Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Sarja "Elif" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 5:46 pm

151. Erkut üritab teada saada, kes Melih on. Šeyda kuuleb Muratit Erkutile ütlemas, et armastab teda siiani. Veysel soovitab Erkutil Zeynepist loobuda. Ipek ütleb Aliyele, et läks Melihist lahku.

152. Erkut viib haavatud Elifi haiglasse. Melek ja Zeynep teevad Elifi kadumise kohta politseis avalduse ning asuvad Erkutit ja Elifit otsima. Šeyda nõustub Melihiga koos Erkutile vastu hakkama.

153. Šeyda aitab Melihil Erkuti tädi leida, kelle käes Elif on. Šükrani naabrid ütlevad, et Erkuti tädi on vaimuhaige ning Selim peksab Erkuti teadvusetuks. Erkut annab Arzule Melihi sõrmuse ja ütleb, et selle omanik on naise amneesias süüdi.

154. Arzu mälu tuleb tagasi. Melih süüdistab Elifi röövis Arzut, kuid Erkut väidab, et seda tegi hoopis ta tädi Sükran. Arzu aitab Erkutti ja peidab ta farmi sahvrisse.

155. Kenan ei saa Arzu käest infot mehe kohta, kelle Hasan tallist leidis. Arzu leiab mooduse, kuidas CD-d oma ülestunnistustega endale saada. Elif otsib võimalust Sükrani juurest põgeneda.

156. Elif põgeneb Sükrani juurest, kuid Sükran saab ta kätte. Arzul õnnestub Melih oma lõksu meelitada ja Melihi elu on ohus. Sahvris lõksus oleva Erkuti jalahaav läheb üha hullemaks. Murat ja Veysel tunnevad, et ei saa enam Erkutti usaldada.

157. Melihil õnnestub eluga pääseda ja ta läheb farmi. Arzu avastab, et CD, mille ta sai, on tühi. Melih ähvardab, et kui Arzu ei räägi, kus Elif on, siis ta paneb CD kogu pere ees mängima. Seyda saab teada, et Erkut peidab end farmis.

158. Melek on kurnatud ja viibib haiglas. Melih saab Seydalt teada, et ei Arzu ega Erkut tea, kus Elif on. Sükran jääb haigeks, Elif kasutab põgenemiseks juhust, kui siis läheb tagasi, et haiget inimest mitte üksi jätta. Erkut jääb farmist lahkumisega Kenanile vahele.

159. Erkut mõtleb välja loo, et Kenanit veenda, miks ta farmis on. Arzu teeskleb oma mälukaotust edasi. Kenan viskab Erkuti välja. Tugce otsustab minna Elifi juurde, kuid kukub tee pea rattaga. Tugce ja Gonca mõistavad, et Arzu on oma mälu tagasi saanud.

160. Veysel on kindel, et Elifi röövis Erkut. Gonca annab Veyselile teada, et Arzul on mälu tagasi ja et Erkuti õde töötab farmis. Murat näeb, et Seyda on see, kes Erkuti õde mängib. Arzu palub Veyselilt abi, et Melihilt CD kätte saada.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 5:50 pm

161. Murat on löödud, et nii Seyda kui Erkut on talle valetanud ega andesta Seydale. Ta võtab relva ja kutsub Erkuti kohtuma. Bekir ähvardab Elifi tappa, kui Sükran ta teistele meestele üles annab.

162. Erkutil õnnestub Murati käest põgeneda, Seyda palub Muratilt uut võimalust. Sükrani ja Elifi elu on ohus. Veysel läheb Muratiga Arzu käsul Melihi kontorit läbi otsima, kuid signalisatsioon hakkab tööle. Aliye ja Ipek lähevad tülli.

163. Melek saab Elifi asukoha kohta vihje. Murat kavatseb CD endale saada, et sellelt raha teenida ja Seydaga linnast põgeneda. Ipek asub teele Ameerikasse, kuid leiab juhuslikult Aliye toa sahtlist Meleki lastekodu dokumendi ning annab selle Kenanile.

164. Elif helistab Melekile. Kenan pärib Aliyelt Meleki lapsendamise kohta aru. Murat tungib Melihi kontorisse, kus mees teda relvaga ootab. Ipek otsustab Ameerikasse mitte minna.

165. Šükran saab Elifi uuesti kätte. Aliye saab aru, et Arzu mäletab kõike. Veysel varastab Melihi koti koos Arzu ülestunnistuse CD'ga.

166. Ipek arvab, et Melek peaks oma lapsendamise dokumenti nägema. Selim leiab Elifi üles. Melih lubab Muratile CD tagastamise eest suure summa maksta ning poiss on nõus.

167. Šükran ründab Selimit ning Zeynep viib ta haiglasse. Elif põgeneb. Veysel kahtlustab, et Erkut varastas ta CD.

168. Melek ja Melih leiavad Elifi üles. Arzu põhjustab Aliye haiglasse mineku, et temast natukeseks lahti saada. Murat näitab Šeydale Arzu ületunnistuse CD'd.

169. Zeynep ütleb Selimile, et Melih on Meleki vend. Nadir läheb Šeyda juurde ning tahab teda tagasi. Haiglas tuleb välja, et Aliye on mürgitatud.

170. Selim ütleb Zeynepile, et nende suhe on läbi. Aliye käsib Arzul Kenanile öelda, et ta mälu on taastunud. Melek ja Melih ütlevad Elifile, et Melih on ta onu.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 6:00 pm

171. Kõik saavad teada, et Arzu mälu on taastunud ning vihastavad Aliye peale, kuna too juba teadis. Kenan teeb lahutusega algust. Gonca teatab Šeydale, et teab, kes naine on.

172. Kenan läheb Melekiga hüvasti jätma. Aliye hoiab Kenani poole, kuna Arzu ei räägi talle kogu tõtt. Arzu lahkub farmist koos Tugcega. Aliye saab ähvardava kirja.

173. Melek ütleb Selimile, et käskis Zeynepil Melihi kohta tõtt varjata ning Selim mõistab oma viga. Erkut ütleb Zeynepile, et too unustaks Selimi. Aliye arvab, et Melek saatis talle ähvardava kirja, kuid kohtub hoopis Arzuga.

174. Arzu paneb Aliye raske valiku ette ja saavutab oma tahtmise. Arzu vallandab Seyda, kuid näeb siis CD-d Seyda käes. Elif püüab Selimit ja Zeynepit lepitada.

175. Seyda nõuab Arzult CD eest suure summa raha. Arzul ei õnnestu raha leida ja ta varastab Aliye prossid, et need CD vastu vahetada. Zeynep ja Selim lepivad ära ja Selim otsustab pulmakuupäeva välja valida. Veyselit pussitatakse.

176. Melih saab CD endale. Murat on Seydas üdini pettunud. Melih tahab CD-d Kenanile näidata, kuid teda pole kodus. Saadik leiab Melihi sõrmuse.

177. Arzule saabuvad lahutusdokumendid. Ta ähvardab Aliyet, et kui ta nende lahutust ära ei hoia, siis ta räägib Aliye saladuse välja. Tülay saab teada, et Veysel on veel abielus ja kasutab seda ettekäändena, et klubisse tagasi tööle minna.

178. Selim ütleb oma perele, et pärast abielu jäävad nad Zeynepiga farmi elama. Aliye nõustub Selimi otsusega. Gonca ei suuda leppida sellega, et Selim ja Zeynep abielluvad. Veyseli ja Meleki lahutus jõustub.

179. Aliye saab maruvihaseks, kui kuuleb, et Zeynep on Meleki kasutütar, ja on uuesti Selimi ja Zeynepi abielu vastu. Veysel käsib Erkutil Zeynepist ja ta perest eemale hoida. Veysel saab teada, kellena Tülay töötab.

180. Melih räägib Aliyele, kes ta tegelikult on ning käsib tal oma õde rahule jätta. Selim hakkab otsima uut elukohta, kus koos Zeynepiga pärast abiellumist elama asuda.

181. Aliye palkab mehed Zeynepit röövima ja Arzu kuuleb Aliye plaani pealt. Kõik kahtlustavad Zeynepi röövis Erkutti. Melih teab, et Aliye on Zeynepi röövi taga ja sunnib teda ütlema, kus Zeynep on.

182. Aliye mõistab, et ta on lõksus ja peab laskma meestel Zeynep vabastada. Veysel võitleb oma suhte nimel Tülayga. Selimi ja Zeynepi pulmade ettevalmistused jätkuvad.

183. Selimi ja Zeynepi pulmapäev on käes, kuid Arzul on kurjad plaanid. Ta tahab, et Erkut teeks pulmapeole lõpu, kuid too keeldub. Melih tahab CD-d tol õhtul kõigile näidata. Tugce pärisisa Serdar sunnib Arzut tema juurde tagasi tulema.

1. hooaja lõpp
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 6:02 pm

2. hooaeg

184. Melih on Selimile Zeynepi tulistamise pärast toeks. Melek läheb Aliyele ja Arzule kallale. Serdar ütleb Azule, et armastab teda siiani, kuid naine saadab ta minema.

185. Erkut ja Arzu vaidlevad selle üle, kes tulistas Zeynepit. Zeynepi operatsioon õnnestub edukalt. Ipek ja Arzu otsustavad minna politseisse, et Kenani kadumisest teatada.

186. Arzu saab teada, et ta ülestunnistuse cd on Serdari käes ning mees lõhub selle tükkideks. Aliye ja Ipek näevad Kenani autot leekides ja naine minestab. Kenani surmauudis šokeerib kõiki.

187. Veysel ei lahku haiglas Zeynepi kõrvalt. Selim veenab Melekit Kenanile ütlema, et Elif on ta tütar. Aliye tahab end Kenani surma pärast ära tappa.

188. Murat on kindel, et Erkut on Zeynepi tulistamisega seotud ning peksab ta läbi. Tülay röövitakse. Arzu on vihane, et Melek Kenani matusele läks.

189. Melek leinab Kenanit, kuid too pole tegelikult surnud. Zeynepi olukord on kriitiline. Gonca on siiani Selimisse armunud.

190. Hüseyin, kes Kenani leidis, helistab Melekile ning naine tõttab Kenani juurde. Nejdet läheb farmi ja soovin Emirooludega pikaajalise vaenu lõpetada. Kenan ärkab üles.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 6:50 pm

191. Kenanil on osaline amneesia. Gökhani mehed ajavad Muratit taga. Arzu ei suuda Kenani päranduse üle rõõmu tunda. Zeynep ärkab üles.

192. Kenan lubab Melekile, et uurib välja, mis naise perega juhtus. Aliye ja Arzu vahel algab võimuvõitlus. Gökhani mehed üritavad Muratilt teada saada, kus Tülay on.

193. Tugce otsustab üksi Kenani hauale minna ning kohtub Serdariga. Zeynep ei tunne oma jalgu. Rasim valetab Kenanile ja Melekile, miks ta naise vanemad tappis.

194. Serdar viib Tugce tagasi farmi. Pole kindel, kas Zeynep hakkab veel kunagi käima. Kenanile meenub, mis temaga juhtus. Rašiti mehed röövivad Meleki. Murat on Feridesse armunud.

195. Arzu mõtleb, kuidas Serdarist vabaneda. Aliye kahtlustab, et Arzu tulistas Zeynepit. Erkut otsustab end politseile üles anda, kuid see ei õnnestu. Zeynep kirjutatakse haiglast välja ja Selim püüab teda veenda, et nad farmi läheksid.

196. Melek näeb oma koduuksele joonistatud madu, mida ta nägi ka teda röövinud meeste juures. Seepärast palub ta Selimil Elif mõneks ajaks farmi viia ning plaanib ise Gülnuri poole jääda. Samal ajal kui Arzu ja Aliye vahel käib võimuvõitlus, ilmub kõigi üllatuseks välja Kenan.

197. Kõik peale Arzu rõõmustavad, et Kenan on elus. Kenan räägib perele, mis temaga juhtus, kuid vaikib Melekist. Melek räägib Melihile oma läbielamistest Kenaniga.

198. Aliye ütleb Kenanile, et kahetseb, et sundis teda Arzuga abielluma ja näeb nüüd Arzu tõelist palet. Arzu kuuleb seda jutuajamist pealt ja kartes, et Arzu räägib Kenanile kõik ära, lükkab ta Elifi trepist alla. Politsei tuleb Arzut mõrvakatse eest vahistama.

199. Arzu püüab meeleheitlikult politseid veenda, et ta on süütu, kuid asjata. Aliye oli see, kes esitas Arzu vastu süüdistuse ning räägib politseile kõigest, mida ta Arzu kohta teab. Arzu isa Nejdet on oma tütre vahistamisotsuse suhtes ükskõikne.

200. Aliye palub Kenanilt oma tegude eest andestust ja räägib talle, kuidas Meleki vanemad surid. Kenan on oma ema peale vihane. Erkut ei mõista, miks Nejdet teda luku taga hoiab.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 6:54 pm

201. Melek räägib Selimile ja Zeynepile, et tema ravis Kenani terveks. Nejdet süüdistab Arzu halvas iseloomus Aliyed. Kenan uurib Meleki vanemate mõrvalugu edasi.

202. Tugce läheb oma vanaisa Nejdetiga kaasa ja Aliye ei saa sinna midagi parata. Nejdeti farmi ründavad relvastatud mehed ja Erkut päästab Tugce tulerahe alt. Kenan viib oma tütre taas koju. Nejdet teeb Erkutile ahvatleva tööpakkumise.

203. Kenan saab teada, et Rasim leiti vanglas surnuna. Melek saab ehmatava paki ja teavitab sellest politseid. Kenan arvab, et selle kõige taga on Arzu isa. Veysel ja Murat on sunnitud taas autopesulasse elama asuma.

204. Erkut ütleb Nejdetile, et Kenan et tea, et Elif ta tütar on. Efruz üritab Melihit üles leida. Veysel maksab osa võlast kinni ning Tülay saab vabaks.

205. Tülay muudab autopesula hubaseks koduks. Aliye räägib Kenanile kogu tõe nende mineviku ja maa kohta. Melek ja Efruz saavad tuttavaks.

206. Selim sunnib Zeynepit tagasi kooli minema. Arzust saab Sultani isiklik ori. Aliye läheb vanglasse Arzut vaatama ning räägib talle Nejdeti kohta kogu tõe.

207. Melek läheb farmi Zeynepit vaatama ning Aliye vabandab mineviku pärast. Gonca viib Arzule raha, kuid see varastatakse vanglas ära. Feride tädi käsib tüdrukul kooli asemel tööle minna.

208. Politseist teatatakse Melekile, et Melih on haiglas. Veysel ja Murat otsustavad Zeynepile külla minna. Nejdet hakkab maaomanikke ähvardama, et nad oma maa maha müüksid ja see ei meeldi Erkutile.

209. Kenan saab teada, et Melih on Meleki vend. Elif ütleb Tugcele, et ta isa peksis teda vanasti. Nejdet hakkab Erkutit väljaõpetma.

210. Melek räägib Kenanile Melihi kohta kõik ära. Zeynep vabandab Aliye ja Ipeki ees oma isa pärast. Elif lohutab Tugcet ta vanemate lahutuse pärast.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 6:58 pm

211. Kenan ütleb Melihile, et Nejdet tappis ta vanemad. Aliye läheb Nejdeti farmi Tugcele järele. Nejdet külastab Arzut ning tahab temaga koostööd teha.

212. Gonca läheb salaja Nejdetile külla. Elif ja Tugce valmistuvad kooli minema. Melek ja Melih plaanivad öelda Emirooludele, et Elif on Kenani tütar.

213. Nejdet ähvardab Melekit, et too ei ütleks Emirooludele tõtt ning röövib Elifi. Melih vihastab, et Melek ei rääkinud talle Nejdeti ähvardustest. Arzu saab Nejdetilt paki.

214. Melek palub Selimil Elif koju tuua, kuid nähes, et kodu ja aeda on rüüstatud, viib Selim Elifi farmi tagasi. Melek on otsustanud, et ei räägi Kenanile Elifist. Gonca saab Nejdetilt hinnalisi kingitusi ja Gonca jätkab teda farmis toimuvast informeerimast.

215. Elif ja Melek on kurvad, et peavad jälle teineteisest lahus olema. Melih ja Kenan püüavad leida viisi Nejdetist jagu saamiseks. Nad peavad paremaks Selimile ja Zeynepile sellest mitte rääkida, kuid Selim tunneb end kõrvaleheidetuna. Toimub Kenani ja Arzu lahutusistung.

216. Arzul tuleb kohtus kannataja mängimine hästi välja ja kohtunik otsustab istungi edasi lükata. Tugce on Aliye ja Ipeki peale pahane, arvates, et nende pärast ta ema koju tagasi ei tulegi. Käes on Elifi ja Tugce esimene koolipäev.

217. Rüseluses Feyyazi ja Nejdeti vahel saab Nejdet viga, Feyyaz põgeneb. Feride hakkab Meleki juures tööle. Selim kuuleb pealt Zeynepi telefonivestlust oma isaga, kui Veysel suurt rahasummat Zeynepilt küsib.

218. Elifile meeldib koolis väga, kuidas Tugcele mitte. Nejdet tahab, et Erkut tapaks Feyyazi, aga Erkut ei suuda seda teha ja laseb tal põgeneda. Selim annab Veyselile raha, mida ta vajab, ja palub seda Zeynepi eest varjata.

219. Arzu on kindel, et saab vanglast välja. Pelin arvab, et Selim on Zeynepiga abielus vaid halastusest ja tahab Selimit endale võita. Nejdet annab Goncale mõista, et tahab temaga tugevamat sidet.

220. Erkut on Nejdeti ees hirmul. Tugce tunneb huvi Meleki vastu. Talle öeldakse, et Melek on perekonnatuttav. Pelin saabub farmi, et Selimilt ja Zeynepilt oma tegude pärast vabandust paluda. Nejdet laseb Goncal üles otsida relv, millest Zeynepit tulistati. Veysel läheb seekord Meleki juurde laenu küsima.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 7:01 pm

221. Veysel ei usu, et Melekil pole talle raha laenata. Melih astub Meleki kaitseks välja ja Veysel saab teada, et nad on õde ja vend. Veysel kaotab hasartmängudega kogu oma raha. Melek avastab, et ta kohviku kassast on raha kadunud ja kahtlustab varguses Veyselit. Gonca leiab relva, kuid otsustab seda enda kasuks ära kasutada.

222. Veyselit ei usu keegi peale Tülay. Gonca viib relva Nejdetile. Nejdet ähvardab teda valetamise eest. Nejdeti palgatud Muzaffer läheb politseile rääkima, et tema tulistas Zeynepit ja Arzu vabaneb vanglast. Arzu saabub farmi Zeynepi auks korraldatud õhtusöögi ajal.

223. Tugce on oma ema taas nähes väga õnnelik, kuid ülejäänud farmielanikud mõtlevad, kuidas Arzust lahti saada. Selgub, et Veysel polnud Meleki söögikoha rahavarguses süüdi. Murat tutvustab oma isale ja Tülayle Ferided.

224. Hasan läheb külaelanikega Kenanile kurtma, et neid tahetakse oma maalt minema ajada. Kenan läheb Nejdeti juurde Tugcet tagasi tooma, kuid mees käsib ka Arzu kaasa võtta. Melih aitab Veyselit.

225. Arzu käsutab farmis ning Zeynep ja Selim on ainult oma toas. Kenan läheb külaelanikega maade müüki arutama. Melek ja Melih üritavad Elifit tagasi saada.

226. Zeynep ja Selim lahkuvad farmist. Veyselil, Muratil ja Tülayl on autopesulas elamisega raskusi. Murat kavatseb tagasi kooli minna.

227. Nejdet käsib oma advokaadil jälle külaelanike maid kokku ostma hakata. Kenan ütleb Melihile, et Nejdet ähvardab teda. Tülay lahkub Veyseli juurest.

228. Nejdet ei luba Arzul enda juurde tulla ning naine läheb Emiroolude juurde tagasi. Kenan lubab külaelanike kahjud korvata. Aliye helistab Melekile ning Arzu arvab, et kõik on saanud teada tõe Elifi kohta.

229. Melih viib haavatud Kenani haiglasse. Erkut päästab teist korda Nejdeti elu. Arzu ütleb Aliyele, et Elif on Kenani tütar. Tülay tahab Veyselist lahku minna.

230. Aliye viib Elifi Meleki juurde. Arzu üritab end tappa. Veysel üritab Tülayga leppida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Thu Mar 29, 2018 7:05 pm

231. Gonca ütleb Nejdetile, et Aliye viis Elifi Meleki juurde. Nejdet lubab nüüdsest alates Arzule toeks olla. Meleki rõõmustab Aliye muutus.

232. Elif põgeneb Nejdeti meeste eest. Arzu saab haiglast välja. Murat üritab Veyselit ja Tülayd lepitada.

233. Veysel palub Tülay kätt. Serdar ütleb Arzule, et Emiroolude maal on kulda. Nejdeti mehed näevad Serdarit ja Arzut rääkimas ning röövivad Elifi.

234. Arzu mõistab, et ta isa kasutab teda ära ning nad lähevad tülli. Arzu hakkab Serdariga koostööd tegema. Melek saab teada, et ta tütar on röövitud. Selim päästab Elifi Nejdeti käest.

235. Veysel ja Tülay teevad pulmadeks ettevalmistusi. Selim ja Aliye veenavad Melekit oma tütar farmi jätma. Selim ja Zeynep saavad teada tõe Nejdeti kohta ning otsustavad minna tagasi elama farmi. Nejdeti ärgitusel tulistab Erkut Selimit.

236. Selimi seisund on kriitiline. Murat kingib Feridele kleidi, kuid Melahat rebib selle Feride ees katki. Arzu ja Serdar tahavad Nejdetile kätte maksta. Erkut ei saa Zeynepit oma peast välja.

237. Serdar kasutab võimalust Arzu sugulasena farmi elama tulla. Zeynep hakkab taas käima ja Selim tuleb teadvusele. Aliye teeb Nejdetile ettepaneku hinnaline maa talle anda, kuid palub aega, et Kenan nõusse saada.

238. Melek palub Melihil veenda Kenanit, et ta Nejdetist eemale hoiaks. Ipeki sõbrannale Ferayele hakkab Serdar meeldima. Kogu pere on pahane, et Arzu tõi Serdari farmi, kuid ei saa sinna midagi parata. Selim saab haiglast välja.

239. Arzu kohtub Erkutiga, et temalt teenet paluda, kuid Erkut pole nõus Nejdetit reetma. Ka Feraye ei taha farmist enam lahkuda, kuid Aliye teravate sõnade peale ta siiski teeb seda. Ipek kuuleb pealt Melihi ja Sadiki juttu ning saab teada, et Sadik tuli farmi Melihi nuhiks.

240. Melih kohtub Ipekiga, et olukorda selgitada, aga Ipek kõnnib vihasena minema. Feraye julgustab Pelinit Selimile lähenema. Erkut võtab Arzu pakkumise vastu. Arzu ütleb Goncale, et ta ei laseks Nejdetil end petta.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Fri Sep 14, 2018 4:36 pm

241. Tülay ja Veysel abielluvad. Arzu palub Serdaril Nejdet maha lasta. Ka Nejdeti äripartneritel on kavas ta tappa. Ipek on pettunud, et kõik tema eest tõde varjavad. Melihi ja Kenani äriplaan läheb luhta.

242. Veysel teeb Tülayle ettepaneku minna mesinädalatele. Just siis, kui Nejdet on Gonca kutsunud enda juurde õhtusöögile, tulistatakse Nejdetit. Arzu arvab, et Serdar ründas Nejdeti, kuigi ta ei teinud seda.

243. Aliye, Melek ja Melih kardavad, et see oli Kenan, kes Nejdetit tulistas. Nejdet jääb ellu ka pärast Arzu katset teda haiglas tappa. Kenan ilmub välja ja selgub, et ta pole Nejdeti rünnakus süüdi. Selim saab sõnumeid oma ekskallimalt Didemilt, kuid tegelikult saadavad sõnumeid Feraye ja Pelin.

244. Ipek vihastab oma pere peale ning lahkub kodust. Nejdet tuleb teadvusele ja Goncat nähes ütleb, et tahab teda elu lõpuni enda kõrvale. Erkut ütleb Goncale, et Serdar on Arzu endine mees.

245. Erkut kahetseb, et andis Arzule kullakaardid. Pelin üritab oma valedega Selimit ja Zeynepit lahku ajada. Kenan ei jõua õigeks ajaks lennujaama, et takistada Ipekil lahkumast.

246. Kenan ja Aliye tahavad, et Arzu Serdari minema saadaks. Nejdet tahab, et Gonca oleks öösiti tema juures. Pelin jätkab Zeynepi kahtluste süvendamist Selimi vastu.

247. Ajalehes avaldatakse Arzu ja Kenani pildid. Arzu läheb Melekile ütlema, et too jätaks Kenani rahule, kuna nad elavad õnnelikku pereelu. Melek ütleb Zeynepile, et too peab Selimile oma kahtlustest rääkima.

248. Kenan ütleb Melekile, et kullakaevandusprojekt on katkestatud ning Melek ütleb, et nad ei pea enam kohtuma. Murat röövitakse. Zeynep näeb Selimit Didemi kätt hoidmas ning lahkub farmist.

249. Feride päästab Murati. Selim ja Zeynep lahendavad oma probleemid. Gonca pärib Nejdetilt Serdari kohta.

250. Tülay otsustab uuesti Manolya'na tööle hakata. Elif ja Melek saavad kokku. Serdar käib Arzule peale, et koos põgeneda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Fri Sep 14, 2018 4:50 pm

251. Erkut hoiatab Goncat ja Veyselit Nejdeti eest. Melahat valetab Feride vendadele, et tüdruk varastas ta raha ja temast on prostituut saamas. Aliye tahab, et Melek ütleks Kenanile, et Elif on ta tütar.

252. Feride vennad lähevad Meleki restorani ning Kenan peksab nad läbi. Kenan pärib Serdarilt enda ja Meleki pildi pärast aru. Nejdet käsib Erkutil kotitäis raha kusagile viia.

253. Arzu otsustab Tugcega põgeneda, kuid mõtleb ümber ning Serdar ähvardab kõigile tõtt rääkida. Veysel teeb Erkutile ettepaneku Nejdeti raha omavahel ära jagada. Melek aitab üht terviseprobleemidega õpetajat.

254. Serdar saadab Kenanile Tugce DNA-testi, kuid Arzul õnnestub see enda kätte saada. Selim ja Zeynep saabuvad õnnelikuna tagasi mesinädalatelt ning Feraye ja Pelin teevad paari lahutamiseks uue plaani.

255. Gonca saab teada, et Serdar on tegelikult Tugce isa, ning otsustab minna Nejdeti juurde elama. Feride vennad leiavad Feride ja viivad ta endaga kaasa. Nad tahavad Feride oma au kaitseks tappa.

256. Gonca kolib Nejdeti juurde ja alustatakse pulmade ettevalmistustega. Arzu üritab seda abielu ära hoida. Feride noorim vend Samet ei suuda Ferided tulistada ja laseb tal põgeneda.

257. Kenan päästab Meleki Feride vendade käest ja politsei viib mehed ära. Melih viib Feride ja Murati Efruzi juurde. Feride ja Kenani abiga vabastatakse Samet vahi alt. Nejdet on maruvihane, et Serdar Arzut rahule ei jäta ja paneb Arzu raske valiku ette.

258. Gonca näeb Nejdeti farmis Serdarit. Serdar palub Goncalt, et ta teda välja ei annaks, muidu Nejdet tapaks ta. Gonca ja Serdar otsustavad koos Arzule vastu hakata. Selim valmistab Zeynepile üllatuse.

259. Melek ütleb Aliyele, et tahab Elifi enda juurde võtta. Aliye arvab, et on aeg Kenanile tõde avaldada. Gonca läheb Emirogludele pulmakutset viima ja kõik on uudisest rabatud.

260. Aliye viib Elifi Meleki juurde. Melek on nõus Kenanile tõde rääkima pärast Arzu ja Kenani lahutust. Käes on Nejdeti ja Gonca pulmapäev, mis ei kujune ei Gonca ega Arzu jaoks kergeks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   Fri Sep 14, 2018 5:16 pm

261. Arzul on Elifiga õelad plaanid. Kui Melek saab teada, et ta tütar on röövitud, kahtlustab ta selles Nedjetit. Murat jätkab Feridega kooliteed.

262. Elif põgeneb naiste eest, kes ta röövisid. Nad valetavad Arzule, et Elif on surnud ja saavad temalt raha. Serdar aitas Elifil pääseda ja ta plaanib Elifi ta isa juurde viia, et Tugce endale saada. Nejdet otsib palavikuliselt Serdarit taga.

263. Gonca ja Nejdet sõidavad mesinädalatele. Nejdet hoiatab Erkutti, et tahab Serdari tema tagasituleku ajaks surnuna näha. Kenan saab viimaks teada, et Elif on ta tütar, kuid on kõigi peale vihane, et seda tema eest varjati.

264. Serdar peab leppima kaotusega. Arzu elul ei ole viga midagi. Selim ja Kenan aga peavad maha mitu tõsist jutuajamist.

265. Melek saadab Elifi ära, kuid laps ei jõuagi koju. Teel toimub jube õnnetus. Hukkuvad Feruz ja Melih. Elif aga jääb kadunuks.

266. Zeynep ja Selim üritavad asjatult Meleki lohutada, aga naine on oma venna ja muidugi tütre Elifi pärast murest hullumas. Lohutust pole aga kusagilt leida.

267. Elif astub õige kurba majapidamisse,kus julm vanem mees sunnib lapsi enda kasuks tööle ja karistab neid allumatuse korral peksuga. Meleki käitumine tundub Zeynepile ja Selimile õige kummaline.

268. Elif on sunnitud tänaval nõudepesulappe müütama. Ostjad ei ole tema kaubast aga huvitatud. Serdaril on tegemist Goncaga. Kenan ei ole sugugi rahul politsei toimetatava uurimisega.

269. Melek kurdab Zeynepile oma kurba unenägu Elifist. Elifi vanaema on lohutamatu, samuti Kenan. Toimuvad matused. Melek viiakse psühhiaatriahaiglasse.

270. Elif on oma kurja heategija juurest põgenenud ja satub uude Muhsini majapidamisse. Muhsini naine aga ei salli väikest tüdrukut. Kenan süüdistab Melekki Elifiga toimunus.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: Sarja "Elif" osad   

Back to top Go down
 
Sarja "Elif" osad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: PRAEGU EKRAANIL :: Elif-
Jump to: