Telenovelas, soaps, and tv series
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 "La Gata" osad

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:25 pm

76. Esmeralda taastusravi edeneb jõudsalt. Inés saab teada, et ta ootab last. Esmeralda saab teada, et Javier on temasse armunud. Agustín viib Fela tema endisse koju. Javier ei lase Pablol ega Jarochal Esmeraldaga rääkida. Agustín vahistatakse.

77. Fela viiakse koju ja Esmeralda püüab teda rahustada. Agustín saab tõendite puudumisel arestimajast vabaks. Pablo ja Mariano ei taha uskuda, et nende isa võis Fela röövida. Lorenza taipab, kes on Agustíni suur armastus. Gisela käib Esmeraldat kiusamas. Pablo ütleb dr Javierile, et teab, mida ta Esmeralda vastu tunneb. Varesejalg saab Inési lapsest teada.

78. Doña Rita leiab kasti Tumma ja Fela kirjavahetusega. Marina, Virginia ja Esmeralda valmistuvad kostüümipeoks. Virginia kutsub ka Lorenza peole. Dorila uurib doña Ritalt Sentaavo kohta. Mariano leiab Pablo ja Gisela koos voodist.

79. Esmeralda ja Lorenza ei jää Giselat uskuma, et ta Pabloga vahekorras oli. Diógenes ajab Agustíni jälle jooma. Pablo viib Esmeralda paariks päevaks romantilisele puhkusele. Damián on raskes seisus haiglas. Javier võitleb oma tunnetega Esmeralda vastu. Mariano püüab oma isaga kokkuleppele jõuda.

80. Damiánil on mälukaotus, mis võib pikemalt kesta. Tuleb välja, et Chácharas oli kunagi Blanca mänedžer. Lorenza lahkub Agustíni juurest. Gisela ei lase Pablol uut tellimustööd vastu võtta. Esmeralda käib üksi ehteäris ja eksib tagasiteel ära.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:25 pm

81. Tumm on häiritud, et talle Esmeralda kukkumisest midagi ei räägitud. Esmeralda ja Pablo lepivad kokku, et abielluvad siis, kui kohtuprotsess on läbi. Pablo saab teada, et tema pangakonto on külmutatud. Lorenza ähvardab Agustíni. Rita saab lotovõiduga rikkaks. Sentaavo teeb Virginiale abieluettepaneku. Jarocha ja uurija vahel tekib sümpaatia.

82. Lorenza räägib Pablole Virginia päritolu kohta tõtt. Damián vajab kulukat siirdamist. Esmeralda saab teada Gisela ultimaatumist. Rita püüab ebaseaduslikul teel Inési vanglast päästa. Algab kohtuprotsess, kus Tumm püüab õigluse jalule seada. Lorenza korraldab kohtus stseeni ja Gisela ja Agustín otsustavad ta röövida.

83. Pablo ja Mariano kahtlustavad, et nende emaga on midagi juhtunud. Varesejalg lubab Inésile, et maksab tema eest Metskassile kätte. Felale meenub, et Agustín oli see, kes ta röövis ja et tema kaasosaline oli see, kes kunagi temalt ta tütre röövis. Chácharas pakub Rita eest raha Damiáni raviks. Pablo ja Mariano päästavad Lorenza.

84. Fela meenutab aastate taguseid sündmusi. Doña Rita vaevleb oma pattude koorma all. Doña Rita poeg Nõrguke jutustab vangla direktorile, kuidas ta süüdi lavastati. Varesejala plaan Metskassile kätte maksta hakkab kuju võtma. Agustín kukub kohtus kokku. Pablo on Giselal pihus.

85. Pablo nõustub Giselaga abielluma ja jätab Esmeraldaga hüvasti. Varesejalg liitub uuesti stipendiaatide programmiga, aga teatud tagamõttega. Agustínile leitakse maksadoonor. Gisela lõpetab ravimite võtmise ja teda tabab hotellitoas hullusehoog. Esmerlada ja Javieri sõprus muutub lähedasemaks.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:26 pm

86. Lorenzast ja Giselast saavad uuesti liitlased. Esmeralda on Pablos pettunud ja ei taha temast midagi teada. Esmeralda teeb esimesed sammud. Tumma kohtuprotsess saab lõpplahenduse. Carlos teeb Virginiale enne pulmi üllatuse. Damián lubatakse haiglast koju.

87. Rita visatakse tema uuest luksuskorterist välja. Esmeralda, Jarocha ja Fela lõbutsevad väljasõidul. Damiánile meenub, et ta armastab Esmeraldat. Gisela hiilib Lorenza abiga välja kurja tegema. Pablo jõuab kohale õigel hetkel, et oma poeg surmasuust päästa. Esmeralda on veendunud, et nägi metsas Giselat, aga keegi ei usu teda.

88. Gisela lõpetab Esmeralda ees teesklemise ja esitab talle ultimaatumi. Esmeralda otsustab Tumma juurest välja kolida. Damiánile meenub kohtuprotsess ja Tumma varade tema nimele kirjutamine. Pablo on meeleheitel, sest saab aru, et kõik on tema süü. Varesejalg räägib Inésile häid uudiseid. Tumm ähvardab Giselat.

89. Lorenza kasutab iga võimalust, et Agustíni piinata. Esmeralda naudib elu oma uues kodus. Jarocha veenab Esmeraldat, et ta tema ka enda juurde elama võtaks. Pablo leiab Esmeralda üles, aga kohtub seal doktor Javieriga. Doña Rita nõustub viimaks Chácharasega abielluma. Pablo püüab Agustíni südant pehmendada.

90. Varesejalale antakse Esmeralda juures tööd. Agustín ja Lorenza saavad oma koju tagasi kolida. Gisela ilmub Esmeralda ukse taha. Mariano püüab Giselale selgeks teha, et seadustest pole võimalik ümber hiilida. Tumm ja Fela arutavad, millal ja kuidas oma tütrele tõde rääkida. Esmeralda läheb don Agustíni vaatama.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:27 pm

91. Gisela teatab Lorenzale, et tahab mõneks ajaks Pariisi puhkama minna. Esmeralda kahtlustab, et don Fernando ja Fela ongi tema vanemad ja palub Marianolt abi selle välja selgitamiseks. Don Chácharas avastab lehest oma abikaasa surmakuulutuse. Juan Garza soovib tõestada, et tema on Esmeralda laste isa.

92. Pablo räägib Sentaavole Virginia haigusest. Esmeralda ja Mariano käivad arhiivis tõde otsimas. Jarocha ja Mercedes aitavad doña Rital pulmakleiti valida. Esmeralda kohtub oma vanematega. Advokaat Gutiérrez võtab Pabloga ühendust.

93. Nõrguke räägib Varesejalale, et tema vanemad tapeti. Esmeralda viib doktor Javieri Lorenzat läbi vaatama. Damián, Mariano ja Pablo kohtuvad Juan Garza ja tema advokaadiga. Kõik keelduvad Esmeraldale tõde rääkimast. Varesejalg kosib Inési varastatud sõrmusega.

94. Toimub Rita ja Chácharase laulatus. Pablo uurib Esmeraldalt Juan Garza kohta. Tumm käib Juan Garzat ähvardamas. Nõrguke räägib Varesejalale tema vanemate surma kohta ja Varesejalg ei tea, kas teda uskuda või mitte. Mariano murrab Juan Garza juurde sisse ja avastab tema kohta midagi huvitavat.

95. Lorenza teeskleb minestamist ja Esmeralda on valmis veel rohkem aega don Agustínile pühendama. Nõrguke näitab Varesejalale tõendeid tema vanemate tapmise kohta. Javier kahtleb doña Lorenza siiruses. Agustín hakkab uuesti rääkima. Gisela palub Esmeralda käest andeks. Lorenza räägib Esmeraldale saladusest, mida kõik tema eest varjavad.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:27 pm

96. Juan Garza esitab DNA-testi tulemused, millega tõendab, et tema on Metskassi laste isa. Pablo räägib don Fernandole oma kahtlustest Damiáni osas. Rita ja Chácharas jõuavad mesinädalatelt tagasi. Pablo viib Esmeralda kõige toimuvaga kurssi. Varesejalg saab teada, kes on Metskassile kätte maksmise plaani taga. Jarocha püüab Esmeraldat veenda, et ta Pablo vastu ebaõiglane ei oleks.

97. Esmeralda on otsustanud üksi advokaadi ja Juan Garzaga kohtuma minna. Lorenza veenab Pablot, et ta peaks siiski Esmeraldale toeks minema. Esmeralda võtab seda aga luuramisena ja teeb lõpu oma suhtele Pabloga. Agustín ajab Esmeralda viimse piirini. Mariano teatab Giselale, et tema leping Pabloga on tühistatud.

98. Mercedes käib doña Rita käest vastuseid otsimas. Chácharas ja Rita tahavad oma restorani avada. Javier teeb Esmeraldale abieluettepaneku ja Pablo kuuleb seda pealt. Pablo võtab vastu tööpakkumise linnast väljas. Virginia tahab hakata kohe peret planeerima. Tumm ja Fela kahtlustavad, et keegi mürgitab Esmeraldat Pablo vastu.

99. Pablo nõustub Vickyle mentoriks olema ja jääb mõneks ajaks Valle de Bravosse. Varesejalg ootab kannatamatult kättemaksu. Esmeralda laste hooldusõiguse kohtuprotsess algab oodatust varem. Marianol ei õnnestu Pablot kätte saada. Gisela ja Varesejalg sõidavad kurjade kavatsustega Valle de Bravosse Pablot jälitama.

100. Gisela tulistab Pablot. Inés valib oma lapsele vanemaid. Varesejalg palub doña Ritalt abi, et Pablo elu päästa. Kohtus määratakse laste hooldusõigus nende isale – Juan Garzale. Edgar teatab Marianole, et Pablo on kadunud. Agustín ennustab Lorenzale, et ta maksab oma kurjuse eest sellega, mis on talle kõige kallim.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:28 pm

101. Doña Rita püüab Pablot päästa. Varesejalg imetleb Metskassi ja palub temalt abi, et ka oma laps päästa. Lorenza on Pablo kadumise pärast meeleheitel. Tumm käib Esmeraldat prügimäelt otsimas. Politsei uurib Chácharaselt Esmeralda asukoha kohta. Nõrguke nõuab Eugenialt enda töötasu välja.

102. Advokaat Gutiérrez näeb viimaks Juan Garzast läbi ja keeldub teda edasi esindamast. Tumm otsib järjekindlalt prügimäelt Esmeraldat. Pablo ärkab, kuid tal on täielik mälukaotus. Virginia ja Carlos lükkavad oma laulatuse edasi. Javier on häiritud, et Esmeralda teda oma lahkumisest ei teavitanud.

103. Gisela viib Pablo enda koju ja paneb ta uskuma, et nad on paar. Esmeralda õpetab ka teised prügimäe elanikud ehteid valmistama, et sellega raha teenida. Dorila näeb hüljatud lapsest luupainajaid. Lorenza leiab Pablo Gisela juurest. Mariano ei mõista Pablo käitumist. Nõrguke räägib Varesejalale tema vanemate tapmisest lähemalt.

104. Pablo hakkab Gisela jutus kahtlema ja Gisela otsustab ta Itaaliasse reisile viia. Tumm kohtab prügimäel vana vanglakaaslast, kes aitab tal Esmeraldat otsida. Varesejalg nõuab Tummalt selgitusi oma vanemate tapmise kohta. Nõrguke ähvardab Eugeniat.

105. Pablo otsib Gisela korterist vastuseid. Mariano ja Gisela kohtuvad metsatukas. Tumm kohtub juhuslikult Pabloga ja viib ta Esmeralda juurde. Pablo tunneb end tema juures hästi ja otsustab mõneks ajaks sinna jääda. Lorenza saab teada, kus Esmeralda end varjab ja teavitab sellest politseid.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:28 pm

106. Javier läheb Vickylt Pablo kohta uurima. Inés pääseb vanglast välja. Varesejalg tahab oma päranduse eest nende last ära osta, aga Inés ei ole nõus. Politsei võtab Esmeraldalt lapsed ära ja vahistab ta. Nõrguke ja Lorenza viivad lapsed prügimäele, aga jäävad seal vahele. Doña Rita kohtub oma kadunud poja Chuchoga.

107. Lorenza on meeleheitel, sest ta lapsed põlgavad teda. Fernando teatab Pablole ja Marianole, et kavatseb nende ema tema tegude eest maksma panna. Uurija Pedro León kutsub Jarocha kohtamisele. Käes on Virginia ja Carlose pulmapäev, kuid Lorenza on võtnud nõuks neid takistada. Inés ja Kuningas naasevad vanade harjumuste juurde.

108. Lorenza tulistab don Fernandot. Pablo mälu taastub ja ta on otsustanud Esmeralda armastuse tagasi võita. Damián kohtub Vickyga. Jarocha käib Pedro Leóniga kohtingul. Nõrguke on meeleheitel, sest vajab raha, et riigist lahkuda. Javier ootab endiselt Esmeraldalt vastust oma ettepanekule.

109. Esmeralda saab teada, et Jarocha on röövitud. Inés ja Kuningas löövad Nõrgukesega kampa. Gisela vahistatakse süüdistatuna mõrvakatses. Varsejalg ja tema kamp aitavad Jarochat otsida. Virginia ja Carlos lähevad arsti juurde, et selgitada välja, kas Lorenza rääkis tõtt. Lorenza on meeleheitel ja läheb De la Santa Cruzidelt andeks paluma.

110. Nõrguke ja Tumm lepivad kokku lunaraha üleandmise paiga. Lorenza vaevleb südametunnistuse piinades. Kohus otsustab Gisela psühhiaatriahaiglasse hindamisele saata. Jarocha pääseb üle noatera. Esmeralda annab Javierile viimaks vastuse. Fernando teeb Blancale üllatava ettepaneku.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:29 pm

111. Fernando ja Blanca uuendavad oma abieluvandeid. Pablo teeb Esmeraldale abieluettepaneku. Agustín teeb oma viimased hingetõmbed. Pedro ja Jarocha suhe saab alguse. Esmeralda palub oma isa, et ta ei saadaks Lorenzat vangi. Gisela peab salaplaani Pablo ja Esmeralda vastu. Javier võtab vastu tööpakkumise Saksamaal. Damián räägib Vickyle enda tunnetest.

112. Toimub Pablo ja Esmeralda laulatus. Gisela on toime panemas kuritegu, kuid teda takistatakse viimasel hetkel. Virginia kukub kokku ja kuuleb arsti juures keerulist uudist. Varesejalg teeb Inésile uuesti abieluettepaneku. Pablo raamatut saadab suur edu.

113. Tumm aitab Varesejalga, et ta saaks endale lapse, keda Inés ootab. Edgar otsustab Gisela terveks ravida. Eraõpetaja teeb Varesejalast härrasmehe. Esmeralda lõpetab kooli. Inés müüb oma lapse maha. Virginia sünnitab väikese tüdruku, kelle nimeks saab samuti Virginia.

114. Vahepeal on möödunud mitu aastat ja lapsed on juba kooliealiseks kasvanud. Carlos Horacio Israel uurib isalt oma ema kohta. Lorenza soosib selgelt Pablokest ja ei kannata Virginiat ega Leticiat. Mónica on uuesti pildil ja teeskleb, et soovib Esmeraldaga sõbrustada. Edgar lubab Giselale, et maksab tema nimel Pablole ja Metskassile kätte. Kuningas on veetnud paar aastat vangis ja ta vabastatakse tänu Varesejala ja Damiáni abile.

115. Inési nägemine toob Varesejalas vanad tunded esile. Inés uurib oma vanaemalt ja Chácharaselt, kust ta Varesejala leida võiks. Esmeralda kurdab oma vanematele, et ei talu enam koos doña Lorenzaga elamist. Vicky tuleb pikalt reisilt tagasi ja saab teada, et Gisela elab tema ja ta venna juures. Marianol on Pablole kehv uudis.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Admin
Admin
avatar

Posts : 869
Join date : 2015-10-13

PostSubject: Re: "La Gata" osad   Sun Mar 25, 2018 12:30 pm

116. Pabloke räägib Esmeraldale, miks ta tädi Mónicat ei salli. Don Fernando palub Pablot, et ta pööraks rohkem tähelepanu oma ema käitumisele ja ei laseks tal teda ja Esmeraldat lahku ajada. Pablo kingib Esmeraldale kalli sõrmuse. Don Fernando laseb oma advokaatidel uurida, mis Martínez Negretede rahast tegelikult sai.

117. Inés palub Varesejalga, et ta aitaks tal nende last otsida. Lorenza teeskleb, et kahetseb Esmeraldale liiga tegemist. Don Fernando saab teada, et Lorenza oli pettuse taga ja räägib sellest ka Marianole. Lorenza tervis on kehv ja Edgar ütleb Pablole, et ta peab valima oma ema ja abikaasa vahel. Pablo teatab Esmeraldale, et on parem, kui nad ära kolivad.

118. Lorenza veenab Pablot, et nad Pablokese tema juurde jätaksid. Vicky on Damiáni salapärase sõbranna peale armukade. Carlos Horacio ja Virginia tahavad minna Leitud linna õnnetu prouaga kohtuma. Lorenza teeskleb järjekordset haigushoogu ja Pablo on meeleheitel. Don Fernando püüab Pablot korrale kutsuda.

119. Pablo kahtlustab, et Mariano ja Esmeralda vahel võib midagi olla. Lorenza teeb viimased meeleheitlikud katsed Pablot ja Esmeraldat lahku ajada. Virginia ja Carlos Horacio lähevad salaja omapäi Leitud linna Inési otsima. Inés aimab, et Carlos Horacio on tema poeg. Varesejalg saab oma lapse kohta kurva uudise.

120. Varesejalg saab teada, et Inés võiks ta lapse elu päästa. Doña Rita räägib kogemata Inésile, et Carlos Horacio on tema poeg. Pablo räägib Lorenzale, et Esmeralda kolis koos lastega välja. Dorila tunnistab Virginiale, et ta on tema vanaema. Edgar varastas Lorenzalt kogu raha ära.

121. Pabloke ei ole nõus Lorenza juurest lahkuma. Virginia räägib Sentaavole, et Dorila on tema ema. Esmeralda ja Pablo otsivad endale oma kodu. Vicky leiab Edgari surnukeha. Virginial on võimalus nägijaks saada. Lorenza vahistatakse. Carlos Horacio saab terveks.

122. VIIMANE OSA! Inés jätab Carlos Horacioga hüvasti. Gisela viiakse hullumajja. Virginia operatsioon õnnestub ja ta saab nägijaks. Billy leiab Leitud linnast beebi. Damiánist ja Vickyst saab paar. Jarocha ja Pedro saavad teada, et nad ootavad nelikuid. Esmeralda ja Pablo uuendavad oma abieluvandeid.
Back to top Go down
View user profile http://telenovelasforus.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: "La Gata" osad   

Back to top Go down
 
"La Gata" osad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cox engine values down?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TelenovelasForUs :: PRAEGU EKRAANIL :: La Gata-
Jump to: