Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sarja "Milagros" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:39 pm

76/220 Raquel tunnistab Jaaguarile, kes ta tegelikult on. Gerardo ütleb Juanitole, et ta on Fernanda, mitte Lucia isa, ning tunnistab seda ka Luciale. Carlos tunneb kergendust, et Consuelo ja Macarena ei tule Austraaliasse. Raquel räägib Jose Antoniole Jaaguariga juhtunust.

77/220 Jose Antonio teatab Milagrosele, et mesinädalad on läbi ning nad naasevad Limasse. Melissast ja Sebastianist on saanud sõbrad. Leitakse Jaaguari laip. Kodus mitte ööbinud Renzo annab Fernandale raha. Politsei informeerib Lucreciat Jaaguari surmast.

78/220 Zarate pärib Lucrecialt aru tema ja Jaaguari sugulussidemete kohta. Melissa räägib Jose Antoniole ja Raquelile oma sõprusest Sebastianiga. Juanito on kindel, et suudab kättemaksuks Body ära võrgutada. Medina lubab Raqueli De la Torrede hävitamisel igati aidata.

79/220 Fernanda räägib Milagrosele, et tahab firmasse tööle tulla. Body flirdib Renzoga. Rosa ja Lucrecia lähevad järjekordsele seansile Chela juurde. Melissa pärib emalt, miks ta nii väga De la Torresid vihkab. Laenuvõimalusi otsiv Lucrecia kuuleb Renzolt, et noormehel pole mingit raha, sest ta vanemad on juba ammu pankrotistunud.

80/220 Jose Antonio ja Milagros kuulevad Renzo tunnistust. Renzo vaesusest saab teada ka Fernanda. Renzo on meeleheitel, sest kardab, et ta lõbupoisikarjäär tuleb ilmsiks. Milagros valmistab Jose Antonile õhtusöögi, kuid mees ütleb, et peab minema hoopis Raqueli poole. Lucrecia pöördub nüüd raha saamiseks Milagrose poole.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:40 pm

81/220 Jose Antonio palkab uue sekretäri Sandra. Fernanda ja Lucrecia asuvad koos Mistrali kompaniis tööle. Lucrecia küsib Jose Antoniolt raha, kuid viimane keeldub. Milagros on Sandra peale armukade. Juan ütleb Gerardole, et ei taha Rosast lahutada.

82/220 Milagros palub, et Martin ei räägiks eelseisvast operatsioonist kellelegi. Melissa on Raqueli peale vihane, et too Sebastiani minema ajas. Rossy julgustab ema laskma Chelal Body peale needust panna. Lucrecia ja Jaaguar lavastavad Jaaguari matused. Mistrali aktsionärid kogunevad juhatuse koosolekule.

83/220 Mistrali aktsionäride koosolekul süüdistab Gerardo Jose Antoniot firma paljaks varastamises. Jose Antonio teeb aktsionäridele ettepaneku oma aktsiad talle müüa. Rossy läheb spordiklubisse, et hankida nõidumise jaoks Body asju. Carolina šantažeerib Renzot, nõudes temalt varastatud ehteid tagasi.

84/220 Rosa viib Chelale Body asjad ja palub naisele needus peale panna. Sebastian ütleb Jose Antoniole, et on Melissa ja tema suhetesse sekkumise pärast pahane. Medina räägib Lucreciale, et tal on kohtunikust sõber, kes aitab testamenti vaidlustada. Pipo õpetab Palomale näitekunsti.

85/220 Lucrecia palub Ortizilt uut laenu ja pakub tagatiseks perekonnajuveele. Jose Antonio nõuab Milagroselt aru, miks viimane pidevalt Martiniga suhtleb. Rene õpetab Sebastianile lõdvestumist. Lucrecia rebib hüsteeriahoos puruks Benjamini tööjoonised. Zarate teeb Marianale ettepaneku koos elama hakata.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:41 pm

86/220 Jose Antonio korraldab kliinikus armukadedusstseeni. Consuelo ja Macarena räägivad Carlosele tõtt. Milagros ja Jose Antonio on järjekordselt abielutõotust andmas. Lucrecia keeldub oma vennatütre pulma minemast. Medina teeb Lucreciale alandava ettepaneku.


87/220 Jose Antonio ja Milagros abielluvad. Nii Fernanda kui Melissa otsivad oma probleemidele lahendust viskiklaasist. Body loodab Renzo abiga televisiooni pääseda. Lucrecia on meeleheitel ja loodab Milagroselt abi paluda. Sebastiani õpetatakse lõõgastuma. Martinil on Milagrosele häid uudiseid.

88/220 Jose Antonio toetab Milagrose otsust pulmaöö haiglas veeta. Zarate ja Mariana otsustavad kokku kolida. Fernanda leiab Renzo taskust kuldkee ja teeb valed järeldused. Juan leiab Body korterist oma poja. Kuri Lucrecia tegutseb jälle.

89/220 Erikal õnnestub Lucrecia Milagrose juurest minema ajada. Body on teel teletaevasse. Juanito üritab oma isa Bodyga tülli ajada. Milagros toibub operatsioonist. Pablo muretseb Melissa pärast ja võtab Jose Antonioga kättemaksuteema üles. Lucia tegeleb taastusraviga.

90/220 Body ei ole tantsutüdruku karjääriga rahul. Lucrecia otsustab Mistrali tagasi saamise nimel enda uhkuse alla neelata ja läheb Medina juurde. Fernanda jätkab intriigide punumist. Mariana soovitab Milagrosel rasedustest teha.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:41 pm

91/220 Milagros ütleb Marianale, et saab emaks. Fernanda on mures Jose Antonio kahtlaste investeeringute pärast. Margarita teeb Palomale peapesu Pipoga väljas käimise eest. Lucrecia on endast väljas ja käitub kummaliselt ning see teeb Benjaminile suurt muret.

92/220 Milagros teatab Jose Antoniole suure uudise. Mariana ja Sergio otsustavad koos elama hakata. Rene ja Sebastian veedavad öö koos. Fernanda hirmutab Milagrost, et ees ootava üheksa kuu jooksul võib ta Jose Antoniost ilma jääda.

93/220 Lucia räägib Sebastianile, et käis Martiniga väljas. Benjamin on mures Lucrecia imeliku käitumise pärast. Rene kolib Sebastiani juurde elama. Milagros on pahane, et Jose Antonio pole Raquelile nende tulevasest lapsest rääkinud ja otsustab ise Raquelile uudist teatama minna.

94/220 Milagros läheb Raquelile uudist teatama, kuid Jose Antonio takistab teda. Sebastian vaatab Medina saadetud videot ja on šokeeritud. Pablo kutsub Melissa kirikusse tööle tagasi. Fernanda läheb endast välja avastades, et mõned tema ehted on kadunud ja süüdistab teenijaid varguses.

95/220 Raquel saab juhuslikult teada, et Milagros ootab last. Lucrecia võtab revolvri ja läheb Medina juurde. Major Zarate ja Del Aguila jälitavad teda. Benjamin on mures, sest Lucrecia ei tulnud ööseks koju. Margarita on solvunud, et Fernanda teda vargaks nimetas. Raquel on endast väljas ja nõuab, et Milagros peab aborti tegema.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Thu Mar 08, 2018 9:43 pm

96/220 Jose Antonio on jahmunud sellest, millise julmusega Raquel nõuab, et Milagros teeks aborti. Major Zarate otsib De la Torrede majas Fernanda ehteid. Jose Antonio esitab Milagrosele provotseerivaid küsimusi. Ettepaneku ühise äri ajamiseks teeb Lucreciale tema vana sõber Sarmiento.

97/220 Juan tunnistab pojale, et pole oma armukadeduse tõttu Bodyga õnnelik. Sarmiento ettepanek Lucreciale on illegaalne narkoäri ning vahelejäämise korral jääks süüdlaseks Jose Antonio. Carlota kolib Milagrose juurde. Jose Antonio jääb hilisõhtuks Sandraga tööle ning Milagros tormab Fernanda õhutusel restorani, kus Jose Antonio Sandraga õhtustab.

98/220 Milagros tunneb Jose Antonio ja Sandra kahtlustamise pärast piinlikkust. Programmi, milles esineb Body näidatakse televisioonis ja seda vaatavad lisaks Juanile ka Rosa ja lapsed. Lucrecia on uue äriplaani pärast õnnelik ja elevil. Jose Antonio viib Fernanda teise osakonda üle ning „lahkumislõunaks“ kutsub ta restorani, kus toimub parjasti Renzo ja tema kliendi kohtumine.

99/220 Jose Antonio ütleb Fernandale, et ta abikaasa on gigolo. Fernanda viskab Renzo majast välja. Fernandal õnnestub Jose Antoniolt välja petta allkirjad lattu pääsemiseks ning salakauba sokutamiseks Mistrali kaubasaadetiste hulka. Raquel käib peale, et Jose Antonio kiirustaks Milagrost aborti tegema. Macarena kohtub spordisaalis Juanitoga ning annab talle oma telefoninumbri.

100/220 Jose Antonio otsustab päästa oma lapse elu ning koos Milagrosega Limast ära sõita. Lucreca helistab major Zaratele ning annab teada narkootikumidest väljuval laeval. Kontrollimisel selgub, et korraldusele lasti väljasaatmiseks on alla kirjutanud Jose Antonio. Major Zarate saabub Jose Antoniot arreteerima hetkel, mil nad Milagrosega ärasõiduks asju pakivad.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   Fri Mar 23, 2018 7:23 pm

101/220 Jose Antonio veedab öö jaoskonnas. Lucrecia võidurõõmutseb ja tahab Medinalt saada Jose Antonio vabaduse vastu videokasette. Renzo kolib Martini poole. Milagros läheb Jose Antoniot külastama. Medina teatab Raquelile, et Jose Antonio on arreteeritud.  Sergio Zarate saab teada, et Fernanda loal pääses laevale keegi Rolando. Milagros palub Gerardolt abi.

102/220 Lucrecial on Jose Antoniole ettepanek - firma mehe vabaduse vastu. Renzo kohtub produtsendiga, magab naisega ja sebib Body'le töö. Zarate kahtlustab Lucreciat ja Fernandat. Body uurib Gerardolt, kui kaugel on Juani lahutus. Lucrecia seab Rolandole lõksu ja mees teeb enesetapu. Milagros süüdistab Fernandat Jose Antonio vangistuses.

103/220
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: Sarja "Milagros" osad   

Back to top Go down
 
Sarja "Milagros" osad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Milagros-
Jump to: