tädi headusesse ning valmistab talle tänutäheks õhtusöögi. Gerardo uurib Lucrecialt, mis õieti juhtus ja miks neiu üksinda merele saadeti. Lucrecia kõrvaldab Jaaguari abiga tunnistajaid. Lucrecia suhtumine Milagrosesse muutub ning meeldiv vastuvõtt on asendunud vihaga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:26 pm

16/220 Lucrecia annab korralduse Milagrose asjad toast välja tõsta. Teodora viib need Margarita tuppa. Sõimusõnade saatel lõikab Lucrecia noaga lõhki Rafaeli pildi. Martin tuleb Milagrost otsima. Ta ütleb Lucreciale, et on Gerardo poeg. Gerardo otsustab minna häärberisse, et Lucreciale mõned küsimused esitada.

17/220 Lucrecia närvilisus torkab politseinikele silma. Martin viib Milagrose isa hauale. Lucrecia nõuab, et Fernanda abielluks Renzoga. Jose Antonio üritab Marcelat võrgutada, et seeläbi Rafaeli testament enda kätte saada. Gerardo satub neile peale. Sebastian kuuleb, kuidas Lucrecia nutab Marcost taga.

18/220 Gerardo süüdistab Jose Antoniot varguses ja oma sekretäri võrgutamises. Jose Antonio tunnistab, et tegi seda Lucrecia käsul. Renzo kannatab suhte pärast abielunaisega. Milagros läheb koos sõpradega muusikavideo salvestusele. Jose Antonio ütleb Lucreciale, et nad vajaksid tunnistajat. Lucrecia tahab Erika üles otsida.

19/220 Sebastianil on hüsteeriahoog. Melissa igatseb Pablo järele ning ei suuda mõista tema soovi vaimulikuks saada. Margarita meenutab Lucreciale Rafaeli lubadust Paloma kooliraha kinni maksta. Lucrecia nõuab vastutasuks, et Margarita aitaks tal Milagrost majast välja süüa.

20/220 Lucrecia ja Erika kohtuvad haigla kohvikus. Sebastian rõõmustab oma uue sõbra Jose Antonio üle. Fernanda tunnistab Luciale, et Jose Antonio on ta armuke. Gerardo räägib Lucreciale intsidendist oma kabinetis. Milagros ja Sebastian einestavad köögis, kui sisse astub Lucrecia. Melissa heidab alasti voodisse ja ootab Pablot.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:27 pm

21/220 Pablo ja Melissa ei suuda kiusatusele vastu panna. Jose Antonio soovitab Milagrosel iseendaks jääda ja mitte püüda perenaisele meele järele olla. Luica räägib Fernandale, et tema arvates on Milagros Jose Antoniost huvitatud. Lucrecia keelitab oma abikaasat aktsiaid ostma.

22/220 Lucrecia loeb Milagrosele enne Gerardo juurde õhtusöögile minekut sõnad peale. Martin tunnistab Renzole, et on Rafaeli tütrest huvitatud. Lucrecia üritab Erikalt testamendi sisu välja uurida. Jose Antonio lõbustab Sebastiani.

23/220 Lucrecia nutab taga oma surnud poega. Margarita soovitab Milagrosel De La Torrede juurest lahkuda. Renzo lobiseb Fernandale välja, et Martin on Milagrosest huvitatud. Lucrecia üritus meditsiiniõde ära osta ebaõnnestub.

24/220 Lucrecial on testamendi kätte saamiseks uus plaan. Rossy veab oma vanemaid ninapidi. Milagros veedab kena õhtupooliku dr Bellido pere seltsis. Jose Antonio õnnitleb Fernandat ja Renzot, et nad nii kena paari moodustavad. Margarita peab valima oma tütre Paloma hariduse ja Milagrose majjajäämise vahel.

25/220 Fernanda vihastab Renzo avaliku abiellumisteate peale ning läheb emaga tülli. Melissa kavatseb Ühendriikidesse naasta. Celsole öeldakse, et ta meeldib Milagrosele väga ja ta otsustab asja kontrollida. Benjamin uurib Milagroselt, miks ta Martini vaid sõbrana ette kujutab.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:27 pm

26/220 Milagros ja Celso mängivad marionettidega ning Celso üritab neidu suudelda. Seda juhtub nägema Margarita. Melissa jätab nuttes Pabloga jumalaga ning sõidab tagasi USAsse. Fernanda tunnistab Milagrosele, et ta ei armasta Renzot, vaid hoopis kedagi teist. Testamenti hankima palgatud Peter Farfan ründab Gerardot.

27/220 Tõsiselt vigastatud Gerardo viiakse haiglasse. Fernanda üritab viia Jose Antoniot kooselu lainele. Marcela annab politseis tunnistusi. Pablo tahab, et ta võimalikult kiiresti preestriks pühitsetaks. Celso räägib Gerardost Lucreciale.

28/220 Teadvuseta Gerardo seisund on väga raske. Jose Antonio üritab nutvat Milagrost lohutada. Hiljem armatsevad Fernanda ja Jose Antonio tühjas majas.Lucrecia võtab Martini hoole all oleva Gerardo portfelli. Lucrecia keeldub Peter Farfanile maksmast. Jose Antonio ja Lucrecia avavad Gerardo portfelli.

29/220 Gerardo portfell ei sisalda midagi huvipakkuvat. Lucrecia annab Jose Antoniole Gerardo kirjutuslaua sahtli võtme. Peter ähvardab Lucreciat ja nõuab oma raha. Politsei kahtlustab, et Gerardo rünnaku taga võib olla Milagros. Jose Antonio leiab lauasahtlist testamendi.

30/220 Marcela satub Jose Antoniole Gerardo kabinetis peale. Fernanda ootab Jose Antoniot tema maja ees. Jose Antonio saabub koos Marcelaga. Gerardo vaagub elu ja surma vahel. Lucrecia saab teada, et testament on leitud ning tema on peamine pärija.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:29 pm

31/220 Lucrecia saab teada, et Rafaeli testamendi kohaselt on tema peamine pärija. Lein ja kurbus De La Torrede majas on lõppenud. Fernanda tahab Jose Antonio Renzoga armukadedusest kannatama panna. Jose Antonio ja Milagros lähevad koos haiglasse Gerardot vaatama. Peter Farfan nõuab Lucrecialt raha. Vaatamata Celso hoiatustele keeldub Lucrecia maksmast.

32/220 Kõik on mures Gerardo pärast, kelle seisund on endiselt raske. Jose Antonio viib Milagrose restorani. Politsei läheb Peter Farfani kinni võtma, kuid mees pääseb. Celso üritab samuti põgeneda, kuid Lucrecia peab ta kinni. Paloma hoiatab Milagros Jose Antonio eest. Major Zarate saab teada, et peter Farfan helistas Lucreciale.

33/220 Major Zarate tuleb Lucreciat üle kuulama. Ülekuulamise juurde kutsutakse ka Milagros ning major ütleb talle, et tema röövijad olid seotud ta isa surmaga. Mariana ja Pipo lähevad Milagrosele De La Torrede majja külla. Margarita soovitab Milagrosel oma sõprade juurde tagasi kolida. Gerardo tuleb teadvusele ning ütleb, et kõiges on süüdi Lucrecia.

34/220 Lucrecia ütleb, et Gerardo sonib ja räägib tegelikult Milagrosest. Milagros näitab Marianale ja Pipole de la Torrede maja ja nied nähes läheb Lucrecia ebdast välja. Rossy püüab Luciat pidutsema õpetada ja kui vindine Lucia koju jõuab, aitab Milagros seda Lucrecia eest varjata. Fernanda ei pea vastu ja läheb Jose Antoniolt nende suhte kohta aru nõudma.

35/220 Fernanda leiab Renzo baarist Claudiaga suudlemas. Lucrecia tunnistab Jose Antoniole, et tal pole raha, sest ta ei saa pärandust kasutada. Major Zarate kahtlustab, et Jose Antoniol on midagi varjata. Gerardo tuleb haiglas teadvusele ning küsib Milagroselt, kuidas Lucrecia teda kohtleb. Lucrecia läheb Jaaguariga kohtuma.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:33 pm

36/220 Lucrecia on huvitatud Jaaguari vahi alt vabastamisest. Peter ähvardab Lucrecia tappa, kui naine talle raha ei anna. Benjamin teeb Jose Antoniole etteheiteid ebaõnnestunud aktsiaostu pärast. Melissa naaseb USAst ja võtab üledoosi unerohtu. Uimane neiu helistab Pablole. Jaaguar on Milagrosest huvitatud. Gerardo kahtlustab Jose Antoniot seoses avariiga. Pablo leiab teadvuseta Melissa ja helistab Jose Antoniole.


37/220 Pablo toibutab Melissat ja süüdistab juhtunus ennast. Martin püüab Milagrosele armastust avaldada. Lucreciale ei meeldi, et Gerardo mälu taastub. Lucia rasedustest osutub negatiivseks. Melissa pihib Jose Antoniole, et tahtis end tappa. Lucia on Milagrose peale Martini pärast armukade. Erika tunnistab Gerardole, et on Martini armunud. Jose Antonio kutsub Milagrose välja. Paloma väidab, et Jose Antonio on hoopis Fernandasse armunud.

38/220 Jose Antonio ja Milagrose katset suudelda segavad major Zarate ja Del Aguila. Zarate kahtlustab, et Jose Antonio jahib pärandust ning palub Gerardol talle avaldada, kes on testamendijärgne pärija. Politsei leiab Rita üles. Juan teeb Bodyst oma sekretäri. Jose Antonio ütleb Milagrosele, et on temasse armunud ja suudleb neidu.

39/220 Milagros on oma esimese suudluse pärast närvis. Peter naaseb Rita juurde. Pablo tunneb end Melissa enesetapukatse pärast süüdi. Politsei saabub Rita majja, kuid Peter jõuab põgeneda. Teodora leiab Lucia vannitoast rasedustesti. Celso üritab Milagrost suudelda ning seda näevad Lucrecia ja Jose Antonio.

40/220 Lucrecia tahab Milagrost majast välja visata. Peter tuleb Celsot otsima. Lucrecia vallandab Celso, ent nõustub Peterile maksma. Jose Antonio ei mõista, miks laseb Lucrecia mõrvaril minna. USAst saabub Raquel. Välja visatud Milagrosel pole kusagile minna ja Jose Antonio viib ta hotelli.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:33 pm

41/220 Jose Antonio soovib, et Milagros Lucrecia majast lahkuks, kuid siis saabub Martin teatega, mis Lucrecia meelt muudab. Melissa räägib oma emale, et armastab Pablot, kuid Raqueli ta tütre elu ei huvita. Politsei teeb Celso ja Peteri otsinguil edusamme. Jose Antonio ja Milagros jäävad suudeldes vahele.

42/220 Paloma soovitab Milagrosel Jose Antonio suhtes ettevaatlik olla. Gerardo nõuab, et Lucrecia kohtleks Milagrost aupaklikumalt. Erika räägib Gerardole, et Lucrecia üritas teda ära osta. Rosa jälitab oma meest ja näeb teda võõra naisega restoranis. Renzo satub väga piinlikku olukorda. Verine Celso saabub koju.

43/220 Pablo tunnistab Jose Antoniole, et tema õige kutsumus on siiski Jumal ja mitte Melissa. Bejamin kutsub verist Celsot nähes politsei. Lucrecia on hirmust kange. Celso hoiatab Milagrost Lucrecia eest. Raquel loeb lehest, et Rafaelil oli vallaslaps Milagros, ja nõuab Jose Antoniolt varjamise eest selgitusi.

44/220 Raquel otsustab, et ka Milagrosele tuleb kätte maksta. Neiu on Jose Antonio muutunud käitumisest segaduses. Pablo pole ikka veel oma tunnetes selgusele jõudnud. Melissa ei mõista, miks Raquel vihasta, kui ta isa-teema üles võtab. Jose Antonio ütleb Raquelile, et kättemaksuplaan seisneb Milagrose võrgutamises.

45/220 Gerardo palub Lucrecial Jose Antonio vallandada. Lucrecia üritab Gerardot enda poolele meelitada. Murtud südamega Melissale teeb ema ükskõiksus haiget. Lucia korraldab teeõhtu. Juan üritab Rosalt lepitust leida. Fernanda saab Renzolt kihlasõrmuse.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:34 pm

46/220 Milagros ja Jose Antonio lõbutsevad väljas. Martin saabub Lucia peole, kuid tunnistab talle, et armastab Milagrost. Fernandalt kõrvakiilu saanud Renzo teeb Claudiale abieluettepaneku. Jose Antonio toob liigselt napsitanud Milagrose enda koju.

47/220 Milagros tõrjub tagasi Jose Antonio lähenemiskatsed ning Jose Antonio veedab öö diivanil. Paloma avastab, et Milagros ei ööbinud kodus. Lucrecia otsib võimalusi laenu saamiseks. Jose Antonio räägib tädile, et veetis öö Milagrosega. Neiu tunnistab Luciale ja Fernandale, et armastab Jose Antoniot.

48/220 Fernanda teatab Milagrosele, et hoopiski nemad Jose Antonioga armastavad teineteist. Lucrecia nõuab Gerardolt Rafaeli jäetud kirja. Del Aguila leiab Jaaguari toimiku. Zarate läheb Marianat küsitlema. Fernanda nõuab, et Jose Antonio räägiks Milagrosele nende suhtest.

49/220 Jose Antonio eitab oma suhteid Fernandaga. Fernanda otsustab rääkida emaga. Benjamin saab tööd aiandusarhitektina. Jose Antonio teeb Milagrosele abieluettepaneku. Fernanda ütleb Lucreciale, et ta peab Jose Antonioga abielluma, kuna ootab temalt last.

50/220 Lucrecia nõuab, et Fernanda teeks aborti. Milagros võtab Jose Antonio abieluettepaneku vastu. Zarate läheb Mariana poole õhtusöögile. Kui Milagros räägib Fernandale, et nad Jose Antonioga on otsustanud abielluda, teatab Fernanda, et ootab selle mehe last.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:34 pm

51/220 Jose Antonio on õnnetu Milagrose lahkumise pärast. Pablo ordineeritakse preestriks ja Melissa jälgib seda kurvalt. Milagros kavatseb elada koos Carlota ja Marianaga. Lucrecia lubab Jose Antoniol enda juurde tööle jääda tingimusel, et ta hoiab Fernandast eemale. Gerardo ei anna Lucreciale Rafaela kirja

52/220 Fernanda läheb purjuspäi Jose Antonio juurde, kuid Jose Antonio saadab ta minema. Lucrecia läheb Milagrost otsima ja Carlota viskab ta välja. Fernanda nõustub Renzoga abielluma. Teodora läheb Del Aguilaga välja, et Jaaguari kohta midagi teada saada. Jose Antonio ütleb Lucreciale, et armastab Milagrost.

53/220 Fernanda ja Renzo teatavad kõigile oma abiellumisest ja püüavad teha teiste ees õnnelikku nägu. Body vihastab, kui Juan oma pulma-aastapäeva tõttu teda õhtust Osma ei vii. Lucrecia tahab iga hinna eest, et Milagros majja tagasi tuleks. Claudia kurvastab, kui kuuleb Renzo abielumisest, kuid läheb ikkagi Erikaga reisile.

54/220 Milagros eeldub endiselt Jose Antonioga rääkimast, kuigi lubab järele mõelda, kui kuuleb Fernanda ja Renzo abiellumisest. Teodora informeerib politseid kõigest, mis majas toimub. Martin avaldab Milagrosele armastust ja tüdruk on suures segaduses. Jose Antonio annab Raquelile koopiad Marcose kirjadest Lucreciale

55/220 Martin ja Jose Antonio lähevad Milagrose pärast tülli. Jaaguar ilmub De la Torrede majja. Milagros on valmis majja tagasi pöörduma. Fernanda otsib lohutust napsutamisest ja meestega flirtimisest. Raquel annab Chelale Marcose kirjade koopiad, mille abil selgeltnägija saaks Lucreciaga manipuleerida. Jose Antonio ja Milagros lepivad ära.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:35 pm

56/220 Milagros teatab Jose Antoniole, et abiellumiseks on vaja Fernanda nõusolekut. Jaaguar tahab Lucrecia juures tööle hakata. Fernanda veab baarist võhivõõra mehe oma koju ja shokeerib sellega vanemaid. Renzo üritab oma armukeselt raha laenata. Juanito õpetab Luciat suudlema. Macarena üritab Jose Antoniole armastust avaldada.

57/220 Body nõuab, et Juan Rosast lahutaks ja nõuab korterit. Paloma ei mõista, miks ta ema Jaaguari vihkab. Renzo müüb varastatud ehted maha. Fernanda lubab Milagrosel Jose Antonioga abielluda, kuid hoiatab teda, et õnnelikus ta ei saa. Gerardo käsib Jose Antoniol Milagros rahule jätta. Jose Antonio läheb Pablole pihtima.

58/220 Pablo ei kiida Jose Armando kättemaksuplaane heaks. Lucrecia valmistub Fernanda pulmadeks. Politseinikud Zarate ja Del Aguila saavad teada, et Jaaguar asub Lucrecia majja elama. Raquel asub Lucreciat Marcose kirjadega šantažeerima. Renzol pole raha korteri ostmiseks ning ta teeb Fernandale ettepaneku oma korteris elada. Gerardo lahkub haiglast.

59/220 Milagros on löödud, et teda Fernanda pulma ei lubatud. Paloma soovitab tal Jose Antonioga kohtuda. Claudia ilmub kiriku ette, et Renzole öelda, milline kaabakas ta on. Consuelo on ähmis, sest ta kunagine kallim on välja ilmunud. Raquel jälgib eemalt, kuidas Fernanda ja Renzo abielluvad ning helistab hiljem Lucreciale. Jose Antonio teeb Milagrosele ettepaneku veeta öö üheskoos.

60/220 Consuelo räägib Carlosele, et tema on Macarena isa. Fernanda ja Renzo üritavad kõigest väest õnnelikku noorpaari mängida. Gerardo teatab Lucreciale, et testamendi avamise päev on kätte jõudnud. Kõik püüavad tulutult Milagrosele selgeks teha, et Jose Antonio ei sobi talle. Jose Antonio aga üritab Gerardot veenda, et ta tõesti armastab Milagrost.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:35 pm

61/220 Testament loetakse ette. Rafaeli pärijaks osutub Milagros. Gerardo on kindel, et Jose Antonio oli testamendi sisust teadlik ning lubab igati takistada tema ja Milagrose abielu. Päranduseks saadud vara hirmutab Milagrost, kuid Gerardo lubab teda igati aidata. Macarena ja Carlos hakkavad lähedaseks saama.

62/220 Jose Antonio veenab Milagrost, et kuigi ta teadis testamendi sisu, on ta armastus tõeline. Milagros jääb ööseks Jose Antonio juurde. Milagros tahab, et Jose Antonio hakkaks haldama ta varandust. Juan ostab Bodyle korteri. Lucrecia nõuab, et Jaaguar hävitaks kirja, mille Rafael Milagrose surma puhuks jättis.

63/220 Pank nõuab Lucrecialt laenu tagasimaksmist. Milagros teatab Gerardole, et tema pärandust hakkab haldama Jose Antonio. Lucia kuuleb pealt Lucrecia ja Gerardo jutuajamist ja saab teada, et ühel Lucrecia tütardest on isaks Gerardo. Lucia lahkub majast. Üle aastate kohtuvad esimest korda Jose Antonio ja Jaaguar.

64/220 Jaaguar ütleb Jose Antoniole, et töötab majas Lucrecia autojuhina. Jaaguar üritab Palomat vägistada. Seda katset nurjanud Margarita ütleb Jaaguarile, et Paloma on tema tütar. Vägistamiskatsest kuulnud Milagros viskab Jaaguari majast välja. Carlos ja Consuelo räägivad Macarenale, et on tema vanemad. Lucia veedab aega Juanitoga.

65/220 Macarena üritab veenda Milagrost Jose Antonioga mitte abielluma. Kuutõbine Lucrecia peab Sebastiani Marcoseks. Raquel helistab Lucreciale ja vannub kättemaksu. Seejärel helistab ta Zaratele ja palub tal uurima hakata Echevarriade maasimõrva ja Jaaguari. Jaaguar varitseb Macarenat ning meelitab ta endaga taksosse.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:37 pm

66/220 Jaaguar röövib Macarena ning nõuab tema perekonnalt lunaraha. Kõik asuvad tegutsema, et neidu päästa. Lucrecia läheb selgeltnägija Chela juurde. Milagros ja Jose Antonio ostavad oma tulevase kodus sisustamiseks asju. Juanito avaldab Luciale armastust. Sebastian läheb restorani tööle.

67/220 Macarena perekond ei taha Jaaguari vastu süüdistust esitada. Chela mõistab, et Raqueli eesmärk on Lucreciat enesetapule õhutada. Jose Antonio viib Milagrose Mistrali kompaniisse. Jaaguar jagab väljapressitud raha Lucreciaga. Milagros tahab kutsuda Raqueli oma kihluspeole.

68/220 Milagros teeb Jose Antoniole ettepaneku pärast pulmi De la Torrede majja elama asuda, kuid mees pole nõus. Pank nõuab Lucrecialt laenatud raha tagasi ja viimane lubab testamendi vaidlustada. Milagros teeb Lucreciale ettepaneku kompaniis tööle hakata. Sebastian valmistab Milagrose kihluspeoks õhtusöögi.

69/220 De la Torrede majas toimub seltskondlik koosviibimine. Jose Antonio ei taha, et Lucrecia näeks Melissat. Margarita räägib Milagrosele, et Paloma on Jaaguari tütar. Jaaguar tungib Gerardo kabinetti ja kõrvaldab tähtsa kirja. Milagros saab Gerardolt ametliku paberi nimemuutmise kohta.

70/220 Paloma šokeerib oma ema Margaritat teatega, et tahab näitlejaks õppida. Macarena teatab Blancale ja Consuelole, et isa kutsus teda Austraaliasse kaasa. Lucrecia palkab maffia advokaadi Medina Rafaeli testamendi vaidlustamiseks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:38 pm

71/220 Pablo tahab, et Jose Antonio Milagrosele tõtt räägiks. Raquel leiab linnakese, kus noorte laulatus korraldada. Lucia lukustab end oma tuppa. Consuelo kaalub võimalust koos Carlosega Austraaliasse sõita. Lucrecia näeb uut võimalust Milagrose kõrvaldamiseks.

72/220 Keegi ei mõista Lucia haiguse põhjust. Teodora räägib Martinile, et Lucia on alkohoolik ja narkosõltlane. Politsei küsitleb Lucreciat Echevarriade ja Rafaeli surma asjus. Jose Antonio ja Milagros üritavad Raqueli kiuste õnnelikud olla. Jaaguar järgneb noortele laulatusele.

73/220 Jaaguari katse Milagrost tappa ei õnnestu. Jose Antonio ja Milagros abielluvad. Raquelil on raskusi oma viha vaos hoidmisega. Milagros ei mõista Jose Antonio käitumist tädi juuresolekul. Lucrecia küsib Renzolt raha ja noormees hakkab keerutama. Jaaguar ja Raquel põrkavad ühel kitsal tänaval kokku.

74/220 Raquel jälitab Jaaguari, et näha, kus mees elab, ja muretseda endale relv. Body igavleb Juaniga jahil, kuna meest huvitab kalapüük. Milagros ja Jose Antonio naudivad mesinädalaid. Lucia hüppab meeleheitest aknast välja. Renzo helistab rahahädas oma vanadele kundedele.

75/220 Raquel teeb Jaaguarile baaris välja. Lucrecia on Lucia enesetapukatsest šokeeritud. Ta saab teada, et Lucia võib õnnetuse tagajärjel lombakaks jääda. Rosa räägib sõpradele, et lahutab end truudusetust Juanist. Jose Antonio leiab Raqueli kotist revolvri.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   

Back to top Go down
 
Sarja "Milagros" osad
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Milagros-
Jump to: