Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sarja "Elif" osad

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:06 am

1. hooaeg
1. Alustab uus sündmusterohke Türgi argipäevasari, kus peaosaliseks vaid kuueaastane väike tüdruk Elif. Elifi ema Melek saab teada, et tal on kopsupõletik ja peab haiglasse minema. Elifi julm võõrasisa Veysel lubab Elifi maha müüa, et oma hasartmänguvõlad kinni maksta, kuid Melek kuuleb seda pealt ja palub Aishel Elif ära viia.

2. Aishe viib Elifi Kenani juurde, kes on tüdruku pärisisa. Kenani naine, Arzu plaanib nende tütrele suurt sünnipäevapidu, kuid mees arvab koos oma emaga, et naine hellitab lapse liialt ära. Arzu ülbitseb koduste töölistega.

3. Kenan lubab Elifil nende koju jääda, kuid Tugce on armukade ja käitub tüdrukuga halvasti. Arzu ei salli Elifit. Zeynep on Meleki juures ning ei saa aru, miks ta isa kummaliselt käitub.

4. Arzu kuuleb, et Kenan võib Elifi isa olla. Gonca takistab Ipekit ravimeid võtmast, et Arzule meelejärele olla ning naise tervis läheb hullemaks. Melek ei paista paranevat ja haiglaarve aina suureneb.

5. Meleki süda jääb seisma. Kenani vend, Selim maksab salaja Meleki haiglaarved kinni. Aliye mäletab Kenani esimest naist, kelle ta soovis ära tappa. Tugce leiab oma isa ja Meleki pildi, mis meenutab Kenanile ta salajast abielu Melekiga ning kuidas naine ta maha jättis.

6. Arzu saab teada, et Elif on Meleki tütar. Melek saab terveks ja ütleb Aishele, et Kenan on Elifi isa. Selim on Zeynepist sissevõetud, kuid naisele ta ei meeldi.

7. Veysel ja Murat suudavad vaid poole mehe võlast kinni maksta. Melek saab haiglast välja ja ütleb Zeynepile, miks Veysel ja Murat Elifit taga otsivad. Pelin on Selimi pärast armukade.

8. Arzu on vihane, et ta pole Meleki leidnud ning otsustab selleks Elifit kasutada. Aliye üritab veenda Ipeki Mertiga abielluma. Kenan meeldib töölistele, kuid nad kardavad Aliyet.

9. Arzu üritab Elifilt välja meelitada, kus Melek elab, kuid tüdruk jookseb minema ja satub kokku Veyseliga, kuid Zeynep päästab ta. Melek saab Veyseli käest peksa. Pelin üritab Selimit ja Zeynepit lahus hoida.

10. Tugce on Elifi peale veelgi rohkem armukade ning teeb talle haiget. Selim räägib Ipekile oma tunnetest Zeynepi vastu. Veysel ei luba Muratil kellegi teise tüdruksõbraga kohtuda. Veysel seab Melekile lõksu.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:10 am

11. Veysel ähvardab Melekki tappa, kui Ayse talle Elifi eest raha ei too. Hoolimata kehvast tervisest otsib Melek endale lisatöö. Aliye pole rahul, et Kenan otsuseid omapäi teeb ja tahab näidata oma tegelikku võimu. Selim läheb Zeynepi töö juurde temaga ära leppima.

12. Arzu leiab Veyseli asemel hoopis Meleki ega tea, mida teha. Kenani ja ta ema Aliye vahel puhkeb farmi ülalpidamise tõttu suur tüli. Ayse leiab Veyselile lubatud raha. Murat jääb Zeynepile ta rahakotist rahavargusega vahele.

13. Arzu viib tüdruku metsa. Elif põgeneb, kuid Arzu jõuab talle jälile. Murat varastab Ayse rahakoti. Rahakotis on aga kuld, mis mõeldud Veyselile. Veysel annab Aysele kaks lisapäeva, et raha ära maksta. Melek on Elifi pärast mures ja läheb farmi oma tütre järele pärima.

14. Elif põgeneb farmist ja on rõõmus, kui näeb oma ema värava juures. Ayse lubab haigel Melekil salaja farmi jääda. Arzu kardab, et Elif võib juhtunu teistele välja rääkida.

15. Melek lahkub farmist, kuid unustab sinna oma kaelakee, mille leiab Kenan. Elif räägib Tugcele, et ta ema viibis farmis. Tugce aga avaldab suure saladuse õhtusöögilauas. Arzu käib Aliyele peale, et Elif lastekoju saata.

16. Ayse saab teada Arzu ja Aliye kurjadest kavatsustest Elifiga ja läheb Kenanile Elifi kohta tõtt rääkima, kuid mõtleb siis ümber. Melek kardab, et võib oma tööst ilma jääda ega näe enam oma tütart. Zeynep lahkub oma ülemuse ahistamise tõttu töölt.

17. Kenan tahab Elifi ta ema juurde viia, teadmata, et ta ema on Melek. Veysel ja Murat nõuavad Ayselt veelgi rohkem raha. Arzu püüab teha kõik, mis ta võimuses, et Kenan Melekki ei leiaks.

18. Arzu võtab Kenani püstoli ja läheb Melekki tapma, kuid Ayse antud vale aadressi tõttu see tal ei õnnestu. Arzu otsutab Aysele kätte maksta ja ta vallandada. Kenanil tekivad Arzu suhtes kahtlused. Elif on oma emast lahusoleku pärast nii õnnetu, et lõpetab söömise.

19. Arzu plaan Ayse vallandada läheb läbi ning Ayse ja Elif peavad farmist lahkuma. Kui Kenan sellest teada saab, asub ta Ayset otsima. Aliye on šokeeritud, et Kenan on ostnud maa, mida ta maha tahtis müüa. Elif kohtub oma emaga.

20. Kenan saab teada, et maa polegi päritud ta vanaisalt. Kenan toob Ayse ja Elifi tagasi farmi. Arzu hakkab tüdrukust lahti saamiseks kasutama uut taktikat. Aliyel on Ayse tagasituleku üle hea meel. Melek avastab, et Murat ja Veysel pressivad Ayselt raha välja ja üritab neid takistada.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:15 am

21. Arzu üritab Elifist lahti saada ning lükkab ta kaljult alla. Uus naaber Melih tekitab Aliyes kahtlusi. Veysel ja Murat üritavad autopesulat avada. Zeynep maksab Meleki võlad kinni.

22. Elif saab peaaegu surma. Arzu kardab, et kõik saavad teada, et tema lükkas Elifi kaljult alla. Veysel läheb haiglasse Elifit vaatama ja kardab, et kui tüdruk sureb ei saa ta enam Ayshet ähvardada.

23. Arzu läheb haiglasse Elifit tapma, kuid Veysel päästab tüdruku. Melek saab aru, et hoopis Veysel üritas Elifit ära tappa. Elif ärkab, kuid ei suuda trauma tõttu rääkida.

24. Melek saab teada, et Zeynep on ta võlad kinni maksnud. Elif ei suuda siiani rääkida ning Melih käib teda vaatamas. Veysel ja Murat saavad teada, et Arzu üritas Elifit tappa. Selim üritab Zeynepile tööd leida.

25. Veysel saadab Arzule anonüümse kirja, öeldes, et teab, mida naine Elifile tegi. Tugce kukub trepist alla. Muratil on Melekist kahju, kuid Ayshelt väljapressitud raha on olulisem.

26. Kenan on ema peale vihane, et too sundis teda Arzuga abielluma. Melek tahab minna Elifit vaatama, kuid Kenan näeb teda. Arzu saab teada, et Veysel on Elifi kasuisa. Veysel on Murati peale vihane, et too lasi Melekil põgeneda.

27. Murat läheb Melekile häärberisse järele. Kenan avaldab Ayshele survet, kuid naine eitab, et Melek on Elifi ema. Elif hakkab tänu luupainajatele öösiti rääkima. Veysel saab Arzu käest asitõendite vastu raha, kuid ei jaga seda Muratiga.

28. Politsei saab aru, et Elif kardab rääkida. Melek räägib Zeynepile oma minevikust ning tüdruk lubab teda aidata. Veysel saab Gonca käest teada, et Kenan oli Meleki mees ning on Elifi isa. Muratit häirib Erkuti huvi Zeynepi vastu.

29. Melek ja Ayshe on šokeeritud, kui tuleb välja, kui palju Veysel teab. Melek kardab, et Kenan võtaks Elifi temalt ära, kui tõe teada saaks. Kenan näeb, kuidas Tugce teeb Elifile haiget ning kurjustab temaga.

30. Ayshe palub Selimilt, et too viiks Zeynepile Meleki jaoks raha, kuid mees ei tea, kellega ta kohtub. Veysel ostab omale Arzu raha eest auto, et saaks lihtsamini häärberis käia. Zeynep leiab Melekile kohvikus töö ja uue elamiskoha.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:18 am

31. Veysel ähvardab Arzud, et Melek võib Elifile järele tulla. Arzu püüab leida võimalust, et Veyselist lahti saada. Melek ootab Zeyneppi pargis, kuid ei tea, et Veysel pani Zeynepi luku taha ning õhtu saabudes muutub park ohtlikuks.

32. Veysel ja Murat üritavad Melekki ründajate käest päästa, kuid Murat saab haavata, Melek aga pääseb minema. Veysel laseb Zeynepi vabaks, kuid käsib Muratil teda jälitada. Arzu tahab Elifit paremini kontrollida ja palub Elifil Tugce tuppa kolida.

33. Arzu pakub Veyselile Elifi eest raha, millega Veysel nõustub, kuid tal on plaan müüa Elif lastega kauplejatele. Erkut ei jäta Zeyneppi rahule ja Selim on sellest häiritud. Gonca jääb Arzule tema riiete selgaproovimisega vahele ja on Arzu sõnade peale solvunud.

34. Gonca on Arzu peale vihane ja ütleb Veyselile, et raha on võltsitud. Arzu on hädas. Melih kuuleb Arzu ja Gonca juttu pealt ja pakub, et võib Arzut aidata. Murat unistab ühisest tulevikust Seydaga.

35. Ipek jääb taas haigeks ja Ayshel ei lubata farmist hetkekski lahkuda. Selimit häirib see, et Melih pidevalt oma nina nende pere ellu topib. Gonca maksab Arzule valusasti kätte. Kenan pärib Arzult kadunud raha kohta selgitusi. Zeynep ei saa kuidagi Erkutist lahti.

36. Melek näeb kohvikus Elifit, kuid siis märkab, et Selim on ta kõrval. Arzu otsustab Goncaga ära leppida, sest too teab kõiki ta saladusi. Kenan saab teada, et Melek elab Zeynepiga samas majas. Tugce paneb Elifi rõdule luku taha, kuid Ipek leiab Elifi.

37. Arzu näeb Kenani autot Veyseli maja ees ega mõista, mida ta seal teeb. Kenan tahab Melekile helistada. Kenani ja Arzu vahel puhkeb suur tüli. Melek ei suuda otsustada, kas ta peaks Kenaniga kohtuma või mitte.

38. Kenan on vihane, et Melek kohtumisele ei tulnud ja et Arzu teda jälitas. Melek palub Aysel Elif tema juurde tuua. Tugce on valmis kõigeks, et tähelepanu Elifilt endale võita. Selim läheb Muratile armukadedushoos kallale, kuid saab siis teada, et Murat on Zeynepi vend.

39. Arzu kahtlustab, et Kenan teab kõike. Ayse viib Elifi Meleki juurde, samal ajal otsib farmipere neid taga. Arzu ütleb Aysele, et teab, et Elif on Meleki tütar. Arzu on meeleheitel, kui saab teada, et Kenan on farmist ära kolinud.

40. Arzu arvab, et Kenan on Meleki juurde läinud. Veysel ja Murat hakkavad Zeynepit jälitama, et teada saada, kus Melek ja Elif on. Pelin tõttab Muratile appi. Veysel saab Erkutilt teada, et Melek ja Zeynep töötavad samas kohvikus ning Melek otsustab töölt lahkuda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:21 am

41. Veysel leiab Elifi, Meleki ja Zeynepi ning viib Elifi koju, kuid kaob järgmisel hommikul koos Elifiga. Kenan tuleb tagasi farmi ja süüdistab oma ema selles, et ta sundis teda Arzuga abielluma. Ipek avastab, et ta on Melihist sisse võetud.

42. Arzu ähvardab Veyselit, et ta ei anna talle rohkem raha, kui Veysel peaks Kenanile rääkima, et Elif ta tütar on. Aliye usub, et Kenan ja Arzu lepivad ära. Elif ei pääse kuidagi Veyseli käest.

43. Murat ja Veysel otsustavad Kenanilt Elifi eest lunaraha küsida, kuid esimesena näeb sõnumit Arzu ja ta teeb ettepaneku lunaraha ise maksta. Arzu on sunnitud aga raha laenama ning Melih takistab tal laenu saamast.

44. Arzu palub Goncalt Elifi lapsendamise asjus abi. Melih tahab oma mõrvatud vanemate eest Aliyele kätte maksta. Selim läheb Zeynepile tööle appi, mis muudab Gonca armukadedaks.

45. Veysel helistab Ayshele ja teatab, et viib Elifi tema juurde. Erkut petab koos sõpradega Veyselit ja Muratit. Melih küsib vangis oma vanemate mõrvarilt ta teo põhjust ning uurib oma õe, Meleki kohta.

46. Kenan saab teada, et Zeynep ja Melek elavad samas majas. Tugce ja Elif peavad tuba jagama ning tüdruk paneb Elifi rõdule lukutaha, kuid Ipek päästab ta. Šeida petab Muratit.

47. Kenani ja Arzu vaheline pinge suureneb ning Aliye käsib neil oma probleemid lahendada. Pelin näeb, kui Erkut koolis Zeynepit ähvardab ning ütleb Selimile, et nad on paar. Šeyda petab Muratilt raha välja.

48. Tugce on Elifi peale väga armukade. Murat saab teada, et Zeynep käib koolis, kuid tüdruk anub teda, et too isale ei räägiks. Selim läheb Muratiga kaklema. Veysel pressib Arzult veel raha välja.

49. Ayshe viib Elifi Meleki juurde ning Arzu läheb raevu. Kenan lahkub kodust, aga keegi ei tea kuhu ta läks. Murat ähvardab Zeynepit kooliskäimise pärast.

50. Veysel läheb Arzu käest raha nõudma. Erkut läheb Zeynepit kohvikusse vaatama ning näeb Melekit ja Elifit. Selim vabandab Zeynepi ees Muratiga kaklemise pärast.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:24 am

51. Veysel leiab Elifi, Meleki ja Zeynepi üles ning läheb neile kallale. Ipek ütleb Aliyele, et Kenan pole ikka veel Melekist üle saanud. Iga kord, kui Selim üritab Zeynepile läheneda ilmub Pelin välja.

52. Arzu üritab Kenaniga ära leppida, kuid mees hoiab eemale. Melek läheb Elifit otsima. Erkut sunnib Veyselit investeerimiseks raha leidma. Melih läheb Kenani ja Ipeki kutse peale nende koju õhtust sööma.

53. Murat ja Veysel saadavad Kenanile sõnumi, nõudes Elifi, ta tütre eest raha. Melih rikub Arzu plaanid Veyseli vastu. Šeida tahab Murati käest veel raha saada ning poiss ei saa aru, miks tal seda nii palju vaja on.

54. Kenan arvab, et Melekil on suur saladus. Politsei tabab Veyseli, kuid Veyseli üllatuseks ei küsi nad mõrva kohta midagi ning lasevad tal minna. Melih otsib oma õde, kuid hakkab lootust kaotama.

55. Zeynep püüab Selimiga ära leppida. Kenan kohtub Melekiga ja on sellest kohtumisest suures segaduses, mis ei jää ka Arzule märkamatuks. Arzu saab Elifi käest midagi olulist teada.

56. Tugce üritab Elifile pallimängu abil läheneda. Kenani ja Meleki kohtumine viib mõlema mõtted minevikku. Arzu saab teada, et Melek kavatseb Veyselist lahutada.

57. Arzu arvab, et Kenan tahab temast lahutada ning püüab oma abielu iga hinna eest päästa. Tugce plaanib vanemate lahkuminekust kuuldes nende tähelepanu endale tõmmata. Arzu läheb Melekiga kohtuma.

58. Samal ajal kui Melek mõtleb oma tütre peale, valab Arzu Meleki üle süüdistustetulvaga. Zeynep üritab veenda oma isa, et ta oleks nõus Melekist lahutama.

59. Tugce ja Elif saavad üha lähedasemaks. Melek igatseb oma tütart väga ja läheb Elifit farmi vaatama. Veysel ütleb Zeynepile, et on nõus Melekist lahutama tingimusel, et Zeynep Erkutiga abiellub.

60. Arzu mõtleb välja plaani, et Melihi ähvardustest vabaneda ning otsustab kasutada selleks Veyseli abi. Just siis, kui Selim ja Zeynep on saanud lähedaseks, seisab Zeynep raske valiku ees.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:29 am

61. Zeynep otsustab Meleki õnne nimel Erkutiga abielluda ning oma tunded Selimi vastu eirata. Melih käib Arzule aktsiate teemal peale, kuid Arzul on Melihile välja käia tugev trump.

62. Zeynep on sunnitud Erkutiga kihluma. Melih saabub Arzu pahameeleks Emiroglude poole külla, et oma kättemaksuplaan ellu viia ning palub Ipekki endale naiseks.

63. Ipek nõustub abieluettepanekuga, Selim aga on ettepaneku üle väga vihane, sest ei usalda Melihit. Efruz pole rahul, et Melih Ipeki tundeid ära kasutades kätte maksta tahab. Kenan saab Meleki aadressi ega mõista, miks Melek sellise elu valis.

64. Melih laseb Arzut ja Veyselit koos olles pildistada. Arzu ütleb Aliyele, et Melih soovib Ipekiga abielluda. Zeynep saab teada, et maja, kus nad Melekiga elavad, on müüki pandud. Arzul on Veyseli vastu uus trump.

65. Selim pole oma sünnipäeva pärast elevil, kuna Zeynep hoiab temast eemale. Nadir ja Erkut kaklevad Zeinepi pärast. Veysel kaotab jälle kogu oma raha. Arzu üritab Melihit ähvardada, teadmata, et mees on asitõendid hävitanud.

66. Pelin on ülimalt õnnelik, kui kuuleb, et Zeynep on kihlatud, kuid Selimi süda on murtud. Pelin surub end Selimi koju kaasa ning üritab mehe perele meeldida. Melih saab pooled Arzu aktsiatest omale.

67. Zeynep on Selimi ja Pelini läheduse tõttu endast väljas. Kenan jääb suure tehingu katkemise tõttu tohutusse kahjumisse, teadmata, et selle taga on Melih. Erkut kiirustab abiellumisega.

68. Melek kuuleb, et Zeynep on minestanud ning läheb kooli ja Selim näeb teda. Tugce ja Elif teevad koostööd. Arzu lubab Veyselile vaid siis raha anda, kui too kõrvaldab Melihi.

69. Kenan läheb Melekit vaatama ning päästab ta kinnisvaraagendi käest. Kenani tellimused järjest katkestatakse. Selim üritab Zeynepile läheneda, kuid naine tõrgub. Pelin teatab kõigile, et nad hakkavad Selimiga kihluma.

70. Kenanile saadetakse koju üks ümbrik. Gonca laseb Murati Arzu tuppa, et too saaks telefoni salvestust lindistada. Efruz pole Melihi tegudega rahul, kuid see ei takista meest jätkamast.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:32 am

71. Sadõk arvab, et Murat on varas ning hoiatab kõiki, kuid Arzu ei taha, et politseid kutsutaks. Melih käsib Sadõkil Arzu telefon hävitada. Elif leiab Ayshe peidetud pildid, millel on Melek ja Kenan.

72. Melek ütleb Ayshele, et ta ei kavatse Kenaniga koos olema hakata, kuna ei taha ta perekonda laiali ajada. Selim hoiatab Erkutit Zeynepi suhtes ning Erkut ja Nadir peksavad mehe läbi. Šeida läheb Murati eest hoolitsema.

73. Selim valetab oma perele kakluse kohta. Ipek räägib Melihile Kenani abielust Melekiga ja Aliye kuuleb seda pealt. Erkut saab teada, et Zeynep on oma aadressi kohta valetanud. Järjekordne Kenani tellimus on tühistatud.

74. Melih on šokis, kuuldes, et Kenani endise naise nimi oli Melek, kes võib olla ta õde. Melih ostab maja, milles Melek elab ja läheb talle külla. Veysel nõustub lõpuks lahutusega. Selim mõistab, et Zeynepit sunnitakse Erkutiga abielluma.

75. Melek on rõõmus, et maja uus omanik Melih ei ajagi neid majast välja ja tahab hoopis maja renoveerida. Aliye kahetseb oma kättemaksu Melihi isale. Selim ei jäta Erkutti rahule ja see viib Veyseli ähvarduseni Selim tappa.

76. Arzu läheb Kenani ja Meleki ühise pildi nägemisest marru ja nõuab selle kohta Kenanilt selgitust. Aliye saab südamerabanduse ja on kriitilises seisus haiglas. Arzu plaanib Elifi Veyselile anda, kuid Ayse kuuleb Arzu juttu pealt ja hoiatab Melekki. Erkut saab Zeynepi elukoha teada.

77. Melek toob oma tütre koju ja on eesseisva lahutuse pärast elevil. Pelin jagab koolis Zeynepi ja Erkuti pulmakutseid. Veysel saab teada, et Arzu on tema sooritatud mõrva lavastanud ja keeldub Arzu soove täitmast. Melih siseneb Aliye palatisse, et ta tappa, aga loobub siis, sest tahab teda enne kannatamas näha.

78. Käes on Meleki ja Veyseli lahutusistung ja Elif ütleb Melekile, et Zeynepit sunnitakse Erkutiga abielluma. Erkut ja Zeynep lähevad abielu registreerima, samal ajal avaldab Gülnür Selimile põhjuse, miks Zeynep Erkutiga abiellub ja Selim ruttab perekonnaseisuametisse.

79. Selim jõuab õigeks ajaks kohale ja jõuab Zeynepi ja Erkuti abielu ära hoida. Melek aga loobub viimasel hetkel lahutusest, et Zeynep ei teeks Erkutiga abielludes suurt viga. Selim viib salaja Zeynepi farmi. Veysel valetab Arzule, et nad on Melekiga lahutanud.

80. Zeynep mõistab, et Selim on Kenani vend, aga ei räägi sellest Selimile. Selim palub Aysel Zeynepit varjata. Ayse on Zeynepit nähes šokis ega räägi Selimile, et ta tunneb teda. Arzu saab teada, kus Melek elab. Melih usub, et Melek on ta õde ja teeb kõik, et teda kaitsta.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:36 am

81. Veysel röövib Elifi ja Melek pöördub tütre kadumise tõttu politseisse. Aliye saabub haiglast koju. Zeynep otsustab Selimist eemale hoida ja lahkub salaja farmist. Arzu plaan Meleki koju narkootikume sokutada läheb läbi ja politsei arreteerib Meleki. Appi tõtanud Melih veendub, et Melek ongi ta päris õde.

82. Melek ei suuda politseid veenda, et ta süütu on ja jääb vahi alla. Melih kahtlustab, et Arzu seadis Melekile lõksu üles ja pressib Veyselilt infot välja. Veysel otsustab riigist lahkuda ja tahab Kenanile ära rääkida, et Elif on tolle tütar, et siis Elifi eest raha sisse nõuda.

83. Melih palkab salaja Melekile advokaadi. Veysel lepib anonüümselt Kenaniga kohtumise kokku, kuid Aliye veenab Kenanit kohtumisele mitte minema. Kui Kenanit kohtumisele ei ilmu, on Veysel sunnitud Elifi smugeldajatele andma. Kohtumispaiga teada saanud Ayse saab kohale jõudes autolt löögi.

84. Ayše riskib oma eluga, et Elifi kaitsta ja Veyseli plaani takistada. Melek saadetakse vangi ning see uudis kurvastab ka Melihit. Ayše ütleb enne oma surma Selimile, et Elif on Kenani tütar.

85. Tugce lohutab Elifi Ayše surma tõttu. Selim ütleb oma perele, et Ayše viimane soov oli see, et Elif jääks nende juurde elama. Melek näeb juba esimesel päeval, kui ohtlik elu vanglas on.

86. Erkut näeb Selimit ja Elifi koos ning läheb aru pärima. Arzu ütleb Kirazele ja Sadõkile, et nad koliksid Ayše tuppa. Melih üritab Melekit vanglast välja saada. Selim otsustab Meleki üles otsida.

87. Arzu saadab ühe naise Elifile järele, valetades, et too on tüdruku tädi ja Aliye jääb naist uskuma, kuigi Elif eitab seda. Veysel varjab end ikka veel. Murat arvab, et Zeynep tahab Selimiga abielluda, et häärberisse kolida. Melih läheb vanglasse Melekit vaatama.

88. Selim saab viimasel hetkel Vahide käest Elifi tagasi ning viskab koos Kenaniga naise majast välja. Tugce ja Elif saavad hästi läbi. Murat ütleb Zeynepile, et Selim on Kenani vend. Üks vang hakkab Melekit aitama.

89. Melih lubab Teslimet aidata, kui too annab talle Meleki kohta infot. Melekile seatakse vanglas lõks. Murat ja Veysel kolivad Zeynepi juurde. Tugce tahab Elifiga samas toas olla, kuid Arzu saadab ta Gonca tuppa.

90. Arzu saab teada, et Selim on avastanud, kes Elifi isa on. Kenan kahtlustab, et Ayše surma ja selle kõne vahel, mille ta enne õnnetust sai, on ühendatud ning läheb Melekit otsima. Murat ütleb Veyselile, et Selim on Kenani vend.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 8:40 am

91. Erkut soovib Zeynepiga uut abiellumiskuupäeva määrata, kuid Zeynep on vastu. Selim ja Gonca viivad Elifi ja Tugce parki ning Idris üritab mõlemaid tüdrukuid röövida. Aliye käsib Kirazel Gonca ülesandeid täita.

92. Selim palub Goncal Elifi eest hästi hoolitseda. Melih palub Ipeki käest vabandust, et nad koos nii vähe aega veedavad. Veysel tahab oma investeeritud raha tagasi saada ning Erkut ja Nadir otsustavad Murati abil auto varastada.

93. Arzu läheb Melekit vaatama ning ütleb, talle et Ayše on surnud. Selim ütleb Zeynepile, mis kohuse Ayše talle enne surma andis. Melih räägib Efruzele oma armastusest Ipeki vastu. Erkut seab Muratile lõksu.

94. Melek elab Ayse surma raskelt üle. Selim toob Elifi kohvikusse ja kohtub seal Zeynepiga ning on üllatunud, et Elif ja Zeynep teineteist tunnevad. Melih palub Sadikil uurida, kes on need mehed, kes Meleki koju narkootikumid sokutasid.

95. Zeynep räägib Selimile kõigest ja Selim pettub Zeynepis, et ta tema eest kõike varjas. Nad lähevad koos vangi Melekiga kohtuma. Melih asub ise narkodiilereid otsima.

96. Zeynep räägib Melekile, et ei saa Elifit farmist koju tuua, sest Veysel ja Murat on tema juurde kolinud. Selim lubab, et ta ei räägi Kenanile Meleki vanglasolekust. Selim kahtlustab, et Arzu teab kogu tõde Elifist.

97. Tugce on Elifi peale kade ja hakkab uuesti teda halvasti kohtlema. Ipekile teeb Melihi ükskõiksus haiget. Melek nõuab oma advokaadilt, et ta ütleks, kes ta palkas. Arzul õnnestub Elif farmist ära viia. Vahide ja Tarik plaanivad Elifi maha müüa.

98. Elif õnnestub Vahide ja Tariki käest põgeneda ja Selim leiab Elifi. Melih veenab Melekit mitte oma advokaadist loobuma. Zeynep kardab, et kui Melek vangist välja saab, siis ei koli ta isa ja vend ta kodust välja.

99. Arzu saab juhuslikult kokku Meleki naabriga, kes nõuab, et Melek vangist tulles nende kvartalist minema koliks. Samal ajal pressib Veysel Arzult raha välja.

100. Arzu palub Meleki naabril kohtus Meleki vastu tunnistada ja tema tunnistuse tõttu ei pääsegi Melek kohe vanglast. Gonca ütleb Veyselile, et ta enam teda ei tülitaks ja hoiaks kaelakeed saladuses.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 1:45 pm

101. Vanglas peksab Naciye Meleki uuesti läbi ja võtab temalt foto, mille Elif talle kinkis. Melih püüab olukorda päästa, rääkides Meleki naabriga, kuid too jääb oma sõnadele kindlaks. Ipek valmistub näituseks.

102. Erkut loodab kaelakee ja Seydalt saadud raha hasartmängu mängides mitmekordistada, kuid kaotab kõik. Nadir saab aru, et Seyda on Muratti armunud ja ähvardab Seydat, et too suhte Muratiga lõpetaks. Melek räägib Melihile oma minevikust.

103. Erkut ja Seyda otsustavad viimasel hetkel, et ei põgenegi koos Nadiriga. Nadir aga tahab neile selle eest kätte maksta. Veysel otsib investorilt raha oodates omale uut maja.

104. Arzu karistab Tugcet Elifiga mängimise eest. Erkut röövib Elifi ära ning Selim üritab kodustele ütlemata tüdrukut tagasi saada. Melek helistab Belkõsi telefonilt Zeynepile ja palub Elifit näha.

105. Selim maksab lunaraha ning saab Elifi tagasi. Melek ja Elif kohtuvad vanglas. Ipek valmistub oma näituseks.

106. Elifile valetatakse, et Melek on vabrikus tööl, kuhu lapsi ei lubata. Melih ei ilmu Ipeki näitusele. Arzu lukustab Elifi Tugce tuppa, et too ei saaks Ipeki näitusele minna.

107. Selim näeb Arzut Tarõkile raha andmas ning kahtlustab, et naine oli Elifi röövi taga. Melihit tulistatakse Hullu Mahmuti meeste poolt. Ipek minestab ning Feraye ütleb ta perele, et Melih on selles süüdi.

108. Selim ütleb Zeynepile, et palkab Meleki väljasaamiseni Elifile lapsehoidja. Ipek saab teada, mis Melihiga juhtus. Belkõs ründab Melekit.

109. Ipek läheb intensiivpalatisse Melihit vaatama ning ütleb mehele, et armastab teda. Tugce lohutab Elifit Arzu poolt lõhutud käekee pärast. Nadir näeb Erkutit Veyseli ja Muratiga joomas.

110. Melek viiakse samasse haiglasse, kus Melih on ning Kenan näeb teda seal valve all. Melih tuleb teadvusele. Nadir saadab Šeydale ähvardava sõnumi.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 2:15 pm

111. Aliyele ei meeldi, et Melih nende majas viibib, kuna arvavad, et see võib nende enda pere ohtu seada. Efruz muretseb Melihi pärast. Melek helistab Elifile.

112. Selim soovitab Kenanil Meleki pool loost ära kuulata ning Kenan läheb naist vanglasse vaatama. Arzu kutsub Efruze farmi ning kõik on üllatunud, et too on Melihi isa.

113. Selim ja Zeynep intervjueerivad Elifi lapsehoidjaid. Arzu otsustab, et Tugce peaks hakkama klaverit õppima. Nadir ütleb Veyselile, et Erkutil pole tegelikult üldse raha.

114. Kenan saab Sakirilt teada, et Veysel oli see, kes talle salastatud numbrilt helistas. Kenan pärib Veyselilt aru, kuid too vaikib ja Kenan peksab mehe läbi. Veysel viiakse haiglasse ja politsei hakkab rünnakut uurima, kuid Veysel ei anna Kenanit välja. Arzu sunnib Tugcet klaveritundides käima.

115. Murat ja ta isa satuvad Selimi pärast sõnavahetusse. Melih otsustab Kenanit Veyseli rääkimasundimisel aidata. Arzu kuuleb nende plaani pealt ja pakub Veyselile välja, et ostab talle Lõuna-Türgis maja, et ta saaks Murati ja Elifi endaga kaasa viia.

116. Arzu on Erkuti ähvardustest häiritud. Veysel räägib Muratile oma plaanist Arzu antud rahaga siiski Istanbuli tagasi tulla. Seyda teeb Muratile ettepaneku minna koos Izmiri elama, kuid Murat ei taha otsusega kiirustada. Melih püüab Melekit vanglas kaitsta.

117. Selimi ja Arzu vahel puhkeb suur tüli. Selim ütleb Arzule, et Elif on Kenani tütar ja et Arzul pole õigust Elifit nii halvasti kohelda. Selim palkab Elifile ja Tugcele lapsehoidja. Melih uurib Veyselilt, mis suhe tal Aysega oli, kuid Veysel väidab, et ta ei tundnud Ayset.

118. Ayse väidetav sõbranna paneb Kenani uskuma, et Ayse võiski surra õnnetuse tagajärjel. Lapsehoidja Burcu teeb oma tööd suure hoolega ega lase Goncal oma töösse sekkuda. Arzu kuuleb Pelini käest, kes Erkut on.

119. Arzu pakub Erkutile koostööd, et Zeynep ja Selim lahku ajada. Selim aga plaanib samal ajal Zeynepile abieluettepanekut teha. Arzu püüab iga hinnaga lapsehoidjat Burcut vallandada. Gonca on Arzu uuest plaanist Pelin ja Selim kokku viia väga löödud.

120. Arzu kavatseb Selimist Erkuti abiga vabaneda ja Selim satubki rikutud autopidurite tõttu raskesse avariisse. Zeynep aga jääb Selimi üllatust ootama.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 2:15 pm

121. Haiglas saab Zeynep teada, et Selim plaanis talle abieluettepanekut teha. Arzu on vihane, et Selim õnnetuse tagajärjel ellu jäi. Selim tuleb teadvusele ja palub Zeynepit endale naiseks.

122. Zeynep vastab abieluettepanekule jaatavalt. Gonca kahtlustab, et Arzu võis Selimi avariiga kuidagi seotud olla. Arzul õnnestub Burcu majast välja süüa. Meleki kohtuistung läheneb, kuid advokaat Orhanil pole Melekile häid uudiseid.

123. Melih uurib Zeynepilt oma õetütre Elifi kohta. Efruz räägib Melihile oma kurvast minevikust. Seyda kuuleb Erkuti juttu õnnetusest pealt, mille peale Seyda ütleb talle, et ta ei soovi teda kunagi näha. Arzu pakub Cevriyele valetunnistuse andmise eest kahekordset summat.

124. Melih on kindel, et Arzu seadis Melekile lõksu. Sheyda võetakse Elifi lapsehoidjaks. Murat saab Sheydalt südantmurdva kirja.

125. Elmas hakkab rääkima ning päästab Meleki Belkõsi käest. Salim läheb kohtusse Meleki poolt tunnistust andma. Arzu takistab Kenanit kohtusse minemast.

126. Melek saab vangist välja ja Kenan tahab teda vaatama minna. Melih soovib Meleki tütrega kohtuda. Selim ootab oma autoavarii raportit.

127. Murat on südamevalus ning tahab Zeynepilt nõu küsida. Erkut veenab Veyselit, et ta läheks Melekit vaatama. Selimit üllatab autoavarii valeraport.

128. Gonca annab Selimi autoavarii tõelise raporti Veyselile. Selim plaanib oma abieluettepanekut Zeynepile. Arzu tahab suvilasse minna, et kõigest eemal olla.

129. Arzu saab aru, et mehed, kes ta minema viisid, pole tegelikult politseinikud. Selim läheb Zeynepile abieluettepanekut tegema, kuhu Arzu on saatnud ka palgamõrvari.

130. Gonca ja Veysel takistavad palgamõrvaril Selimit tappa. Murat näeb Zeynepil ja Selimil sõrmuseid sõrmes ning ütleb, et ei luba neil iialgi abielluda. Arzu tunnistab Veyseli meestele kõik oma kuriteod üles.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Sat Mar 24, 2018 2:18 pm

131. Gonca võtab salaja Muratilt CD, millel on Arzu ülestunnistus. Melek vihastab Melihit nähes. Pelinit shokeerib Selimi ja Zeynepi kihlumine.

132. Efruz saab südamerabanduse. Selim tahab Zeynepit oma perele tutvustada. Aliye on vihane, et Arzu koju ei tule. Arzu veenab Erkutit, et Veysel on nende ühine vaenlane.

133. Melih saab aru, et Elif on Kenani tütar. Selim viib Zeynepi koju õhtusöögile. Kenan saab teada, et Arzu pole suvilas käinudki ning sunnib naist koju tagasi minema.

134. Gonca on üllatunud, kui saab teada, et Zeynep on Veyseli tütar. Arzu on õhtusöögil Zeynepi suhtes tõrges ja ähvardab teda. Ka Aliye pole Zeynepist vaimustes, kuid Kenan astub Zeynepi ja Selimi suhte kaitseks välja. Zeynep on nii löödud, et katkestab kihluse.

135. Selimil ei õnnestu Zeynepit ümber veenda. Arzu ja Aliye tahavad, et Selim abielluks hoopis Peliniga ja paluvad tal Selim ümber sõrme keerata. Kõik püüavad leida CD-d, mis on Gonca käes.

136. Gonca ei leia CD-d ja kardab, et Arzu on selle endale saanud. Ta põgeneb farmist. Tegelikult on CD hoopis Seyda käes. Selim ja Zeynep lepivad Pelini pahameeleks ära.

137. Arzule tuleb anonüümselt isikult foto CD-l olevast salvestusest koos rahanõudega. Pelini katsed Selimile läheneda jooksevad liiva. Seyda on CD-d vaadates Arzu ülestunnistustest rabatud ning otsustab seda Erkutile mitte anda. Ta loodab Muratiga uuesti kokku saada.

138. Arzu teavitab Erkutit talle tulnud rahanõudest ja Erkut lubab selle lahendada. Arzul on aga probleeme raha firmakontolt kättesaamisega. Aliye noomib oma poega, et ta Zeynepit kohvikus aitab ja solvab Zeynepit hingepõhjani. Seyda avastab enne kohtumist Arzuga, et CD on ta kotist kadunud.

139. Saadik näppab Seyda kotist CD ja annab selle Melihile ja too saab teada kõik, mida Arzu teinud on. Melih annab Arzule mõista, et CD on tema käes ja ähvardab ta kaljult alla lükata. Kenan saab teada, et Arzu on firmakontolt suure summa raha välja võtnud.

140. Melih räägib Arzule, et ta on Meleki vend ja et Emiroglude pere vastutab tema pere kannatuste eest. Melih ähvardab anda CD Kenanile, et Arzule kätte maksta. Erkut võtab Seyda pihtide vahele ja ähvardab Muratti tappa.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 5:43 pm

141. Juhuslik mööduja leiab Arzu, kes on pea vastu kivi ära löönud, kuid näeb samuti Melihit sündmuskohalt eemaldumas. Arzu seisund on kriitiline. Murat kardab, et Seyda on röövitud ja läheb politseisse, kus ta saab teada, et Seyda on petis.

142. Arzu suudetakse elustada. Erkut leiab Uzunbayirist Melihi sõrmuse. Gonca hakkab kahtlustama, et Melih võib Arzu rünnaku taga olla. Arzu tuleb teadvusele, kuid tal on mälukaotus.

143. Melih ja Kenan on ainsad, kes ei usu, et Arzul mälukaotus on. Zeynep ja Melek tegelevad uue restorani avamise ettevalmistustega. Gonca usub, et Melihi nuhk farmis on hoopis Seyda.

144. Arzu ei mäleta midagi ning on kõigi vastu lahke ja viisakas. Erkut teeskleb nagu üritaks Muratil aidata Šeydat leida. Melih on sunnitud Melekile ütlema, et nad on õde ja vend.

145. Melek läheb Kenani käest oma pere kohta küsima. Arzu ei suuda siiani midagi meenutada. Zeynepit häirivad Selimi suured restorani jaoks tehtud kulutused.

146. Melih ei räägi Melekile kogu tõtt nende vanemate kohta, kuna soovib Emirooludele kättemaksta. Melek läheb Aliye käest oma pere kohta tõde nõudma. Veysel on Tülay pärast elevil.

147. Arzu satub Meleki ja Aliye vaidlemisele peale. Kenanit šokeerib Meleki tulek farmi. Selim viskab Erkuti Meleki restoranist välja.

148. Aliye valetab Kenanile Meleki tuleku põhjuse kohta ning Kenan läheb Meleki juurde tõtt küsima. Melih ja Melek lepivad ära. Aliye kardab, et ta minevikuteod võivad välja tulla.

149. Erkut ei usu, et Arzul on amneesia. Sadõk hakkab Šeydas kahtlema. Ipek saab võimaluse Ameerikasse õppima minna. Aliye põletab tõendeid minevikust.

150. Melek ütleb Zeynepile, et Melih on ta vend. Veysel üritab Tülay südant võita. Melih ütleb Arzule, et teab tema salakülastajate kohta. Aliye keeldub Kenaniga rääkimast enne, kui mees pole vabandust palunud.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   

Back to top Go down
 
Sarja "Elif" osad
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: PRAEGU EKRAANIL :: Elif-
Jump to: