Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "Olvidarte Jamas" osad

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:38 pm

1/118. Esimeses osas ei taha Gregorio Montero tütred abielluda isa poolt valitud meestega ja otsustavad veeta igaüks öö oma kallimaga. Luisa avastab, et ootab Gonzalo last. Gregorio käsib tal koos vanaemaga rantshost lahkuda.

2/118. Luisa kohtub Tammetõrude rantsho peremehe Diegoga ja teatab talle, et soovib tema valdusi ära osta. Tammetõrude rantzhole ihub hammast ka Gregorio. Gregorio rõõmustab, et tema pojapoeg abiellub Gladyse soovitatud tütarlapse Isabellaga. Luisa palub Marial endale ja oma tütrele Monterode rantshos tööd leida.

3/118. Gonzalo ei suuda meenutada, kust ta Luisa Victoriat mäletab, kuid tunded naise vastu on tal alles. Gladyse ja Montero õdede tülid on paisunud üle igasuguste piiride. Carolina satub röövli küüsi. Miguel plaanib koos Gregorioga Tammetõrude rantsho ülevõtmist. Flora püüab välja uurida, kas Victoria võiks olla Diegole sobiv naine.

4/118. Alejandro leiab maanteelt minestanud Carolina, kes hakkab talle esimesest pilgust meeldima. Lukreesia otsustab abielluda Diego Monteroga, et vihastada oma isa. Samal ajal mõlgutab Diego mõtteid naitumisest Victoriaga. Crista järgib Renato korraldusi ja võrgutab Gregorio Montero. Gregorio käsib Gonzalol rantshost mõneks ajaks lahkuda.

5/118. Lucrecia püüab võrgutada Diegot. Gonzalo keeldub rantshost lahkumast, sest on armunud Luisa Victoriasse. Gladys kahtlustab, et Gonzalol on teine naine. Gregorio teatab, et tal on valmis plaan Diego rantsho ülevõtmiseks. Renato käsib Cristal Isabella tegemisi uurida. Diego teeb Victoriale abieluettepaneku.

6/118. Luisa Victoria ütleb Diegole, et ei usu tema armastusse. Gregorio õpetab Rubenile, kuidas sundida Diegot oma rantshot ära müüma. Isabella püüab välja uurida, mis Alejandroga lahti on. Carolina nõuab emalt vastust, miks nad peavad just Monterode rantshos töötama. Miguel on kindel, et ta tõeline isa on valmis teda omaks tunnistama.

7/118. Alejandro üritab Carolinat suudelda. Luisa Victoria saab teada, et Alejandro ei ole mitte Gonzalo, vaid Renato poeg. Lucrecia on veendunud, et temast saab Diego naine. Isabella läheb Amaliaga käsipidi kokku.

8/118. Gladys on üllatunud, et Luisa Victoria teab tema saladust. Renato nõuab, et pulmad peetaks võimalikult kiiresti. Luisa Victoria õhutab Carolinat Alejandro armastuse eest võitlema. Gregorio saadab Diego rantshosse tervisekontrolli. Diego lükkab Gregorio ostupakkumise tagasi

9/118. Tervisekontroll ei leia rantshost mingeid rikkumisi. Lucrecia on Diegosse tõeliselt armunud. Diego kinnitab taas Luisa Victoriale oma armastust. Alejandro kaalub võimalust pulmad Isabellaga edasi lükata. Luisa Victoria läheb külla oma vanaema kunagisele sõbrale.

10/118. Chema tunneb Luisa Victoria ära ja hoiatab teda kättemaksuga kaasnevate kannatuste eest. Gonzalo üritab Luisa Victoriaga romantilist õhtut veeta. Lucrecia proovib igati Diego armastust võita. Alejandro on veendunud oma tunnetes Carolina suhtes ja lubab sellest Isabellaga rääkida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:39 pm

11/118. Gladys ilmub majakesse, kus Luisa Victoria ja Gonzalo peavad kohtuma. Gonzalo ja Luisa Victoria lepivad kokku, et viimane peidab end ära ja kuulab pealt Gonzalo jutuajamist Gladysega. Diego räägib oma tädile, et Carolina armastab teda ja seepärast Luisa Victoria tõrjub teda.

12/118. Lucrecia satub peale Patriciole ja Isabellale, kui viimased suudlevad. Alejandro teatab emale, et ei kavatse Isabellaga abielluda. Diego on veendunud, et Luisa Victoria teda armastab. Macario ütleb Carolinale, et armastab teda ja soovib temaga abielluda.

13/118. Pariisist saabub Renato ja nõuab selgitust, miks pulmad ära jäid. Diego otsustab kindlustusraha saamiseks müüa maha oma ema ehted. Alejandro ütleb Luisa Victoriale, et armastab Carolinat, kuid tal pole enam sentigi raha.

14/118. Renato nõuab Luisa Victoria käest aru. Constanza anub Gerardot, et mees Alejandro kohale asuks, nagu ta isa soovib. Luisa Victoria ähvardab Renatot, et teab saladust selle kohta, et Alejandro ei ole Gonzalo poeg. Diego on õnnelik, sest saab teada, et Luisa Victoria armastab teda.

15/118. Carolina on kindel, et Alejandro teda petab. Alejandro tunnistab Isabellale, et armastab Carolinat. Lucrecia räägib Diegole, kui väga ta oma isa vihkab. Renato on Isabella peale tulivihane. Kes võiks olla härra Gregorio uus pärija, kui Alejandro sellest loobub?

16/118. Härra Gregorio on Alejandros pettunud. Isabella kinnitab Carolinale, et abiellub Alejandroga kõigele vaatamata. Diego tunnistab Lucreciale, et armastab kedagi teist. Miguel on valmis päranduse nimel tapma oma isa. Luisa Victoria tahab kohtuda Renatoga.

17/118. Härra Gregorio soovitab Macariol Carolina ära võrgutada. Carolina ei taha Alejandroga tegemist teha. Alejandro nõuab Carolina meelemuutuse kohta seletust Isabellalt. Lucrecia saabub Martini näituse avamisele koos Diegoga.

18/118. Luisa Victoria on Maria palvel valmis Diegot aitama ja ära ostma tema juveelid. Diego pakub Lucresiale pelgupaika isa raevu eest oma rantšos. Patricio suudleb näitusel Isabellat. Macario tõrjub eemale Amaliat ja unistab Carolinast.

19/118. Isabella üritab veenda Alejandrot, et Carolinal on keegi teine. Diego viskab alasti Lucrecia rantšost välja. Chema paneb Amaliale kaarte. Alejandro aitab Gerardol äriasjadest aru saada.

20/118. Diego püüab Luisa Victoriat veenda, et tema ja Lucrecia vahel pole midagi olnud. Lucrecia saab isalt järjekordselt peksa ja läheb Diego juurde tagasi. Luisa Victoria annab Mariale Tammetõrude rantšo jaoks raha.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:41 pm

21/118. Gonzalo üritab Victorialt kauaoodatud tasu kätte saada. Florencia püüab Carolinat Alejandroga ära lepitada. Gregorio paneb paika plaani Diego Ibarra hävitamiseks. Diego läheb politseisse Gregorio peale Lucrecia peksmise eest kaebust sisse andma. Gladis leiab Diego Victoria toast ja korraldab skandaali.

22/118. Diego palub veelkord Victoriat, et naine talle oma saladuse avaldaks, sest tahab teda kaitsta. Florencia ja Gonzalo lähevad Lucreciat Tammetõrude rantšost koju kutsuma. Macario ja Miguel kahtlustavad, et Patricio pole enam nende poolt. Vastutasuks enda kaitsmise eest pakub Lucrecia Diegole oma armastust.

23/118. Gonzalo haub lahutusplaane. Amalia kuuleb pealt tema kõrvadele mitte mõeldud jutuajamist. Carolina ja Alejandro kohtuvad silmast silma Isabella ja Cristaga. Härra Gregorio märkab Carolina sarnasust oma kadunud naisega. Gregorio arreteeritakse.

24/118. Härra Gregorio vabaneb kautsjoni vastu. Alejandro kuuleb vanaisalt, et tollel poleks ehk midagi tema suhte vastu Carolinaga. Diego saab teada, et Lucrecia on teda petnud. Carolina üritab Luisa Victorialt tema saladust teada saada.

25/118. Lucrecia jätkab Diegolt varjupaiga palumist. Victoria avaldab Carolinale oma kättemaksu põhjuse ja palub temalt abi. Gladys saab teada, et Gonzalo tahab temast lahutada.

26/118. Carolina ei taha kasutada Alejandrot kui kättemaksu tööriista. Gladys armatseb Renatoga ja põhjustab Cristale meelehärmi. Victoria kinnitab Gregoriole, et Carolina ei jahi Alejandro raha.

27/118. Purjus Gonzalo tungib Viktoria magamistuppa ja üritab naist võrgutada. Victoria palub Edelmirot ja Rociot, et nad Gonzalo ta enda tuppa viiksid. Seda näevad pealt Amalia ja Carolina, kes jõudsid tagasi Montero rantshost. Flora nõuab, et Lucrecia lahkuks nende majast ega jahiks Diegot.

28. Isabella üritab tulutult Alejandrot võrgutada. Gonzalo arvab, et magas Victoriaga. Victoria tõrjub Diegot eemale. Diego jääb Monterode rantshos vahele. Diego ja Lucretia suudlevad.

29. Lucrecia ütleb Diegole, et lahkub tema majast selleks, et meest kaitsta. Dulce leiab vanaisa sahtlist testamendi. Gladys teeb Luisa Victoriale ettepaneku aidata end Gonzaloga uuesti kokku viia. Gregorio pakub Carolinale raha, et nad koos emaga rantshost lahkuksid.

30. Luisa Victoria ja Gladys jõuavad kokkuleppele, kuidas Gonzalo lõksu püüda. Isabella ja Crista sepitsevad kurja plaani. Macario, Miguel ja Patricio otsustavad Gregoriole lõpu peale teha. Constanza näitab Martinale pildialbumit, kus on pilt õdedest koos lapsega ja Martinas tärkavad kahtlused.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:46 pm

31. Florencia ja Constanza püüavad veenda oma õde Lucreciat, et too ei reedaks nende saladust Florencia tütrest. Diego tülitseb Luisa Victoriaga. Patrcio ja härra Gregorio alustavad oma kurjade plaanide elluviimist. Isabella nõuab Macariolt abi Carolina ja Alejandro lahutamiseks.

32. Macario nõustub Isabellat tema plaanides aitama. Amalia ja Carolina otsustavad Diegolt küsida, kas nad suudavad teda veenda Luisa Victoria juurde tagasi minema. Carolina selgitab Diegole, et ta ema ei jahi raha, vaid kättemaksu. Pärast intsidenti kohvikus, kaitseb Gerardo oma õde isa eest.

33. Gladys ja Victoria sepitsevad üheskoos plaane. Claudio on hullupööra Biancasse armunud. Patricio, Macario ja Miguel nuputavad, kuidas saada Diego sõrmejäljed relvale, millega nad plaanivad tappa Gregoriot. Florencia saab teada, et Diego armastatu on Victoria.

34.Lucrecia on marus kuuldes, et Diego salapärane armastatu on Monterode teenija ning ta kolib rantshosse tagasi. Diego on pahane, et Victoria kasutab oma kättemaksuplaanide elluviimises ka Carolinat. Carolina korraldab Diego ja Victoria kokkusaamise.

35.Carolina pärib Chemalt oma ema mineviku kohta. Florencia kardab, et Lucrecia räägib Martinile tema minevikust. Diego on kindel, et Victorial on suhe Gonzaloga. Renatole ei meeldi, et Gladys Victoriaga hästi läbi saab. Diego maksab oma ema ehete eest saadud rahaga rantsho kindlustuse ära.

36.Lucrecia shantazheerib Victoriat. Patricio kuuleb pealt, kuidas härra Gregorio laseb juristil testamenti muuta. Renato püüab Carolinat ära osta. Diego otsustab vanapoisiks jääda, kuna Victoria eelistab oma kättemaksu temale. Lucrecia on kindel, et Florencia on ta reetnud ja räägib kättemaksuks Martinile nende tütrest.

37. Lucrecia paljastab Martinile Florencia saladuse. Gregorio ei luba Gonzalol Gladysest lahutada. Gonzalo saab teada, e Diego armastab Victoriat. Luisa Victoria räägib Diegole oma minevikust.

38/118. Martin nõuab Florencialt lahutust. Patricio, Macario ja Miguel tahavad Gregoriot tappa ja Diegot süüdlaseks lavastada. Bianca helistab Claudiole. Carolina avameelitseb Gregorioga.

39/118. Härra Gregorio ja Carolina räägivad minevikusündmustest. Florencia minevikust löödud Martin läheb Diego rantshosse. Victoria saab Gonzalolt teada, et Carolina ema on Florencia. Chema hoiatab Amaliat eelseisva tragöödia eest.

40/118. Macario, Miguel ja Patricio ootavad parajat aega oma roimaplaani elluviimiseks. Maria kuuleb Florencialt, et tolle vastsündinud tütar sattus Luisa juurde. Maria tahab, et Victoria räägiks Carolinale tõtt. Renato saab teada Victoriale kuuluvast rantshost.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:47 pm

41/118. Chema ennustus tekitab palju paksu verd. Florencia ja Martin asuvad koos tütart otsima. Florencia vannub Lucreciale, et annab endast kõik, et õde Diegost eemal hoida. Gregorio ja Gladys arutavad Alejandro tulevase abielu võimalikkust.

42/118. Claudio ja Bianca saavad kokku, kuid satuvad lõpuks politseisse. Martin kuuleb kogemata vandenõulaste salaplaani ja kerkib suur tüli. Macario sunnib Amaliat vägisi endaga olema. Carolina räägib oma emale Macario plaanidest. Crista saavutab härra Gregorioga oma soovitud eesmärgi.

43/118. UUEL AJAL! (16.25) Gregoriot tabab infarkt. Patricio teeskleb politsei ja Florencia ees. Florencia ei usu Martini enesetappu. Amalia kahtlustab Macariot. Florencia tõotab, et saadab Luisa Dminguezi tütre varastamise eest vangi.

44/118. Härra Gregorio sepitseb uusi riukaid. Gerardo teeb põhimõttelise otsuse. Diego pakub Florenciale abi. Miguel, Macario ja Patricio näevad Amalias ohtu. Victorio kardab Diegole tõtt tunnistada.

45/118. Florencia teeb Lucreciale etteheiteid. Patricio vannub Macariole kättemaksu. Renato saab teada Victoria saladuse. Diego ja Victoria tulevikuplaanid ei kattu.

46/118. Martina informeerib Renatot Victoria ehk Luisa Dominguezi kohta. Gregorio ja Gonzalo räägivad Diego venna surmast ja Amalia emast. Carolina näeb Lucreciat ja Diegot suudlemas.

47/118. Lucrecia anub Diegolt armastust. Chema ennustab Macariole suurt õnnetust, kui viimane jätkab Monterode varanduse jahtimist. Härra Gregorio käsib Isabellal rantshost lahkuda. Alejandro räägib vanaisale Martini surmast. Renato ütleb Victoriale, et teab kõike tema mineviku kohta.

48/118. Lucrecia kuuleb Renatot Victoriale ütlemas, et teab, kes naine tegelikult on. Bianca saab teada, et Claudio on mõrvakatse eest vangis olnud. Carolina lohutab Florenciat, kes on Martini surma järel masenduses. Victoria ja Diego vannuvad teineteisele armastust.

49/118. Victoria võtab Diego abieluettepaneku vastu. Gonzalo kardab tõe ilmsiks tulekut selle kohta, et tema tappis Amalia ema. Miguel tahab minna haiglasse Gregorio eluküünalt kustutama. Gladys räägib Renatole Luisa minevikust ja nüüd teab Renato, miks Victoria kättemaksu ihkab.

50/118.Diego tunnistab Victoriale, et on kolm aastat süütuna vanglas veetnud. Gerardo ja Constanza soovitavad Biancal mitte enam Claudioga tegemist teha. Ruben püüab Monterode kompanii juhtimist üle võtta. Gonzalo ootab isa surma, et end Gladysest lahutada. Isabella asub otsustavalt võrgutama Alejandrot.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:51 pm

51/118. Renato võtab vastu Victoria rahapakkumise. Isabella üritab taas Alejandrot võrgutada. Isa surma tõttu on Patricio härra Gregorio pärijateringist välja langenud. Isa Cipriano soovitab Victorial Diegole tõtt rääkida. Lucrecia teatab Diegole, et Carolina on Florencia tütar.

52/118. Ema ja tütar rõõmustavad koos Victoria eelseisvate pulmade üle. Härra Gregorio annab oma perekonna liikmetele soovitusi, mida nad peaksid tegema, et tema pärijateks saada. Gonzalo kutsub Victoria järjekordsele kohtumisele. Lucrecia shantazheerib Diegot.

53/118. Selleks, et kaitsta Victoriat, lubab Diego Lucreciaga abielluda. Gonzalo on veendunud, et Victoria armastab ainult teda. Gregorio lubab anda Miguelile oma perekonnanime, kui too loobub pärandusele pretendeerimisest. Isabella saab Carolinalt kõrvakiilu.

54/118. Diego suudleb Lucreciat Victoria silme all. Renato ja Victoria lepivad kokku, et hakkavad edaspidi oma plaane üheskoos ellu viima. Gonzalo avastab, et on armatsenud Victoria asemel Gladysega. Patricio alustab Florencia võrgutamist.

55/118. Victoria ei suuda mõista, miks Diego Lucreciaga abielluda kavatseb. Alejandro palub vanaisal taas Isabella ja Crista rantshost minema ajada. Bianca tahab teada, mille eest Claudio vangis on istunud.

56/118. Gonzalo peksab jõhkralt Victoriat. Gladys nõuab, et Victoria rantshost lahkuks. Carolina läheb Macariot abi eest tänama, ent langeb Isabella ja Macario seatud lõksu. Gregorio räägib Rubenile, et Gerardost võib saada tema pärija.

57/118. Gonzalo õigustab vägivalda Victoria vastu. Victoria kindlustab oma turvalisust. Alejandro ajab Victoriat ja Carolinat rantshost minema. Diego suudleb Victoriat.

58/118. Carolina nõuab, et Macario räägiks Alejandrole tõtt. Lucrecia valetab Florenciale Luisa ja Mariana kohta. Gonzalo kaupleb Gladysega lahutuse üle. Amalia on raevus, et Macario pettis teda Carolinaga.

59/118. Amalia on veendunud, et Carolina ja Macario on armukesed. Alejandro langeb taas Isabella seatud lõksu. Lucrecia paljastab Victoria ja Carolina saladuse Gonzalole. Härra Gregoriot külastab haiglas Gladys.

60/118. Florencia üritab jätkuvalt leida oma tütart ja Luisat. Patricio ja Macario on oma plaanide nurjumise pärast Macario peale vihased. Amalia peab Carolinat oma rivaaliks. Alejandro tuleb koos Isabellaga talli.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 10:58 pm

61/118. Carolina on õnnetu, sest nii Alejandro kui Amalia põlgavad teda. Lucrecia tahab viivitamatult abielluda. Gonzalo shantazheerib Victoriat. Rocio ja Carolina kahtlustavad Macario ja Isabella kokkumängu. Renato kuuleb haiglas põrutavat uudist.

62/118. Amalia üritab välja selgitada, miks Diego armastatud Victoria asemel Lucreciaga abiellub. Lucrecia ja Diego pulmade ettevalmistus on täies hoos. Renato soovitab Victorial välja uurida, kes võis tema saladusest Gonzalole rääkida.

63/118. Gonzalo kutsub Victoria endaga koos Diego ja Lucrecia pulma. Lucreciale teeb muret, et Florencia kavatseb iga hinna eest oma tütre üles otsida. Isabella teatab Patriciole, et ootab temalt last. Carolina nõuab Macariolt aru lõksu kohta, mille nad tüdrukule üles seadsid.

64/118. Victoria ilmub Gonzalo käevangus Diego ja Lucrecia pulma. Gregorio jõuab haiglast koju ja kiirustab pulmi peatama. Macario püüab Amalia usaldust tagasi võita. Renato tahab hankida volitust Victoria vara käsutamiseks. Alejandro tahab rantshost lahkuda.

65/118. Victoria ütleb Diegole südamelt ära kõik, mida ta mehest arvab. Lucrecia püüab Diegole läheneda. Carolina otsustab Diego rantshosse elama minna. Victoria ütleb Rociole, et ta kättemaks on alanud ja ta lahkub alles siis, kui see on lõpule viidud.

66/118. Lucreciat vihastab see, et Carolina Diego rantshos on. Macario nõuab, et Miguel ei võtaks endale Montero nime. Diego käsib Germanil ja Claudiol Tammetõrude rantshot hoolega valvata, sest kardab Gregorio rünnakut.

67/118. Victoria võtab härra Gregorio ees maski maha. Gregorio peab Carolinat Gonzalo tütreks ja saab infarkti. Diego keeldub pulmaööst Lucreciaga. Renato sihib Victoria varandust. Diego tagastab Victoriale ehete eest saadud raha.

68/118. Diego käitumine ajab Luisa Victoria segadusse. Lucrecia lubab Diegole, et säästab teda Gonzalost, kui nad abielluvad. Chema hoiatab Victoriat Gregorio eest. Victoria räägib Gregorile tõtt Carolina ja Alejandro kohta.

69/118. Pärast vapustavaid paljastusi jõuavad Victoria ja härra Gregorio omavahelisele kokkuleppele. Lucrecia ja Diego elu on põrgu. Gladys saab teada, et tema saladust teab ka Diego. Lucrecia valetab, et Victoria ründas teda sooviga katkestada tema rasedus. Victoria pakub Renatole raha selleks, et too Monterode perekonna rahule jätaks.

70/118. Diego ei usu Lucrecia valesid. Toimub missa härra Gregorio tervise eest palvetamiseks. Gregorio nõuab, et Macario teataks avalikult, et tal pole mitte kunagi Carolinaga midagi olnud. Amalia hakkab kahtlema oma tunnetes Macario vastu. Diego hoiatab Victoriat varitseva ohu eest.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 11:03 pm

71/118. Diego ja Victoria suudlevad ning Victoria palub Diegol end Lucreciast lahutada. Isa Cipriano aitab Biancal ja Claudiol kohtuda. Florencia tunnistab oma isale, et tal oli nooruses tütar, kelle Luisa ära röövis. Gregorio mõistab, et see laps ongi Carolina. Victoria tunnistab tütrele, et härra Gregorio teab, et ta on Luisa.

72/118. Taas kord jõuavad Victoria ja härra Grergorio kokkuleppele saladusi hoida. Gladys üritab endiselt Gonzalot võrgutada, Isabella püüdleb tulutult Alejandrot oma võrku püüda. Kuuldes, et härra Gregorio teab tema saladust, tapab Gladys ta ära. Monterode rantšos rõõmustatakse Gregorio surma üle.

73/118. Carolina veenab ema kättemaksust loobuma. Carolina avastab, et ema valetas talle varandusest ilmajäämise kohta. Amalia kahtleb oma tunnetes Macario vastu.

74/118. Diego paljastab tädile Lucrecia vale. Lucrecia shantazheerib taas Diegot. Isabella teatab Alejandrole, et on rase. Renato võtab ühendust dokumendivõltsijaga. Victoria on sunnitud Gonzalot suudlema.

75/118. Alejandro teatab Carolinale, et nad ei saa koos olla, sest Isabella on rase. Crista kahtlustab, et laps pole Alejandro oma. Renato lepib Samueliga kokku allkirja võltsimises, millest saaks talle vahend Victoria varanduse ära võtmiseks. Florencia kohtub advokaadiga lootuses, et ta isa rääkis midagi oma tütre kohta.

76/118. Flora püüab Florencia tütre saladust teada saada. Lucrecia ja Gonzalo käsivad Macariol varastada ära uus testament. Alejandro otsustab Macario käest uurida välja tõe Carolina kohta. Gladys püüab advokaati ära võrgutada. Carolina otsustab rantshost lahkuda ja palub Diego käest tööd.

77/118. Diego toetab igati Carolinat, mis sugugi ei meeldi Lucreciale. Victoria loodab, et Gonzalo aitab tal Diegot unustada. Macario, Patricio ja Miguel loodavad üksteist päranduse jagamisel üle kavaldada. Renato ähvardab Gladyst Alejandro isa saladuse paljastamisega. Amalia ja Carolina lepivad ära.

78/118. Diego palub Lucrecialt lahutust. Lahutust tahaks saada ka Constanza. Edelmiro saab juhuslikult teada veel ühe jahmatava saladuse ja räägib sellest ka Diegole. Sellest, et Gonzalo on mõrtsukas, kuuleb ka Gladys. Carolina ei suuda Alejandrot enam uskuda. Ocampo vaatab härra Gregorio salvestatud testamenti.

79/118. Diego palub uurijal avada uuesti oma venna surmaga seotud toimiku. Renato ilmub Californiasse võltsitud volitusega. Chema ennustab Victoriale, et viimane kaotab oma vara, kuid leiab tõelise armastuse. Isabella palub Carolinalt abi, et veenda Alejandrot endaga abielluma.

80/118. Victoria teatab kõigile, et sõidab tagasi Californiasse. Isabella on meeleheitel, sest Alejandro käsib tal rantshost lahkuda. Videokassett Gregorio testamendiga on kadunud. Florencia nõuab Diego ja Lucrecia käest tõtt oma tütre kohta. Carolina ja Alejandro teatavad oma abiellumisest.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 11:08 pm

81/118. Diego tunnistab Victoriale, et Lucrecia shantazheeris teda. Monterod kuulevad testamendi vargusest. Alejandro teatab oma abiellumisest Carolinaga. Gonzalo pressib Victorialt ähvarduste abil armuööd välja.

82/118. Õnnelikud Carolina ja Alejandro peavad pulmaplaane. Victoria plaanib ära sõita Californiasse. Gonzalo ja Gladys kuulevad Victorialt, et ta on Luisa Dominguez. German avaldab Amaliale armastust.

83/118. Jaht Monterode varandusele käib endise hooga. Perekonna vastuhakust vihaseks aetud Ruben lubab Bianca kloostrisse saata. Diego ja Victoria veedavad koos romantilise õhtu ning Victoria palub Diegol Carolinale öelda, et tema ema on hoopiski Florencia.

84/118. Gonzalo tunnistab Alejandrole, et Victoria on tegelikult Luisa, kelle ta kunagi vägistas. Macario on tulivihane, sest Amalia armastab Germani. Diego räägib kõigile tõtt Carolina päritolu kohta. Californiasse saabunud Victoria saab teada, et Renato on ta rantsho üle võtnud.

85/118. Victoria pöördub tagasi Diego rantshosse. Carolina ja Alejandro on ahastuses teadmisest, et nad on õde-venda. Lucrecia tunnistab Gonzalole, et Carolina ei ole tema tütar. Chema teatab, et tema käes on Gregorio viimane testament. Lucrecia ähvardab Victoriat relvaga.

86/118. Florencia ja Constanza naasevad testamendi lugemise ajaks Californiast. Carolina kuuleb Victorialt, et ta on adopteeritud. Gonzalo üritab Alejandrole tõestada, et Carolina ei ole ta õde. Masendunud Victoria läheb Florencia jutule.

87/118. Florencia otsustab, et ta ei teata lapseröövist politseisse. Amalaia saab teada, et Ruben kavatseb Bianca kloostrisse saata. Diego püüab saada Lucrecialt nõusolekut lahutuseks. Gonzalo ütleb Macariole, et ta maksab talle lubatud summa.

88/118. Luisa Victoria läheb politseisse ja süüdistab Renatot oma varanduse röövimises. Ruben püüab saada Gerardot nõusse, et too loobuks testamendist tema kasuks. Renato plaanib pakkuda Victoriale osa sellest, mida ta temalt varastas, vastutasuks nõuab, et naine ta armukeseks hakkaks.

89/118.Christa pakub Victoriale Renato armastuse eest vastutasuks osa Renato varastatud rahast. Diego räägib Carolinale, miks tüdruk peale sündimist Victoria kätte anti. Florencia nõuab Lucrecialt aru, miks viimane ei öelnud, et Carolina on tema tütar. Kõik kogunevad Gregorio testamenti kuulama.

90/118.Jätkub Gregorio videokassetile salvestatud testamendi kuulamine ja suur segadus kestab. Diego nõuab Renatolt, et viimane tagastaks Victoriale tema varad. Florencia ütleb Victoriale, et ei esita talle süüdistust, kuna andis sellise lubaduse. Amalia lubab rääkida Victoriale oma saladuse.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 11:14 pm

91/118. Vaadatakse Gregorio testamendi järgmist videot ja segadus kasvab. Gregorio ütleb videol, et Alejandro pole Gonzalo poeg. Ta nõuab, et Gladys rantshost minema löödaks ja et Gonzalo temast lahutaks. Gregorio nimetab oma pärijaks Carolina ja jätab Alejandrole volituse oma varasid käsutada. Gladyse, Gonzalo ja Alejandro vahel tõuseb suur tüli.

92/118. Gonzalot haaravad enesetapumõtted. Renato kiirustab välja uurima, kes siis ikkagi on Gregorio pärija. Gladys palub Alejandrolt andestust. Lucrecia leiab Victoria ja Diego suudlemas. Diegot haarab pime raev. Alejandro ja Carolina võitlevad segaste tunnetega kõige selle pärast, mida nad oma elu kohta teada on saanud.

93/118. Victoria lamab haiglas. Lucrecial ei õnnestu Diegot tappa. Florencia nõuab Victorialt vaikimist. Gonzalo ajab Gladyse minema. Isabella ütleb Victoriale ja Carolinale, et tema lapse tegelik isa on Patricio.

94/118. Isabella otsib Renato eest kaitset. Carolina palub Victorialt andestust. Gonzalo vihkab Alejandrot. Patricio ja Miguel otsustavad Carolina röövida. Lucrecia viiakse hullumajja. Ruben tabab Bianca ja Claudio suudlemas.

95/118. Diegot vaevab aimdus, et midagi halba on juhtumas. Isabella läheb koos Carolinaga Alejandro juurde ja räägib talle ära kogu tõe. Alejandro kuuleb ka seda, et Gladys oli kõigest teadlik. Gonzalo ähvardab Victoriat noaga.

96/118. Ruben üritab Diegole tehingut Monterode vastu pakkuda. Victoria palub abi ja kaitset Valentinilt. Alejandro annab Gladysele raha ja nõuab tema lahkumist. Gonzalo ja Lucrecia sepitsevad salaplaane. Patricio kuuleb Carolinalt, et kõik teavad, et tema on Isabella lapse isa.

97/118. Victoria lahkub haiglast. Florencia kuuleb pealt Migueli ja Patricio plaani tappa Carolina. Rüseluses Patricioga Florencia kukub ja lööb pea ära. Kurikaelad süüdistavad Florencia surmas Diegot ning viimane arreteeritakse. Gonzalo üritab Carolinalt tema varandust välja pressida.

98/118. Miguel toetab Patriciot ja politsei arreteerib Diego. Valentin läheb Gonzaloga rääkima, samal ajal ütleb Gonzalo, et annab kogu päranduse Carolinale ja ta peab selle järglaste vahel jagama. Gonzalo käsib Macariol Amalia tappa. Martina räägib Renatole, et Alejandro teab, kus Isabella end peidab.

99/118. Luisa Victoriat ja Diegot kahtlustatakse tapmiskatses. Valentin veenab Carolinat endale appi. Gladys shantazheerib Gonzalot. Amalia, German ja Claudio üritavad Diegot vabastada.

100/118. Constanza süüdistab Luisa Victoriat. Gonzalo käib Victoriat ja Diegot muserdamas. Gladys rõõmustab rantshosse naasmise üle. Carolina vihastub Alejandro peale. Victoria saab vabaks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 11:16 pm

101/118. Victoria vabaneb vanglast, ent Diego jääb endiselt trellide taha. Miguel ja Patricio plaanivad Carolina röövimist. Gonzalo keelab Alejandrol end isaks kutsuda. Valentin kohtub Diegoga. Gonzalo üritab Victoriat vägistada.

102/118. Alejandro süüdistab Victoriat mõrvakatses. Gonzalo otsib kedagi, kes tapaks Diego. Miguel leiab härra Gregorio tshekiraamatu. Gladys üritab veenda Alejandrot, et Renato võiks Monterode äri ajada. Diego saab endale uue kongikaaslase.

103/118. Carolina arvab, et Victoria kättemaksujanu on viinud viimase mõttele tappa Monterod. Alejandro tahab Carolinaga ruttu abielluda ja ära sõita. Gonzalo käsul varjab Macario vanglas meest, kel tuleb tappa Diego. German aitab Victorial Gonzalolt välja uurida, kes tahtis tappa Flornciat.

104/118. Kuna Gonzalo on süütu, kahtlustavad German ja Victoria, et Florencia tapmise taga võis olla hoopis Lucrecia. Carolina räägib Alejandrole, mida politseis kuulis. Renato klaarib Isabellaga arved ja lahkub rantshost koos Christaga. Lucrecia taipab, et Diego seadusliku naisena võib vaid tema meest vanglas külastada.

105/118. Luisa Victoria külastab vanglas viibivat Diegot. Costanza otsib hingeabi isa Ciprianolt. Florencia toibub, kuid ei saa rääkida. Carolina peab Diegot mõrvariks. Luisa Victoriat haarab meeleheide.

106/118. Amalia teatab Luisa Victoriale, et Florencia on elus. Diego võitleb Timukaga. Patricio vabandab Alejandro ees. Valentin teatab Renatole Isabella surmast. Gonzalo teeskleb Alejandro ees ja tellib Macariolt Victoria ja Diego tapmise.

107/118. Victoria saab teada, et Florencia on ikka veel elus. Ernesto teatab, et Isabella on New Yorgis mõrvatud. Diego on vanglas lootust kaotamas. Gonzalo saab teada Patricio ja Macario tapatöödest. Macario tahab Amaliat endale tagasi saada.

108/118. Gonzalo ähvardab Diego tappa, kui Victoria temaga ei abiellu. Diego pekstakse vanglas läbi. Valentin kahtlustab Isabella mõrvas Renatot. Nii Gladys kui Crista on paanikas. Carolina vallandab Martina.

109/118. Gonzalo shantazheerib Victoriat. Amalia kavatseb Gonzalo politseile üles anda. Renato saab teada, et Gladys on süüdi härra Gregorio surmas. Constanza kiirustab lahutusega.

110/118. Renato teeb Gladysest oma alibi. Gonzalo silmakirjatseb Alejandro ees. Victoria on sunnitud Gonzalo mänguga kaasa minema. Chema hoiatab Carolinat. Patricio ja Miguel otsustavad Amaliat pinnida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   Thu Mar 08, 2018 11:19 pm

111/118. Alejandro ja Victoria lähevad tülli. Gonzalo ähvardab Victoriat. Diego plaanitseb vanglast põgenemist. Miguel nõuab, et Amalia räägiks talle ära saladuse Gonzalo kohta. Lucrecia teeskleb paranemist, et pääseda välja.

112/118. Valentin helistab Carolinale ja teatab, et Florencia tuli teadvusele. Gonzalo nõuab Miguelilt tõtt Florencia tapmise asjus. Macario annab käsu Diego tappa. Florencia palub Carolinal politseisse teatada, et mõrvar on Patricio. Maria teeb kõik, et takistada Victoriat Gonzaloga kahekesi jäämast.

113/118. Victoria on Gonzalo peale pahane. Florencia suudab rääkida ja ütleb politseile, et Diego on süütu ja teda püüdis tappa hoopis Patricio. Carolina saab teada Gonzalo shantazheerimisplaanidest. Diego pekstakse julmalt läbi ja ta viiakse haiglasse. Ocampo läheb Diego rantshosse juhtunust teatama.

114/118. Victoria külastab haiglas Diegot. Politsei otsib Patriciot ja Migueli. Viimane on aga meeleheitel ja plaanib Carolina röövimist. Gonzalo teeb Carolinale huvitava ettepaneku.

115/118. Carolina on nõus päranduse Gonzalole üle kandma. Gonzalo keeldub Macariole maksmast. Diego tahab Victoriaga abielluda. Patricio õhtab Lucreciat Victoriat tapma. Politsei arreteerib Renato ja Crista. Toimuvad Alejandro ja Carolina pulmad.

116/118. Patricio ja Miguel röövivad kogemata Victoria. Alejandro ei luba Gladyst pulma. Gladys külastab vanglas viibivat Renatot. Lucrecia ronib Diegole voodisse. Gonzalo näitab Alejandrole oma tõelist palet. Diego saab Lucrecia abil röövijate jälile.

117/118. Patricio laseb Victoria raha järele, tema asemel naaseb Victoria riietes German. Macario röövib Amalia. Rüseluses politseiga saab Patricio surma. Gonzalo kuuleb Renatolt, et Gladys tappis härra Gregorio. Lucrecia põgeneb politseist. Gonzalo nõuab omanikuna kõikide lahkumist rantshost.

118/118. Gonzalo palub Lucrecial Victoria tappa. Märatseva Lucrecia tabavad Victoria ja Diego. Politsei arreteerib nii Gonzalo kui Gladyse. Renato laseb Timukal ja Õuenarril Gonzalole kätte maksta. Toimuvad Alejandro ja Carolina ning Victoria ja Diego uhked topeltpulmad.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "Olvidarte Jamas" osad   

Back to top Go down
 
"Olvidarte Jamas" osad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: ARHIIV :: Olvidarte jamas-
Jump to: