Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "La Gata" osad

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:00 pm

1. Maite Perron kehastab elust räsitud teismelist tütarlast, kelle koduks on räpane prügimägi, kuid kes saatuse kiuste leiab rikka mehe ja oma elu armastuse. Noor Pablo ei tunne klassivahet. Ta jälgib kadestades aknast, kuidas Esmeralda teiste lastega mängib. Seda noort tüdrukut kutsutakse Metskassiks. Ta elab agulis koos oma musta kassiga. Esmeraldat kasvatab Doña Rita, kes ei ole hea inimene. Jarocha toob Esmeraldale süüa, aga Doña Rita ei luba tal seda süüa. Kui Pablo ja Esmeralda kohtuvad, siis saavad neist lõpuks sõbrad ja poiss soovib tüdrukut aidata. Kui Pablo ema Lorenza näeb Esmeraldat enda aias, siis ta ajab ta sealt minema.

2. Pablo palub emalt luba Esmeraldaga uuesti kohtuda. Noorema õe Virginia abil õnnestub Pablol välja hiilida. Esmeraldale tegid Pablo ema sõnad haiget ja ta ei taha poisist enam midagi kuulda. Lorenza saab Pablo pettusele jälile ja läheb talle agulisse järele.

3. Doña Rita räägib Esmeraldale, et politsei püüdis tema poja Chucho uuesti kinni. Lorenza palub Agustínilt abi Pablo piiramisel. Esmeralda palub Doña Ritat, et ta räägiks talle, mida kaardid tema tuleviku kohta ennustavad. Tumm saab teada, et on pärinud suure varanduse.

4. Esmeralda ajab laiali Felat tülitavad agulilapsed ja pakub talle peavarju. Mariano püüab sekkuda Pablo ja Mónica suhtesse. Esmeralda räägib Jarochale, et Pablo on ainus, kes teda Metskassiks ei pea.

5. Doña Rita saab teada, et Esmeralda oskab lugeda ja kirjutada. Pablo tunnistab endale ja Esmeraldale, et on temasse armunud. Doña Rita ütleb Esmeraldale, et ilmselt näeb ta õige pea Pablot abiellumas tema väärilise tüdrukuga.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:00 pm

6. Pablo kutsub Esmeralda enda juurde sööma, kuid neile satub peale Lorenza. Torm ähvardab agulielanike hütid hävitada ja Pablo läheb neile appi inimesi päästma.

7. Lorenza palub Mariano abi, et Pablot mõistusele tuua. Pablo ja Mariano veedavad koos aega. Doña Rita räägib Esmeraldale, et tema ema armus valesse mehesse, kes tõi kaasa tema hukatuse. Tumm saab teada, et tema tütar võib olla elus.

8. Esmeralda ootab tööintervjuud. Pablo tutvustab Marianole Esmeraldat ja jätab nad hetkeks omavahel vestlema. Don Italiano ähvardab Pablot relvaga.

9. Pablo räägib Esmeraldale, et tahab minna tööle, et saaks kiiremini temaga abielluda. Esmeralda uus ülemus on temast liialt huvitatud. Lorenza ja Agustín viivad pere ja Mónica paariks päevaks rantšosse. Esmerlada räägib Pablole, et on Mónica peale armukade.

10. Pablo tunnistab Mónicale, et on hullupööra Esmeraldasse armunud. Lorenza ja Agustín teesklevad, et on nõus Pablo ja Esmeralda abiellumisega ja aitavad tal tööd leida. Pablole ei jää muud võimalust kui minna New Yorki õppima.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:00 pm

11. Pablo vanemad saadavad ta USAsse õppima, et ta Esmeraldast lahutada. Tummal on lootust varsti vanglast vabaneda. Kui Pablo vanemad sellest kuulevad, muutuvad nad väga ärevaks. Pablo kirjutab Esmeraldale, et laenab isalt raha ja saadab selle talle reisi jaoks.

12. Agustini palgatud mehed püüavad Esmeraldat röövida. Damian näeb agulis võõraid mehi ja takistab röövi. Lorenza uurib Agustinilt, millised on tema plaanid Esmeraldaga. Pablo on mures, kuna ei saa enam Esmeraldaga ühendust. Esmeralda vaevleb kõrges palavikus. Dona Rita külastab Agustini.

13. Damian teatab Agustinile, et Esmeralda ootab Pablolt last. Sentaavo räägib Esmeraldale, et Pablo vanemad on kõik nii korraldanud, et teda ja Pablot lahku ajada. Lorenza saadab Virginia mõneks ajaks Itaaliasse. Mariano käib Pablo palvel Esmeraldaga rääkimas. Esmeralda läheb Lorenzale oma lapsest rääkima.

14. Lorenza kisub Esmeralda ja Pablo abielutunnistuse tükkideks. Esmeralda püüab tööd leida, et oma lapsele paremat elu pakkuda. Tumm näeb vanglas eemalt Esmeraldat. Pablo naaseb viimaks Mexicosse, et Esmeralda üles otsida.

15. Esmeralda satub haiglasse. Agustin laseb Esmeralda ja Pablo abielu tühistada. Tumm otsustab oma tütre üles otsida. Jaorcha räägib Mercedesele, et Esmeralda on haiglas ja ootab hoopis kaksikuid. Tumm pääseb vanglast välja ja palkab Damiani endale abiliseks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:01 pm

16. Esmeralda saab teada, et ta ei olegi enam Pabloga abielus. Fela näeb Tumma ja peidab end tema eest. Agustín paneb Pablo uskuma, et ta ei tohikski rohkem Esmeraldaga kohtuda. Tumm palub Damiáni ja Mercedest, et nad tema tegeliku isiku saladuses hoiaksid, kuni ta oma kättemaksu teoks teeb.

17. Doña Rita räägib Esmeraldale tema vanemate kohta ja annab talle tema ema asjad. Tumm saab teada, et tema tütar on elus. Pablo on kopsupõletikuga haiglas ja Mónica lendab New Yorki, et tema kõrval olla. Esmeralda lapsed on näljas.

18. Esmeraldal pole raha, et oma pojale uut piimasegu ega rohtu osta ja ta pöördub viimases hädas Italiano poole. Pablo naaseb Mehhikosse ja uurib teenijatelt, kas Esmeralda on teda otsimas käinud.

19. Damián päästab Esmeralda Italiano käest. Mariano tunnistab Pablole, et nende vanemad tühistasid tema abielu Esmeraldaga. Doña Rita viskab Esmeralda välja ja ta läheb elama Damiáni ja Mercedese majja. Virginia soovitab Pablol Esmeralda üles otsida ja temaga asjad selgeks rääkida.

20. Esmeralda tunneb, et on valmis Pablole talle põhjustatud valu eest kätte maksma. Kui Esmeralda läheb Tummale külla, siis ta avastab, et kõrvalmajas elab Pablo perekond. Pablo teatab Esmeraldale, et Mónica on tema kihlatu.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:01 pm

21. Lorenza korraldab lõuna, et Pablo saaks ametlikult Mónica kätt paluda. Tumm uurib Damiánilt Esmeraldat kasvatanud proua kohta ja saab kinnituse, et see oli Doña Rita. Ta jõuab järeldusele, et Doña Rita röövis Esmeralda.

22. Esmeralda näitab Tummale fotot oma emast. Mees veendub, et see ongi Blanca. Nüüd soovib ta tüdrukut veel enam aidata. Mercedese abil õnnestub tal veenda teda enda juurde kolima. Pablo on pulmatrallist tüdinud.

23. Mariano soovitab Pablol Mónicaga mitte abielluda. Esmeralda on otsustanud Tumma kättemaksuplaanidega kaasa minna. Mónica püüab Pablo mõtteid mujale viia. Esmeralda ja Pablo kohtuvad ootamatult ja korraldavad stseeni.

24. Pablo suudleb Esmeraldat. Mónica on Pablo käitumisest jahmunud. Pablo osutub pere mustaks lambaks. Lorenza püüab veenda Mónicat kihlust mitte katkestama. Esmeralda tahab Inési halvalt teelt päästa. Tumm käib Lorenzaga vestlemas. Advokaat annab Tummale mõista, et tema naine Blanca võib olla elus.

25. Agustin jagab Lorenzaga oma kahtlusi Abel Cruzi osas. Tumm ütleb Esmeraldale, et õpetab teda Pablo perekonnale kätte maksma. Fela väidab, et Dońa Rita ongi see kuri naine, kes tema tütre röövis.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:02 pm

26. Esmeralda ja Pablo kohtuvad suursaadiku vastuvõtul. Tumm korrutab Agustínile, et tema tasumise tund on tulnud. Virginia ütleb Esmeraldale, et ta peaks Pabloga omaette rääkima.

27. Pablo saadab Esmeraldale kirja. Tumm on kirja sisu peale jahmunud. Pablo ootab kannatamatult Esmeraldalt vastust ja Tummal küpseb sellega seoses oma plaan. Mariano suhtub Esmeralda ja Pablo kohtumisse umbusklikult.

28. Esmeralda ei taha Pablost enam midagi teada ja ei taha tema ees enam teeselda. Lorenza keelab Pablol Mónicaga kihlust katkestada. Agustín on enesetapu äärel, kuid Virginia takistab teda.

29. Lorenza räägib Mónicale, et Pablol on kavas nende kihlus katkestada. Eugenia uurib, kas Agustíni kohta levival kuulujutul on alust. Pablo ütleb Esmeraldale kogemata, et põlgab tema lapsi. Esmeralda on otsustanud lõpetada Pabloga mängimise. Fela ütleb Esmeraldale, et on tema ema.

30.Doña Rita ei tunne end hästi, aga Esmeralda kahtlustab, et ta teeskleb. Fernando külastab Doña Ritat ja räägib talle saladusest. Mariano tunnistab Mónicale, et on Esmeraldasse armunud. Mónica vanemad ei ole enam tema ja Pablo abiellumisega nõus. Jarocha püüab Pablole tõtt rääkida.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:03 pm

31. Pablo läheb Esmeraldalt laste kohta selgitust nõudma. Tumm pakub Agustínile väljapääsu. Damián ja Pablo satuvad kaklusse. Inés ei ole valmis oma kaaslasi välja andma ja palub viimases hädas abi Esmeraldalt.

32. Jarocha püüab Pablot veenda, et ta ei tohiks abielluda ja avaldab talle saladuse. Sentaavo ja Virginia käivad romantilisel lõunasöögil. Esmeralda nukrutseb, kuna käes on Pablo pulmapäev. Mariano hellitab lootusi Esmeralda osas.

33. Jarocha ilmub koos lapsega Pablo ja Mónica laulatusele. Felale hakkavad meenuma üksikasjad tema varasemast elust. Esmeralda pahandab Jarochaga. Agustín tunnistab Marianole ja Pablole üles oma tumedad saladused ja viskab Pablo kodust välja.

34. Mónica räägib Esmeraldaga avameelselt. Esmeralda otsib Pablot, kuid tal ei õnnestu teda leida. Doña Rita leiab haiglast austaja. Pablo kohtub Giselaga. Don Italiano püüab Doña Ritalt infot välja pressida. Pablo satub pärast rasket kukkumist haiglasse.

35. Mariano on valmis võtma vastutuse oma isa tegude eest. Jarocha püüab veenda Tumma, et ta Esmeraldat nii väga ei survestaks. Pablo ärkab haiglas ja on selgelt masenduses. Lorenza palub Esmeraldat, et ta Pablot vaatama läheks. Dorila satub peale Sentaavole ja Virginiale.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:17 pm

36. Esmeralda ja Tumma vahel tekib vastasseis, kui Esmeralda tahab lastega koos haiglasse Pablot vaatama minna. Mónica käib Pablot vaatamas. Mariano teatab Esmeraldale, et Pablo lahkus haiglast koos Mónicaga. Agustín haub alatut plaani. Pablo läheb Tumma juurde Esmeraldat otsima.

37. Damián leiab üles mehe, kes Esmeraldast fotod tegi. Esmeralda on Pablos pettunud. Osorio teeb Martínez Negretedele pakkumise. Pablo nõuab isalt selgitusi. Don Italianol küpseb uus plaan Metskassi asukoha tuvastamiseks.

38. Pablo ja Esmeralda kohtuvad metsatukas. Rita uus austaja järgneb talle ka prügimäele. Rita püüab Tummale oma saladust avaldada. Fela ja Tumm kohtuvad prügimäel. Mariano ässitab Mónicat Pablole kätte maksma. Tumm avaldab saladuse ka Esmeraldale.

39. Varesejala kamp maksab don Italianole kätte. Martínez Negretede juures toimub pidulik koosviibimine, kus tehakse teatavaks Pablo ja Esmeralda kihlumine. Agustín näeb peol Blancat. Mónica asub Pablole kätte maksma.

40. Agustín murdub pinge all. Tumm viib Fela arsti juurde ja saab teada, mis tema mäluga lahti on. Pablo on oma isa tervise pärast meeleheitel ja palub Esmeraldalt abi.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:17 pm

41. Pablo ja Esmeralda ei jõua üksmeelele. Mónica püüab seda ära kasutada ja Pablot endale võita. Esmeralda ei talu enam Tumma põikpäisust ja palub doña Ritalt, et ta võtaks tema koos lastega uuesti enda juurde elama. Mariano püüab Tumma veenda. Esmeralda asub tööd otsima.

42. Pablo läheb Giselaga lõunale. Doménico tervitab Metskassi kingitustega. Agustín saab teada, et ta on koduarestis. María hakkab Pablot abistama. Mariano viib Esmeralda loomaaeda. Jarocha hoiatab Esmeraldat, et noormees on temasse armunud. Pablo valmistab Esmeraldale romantilise üllatuse.

43. Pablo veenab Esmeraldat endale uut võimalust andma. Gisela sõbrustab Lorenzaga. Fela satub Martínez Negretede aeda. Agustín vaevleb südametunnistuse piinades. María viib salaja Leticia Pablo kätte. Mariano püüab endiselt Esmeraldat endale võita.

44. Esmeralda ja Pablo tütar viiakse raskes seisus haiglasse. Doménico näeb oma võimalust ja on Esmeraldale toeks. Rita keeldub Pablole ja Marianole ütlemast, kus haiglas Esmeralda lapsega on. Tumm palub Jarochal ja Mercedesel Esmeralda käikäigu järele uurida. Lorenzal sünnib uus plaan.

45. Tüdruku seisund halveneb ja Esmeralda on sunnitud ta teise haiglasse üle viima. Pablo otsib meeleheitlikult oma tütart taga. Italiano on mures, sest ei taha raha puudumisel harukordsest võimalusest ilma jääda. Fela paneb Esmeralda mõistma, et ta peab edasi võitlema.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:18 pm

46. Esmeralda ja Pablo veedavad öö Leticia haigevoodi ääres. Lorenza läheb haiglasse oma lapselast vaatama, aga Esmeralda kihutab ta sealt minema. Virginia ja Carlos jäävad Lorenzale vahele. Doménico püüab endiselt end võõraste sulgedega ehtida ja Esmeraldat endale võita. Giselal on Pablole veel häid uudiseid.

47. Damián saab advokaadi diplomi kätte ja asub ametlikult Tumma kaasuse kallal tööle. Kõigi rõõmuks Leticia ärkab. Lorenza püüab Esmeraldat veenda, et nad on nüüd üks pere. Agustín viiakse võõrutusravikliinikusse. Virginia läheb Sentaavo juurde elama ja Inésil sünnib temaga seoses uus plaan. Tumm hakkab Esmeraldale tõtt rääkima.

48. Inés meelitab Virginialt infot välja. Esmeralda lubab Sentaavole, et toetab teda kõiges. Doménico nõuab Esmeraldalt vastust oma abieluettepanekule. Mariano külastab Agustíni kliinikus. Virginia saab teada, et Sentaavo võeti kinni. Lorenza süda ei leebu ja ta on otsustanud Sentaavole kätte maksta.

49. Sentaavo viiakse vanglasse. Doménico ütleb Pablole, et Esmeralda nõustus temaga abielluma. Pablo räägib Esmeraldale tõtt Leticia ravikulude tasumise kohta. Agustín ja Lorenza korraldavad prügimäe hüttide maatasa tegemise. Virginia on otsustanud prügimäele elama jääda.

50. Iga hetk võib aset leida Martínez Negretede vara arestimine. Mariano palub Pablolt abi. Esmeralda ja Pablo ei leia ühist keelt. Gisela püüab Pablot ja Esmeraldat lahku ajada. Doña Rita kaardid ennustavad halba. Lorenza on valmis end Tumma ees alandama.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:20 pm

51. Lorenza anub Tummalt andestust, kuid Tumm ütleb, et Martínez Negretede jaoks on tema süda kivist. Doña Rita mängib kosjamoori. Esmeralda läheb Doménicolt selgitust nõudma. Inés ja Varesejalg röövivad Martínez Negretesid. Pablo vahistatakse.

52. Esmeralda on meeleheitel ja läheb Tummalt abi paluma. Pablo viiakse üle vanglasse ja ta kohtub seal Sentaavoga. Tumm võtab ka Virginia enda juurde elama. Inés peidab varastatud kraami enda hütti. Tumm teatab Marianole, et on otsustanud aidata Pablol ja Esmeraldal õnnelikuks saada.

53. Esmeralda külastab vanglas Pablot ja nad räägivad oma ühisest tulevikust. Jarocha püüab don Lupelt tõde välja uurida. Gisela püüab Pablot veenda Esmeraldast eemale hoidma. Esmeralda võtab Inési käest varastatud ehted ära ja viib need Lorenzale tagasi. Kohtutäitur läheb Martínez Negretede vara arestima. Varesejalg kaitseb Inési Kõõrdsilma eest.

54. Gisela räägib Pablole tema vanemate vara arestimisest. Esmeralda ja Gisela vahel tekib sõnasõda. Varesejalg maadleb süümepiinadega. Martínez Negretede maja tehakse tühjaks ja Agustín tahab minna don Fernandoga vestlema. Isa Rivas vahendab Pablo ja Esmeralda sõnumeid. Esmeraldal on eelaimdus, et Pabloga on midagi juhtunud.

55. Vanglas puhkeb mäss ja Esmeralda on meeleheitel. Agustín ei leia don Fernando juures mõistmist. Lorenza on ahastuses, kui leiab eest mööblist tühjaks tehtud maja. Sentaavo pääseb vabadusse ja Tumm võtab ta samuti enda tiiva alla. Tumm kasutab vanu tutvusi, et Pablot aidata. Esmeralda kohtub haiglas Doménico naisega.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:22 pm

56. Damián näeb Mariano plaanidest läbi. Varesejalg ei suuda oma teoga leppida. Don Lupe tahab oma teo üles tunnistada. Lorenza külastab vanglas Pablot. Doménico annab ametliku tunnistuse. Gisela tunnistab Marianole, mida ta tegelikult Pablo vastu tunneb.

57. Gisela teatab Pablole, et on temasse armunud. Esmeralda palub doña Ritat, et ta talle kaarte paneks. Martínez Negreted on sunnitud oma kodust välja kolima. Inés näeb võimalust Metskassile kätte maksta. Tumm räägib Mercedesele ümbrikust, mis tuleb avada juhul, kui temaga peaks midagi juhtuma.

58. Doménico püüab doña Ritale kätte maksta, aga Chácharas jõuab teda õigel hetkel takistada. Toimub Pablo seinamaalingu pidulik avamine. Doña Rita tutvustab Chácharasele Felat. Gisela läheneb Pablole. Mercedes viib lapsed parki Lorenza ja Agustíniga kohtuma. Esmeralda kohtub kirikus Mónicaga.

59. Esmeralda paneb Mónica paika. Pablo ja Esmeralda lähevad oma laulatuse eelõhtul galeriisse peole. Gisela teeb kõik, et Esmeraldat ja Pablot lahus hoida. Doña Rita lööb end pulmapeoks üles. Kui Esmeralda ja Pablo peolt koju sõidavad, jälitab Gisela neid.

60. Mariano teatab Tummale kurba uudist. Lorenza on võtnud nõuks Pablo ja Esmeralda laulatusele minna. Doña Rita ennustus saab tõeks. Gisela teeskleb, et ei tea õnnetusest midagi. Inés ja tema kamp röövivad juveeliäri.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:23 pm

61. Arst räägib Tummale Esmeralda seisundi tõsidusest, kuid annab lootust, et ta võib täielikult paraneda. Lorenza veenab Mercedest, et ta laseks tal lastega veidi koos aega veeta. Gisela püüab Esmeraldalt elu võtta. Tumm aimab, et Mariano tunded Esmeralda vastu on midagi enamat kui vaid sõbralikud. Jarocha teeb kõik, et Esmeralda jaoks tugev olla. Mónica tuleb haiglasse Pablot vaatama.

62. Esmeralda tuleb teadvusele. Mónica püüab Lorenzat veenda, et Giselal on halvad kavatsused. Rita räägib Chácharasele oma halvast eelaimdusest ja unenäost. Agustín jälitab salaja Felat. Esmeralda on meeleheitel, sest talle tundub, et tema eest varjatakse midagi. Giselal avaneb võimalus Esmeraldale liiga teha.

63. Esmeralda kukub voodist välja ja raskendab nii oma vigastust. Tumm ähvardab Giselat. Lorenza veenab Agustíni Pabloga rääkima minema. Mariano läheb Giselalt selgitust nõudma ja langeb hoopis naise kavala skeemi lõksu. Esmeralda palub Giselal Pablo endale võita.

64. Don Fernando usaldab Marianole allkirjastatud, kuid tühjad paberilehed. Esmeralda püüab Pablot veenda, et ta ei jääks tema kõrvale. Pablo nõuab Marianolt selgitust Giselaga juhtunu kohta. Mariano kuulutab välja stipendiaadid. Esmerlada usaldab Tummale, et tunneb vahel soovi kutsuda teda isaks ja Felat emaks.

65. Pablo üllatab Esmeraldat kuumaõhupalli sõiduga. Pablo ja Mariano otsivad Lorenza abiga Tumma poolt allkirjastatud paberit. Esmeralda vestleb doktor Javieriga. Mercedes tunnistab Esmeraldale, et on lasknud Lorenzal kaksikutega aega veeta. Damián naaseb reisilt ja saab teada, et Esmeralda on halvatud.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:23 pm

66. Tumm hoolitseb Esmeralda eest justkui oma tütre eest. Pablo veenab Esmeraldat, et nad kohe abielluksid. Agustín keelab Lorenzal lapselastega kohtuda. Gisela leiab Agustínis liitlase. Pablo allkirjastab kiirustades Gisela koostatud lepingu. Fela jätab hüvasti oma nukuga. Mariano tunnistab Tummale üles enda eksimuse.

67. Agustín käib oma endises kodus meenutamas ja kohtub väljudes Esmeraldaga. Esmeralda küsib Felalt, kas ta on tema tütar. Tumm ei ole veel valmis Esmeraldale tõtt rääkima. Gisela suudleb Pablot ja Esmeralda saab teada, et Pablo petab teda. Fela röövitakse.

68. Agustín teatab Lorenzale, et soovib lahutust. Esmeralda on Fela kadumise tõttu meeleheitel. Doktor Javier tutvustab Esmeraldale oma kooli. Mariano püüab ära kasutada võimalust Esmeralda südant võita. Pablo teatab Giselale, et ei taha temaga enam kuidagi kokku puutuda.

69. Fela pääseb põgenema, kuid ei leia enam kodu üles. Esmeralda otsustab operatsioonile minna ja Pablo eest võidelda. Pablol õnnestub veenda Tumma enda süütuses. Esmeralda sunnib Tumma Lorenzalt andeks paluma. Mariano kinnitab Pablole, et tal pole Gisela käest pääsu.

70. Gisela kutsub Esmeralda kohtumisele, kuhu ilmub ka Agustín. Chácharas teeb doña Ritale abieluettepaneku. Mariano ja Esmeralda peavad plaani, kuidas aidata teisi aguli noori. Lorenza tunnistab Marianole üles, et tema varastas Tumma poolt allkirjastatud paberi. Pablo ja Esmeralda tahavad abielluda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:24 pm

71. Esmeraldat hammustab haiglas madu ja tema hingamine seiskub. Lorenza ja Virginia lepivad ära. Agustín ja Gisela tähistavad oma triumfi. Agustínil ei õnnestu Blancat rääkima panna. Mariano hoiatab Pablot Gisela eest.

72. Jarocha takistab Giselat, kes on jälle Esmeralda palatisse hiilinud. Esmeralda ärkab ja saab teada, et teda ei opereeritudki. Pärast doktor Javieriga rääkimist otsustab Esmeralda operatsioonist loobuda. Pablo on pimeda arsti peale armukade. Politsei käib Inési otsimas ja Inés süüdistab Varesejalga pealekaebamises. Lorenza ja Mónica palkavad uurija.

73. Esmeralda ja Mariano hakkavad koos heategevusüritust korraldama. Tumm räägib Pablole enda keerulisest olukorrast. Pablo saab teada, et tema ema varastas Marianolt Tumma allkirjaga paberi. Lorenza mõistab, et Gisela on hullumeelne ja hoiatab Pablot. Gisela jälitab Agustini.

74. Prügimäel toimub heategevuslaat, kus jalgpallimäng lõpeb tüliga ja Inés vahistatakse. Lorenza püüab enda kurjust heastada. Gisela on jõudnud Agustíni saladuse jälile. Esmeralda teatab, et on otsustanud internaatkooli minna, et kiiremini kõndima hakata.

75. Pablo tunneb Esmeraldast puudust ja kardab temast ilma jääda. Javier võitleb oma tunnetega Esmeralda vastu. Keegi ei mõista Esmeralda otsust külalisi mitte vastu võtta. Varesejalg otsustab haridusprogrammist loobuda.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "La Gata" osad   

Back to top Go down
 
"La Gata" osad
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cox engine values down?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: PRAEGU EKRAANIL :: La Gata-
Jump to: